Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Žaislai taksams
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=675
Puslapis 16

Autorius:  Saule [ Pir, 2010-01-18 14:28 ]
Pranešimo tema:  Žaislai taksams

Pasidalinkim mintimis apie žaislus mūsų taksams. Gal esat radę ką nors tokio, kas laiko ilgiau nei tris dienas, nes aš paskutiniu metu žaislams išleidžiu daugiau pinigų nei Marselio maistui :)

Autorius:  Marijonas [ Pir, 2010-01-18 14:36 ]
Pranešimo tema: 

gera medvilninė virvė laiko.. ir tai ne kiekviena... čia dienos skaičiuojamos... pas mus cypiantys kamuoliukai kelioms minutėms :) ir nebecypia... :lol:

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2010-01-18 14:36 ]
Pranešimo tema: 

Antras taksas - geriausias žaislas :thumbup:
Virvė kažkada man patiko... kol vieną dieną Anri neišvėmė susiraizgiusių siūlų kamuolio, prisivalgė nuo tos virvės.
Kažkada draugė iš Latvijos padovanojo cypsintį žaislą, kuris gyveno gerus 5 metus. Bet pas mus tokių nesu mačiusi, ten kažkoks ypatingas.
"Kongas" turėtų ilgai laikyti. Manau, verta pasidomėti.

Autorius:  Saule [ Pir, 2010-01-18 14:37 ]
Pranešimo tema: 

Antras taksas geras žaislas :) Nes kamuoliuke tuojau pat atsiranda skylė :) o virvę sutaršo per keturias dienas...

Autorius:  Jurga ir Topas [ Pir, 2010-01-18 14:42 ]
Pranešimo tema: 

Tokio nebandėt? Mes čia šiaulietės turbūt jau visos tokiais apsirūpinom. Topas bent jau jo neapžioja, o ir žaidžia labai entuziastingai. Jei į vidų įpilam sauso maisto, tuoj jį išsibarsto ir sukremta, jei ne - vis tiek smagiai ritinėja. Minusas - didelis barškėjimas, kai ridinėjas ant plikų grindų.

(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

Autorius:  selga [ Pir, 2010-01-18 14:44 ]
Pranešimo tema: 

Oi čia mes šiauliečiai saviems taksams nupirkom tokius plastmasinius kamuolius, kuriuos ridenant iškrenta skanukas. Mano Saira net neprileidžia Selgos :excl: Tai ta įsigudrino iš paskos eiti, o kadangi būna kai Saira "nepamato", tai ir palieka Selgai :D

nu geras kartu parašėm :lol:

Autorius:  Iris [ Pir, 2010-01-18 14:46 ]
Pranešimo tema: 

ei, aš irgi tokio kamuolio noriu :) kur gaut? :)

Autorius:  Saule [ Pir, 2010-01-18 14:48 ]
Pranešimo tema: 

ir man tokį kamuolį, niekur Vilniuje tokio nemačiau, o tikrai ieškojau kažko į ką galima maistą sudėt. Gal šiaulietės nupirktų ir kaip nors atsiųstų? :rolleyes:

Autorius:  selga [ Pir, 2010-01-18 14:50 ]
Pranešimo tema: 

Užsukit į Tomas Filips parduotuvę, manau Vilniuje tikrai rasit. Na jei ne, tai pagelbėsim ^_^
Tiesa, tas kakliukas, pro kurį skanukai krenta, reguliuojasi. Taip kad galima įvairaus dydžio sauso maistelio įpilti ir nustatyti taip, kad kai ridena neiškristų iškart visi, o tik po vieną ar dvi kruopas.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Pir, 2010-01-18 14:50 ]
Pranešimo tema: 

Ir vėl kartu rašom :lol:

Autorius:  ramint1 [ Pir, 2010-01-18 14:51 ]
Pranešimo tema: 

Maniškei kamuoliukai su cypiančiais aparatais irgi kelioms minutėms telaiko. Šiaip geriausia mums didelis kamuoliukas - futbolui skirtas, bet tik ne kambary :D kambary naudojam mažą kamuoliuką, kuris nei cypia, nei ką. Tiesiog gerai atšoka ir kažkaip stengiamės neleisti jo kramtyti, tad Dora suvokia, kad nevalia jo kramsnoti, o reik jį ridenti. Greičiausiai mum sueina minkšti žaislai, ji juos dievina, bet tik po vieną turime. Čiunkina jį kaip vaiką, jei "neklauso" - gerai papurto. Aišku, taip prasideda skylės meškučiuose. Tenka nuolat siūlu su adata pasinaudot. Kitaip tikrai daug pinigų išmestumėm žaislams. Beje, sunku jai būna atsisveikinti su jau visai nebepagydomu minkštu žaislu. Kartą užmatė, kai nunešiau į šiukšliadėžę, tai išsitraukė ir parsinešė atgal :D Va taip ir gyvenam taupydami :D

Autorius:  Iris [ Pir, 2010-01-18 15:06 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('selga', 'U')žsukit į Tomas Filips parduotuvę, manau Vilniuje tikrai rasit. Na jei ne, tai pagelbėsim ^_^
Tiesa, tas kakliukas, pro kurį skanukai krenta, reguliuojasi. Taip kad galima įvairaus dydžio sauso maistelio įpilti ir nustatyti taip, kad kai ridena neiškristų iškart visi, o tik po vieną ar dvi kruopas.

hm, nu paskutinį kartą kai prieš porą mėn buvau, tikrai tokio nemačiau, nors prie gyvūnų skyriaus ilgai rymojau... reiks gal dar vis tiek akį užmest :)

Autorius:  Saule [ Pir, 2010-01-18 15:13 ]
Pranešimo tema: 

aš šiandien nuvažiuosiu į tomas philips :) pažiūrėsiu :)

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2010-01-18 15:16 ]
Pranešimo tema: 

Tai va tas "kongas", apie kurį rašiau, veikia tokiu pat principu - į vidų dedamas maistas, ir iškrapštyk, kad gudrus. Kadangi mes sauso maisto nevartojam, tai prikišu žalios mėsos gabaliukų, visokių vištų pirštelių, ir dar užšaldau :devil: ir tada duodu alkanam šuniui. Pirkau CACIB parodoje. Brangus, bet geras.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Pir, 2010-01-18 15:44 ]
Pranešimo tema: 

Ale tai kaip paskui namai atrodo, po tokio žaidimo su žalia mėsa :blink: O jei dar užšaldyta, tai paskui ir skysčiai visokie teka :unsure: Vat man tas punktas irgi nelabai patinka, nes pridėjus sausiukų bežaisdamas šuo jų prisiėda, o tai paskui sutrikdo normalią organizmo veiklą.

Puslapis 16 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/