Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Čiaudulys: alergija, virusas, peršalimas?
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=664
Puslapis 11

Autorius:  VilmaV [ Tre, 2010-01-06 23:19 ]
Pranešimo tema:  Čiaudulys: alergija, virusas, peršalimas?

Nora jau keletą savaičių čiaudo (taip gražiai trumpai šuniškai - ptči.ptči.ptči.ptči...) Sunerimau: pradėjau stebėti - ji čiaudo išėjus iš buto į laiptinę ir daro tai nuo ketvirto iki antro aukšto, o paskui vėl nauja banga - šį kartą kieme, vėliau viskas praeina, o kieme keletas pavienių "ptči" "perskaičius" kokį nors ypatingai įdomų šunišką "laišką".
Gal be reikalo vėjus keliu, bet gi šeimos narys - neramu, gal kokį virusą pasigavom, o gal sušalom ir reikia pulti gydytis...?
Gal kas nors... ką nors...kur nors... :rolleyes:

Autorius:  DaivaD. [ Ket, 2010-01-07 8:36 ]
Pranešimo tema: 

Peršalimas - tai taip pat virusinė (dažniausiai) infekcija, kuri prilimpa susilpnėjus imunitetui, šiuo atveju sušalus. Todėl tikslinga iš viso nevartoti tokio žodžio, nes jis klaidina.
Tema apie tokius virusus http://taksuforumas.puslapiai.lt/viewtopic.php?t=370
Tiesa, jei būtų virusas, tai teoriškai turėtų užsikrėsti ir Lhasa... nebent jos imunitetas labai stiprus.
Gal kaimynai ką nors dažo, lakuoja, remontuoja? Maniškiai, laiptinėje užuodę neįprastus kvapus, irgi po keletą kartų nusičiaudi.

Autorius:  Safyra [ Tre, 2010-09-08 12:00 ]
Pranešimo tema: 

Rašau prie tos temos, nes kitos nerandu. O noriu sužinoti ar čiaudo, kosti, dūsta jūsų taksai po duobės kasimo. Mane tai jau pradėjo neraminti - išleidi jas vienas į kiemą, ir jei išėjęs pažiūrėti ką veikia, randi Safyrą besitampančią mėšlungiškai - tai jau gali ieškoti duobės. Ir sūnus pliažo neleisdavo ilgai kasinėti, nes dusti pradėdavo. Bijom, kad kokio plaučių uždegimo neįsivarytų.

Autorius:  lorelei215 [ Tre, 2010-09-08 15:10 ]
Pranešimo tema: 

Maniškis kosti-šnarpščia kai daugiau parausia. Aš galvoju, kad žemių giliai pritraukia. Pas mus ne taip ilgai tas krenkštimas tęsiasi - kokias porą valandų laiks nuo laiko pakosėja, paskui praeina. Nors, jaučiu, vis tiek ne į sveikatą...

Autorius:  Arune [ Ket, 2010-09-09 16:00 ]
Pranešimo tema: 

Taip, kai Nitro gerai parausė kurmių ar gyvačių urvus, po to kažkaip keistai kvėpavo. Turbūt prisitraukia žemių, nes bent jau Nitro parausia, parausia ir po to intensyviai uodžia įkišęs nosį į urvą. Tą kartą išploviau nosį kiek galėjau ir viskas baigėsi.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/