Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Traumos
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=301
Puslapis 12

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ant, 2008-08-19 21:32 ]
Pranešimo tema:  Traumos

Na šiandien ir patyrėm šoką. :( Mūsų mažiuko vos nenuspaudė močiutė. Jis kaip visada toks greitas, kad tarpduryje pasipainiojo močiutei po kojom. Nors buvau visai netoli, bet atsisukusi pamačiau tik ant slenksčio gulinčią močiutę ir be proto šaukiantį Topiuką. Močiutė liko sveika, o su mažiuku lėkėm pas veterinarą, nes net kiek nurimęs jis vos pastovėjo ant kojyčių. Laimei, atrodo nieko baisaus, niekas nelūžo, tik užpakalinė dalis sutrenkta, bet vakare jis jau lakstė truputį dar pašlubuodamas. Laimei, močiutė negriuvo ant jo visu svoriu (o sveria apie 100 kg), o tik kažkaip šonu nuspaudė, nes kitaip tai būtume praradę savo džiaugsmą, o ir močiutei ant širdies akmuo koks būtų likęs. Ir dabar jau taip pergyveno, bet Topulis vis tiek prie jos meilinosi, kad ir patyrė skriaudą. Kokie vis tik geri tie gyvūnėliai, o kažkas dar kažkokioj temoj rašė, kad taksai kerštingi...Nieko panašaus.

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2008-08-19 21:36 ]
Pranešimo tema: 

ojojoj :(
Laikykitės. Pasistenkit kelias dienas kiek įmanoma apriboti judėjimą ir stebėkite.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ant, 2008-08-19 21:54 ]
Pranešimo tema: 

Tai jau stengiamės, jis ir pats daugiau miega. Veterinaras irgi liepė bent jau šiandien, kad gulėtų, bet kur tu jį nulaikysi. Kai tik kiek geriau pasidarė ir išklibinkščiavo iš guolio. :) Tiesa, veterinaras dar liepė neduoti ėsti, bent jau šiandien, nes po tos nelaimės jis vėmė, bet tik vieną kartą, tai matyt, nuo streso. Bet kai visi susėdom vakarienės ir jis gailiu balseliu ėmė prašyti, neiškentusi įpyliau sultinio. Išlakė per akimirką. Žinau, kad sergančiam geriau pabadauti, bet mažam šuniukui gal kiek kitaip nei suaugusiam?

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2008-08-19 22:07 ]
Pranešimo tema: 

Jei turi apetitą, tai tegul truputį paėda, tik žinoma, nepersiėda. Ir neduokit neįprasto maisto - tegu ėda tik tai, ką geriausiai įpratęs virškinti.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ant, 2008-08-19 22:10 ]
Pranešimo tema: 

Ačiū už palaikymą :)

Autorius:  Jurga ir Topas [ Tre, 2008-08-20 19:18 ]
Pranešimo tema: 

Jau atsigavo mūsų ligoniukas. Gal dar vos vos pašlubčioja, bet tai jau niekis palyginus su vakar. O jau apetitas koks ohoho. Bijojau daug užduoti, tai mažesnes porcijas gaudavo, bet užtai atrodo amžinai alkanas. Kai tik mes prie stalo, tai ir jis su savo prašančiom akim prisistato ir sekioja kiekvieną šaukšto judesį. O iki šiol prie stalo jam nieko neduodavom...Matyt, dar nuo vakar jaučiasi alkanas :lol:

Autorius:  Marijonas [ Tre, 2008-08-20 19:29 ]
Pranešimo tema: 

na va... dar iš savos lėkštės su šaukštu pradėt penėt ciucelį... ;) bus dėkingas kol gyvas bus :lol:

Autorius:  Jurga ir Topas [ Tre, 2008-08-20 19:47 ]
Pranešimo tema: 

Tai jau negali jo lepint, net ir ligonio, nes aišku, kad lepinimas pamirštas nebus :rolleyes:

Autorius:  DaivaD. [ Tre, 2008-08-20 19:59 ]
Pranešimo tema: 

Vis dėlto kokie taksai stiprūs. Koks nors žaislinės veislės atstovas nebūtų atlaikęs.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Tre, 2008-08-20 20:17 ]
Pranešimo tema: 

Taip, tikrai stipruolis, nemaniau, kad taip greit atsigaus, nes vakar tikrai atrodė baisiai. Tai dar laimė, kad jis jau pas mus kiek ūgtelėjęs, jau nebe toks mažiulis, kokį pirkom.

Autorius:  Rebeka ir mersas [ Pen, 2009-10-09 7:49 ]
Pranešimo tema: 

nežinau ar į temą čia rašau. kaip jau minėjau kitoj temoj, partrenkė mašina mano taksiuką, ir ne viena, o dvi mašinos :( buvom nuvežę į Žirafą, apžiūrėjo, suleido jam vaistukų, sakė nieks nesulaužyta, stebėt kaip jis elgiasi, ar šlapimas ne su krauju. Šlapimas jo geras, jau laksto, šiek tiek žaidžia, bet daug lauke nevaikštom, nes liepė vetas jam daugiau ilsėtis. Daug labai miega, nors ir anksčiau mėgdavo ilgai pasnaust, tik nebeknarkia jis, nors anksčiau labai tai darydavo. man labai keistai, aišku ir labai džiugu, kad po tokios nelaimės jis palyginus ganėtinai gerai jaučiasi. bet manau, kad jam kažkas negerai vis tiek yra, gal jam viduj kažkas kraujuoja, ar jau būtų pasimatę? ar jam šiaip kažkas sužalota viduj? neramu man, reiks gal dar pas vetą važiuot :mellow:

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2009-10-09 8:21 ]
Pranešimo tema: 

Jei neramu - tikrai verta nuvažiuoti į gerą kliniką, ir galbūt neapsiriboti paprasta apžiūra, o paprašyti rentgeno ar echoskopijos.

Autorius:  Rebeka ir mersas [ Pen, 2009-10-09 8:45 ]
Pranešimo tema: 

tai ir lėksim, pas Jakovą turbūt geriausi specialistai. O į kokius vetus reiktų kreipti dėl rentgeno ir echoskopijos?

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2009-10-09 8:59 ]
Pranešimo tema: 

Paskambinkit į registratūrą, pasakykit, kad norit rentgeno, echoskopijos, kad šuniukas buvo pakliuvęs po mašina, ir užrašys pas ką reikia.
Mano Marko po tokio įvykio "remontavo" Margarita.

Autorius:  Saule [ Pen, 2009-10-09 10:58 ]
Pranešimo tema: 

vargšas Topukas. Marselis vakar bevažiuodamas mašinoje sugebėjo įkišt koją į tokią rankeną , kuri skirta sėdynei atstumt, tada taip užsisukt, kad vos nesusilaužė kojos. Pradėjo cypti, o aš tuo metu vos ne judriausioje sankryžoje buvau. Per plauką neįvažiavau į kitus. Išvada- reikia saugos diržo jam mašinoje. Bandysiu ieškot. O kojai viskas gerai, pašlubavo kelias minutes ir pamiršo.

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/