Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 12:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2009-12-05 20:06 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Tre, 2009-03-25 8:41
Pranešimai: 292
Miestas: Vilnius
Vasarą tikriausiai išvažiuosime 2 savaitėlėm atostogaut, rašau iš anksto, nors tai dar labai toli :D Gal bus norinčių pažiūrėt Gurduką kol mes atvažiuosime atgal? :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2009-12-06 18:32 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
atsiprašau, į jūsų klausimą apie Virgilijų atsakau tik dabar, nes neseniai grižome su Trilly iš Klaipėdos. Virgilijus ir jo žmona labai mieli žmonės. Trilly noriai pas juos pasilieka ir nestresuoja. Kainuoja lygtais 20-25 Lt už vieną dieną. Aš atvežu savo maistą, t.y. sušaldytą žalią mėsą. Nežinau ar su jo maistu kainuoja daugiau ar tiek pat. Tikrai rekomenduoju. Man tai vienintelė išeitis, nes Trilės negaliu palikti niekam kitam.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2009-12-06 22:44 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ket, 2009-11-26 11:00
Pranešimai: 6
Miestas: nuostabus
O savo Trilly buvot palikę viešbuty prie Klaipėdos ? :) domiuos ir aš nes planuojam atostogas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-12-07 13:59 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
ne, Klaipėdoje nepalikinėjome, nes tai mano gimtasis miestas, kuriame gyvena tėvai :D Trilly pilnateisis šeimos narys, todėl svečiavosi kaip ir mes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 10:02 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-11-01 10:17
Pranešimai: 466
Miestas: Vilnius
Sveiki,
susidūriau ir aš su viešbučio klausimu. Gal kas turite kokios nors naujausios info, kur Vilniuje galima palikti šunis?
Mano bėda ta, kad Vega, nors ir sterilizuota, skleidžia vistiek kažkokius kvapus, visi šunys ant jos lipa. Šiaip palikčiau kaime pas tėvus, bet jų aviganio tipo šuo irgi lipa.... Ir dar Bliuzą pjauna, nes konkurentas gi.
Taigi va, ieškau viečikės savo gyvuliams birželio 20-26 dienomis. Jei nerasiu, teks atsisakyti kelionės... Va buvau savaitę Škotijoje, kaimynė prižiūrėjo šunis, bet daugiau nebeapsiima, per sunku jai. Važiuosiu pas Margaritą pasitart, gal ką patars, nežinau...
Tad jei žinot kokią normalią vietelę šunims palikti, būčiau labai dėkinga ;)

_________________
Aš myliu tuos, su kuriais gyvenu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 13:37 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-01-22 12:57
Pranešimai: 942
Miestas: Kaunas, Alytus
Gaila, kad nėra kur palikti ir mąstote apie viešbutį. Aš pati abu taksiorus turėsiu palikti pas mamą nuo 23 dienos, taip pat baisiai bijau, nes Bellai prasidėjo tos dienos... :(

_________________
Trumpaplaukė taksiukė: Dora (tegul ilsisi ramybėje)
Trumpaplaukė taksiukė: Bella (saugosiu ir mylėsiu už abi)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-06-13 19:26 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
Vaiva, mačiau atidarytą naują viešbutuką šunims 60 km nuo Vilniaus Panevežio link. Lygtais atrodo visai nieko iš nuotraukų. www.sunukaimas.lt

Mes tai jau trečius metus paliekam pas Daivos mielai parekomenduotus ir jau Trilės krikštatėviais tapusius Virginijų ir Redą prie Alytaus, kur Trilly labradorams pakandžioja letenas ir juos išrikiuoja bei vištas aplanko. :-) Na tik vėlgi 80 km nuo Vilniaus....
O šiaip pačiame Vilniuje tikrai baisi situacija su tais viešbučiais.....:-((( Turėčiau pinigų, investuočiau į gerą 5" viešbutį augintiniams. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: gali prižiūrėti
StandartinėParašytas: Tre, 2011-06-15 10:30 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-01-04 11:45
Pranešimai: 235
Miestas: Kaunas
Vaiva, radau skelbimą Bitė Plius. Ne Vilnius. Bet gal susitarsit?

2011-06-14 15:55

Sveiki, galiu prižiūrėti jūsų šunį, kol atostogausit, ar pan. Kaunas 867334973 Rasa


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2011-06-15 10:55 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
$this->bbcode_second_pass_quote('Anna & Trilly', 'V')aiva, mačiau atidarytą naują viešbutuką šunims 60 km nuo Vilniaus Panevežio link. Lygtais atrodo visai nieko iš nuotraukų. www.sunukaimas.lt

Buvau čia palikęs gerai savaitei tris, ir Kardelė tada "stora" buvo... pretenzijų neturėjau ir ciuckiai neskubėjo namo :) Kiek žinau iš Vilniaus gali ir paimt ir atgal atvežt. Sąlygos geros ir priežiūra gali būt individuali su pasivaikščiojimais :)
Voljerai "standard ir lux (laminato grindys ir medžio apdaila)", yra mažas individualus kiemelis ir didelis kiemas pasilakstymui... o jei yra noras (mokamas) tai ir į miškelį veda.
Esant reikalui, antrąsyk drąsiai palikčiau.

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2012-06-09 22:31 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Sek, 2010-03-14 12:43
Pranešimai: 26
Miestas: Kaunas
Sveiki, taksiukų mylėtojai,

Turiu taksiukę pusės metukų, susidūriau su tokia problema, kad pasikeitus darbo sąlygoms išvykstu iš namų 2 dienoms, taigi, taksiukei reikia priežiūros. Gal kas žinot žmogų kas užsiima priežiūra gyvūnėlių kelioms dienoms? Gyvūnų viešbučiais jau domėjausi šiek tiek, tačiau gal atsirastų žmogutis, norintis papildomai užsidirbti vieną kitą pinigėlį. Auklytės mums reikia Kaune.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2012-06-12 14:59 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ant, 2012-05-22 9:14
Pranešimai: 13
Ar tesingai supratau - užsidarė "šunų kaimas" ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2012-06-12 15:16 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
$this->bbcode_second_pass_quote('', '')unų kaimas
Sekmadienis
Sveiki, mielieji!
Praėjo jau pusė metų be "Šunų kaimo"... Sulaukėme iš Jūsų daug skambučių ir elektroninių laiškų. Dėkojame Jums už supratimą ir palaikymą!
Labai atsiprašome už ilgą tylą, bet jokios informacijos iki šiol neturėjome.
O dabar tokios naujienos - nuo birželio mėnesio iki gruodžio pabaigos mūsų įmonė išnuomos patalpas gyvūnų globai. Mes gi šiemet tikriausiai nedirbsime. Tiesą sakant, buvo labai sunku priimti tokį sprendimą, bet neturėjome išeities.
Tačiau tikimės, kad ateityje atsiras rėmėjų ir mes galėsime atnaujinti savo veiklą ir teikti šunų viešbučio paslaugas.
Nuoširdžiai atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir laukiame laiškų iš norinčių bendradarbiauti!

tokia informacija paskelbta FB

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007