Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 14:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-12-16 9:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 17:59
Pranešimai: 290
Miestas: Vilnius, Lithuania
Mes tai saviškį griežtai atpratinom nuo rankų. Tuo pačiu supurtymo-prispaudimo metodu. Su apurzgimu. Dar anksčiau būdavo, kartais patikrindavo - pabandydavo iš pasalų užšokt, o subartas vaizduodavo "aš čia gi nieko nedariau" :) Dabar jau ir to nebebando... tik aš galvoju, ar aš kartais tokiu būdu nepadariau jo per daug nuolaidžiu? nes jei koks šuo su juos griežčiau pasielgia, Toras iš karto jam nusileidžia... Net devynių mėnesių šunėką - iš pradžių apurzgė, bet vis tiek leido ant savęs užlipti :( Ar čia tiesiog jo toks charakteris?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-12-16 9:59 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('lorelei215', 't')ik aš galvoju, ar aš kartais tokiu būdu nepadariau jo per daug nuolaidžiu? nes jei koks šuo su juos griežčiau pasielgia, Toras iš karto jam nusileidžia... Net devynių mėnesių šunėką - iš pradžių apurzgė, bet vis tiek leido ant savęs užlipti :( Ar čia tiesiog jo toks charakteris?

Geriau nuolaidus šuo, negu nuolatinės peštynės... Ir žinoma, draudimai čia nieko nepakeitė - tai įgimti charakterio bruožai.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-12-16 16:28 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-09-15 15:27
Pranešimai: 110
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '')$this->bbcode_second_pass_quote('justas&bosas', 'B')osas irgi "joja", tik ant rankos, ir tai visai nejuokinga. Matyt hormonai sukilo, nes koją kelt pradėjo ir pan. Drausminam, bet vis tiek vis taikosi.

Tai koks čia drausminimas, jei vis tiek taikosi? Pas mane vieno karto būtų gana visam gyvenimui...

Jei jį supurtai gerai ir pakeli į orą už kupros kaip reikalas, kad sucypia, manot čia užtenka??? Tik ne mūsų bandiūgai :D. Jei rimtai, po kelių kartų jau apstojo, ačiū dievui.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-12-16 18:17 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('justas&bosas', 'J')ei jį supurtai gerai ir pakeli į orą už kupros kaip reikalas, kad sucypia, manot čia užtenka??? Tik ne mūsų bandiūgai :D.

Ech, nebūtų taksas... kiti šunys jau seniai būna pasidavę, o taksas, net ir tabaluodamas rankose, pusiau prismaugtas - vis tiek sako "mirsiu, bet nepasiduosiu".

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-12-16 21:36 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '
')Ech, nebūtų taksas... kiti šunys jau seniai būna pasidavę, o taksas, net ir tabaluodamas rankose, pusiau prismaugtas - vis tiek sako "mirsiu, bet nepasiduosiu".

:lol: O aš jau taip pripratau prie to atkaklumo, kad beveik pradėjau galvoti, jog šuo toks ir turi būti :)

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-12-17 20:03 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-09-15 15:27
Pranešimai: 110
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '')$this->bbcode_second_pass_quote('justas&bosas', 'J')ei jį supurtai gerai ir pakeli į orą už kupros kaip reikalas, kad sucypia, manot čia užtenka??? Tik ne mūsų bandiūgai :D.

Ech, nebūtų taksas... kiti šunys jau seniai būna pasidavę, o taksas, net ir tabaluodamas rankose, pusiau prismaugtas - vis tiek sako "mirsiu, bet nepasiduosiu".

:lol: būtent! Jis nenužudomas akiplėša :D

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-08-10 22:32 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ket, 2009-03-12 14:18
Pranešimai: 1
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'B')e abejo, pasikeis - pasidarys dar agresyvesnė.
Agresyvių šunų veisti negalima.
Nu jau Jusu pagalba ir atsakymai , tai nezinau , ar tokia kieta esate, kad visus su zemem maisot, ir dar pasakysiu mano sunio vardas yra toks MOPSAS KUTAS,
:lt:

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-08-10 22:38 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
$this->bbcode_second_pass_quote('regavir', 'N')u jau Jusu pagalba ir atsakymai , tai nezinau , ar tokia kieta esate, kad visus su zemem maisot, ir dar pasakysiu mano sunio vardas yra toks MOPSAS KUTAS,

peržiūrėjau paskutinių metų parodų katalogus ir tokio neradau... :) matyt buvo diskvalifikuotas už agresyvumą :P

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-08-10 22:53 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('regavir', 'N')u jau Jusu pagalba ir atsakymai , tai nezinau , ar tokia kieta esate, kad visus su zemem maisot, ir dar pasakysiu mano sunio vardas yra toks MOPSAS KUTAS,

Ar kas nors gali man išversti šitą rašliavą į žmonių kalbą?

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-08-11 12:11 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2009-03-15 20:18
Pranešimai: 206
Miestas: Plungė
$this->bbcode_second_pass_quote('regavir', '')$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'B')e abejo, pasikeis - pasidarys dar agresyvesnė.
Agresyvių šunų veisti negalima.
Nu jau Jusu pagalba ir atsakymai , tai nezinau , ar tokia kieta esate, kad visus su zemem maisot, ir dar pasakysiu mano sunio vardas yra toks MOPSAS KUTAS,
:lt:
Jums kažką skauda? :) Gaila man šios veislės, daugiau bedokumenčių nei grynaveislių.

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007