Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Mūsų Vestutė pleiskanoja
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=194
Puslapis 11

Autorius:  marens [ Pir, 2008-03-24 15:04 ]
Pranešimo tema:  Mūsų Vestutė pleiskanoja

labukas, norėjau paklausti, mes nusipirkom 3 mėn taksytę, ir ji pleiskanoja, kas jai, ar čia nuo maisto? gal per daug ar per mažai vitaminų? gal jums taip buvo, patarkit :unsure:
ir gal žinote kaip jas pasalinti? žiūrėjau, yra kažkokie šampūnai nuo pleiskanų, o gal jūs patarsit koks šampūnas mums tiktų? :rolleyes:

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2008-03-24 15:24 ]
Pranešimo tema: 

Pleiskanojimo priežastys gali būti įvairios: netinka mityba, vitaminų perteklius, pernelyg sausas oras namuose. Šuniukas gali kurį laiką pleiskanoti dėl pasikeitusios aplinkos, kitokio vandens. Labai dažna priežastis - stresas (kartais šunys stresinėje situacijoje tiesiog akyse pabąla nuo pleiskanų).

Nereikia jums kol kas jokio šampūno. Pirmas dalykas, kurio reikia - išsiaiškinti, ar šeriate tinkamu maistu, ar nepiktnaudžiaujate vitaminais ar kitais papildais.

Autorius:  marens [ Pir, 2008-03-24 16:30 ]
Pranešimo tema: 

dėkui, o išvis galima maudyti šuniuką?

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2008-03-24 18:28 ]
Pranešimo tema: 

O čia kas?! http://taksuforumas.puslapiai.lt/viewtopic.php?t=32

Autorius:  justas&bosas [ Ket, 2008-10-09 13:47 ]
Pranešimo tema: 

Nesuprantu jau, mūsų Bosas jau mėnuo pas mus, bet pleiskanos nedingsta. Pašarą keitėme pirm RC, po to HILLS, po to BIOMIL. Atrodo, nuo pastarojo mažiausiai buvo jų, tai nupirkom dideli paką, bet vėl pleiskanų atsirado. Hmm, įtariu čia kas kita? Oras nėra sausas bute, dulkių kažkokių ar dar ko irgi. Gal vitamino kokio trūkumas?

Autorius:  Marijonas [ Ket, 2008-10-09 14:09 ]
Pranešimo tema: 

yra preparatas "VITADERM" Richter - žuvų taukų ir sojos aliejaus mišinys, skirtas ciucelių odai ir kailiui, laižo kaip delikatesą pasigardžiuodami... bandyt gal šituo pagirdyt... pakenkt tikrai nepakenks, o gali ir padėt.. po arbatinį šaukštelį kasdien... :)

Autorius:  DaivaD. [ Ket, 2008-10-09 14:17 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('justas&bosas', 'N')esuprantu jau, mūsų Bosas jau mėnuo pas mus, bet pleiskanos nedingsta. Pašarą keitėme pirm RC, po to HILLS, po to BIOMIL. Atrodo, nuo pastarojo mažiausiai buvo jų, tai nupirkom dideli paką, bet vėl pleiskanų atsirado. Hmm, įtariu čia kas kita? Oras nėra sausas bute, dulkių kažkokių ar dar ko irgi. Gal vitamino kokio trūkumas?
Mat kaip. O tai ko jūs tikėjotės, jei per mėnesį pakeitėt tris maisto rūšis? Dėl to ir pleiskanoja, ir galbūt kasymosi šaknys irgi ten pat slypi. Plius, pirmųjų dviejų maistų sudėtis lyg tyčia sugalvota, kad kuo labiau alergizuotų, apie trečią nieko nežinau.

Marijonai, dėl aliejaus visiškai nepritariu.

Autorius:  justas&bosas [ Ket, 2008-10-09 14:28 ]
Pranešimo tema: 

O ką daryti? Visur trimituoja, kad keiskit rūšis maisto kol pleiskanos išnyks :excl: Kaip ir žmogui su šampūnu... O šiaip savininkai dar mažą maitino PEDIGREE ADULT :bla:, kai pamatėm pirkdami.

Autorius:  DaivaD. [ Ket, 2008-10-09 18:14 ]
Pranešimo tema: 

Perėjimas prie naujo maisto turi būti laipsniškas. Kiekvienas toks staigus maisto pakeitimas - tai stresas šuns organimui. Rekomenduojama parsivežus šuniuką dar kurį laiką maitinti tuo pačiu maistu, prie kurio jis pripratęs (net jei tai ne pats geriausias maistas), ir tik po kelių dienų po truputį pridėti naujo maisto.
Jei jis buvo pratęs prie Pedigree pjuvenų, paskui jam padavėt sunkaus baltymingo RC, paskui sojinio Hill'so, ir nedavėte laiko jo virškinamajam traktui prisitaikyti, tai visai nekeista, kad jis pleiskanoja.
Siūlau diskusiją apie maitinimą tęsti atitinkamoje temoje.

Autorius:  Marijonas [ Ket, 2008-10-09 18:30 ]
Pranešimo tema: 

pirkau JEAN PEAU šampūną (kvapelis tai ne koks) TAR SULPHUR (degutinis), du kartus ploviau kas savaitė gydymo sumetimais... pleiskanos dingo... ("Šeltėje" Vilniuje, Algirdo gt. apie 50 Lt kainuoja).
p.s. bet čia jau suaugusiam ciuceliui ir įtardamas pleiskanojimo priežastį ... tai nėra panacėja visiems, juo labiau tik ką atjunkytiems šuniukams!!!!

Autorius:  justas&bosas [ Ket, 2008-10-09 20:30 ]
Pranešimo tema: 

ok

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/