Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-04-16 8:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 730 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-05-29 18:16 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Turiu tokį klausimą... Sakykite, mitybos guru, ar didele blogybė būtų, jei maitinant RAW šuniui bus duodama "gryna" mėsa, t.y. raumuo. Pvz., veršiena, jautiena, vištiena ir t.t.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-05-29 19:59 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Blogai, jei tik gryna mėsa. Mėsoje yra labai daug fosforo, kuris turi tokią savybę - pasišalindamas iš organizmo, kartu išsineša ir kalcį. Todėl, jei šuo negaus kaulingos mėsos, jis gana greitai neteks kalcio. Be to, kakos visą laiką skystai :)
Taip pat būtini ir subproduktai - t. y., visi įmanomi gyvulio vidaus organai, nes juose yra vitaminų bei kitų medžiagų, kurių raumenyse nėra. Dar reikia ir kremzlių, ir gyslų, žodžiu, visko, ko plėšrūnas gauna ėsdamas grobį.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-05-29 20:08 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Aišku... Dėkoju, kaip visada. Atsiminsiu ateičiai, kurioje, tikiuosi mano kalytė maitinsis teisingai. Tiesiog ji tokia nevalgi, kad sunku įsivaizduoti ją šlemščiančią žalias kepenėles :lol: Sakykit, nuo kokio amžiaus būtų geriausia pereiti prie RAW, turint galvoje, kad nuo mažumės ėda sausą?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-05-29 20:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', 'S')akykit, nuo kokio amžiaus būtų geriausia pereiti prie RAW, turint galvoje, kad nuo mažumės ėda sausą?


Kuo jaunesnis šuo, tuo lengviau adaptuojasi. Tačiau ir daugeliui suaugusių, ir netgi senų šunų perėjimas prie RAW nesukelia jokių problemų, jei tik vykdomas apgalvotai ir teisingai.
Labai naudingas straipsniukas http://www.super-retriveriai.lt/?page_id=94.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-05-30 7:23 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2008-02-10 20:13
Pranešimai: 149
Miestas: KYBARTAI
nežinau, mūsų senesnis šuo valgo viską, bet man tai nelabai priimtina ieškot visokių ten mėselių kremzlelių... Bandysim su mažium nepradėt raw, nes sausas labai patogu nereik galvos sukt ką duot. :wacko:
tik va man nesuprantama kaip į tą sausą sukiša viska ko šuniui reik? :D
Paskui šuo pasidaro kaip mažas konteineriukas, kas lieka tą duodi :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-05-30 7:45 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('raimonda ir hen', '
')Paskui šuo pasidaro kaip mažas konteineriukas, kas lieka tą duodi :D


Kaip tai suprasti? Atliekoms yra šiukšlių dėžė.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-05-30 11:08 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Dėkavoju už nuorodėlę :thumbup: Viską skaitau, rašausi sau, kas svarbu ir vis tiek baugu...O jei neės? Karta nukritusį žalios mėsos gabalėlį valkiojo po kambarius gal pusvalandį! Ir, kaip suprantu, nusprendus pereiti prie RAW reikia iškrovos dieną daryti prieš tai? Na, čia ateičiai...

$this->bbcode_second_pass_quote('raimonda ir hen', 'n')ežinau, mūsų senesnis šuo valgo viską, bet man tai nelabai priimtina ieškot visokių ten mėselių kremzlelių... Bandysim su mažium nepradėt raw, nes sausas labai patogu nereik galvos sukt ką duot. :wacko:
tik va man nesuprantama kaip į tą sausą sukiša viska ko šuniui reik? :D
Paskui šuo pasidaro kaip mažas konteineriukas, kas lieka tą duodi :D

Man irgi tai atrodo sudėtinga kol kas, bet ateity mitybą, manau, keisime. Juk nieko nėra smagiau, kaip matyti su pasimėgavimu kertantį mylimą šunelį. O dėl maitinimo tuo, kas liko, manau, pagalvokite... Juk šunelis ne paršiukas, kurį reikia atpenėti per kuo trumpesnį laiką, negalvojant ar jis gerai jaučiasi... Jei su senuoju Jūsų augintiniu nieko blogo nenutiko, tai nereiškia, kad nenutiks su dabartiniu. Aišku, tfu tfu tfu ;)

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-05-30 23:44 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2008-02-10 20:13
Pranešimai: 149
Miestas: KYBARTAI
tai jūs nesupratot kas ten per atliekos. ten tokie dalykiukai, kurių dar net su pilnu raw negautų šuo :) bet vis tiek konteineriukas :D
mes gi nevalgom vien bulvių ir dar ten visko :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2008-05-31 19:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Turbūt kad nesupratau. Žmonių maisto atliekomis šuns šerti negalima. Šuo ne žmogus ir ne kiaulė - t. y., ne visaėdis, o mėsėdis. RAW yra žalia mėsa, o ne kažkokios atliekos ar košės.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2008-06-01 15:55 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Buvau sugalvojus šert Baksą žalia mėsa, nusipirkau skrandukų, tai neatlaikiau kvapo :unsure: :unsure: fe koks šlykštus, išmečiau šuniui nepadavus, geriau pjaustydama mėsą mažyčiu gabalėliu palepinsiu, nei taikstysiuos su žalios mėsos kvapu, prie RAW pereisim tik jei bėda su sausu maistu bus.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2008-06-01 22:47 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('Baksiukas', 'B')uvau sugalvojus šert Baksą žalia mėsa, nusipirkau skrandukų, tai neatlaikiau kvapo :unsure: :unsure: fe koks šlykštus, išmečiau šuniui nepadavus, geriau pjaustydama mėsą mažyčiu gabalėliu palepinsiu, nei taikstysiuos su žalios mėsos kvapu, prie RAW pereisim tik jei bėda su sausu maistu bus.
Baksiuk, reikėjo ne uostyti, o šuniui duoti! :lol: :lol: ;) Gal ir šlykštu, bet, matyt, šunėkams kuo smirdžiau, tuo skaniau... Bent jau džiovintus smirdulius tai manoji laiko delikatesu... O kvapas.... :wacko: Na, bet pereinant prie natūralaus galioja šiokios tokios taisyklės, kurias geriau mergaitės, maitinančios RAW žino. Tik skrandį, spėju duoda jau pažengusiems, ne pradedantiems šunėkams...

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-06-02 16:09 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', 'B')aksiuk, reikėjo ne uostyti, o šuniui duoti! :lol: :lol: ;) Gal ir šlykštu, bet, matyt, šunėkams kuo smirdžiau, tuo skaniau... Bent jau džiovintus smirdulius tai manoji laiko delikatesu... O kvapas.... :wacko: Na, bet pereinant prie natūralaus galioja šiokios tokios taisyklės, kurias geriau mergaitės, maitinančios RAW zino. Tik skrandį, spėju duoda jau pažengusiems, ne pradedantiems šunėkams...


Aš ten tik kelis buvau nupirkus, bet neatlaikiau, mano nosis silpna baisiai, paskui bijau, kad ir skrandis neatlaikytu :lol: :lol: Džiovintų kvapelis irgi nelabai malonus, bet ne toks kaip kad žalios mėsos :wacko: :wacko: :wacko:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-06-02 17:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Gal juokaujat, kiek ten to kvapo iš vištų skrandukų :D Va karvės ar avies skrandis tai dvokia. O jau elnio...

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-06-02 18:26 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Aš tai pagalvojau, kad apie karvės skrandį kalbama... :blink: O jei vištos, tai tikrai, koks gi ten kvapas?! Aromatas... :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-06-02 20:05 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'G')al juokaujat, kiek ten to kvapo iš vištų skrandukų :D Va karvės ar avies skrandis tai dvokia. O jau elnio...


Nu kur jau mano nosiai ir tiek užtenka, aš mėsą kai verdu nosį užsikemšu, vėdarų kvapas išvis nepakeliamas, labai jautri aš tokiem dalykam :( kai laukiausi dar baisiau buvo <_< šiandien vištieną pjausčiau tai mažutį gabaliuką daviau, tai prarijo kaip muilą :D įsivaizdavo kad daugiau gaus, bet negavo :P

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 730 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007