Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Pen, 2024-03-29 8:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 137 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-12-18 18:00 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
O skiepas kelintas bus? Tikiuosi pirmas skiepas jau pas kalytę būnant buvo padarytas?

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-12-18 18:13 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Vajėzau kokia aš žioplė :o kai nieko neišmanau apie tokius dalykus tai net neklausiau, nu dabar jau šaukštai po pietų, o kokia šito pirmojo skiepo "pas kalytę" paskirtis, ar labai negerai jei jis nedarytas, ot velnias :wallbash: nors imk ir plaukus nusirauk

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-12-18 18:44 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
Oj, ne taip supratai. :D Čia ne skiepas "pas kalytę", bet šuniukus galima skiepyti berods nuo 6 savaičių, o tokio amžiaus jie dar turėtų būti su kalyte. Tai ir norėjau paklausti, kuriam skiepui važiuosite. bet įtariu, kad pirmam. :huh: . Tuomet ir apie skiepus pakalbėkite pas vet. gydytoją. :)

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-12-18 18:48 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
:dance: kaip gerai, o tai jau tikrai išsigandau, "atseit veisėjai" (kitaip tokių žmonių nepavadinsi) sakė, kad jam 2 mėnesiai, nuvežėm iškart pas veterinarą tai jis patvirtino kad jam tikrai apie 2 mėnesius ir po savaitės bus galima skiepytis va

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-12-19 0:10 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Man atrodo, mano Foxy kažkokia labai didelė. Aš žinau, kad airiški taksiukai didesni, bet. Šiandien lygiai mėnuo kai Foxy pas mus gyvena. O jau savaitė ji nebesysioja ir nekakoja namie. Su Puga vargau kelis mėnesius :huh:

Jai jau išaugo keturi apatiniai dantys ir du viršutiniai. Kokio amžiaus šuniukams krenta ir auga dantys?

Dabar kaip tik iškrito viršutiniai antri dantys :huh:

Laukiu išsamaus ats...

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-12-19 8:43 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
$this->bbcode_second_pass_quote('Puga', '
')Jai jau išaugo keturi apatiniai dantys ir du viršutiniai. Kokio amžiaus šuniukams krenta ir auga dantys?

Bet juk Foxy dokumentuose yra gimimo data :D Reiškia auga taip, kaip jai priklauso.
Va mano Zaros šypsena, kai jai buvo beveik 4 mėn.
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-12-19 8:51 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Puga', '
')Jai jau išaugo keturi apatiniai dantys ir du viršutiniai. Kokio amžiaus šuniukams krenta ir auga dantys?


Taksų dantys.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-12-19 10:45 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', '
')Va mano Zaros šypsena, kai jai buvo beveik 4 mėn.
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Vilkas pilkas be dantų, be dantų!!! :lol: Prisiminiau šią vaikišką dainelę bežiūrint į nuotraukikę. ;)

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-12-19 22:19 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Tame ir reikalas kad dokumentų dar negavau, bet šiandien veisėjai parašė, kad tik šiandien išsiuntė dokus. Jie man sakė, kad gimtadienis rugsėjo 20, bet gal sakau pamiršo gimimo datą? Kai kuriems žmonėms tai nėra taip svarbu :huh: Jai rytoj bus trys mėnesiai, o užaugo jau keturi kandžiai apačioj ir net keturi viršuj.

Ačiū Daiva už straipsniuką ;)

Pagal bedantę Linos Zaros šypseną (4 mėn) tai man irgi atrodo, kad Foxy galėtų būti tokio pat amžiaus. Nu bet jau per porą dienų gausiu dokus, tikiuosi ten rasti normalią gimimo datą.

Puga, man atrodo (tiksliai nepamenu), bet lygtais buvo smulkesnė :huh:

Čia štai įdedu fotkę

(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

Kairėj pusėj matosi du dantys vienas ant kito, tai ten 3 dantis pieninis palindęs biškį (nulūžęs) po antru kandžiumi.

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2007-12-27 11:22 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Nu va mes jau po pirmojo skiepuko ir apkarpytais nagučiais ^_^ kuo toliau, tuo mažiukas darosi gyvesnis, vakar jau mūsų sūnaitėlį po kambarius vaikėsi, kelis kart net sulojo, tai namie šventė buvo :D klausykit, o kada maždaug dantys pradeda krist? Nes vakar bandėm su vyru apžiūrėt ir susiginčijom, šonuose dar yra tuščių vietų, ir jis man aiškina, kad dar dantų krūvos išdigs, mano manymu tai jam neužilgo krist turėtų pradėt, o ne dygt :blink:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2007-12-27 12:26 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Baksiukas', 'k')lausykit, o kada maždaug dantys pradeda krist? Nes vakar bandėm su vyru apžiūrėt ir susiginčijom, šonuose dar yra tuščių vietų, ir jis man aiškina, kad dar dantų krūvos išdigs, mano manymu tai jam neužilgo krist turėtų pradėt, o ne dygt :blink:


http://taksuklubas.puslapiai.lt/str%20dantys.html

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2007-12-27 12:49 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Ačiū ačiū ačiū :thankyou: grįšiu namo, pulsiu aiškintis, kaip ten kas pas draugelį nasruose dedasi, aišku jam nelabai patiks, bet teks pakentėt :D

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-04-04 12:26 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-04-04 12:05
Pranešimai: 8
O kiek kartų reikia skiepyti taksą? (iki 1 metų laiko). Aš neseniai gavau neveislinę kalytę ir nelabai žinau kaip gerai auginti... (kad būtų sveika ir laiminga).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-04-04 13:11 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Aksom', 'O') kiek kartų reikia skiepyti taksą? (iki 1 metų laiko). Aš neseniai gavau neveislinę kalytę ir nelabai žinau kaip gerai auginti... (kad būtų sveika ir laiminga).

Šiandien pat keliaukite į veterinarinę vaistinę ar gydyklą ir nupirkite vaistukų nuo kirminų, kai pirksite, pasakykite kokio amžiaus ir svorio šuniukas - jums paaiškins kaip dozuoti. Po savaitės veskite skiepyti. Veterinaras žinos kokie skiepai reikalingi.
Jei jūsų kalytė dar nei karto neskiepyta, į lauką jai eiti pavojinga.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-04-08 8:48 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-04-04 12:05
Pranešimai: 8
Ačiū. (Šį mėnesį kai mane paskiepys, tada ir Mėtą skiepysim, nes prie poliklinikos yra veterinarijos klinika :lol:).


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 137 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007