Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-04-16 8:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-07-18 22:06 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Labai šaunu, kad taip atsakingai renkates nauja šeimos narį! :)
Tikrai netaupykite isigydami taksiuka- kaip taisykle, po to tikrai nemenka sumele teks pakloti veterinarams. Savo ruožtu siūlyčiau veislynuose klausti šunelių su broku - nebijokite šito žodžio! Tiesiog kartais gimsta sunelis su eliminuojanciu is parodų trūkumu, tokį veisejas tikrai parduos už nedidelius pinigėlius.
Kas dėl kalytes ar patinelio pasirinkimo...Turite patys nuspresti, nes charakteriai buna visiškai individualus, nepriklausomai nuo lyties. :)

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 18:15 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:20
Pranešimai: 63
Miestas: Panevėžys
$this->bbcode_second_pass_quote('Aistesin', 'S')veiki,

Kartu su vyru ilgai svarstėme bei svajojome ir pagaliau apsiprendėme įsigyti taksiuką. Norime trumpaplaukės juodos su įrudžiu nykštukinės arba standartinės kalytės.
Gal kažkas iš forumiečių planuoja tokią vadą? Rezervuotume šunelį.

Ir dar labai prašau patarimo - taksiuko norime grynai namams - džiaugsmui ir bendravimui, o ne parodoms. Norėtume šunelio su dokumentais, kad išaugtų tikras taksas tiek charakteriu, tiek išvaizda. Tačiau šunelių su dokumentais kaina pasirodė didoka... Kiek pasidomėjau 1000 - 1300 Lt.

Jūs kaip patyrę šioje srityje gal pasakysite, kad tai normali kaina ir neverta ieškoti pigiau? Ar įmanoma įsigyti taksiuką su dokumentais namams už mažesnę sumą ir kur tada tokio reiktų ieškoti...?

Būsime be galo dėkingi už atsakymus.

Va čia dar likę du patinukai, kaina 800 lt, pati iš jų pirkau kalytę Boni. Labai esu patenkinta.

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nykstukiniai-trumpaplaukiai-taksai-10815784.html

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-21 11:52 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2011-07-18 14:28
Pranešimai: 53
Miestas: Vilnius
Dėkui... Aš su šeimininku kalbėjau, bet iš pokalbio telefonu nesupratau ar žmogus taip nenusiteikęs bendrauti buvo, ar mano klausimai keisti jam pasirodė...
Nes kai pradėjau klausinėti apie likusių patinėlių charakterį paaiškino tik tiek, kad jie linksmi ir gražūs... Nieko daugiau neišpešiau...

Buvau primokyta forumiečių, kad galima veisėjo klausti gilesnių dalykų, bet dabar net pasimečiau...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-21 12:10 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Gal žmogui taip ir atrodo, kad visi jie linksmi ir gražūs. Be to jei vyras (vyrai neužpykit), tai turbūt taip giliai nekapsto :D
Dar čia aptikau skelbimą http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nykstukiniai-trumpaplaukiai-taksiukai-4547430.html. Taksiukams turėtų būti jau pusmetis bet skelbimas atnaujintas prieš kelias dienas, tai gal dar turi taksiukių.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-21 12:18 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
$this->bbcode_second_pass_quote('Aistesin', 'D')ėkui... Aš su šeimininku kalbėjau, bet iš pokalbio telefonu nesupratau ar žmogus taip nenusiteikęs bendrauti buvo, ar mano klausimai keisti jam pasirodė...
Nes kai pradėjau klausinėti apie likusių patinėlių charakterį paaiškino tik tiek, kad jie linksmi ir gražūs... Nieko daugiau neišpešiau...

Buvau primokyta forumiečių, kad galima veisėjo klausti gilesnių dalykų, bet dabar net pasimečiau...

Taip... kai norima "papigiajai" ir dar gaut visą informacinių paslaugų servisą nemokamai... ir dar "brokuotą" su geru charakteriu... nežinant ko norima...
Į visus klausimus būtų atsakyta, jei tie klausimai būtų tinkamai suformuluoti - klausimas reikalautų atsakymo - "Taip arba ne" (veisėjas kartais tingi bergždžiai kalbėt)... ir kai akivaizdžiai jaučia, kad skambučiui taupoma :) Jam iš karto kyla klausimas - "ar nebus taupoma šunelio sveikatos sąskaita?"

p.s yra gražus grąžintas šunelis - tik 1000E
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
pasiimti Belgijoje...

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-21 12:29 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Ai, Marijonai, baikit :) Man atrodo, kad Aistesin ne tokia, panašu, kad ji atsakingai renkasi pagal savo galimybes. Aš pamenu save, kai ieškojau - žinojau tik kokios spalvos ir dydžio takso noriu, kad būtinai su dokumentais (kad neužaugtų rotveileris), bet profesionalių klausimų tikrai nebūčiau suformulavusi ir uždavusi.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-21 12:34 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2011-07-18 14:28
Pranešimai: 53
Miestas: Vilnius
Marijonai, ok - "papigiai" norėjom iš pradžių, dabar aš taip gi nesakau. Kuo toliau domiuosi, bendrauju su forumiečiais ir kasdien skaitau apie taksus, tuo labiau įsitikinu, jog norime nebrokuoto šunelio, nes, manau, ir parodose dalyvauti bus įdomu.
O kaip kitaip pradėti domėtis? Juk negimsta niekas visko žinodamas, ir tai kas jums, ilgai auginantiems šunis, yra elementaru, man gali atrodyt visai nauja.

O veisėjui aš paaiškinau ko noriu ir paklausiau konkrečiai - koks jų patinėlių charakteris, ar dominuojantis, ar yra iš patinėlis kuris švelnesnis... Gavau atsakymą, jog abu linksmi.
O kai paklausiau ar kuris iš jų yra su ryškesniu įrudžiu, išraiškingesnio veido, pasakė, jog šuniukai yra juodi ir turi rudumo ant kojų bei ant snukio...
Gal tai ir bereikšmiai veisėjui klausimai ir jis tingi "bergždžiai kalbėtis", bet nežinau iš ko čia jis turi jausti, jog "skambučiui taupoma"?

O man asmeniškai toks tingintis kalbėtis veisėjas visai pasitikėjimo nekelia. Patyriau per trumpą laiką jau kaip nuoširdus ir mylintis šunis veisėjas gali ilgai ir gražiai pasakoti apie šunelius....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-21 12:37 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
:lol: "ieškok geriausio"...
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
šitas buvo du kartus parduotas...
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
Šitas laukia antro pirkėjo...

p.s. sysioja, nes ne pliušinis...

_________________
skype: Marijon_s


Paskutinį kartą redagavo Marijonas Ket, 2011-07-21 19:43. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-21 16:12 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('', '[')b]Aistesin ne tokia, panašu, kad ji atsakingai renkasi pagal savo galimybes. Aš pamenu save, kai ieškojau - žinojau tik kokios spalvos ir dydžio takso noriu, kad būtinai su dokumentais (kad neužaugtų rotveileris), bet profesionalių klausimų tikrai nebūčiau suformulavusi ir uždavusi.


Aš, panašu, vien tik iš foto įsimylėjau savo mergytę. Po to, aišku, kitų pagalba ir patarimai labai padėjo, bet pirmas jausmas nugalėjo :wub:

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-21 19:34 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Marijonai, jūs įdėjote Amerigo nuotrauką, bet jis kol kas nebuvo iškeliavęs niekur :) . Parduotas ir atsiimtas atgal buvo Alonso, todėl derėtų pakeisti foto, kad "nebalamutinti" žmonių :)
Aš is savo bokšto patarsiu jums paprastus dalykus... Neskubėkite, nuspręskite, kokio takso norite, pagalvokite, ar tikrai nenorėsite dalyvauti parodose, jei turite galimybę, nuvykite į vieną ar kelias parodas tiesiog pasižvalgyti, pabendrauti (ten pat galite ir veisėjus pakalbinti), užklauskite apie laukiamas vadas jus dominanciuose veislynuose, jei įmanoma, nuvažiuokite apžiūrėti dominančią vadą... Man asmeniškai tikrai labiau patiktų žmogus, kuris užduoda daug klausimų, nei tas, kuriam įdomu tik kaina.
:)

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-21 19:50 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', 'M')arijonai, jūs įdėjote Amerigo nuotrauką, bet jis kol kas nebuvo iškeliavęs niekur :) . Parduotas ir atsiimtas atgal buvo Alonso, todėl derėtų pakeisti foto, kad "nebalamutinti" žmonių :)

pasiklydau, Patricija... pakeičiau... :)
čia vis bandžiau vystyti "pliušinių grynaveislių" temą. Parodyti, kad atgal sugrįžta tikrai neprasti šuneliai (mano Ilgybė Aristotelis jau apsivainikavęs ne vienos valstybės parodose, tiesa su naujais šeimininkais Suomijoje).
Sugrįžta todėl, kad ne pliušiniai :)

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-21 21:41 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:20
Pranešimai: 63
Miestas: Panevėžys
Aistesin, man irgi telefonu mažai informacijos pateikė, kalbėjausi su veisėjais kelis kartus, tuo telefonu atsiliepusi moteris daugiau pasakojo, o vyrukas mažakalbis. Bet kai nuvykome pasiimti savo Boni, kurią buvome matę tik nuotraukose, kurias, beje, vyrukas man specialiai prifotografavęs, atsiuntė per skypę, tai labai šaunūs žmonės pasirodė. Ir vyrukas visai kalbus ir žmona labai gerą įspūdį paliko. Sutiko mus draugiškai, matėm visus šunelius, Boni buvo pirmoji iš keturių, kuri iškeliavo iš namų. Išlydėjo labai gailėdami, su krūva patarimų, vos ne su ašaromis akyse. Dar ir senoliai abu buvo irgi šaunūs, taip pat drauge ir džiaugėsi, kad į geras rankas šunė patenka ir drauge gailėjo skirtis. Ten pat buvo jų laikomos dvi taksytės - šunelių mama ir taksė-močiutė. Abi tikrai dailios raudos spalvos taksytės. Patinukai toje vadoje buvo du ir abu juodi su įrūdžiu, kiek ryškus tas įrūdis, nepasakysiu, nes mačiau tik ją - savo ryžiukę. Kadangi norėjau ryžos kalytės, tai man ji buvo pati pačiausia.
Dabar jau mėnuo, kaip ji pas mus. Labai guvi ir judri mergina auga, su charakteriu, bet visi taksai jį turi. Kaip išsiauklėsit, taip ir turėsit. Skiriasi Boni nuo mano buvusio takso Diko, bet ji mergaitė, tai ir augimas kiek kitoks. Dikas buvo standartinis raudas taksas, o Boni turėtų išaugti į nykštukinę taksę. Per mėnesį mergina ūgtelėjo, ištyso dar buvusi buka noselė, pati išilgėjo ir virsta į tikrą gražuolę taksę, tik dar labai mažą. Jau ir loti išmoko :D Labai nori dėmesio, ėda su saiku, nėra bėdos su persivalgymu. Tik niekaip nepriprato sysioti ant laikraščių, teko pirkti vienkartines palutes. Miega su mumis lovoje, bet čia jau mūsų pačių pasirinkimas :) Jei Dikas vis bandydavo sode "nusiplauti" ir kur nors vienas pasibastyti, tai Boni nė per žingsnį nesitraukia, eina drauge ir daržan ir į šiltnamį. Na gal todėl, kad dar maža, kas ją žino :D Dar nuo Diko skiriasi tuo, kad brenda drauge maudytis į tvenkinį, o vat Dikas vandens nemėgo ir visaip jo vengdavo.
Tai tiek galiu papasakoti apie tą vadą ir apie pačius veisėjus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2011-07-22 9:29 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2011-07-18 14:28
Pranešimai: 53
Miestas: Vilnius
Lapex, ačiū už patarimus. Jie labai naudingi. Taip, jau supratau, kad niekur nepriskubėsi ir kad geriau savo šunyčio palaukti atsakingai renkantis.
Nes jau manau, kad ir parodose mielai sudalyvausim :)

Upe,
Dėkui už išsamų pasakojimą. Vadinasi, tikrai vyrukas tiesiog mažakalbis ir tiek :) Iš jūsų pasakojimo atrodo, kad jie labai šaunūs veisėjai. O jūs įsigyjote nuostabų šunelį.
Dar ir labai įdomiai apibūdinot kuo patelė nuo patinėlio skiriasi :)

Mes jau visiškai apsiprendėme laukti savo mergytės :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2011-07-22 10:36 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-01-04 11:45
Pranešimai: 235
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('Aistesin', ' ')Mes jau visiškai apsiprendėme laukti savo mergytės :wub:

Aiste, jeigu skaitote rusų kalba, tai matau, kad St. Peterburge veislyne „Tsertus“ yra mergyčių. Perskaičiusi jų Tsertus tinklalapį suprantu, kad juoda mergytė jau parduota, likę „2 šokoladukės“. Kiek žinau veisėja dalyvaus rugpjūčio mėn. Druskininkų parodoje ir jei sugalvotumėte pirkti, gal būtų galima susitarti, kad įvežtų į LT. Skelbimas yra įdėtas šiame skyrelyje „Perkame, parduodame“.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2011-07-22 20:14 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('Cezaris', '
')Aiste, jeigu skaitote rusų kalba, tai matau, kad St. Peterburge veislyne „Tsertus“ yra mergyčių. Perskaičiusi jų Tsertus tinklalapį suprantu, kad juoda mergytė jau parduota, likę „2 šokoladukės“. Kiek žinau veisėja dalyvaus rugpjūčio mėn. Druskininkų parodoje ir jei sugalvotumėte pirkti, gal būtų galima susitarti, kad įvežtų į LT. Skelbimas yra įdėtas šiame skyrelyje „Perkame, parduodame“.


Bet ten triušinukai :). Aiste berods domėjosi standartais arba nykštukiniais :unsure:.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007