Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Viešbučiai taksams
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=180
Puslapis 13

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2008-03-07 15:50 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Laura&Feilla', '
')Beje, mes išvažiuojam į Egiptą, tai teks šunį palikti PŠMK klubui. Tikiuosi, priims, o jei ne, tai teks vežti į Vilniaus šunų viešbutį... :unsure:
Tik nekokie ten atsiliepimai :wacko:

Kokį tokį Vilniaus viešbutį? Tikiuosi, ne į Zujūnus, ar dar baisiau, karantinavimo stotį? Jokiu būdu negalima :excl:

Verčiau pasitarkite su veisėja, gal ji galės pagelbėti?

Autorius:  Laura&Feilla [ Pen, 2008-03-07 16:31 ]
Pranešimo tema: 

Nemanau, nes pas ją 2 šuniukų vados. Ir nepakeliui...
Beje, mes paskambinsim PŠMK, tai gal priims ;)
O jeigu ne, tai žinau šunų viešbutį ''Nasrai'' :huh:

Autorius:  Laura&Feilla [ Šeš, 2008-03-08 13:10 ]
Pranešimo tema: 

Gaila, kad PŠMK nėra vietos... :(
Gal galit patarti kokį gerą šunų viešbutį Vilniuje?
Arba Panevėžyje?

Autorius:  Laura&Feilla [ Šeš, 2008-03-08 14:40 ]
Pranešimo tema: 

Laba,
susitarėm su viena Panevėžio Molainių dresuotaja, kad pažiūrėtų šuniuką ;)

Autorius:  Anna & Trilly [ Ket, 2008-05-29 11:28 ]
Pranešimo tema: 

susidūrem su problema palikti mūsų taksiukę..... :huh: nejaugi Vilniuje nėra nei vienos vietos - šunų viešbučio, kur galima būtų palikti šunį???? Kaune radau net tris, ir kituose miestuose taip pat, o Vilniuje apart Žvėryno vet. klinikos, kurioje tikrai savo taksiukės nepalikinėsiu, kitų viešbučių nėra.... Gal kas nors žino kur galiu priglausti savo keturkojytę???? :worthy:

Autorius:  Baksiukas [ Ket, 2008-05-29 13:20 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Trilly', 's')usidūrem su problema palikti mūsų taksiukę..... :huh: nejaugi Vilniuje nėra nei vienos vietos - šunų viešbučio, kur galima būtų palikti šunį???? Kaune radau net tris, ir kituose miestuose taip pat, o Vilniuje apart Žvėryno vet. klinikos, kurioje tikrai savo taksiukės nepalikinėsiu, kitų viešbučių nėra.... Gal kas nors žino kur galiu priglausti savo keturkojytę???? :worthy:

kuriam laikui?

Autorius:  Anna & Trilly [ Ket, 2008-05-29 16:17 ]
Pranešimo tema: 

išvažiuojam šį antradienį ryte vienai savaitei....

Autorius:  Baksiukas [ Pen, 2008-05-30 12:50 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Trilly', 'i')švažiuojam šį antradienį ryte vienai savaitei....

Buvau surezgus planą kaip Triliukę būtų buvę galima įtaisyt mamos draugui Vilniuje, bet pasirodo jis pirmadienį veža kažkokius vaikus į ekskursiją į Vokietiją ir dar kažkur, tai planas neišdegė, nors būtų tikrai paglobojęs, o aš bijau rizikuot, nes pas mane namie tai berniokas, tai kad paskui nebūtų bėdos, nes gamta savo daro :( :( nes aš nedokumentuotų daugint tikrai nenoriu :wacko: :wacko:

Autorius:  Anna & Trilly [ Pen, 2008-05-30 15:03 ]
Pranešimo tema: 

ačiū labai už domėjimąsi ir gerą norą :thankyou: bet suprantu problemėlę su patinu :D

įdomumo dėlei norėjau paklausti ar patelė visada gali susilaukti šuniukų, net jei ji sueities metu nerujoja?? tada man reikės manąją geriau saugoti nuo vaikinukų :rolleyes:

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2008-05-30 16:05 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Baksiukas', 'a')š bijau rizikuot, nes pas mane namie tai berniokas, tai kad paskui nebūtų bėdos, nes gamta savo daro :( :( nes aš nedokumentuotų daugint tikrai nenoriu :wacko: :wacko:
$this->bbcode_second_pass_quote('Trilly', 'a')r patelė visada gali susilaukti šuniukų, net jei ji sueities metu nerujoja?? tada man reikės manąją geriau saugoti nuo vaikinukų :rolleyes:
Baikit juokus :D Kalė gali pastoti tik rujos metu (ir dargi tik vaisingos dienos yra vos kelios per rują). Jei ji nerujoja, tai ir sueitis neįvyks :D

Kaip tik šiuo atveju (patinas + nerujojanti kalė) nebus visiškai jokių problemų, tiktai draugystė ir idilija. Va jei būtų du patinai arba dvi kalės, tuomet gali įvykti peštynės. o patinas su kale niekuomet nesipeša.

Visai neblogai būtų, jei "taksistai" vieni kitiems padėtų prižiūrėti augintinius atostogų metu.

Autorius:  Anna & Trilly [ Šeš, 2008-05-31 12:21 ]
Pranešimo tema: 

galiausiai pagalvojau apie taksiukės vežimą su savimi, gal kas žino ar kas keliavo lėktuvu..... air baltic labai kabinėjasi prie šuniuko pervežimo kabinoje sąlygų, t.y. mūsų Trilly ant išmatavimų ir svorio ribos, viršys kokiu kilu svorį ir keliais centimetrais su savo taše nustatyta dydį..... tikrai nesiųsiu jos kaip bagažo į lėktuvo bagažo skyrių. visus dokumentus kelionei turime.

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2008-05-31 19:44 ]
Pranešimo tema: 

Verčiau paskambinkite į Air Baltic ir viską tiksliai išsiaiškinkite.

Autorius:  Anna & Trilly [ Šeš, 2008-05-31 20:14 ]
Pranešimo tema: 

taip, buvome jau skambinę, bet telefonu nieko konkrečiai jie napasakė, tai mes nusipirkome tašę, įsodinome trilę ir nuvežėme į oro uostą, kad kelionės dieną nebūtų siurprizų, sakė viskas ok, nors ir svėrė 9 kilus kartu su taše :-) nu tai dabar palengvėjo :rolleyes:

Autorius:  Baksiukas [ Sek, 2008-06-01 15:53 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Trilly', 't')aip, buvome jau skambinę, bet telefonu nieko konkrečiai jie napasakė, tai mes nusipirkome tašę, įsodinome trilę ir nuvežėme į oro uostą, kad kelionės dieną nebūtų siurprizų, sakė viskas ok, nors ir svėrė 9 kilus kartu su taše :-) nu tai dabar palengvėjo :rolleyes:

Nu va ir man palengvėjo ;) o tai vis sukau galvą ką daryt ir kaip pagelbėt :unsure:

Autorius:  Anna & Trilly [ Ant, 2008-06-24 22:05 ]
Pranešimo tema: 

Norėjau paklausti visų taksiukų šeimininkų: kaip jūs atostogaujat, su taksiukais ar be? jei be, tai kur gi juos priglaudžiate? mums vėl bus aktuali tema palikti taksiukę, praėjusį kartą vežėmės su savimi į Milaną, nes vykome ne visai atostogų. Bet šį kartą norim vykti į Egiptą 10 dienų ir tikrai neįmanoma pasiimti šuniuko..... :( bet velnias žino kur ją priglausti, kad ir jai blogai nebūtų... Vilniuje net šunų viešbučio normalaus nėra.... į Kauną reikės vežtis? gal kas galite pasakyti ką nors apie Kauno viešbutukus?

Puslapis 13 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/