Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Taksas ir automobilis
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=701
Puslapis 11

Autorius:  Saule [ Ant, 2010-02-23 21:39 ]
Pranešimo tema:  Taksas ir automobilis

pasidalinkit savo patirtimi- kaip Jūsų šunys elgiasi mašinoje? Nes man kai dabar du pasidarė ne taip jau ir lengva vairuot, abu ant kelių lipa, bokse niekad nebuvę, o ir boksas sunkiai į mano mašią telpa...

Autorius:  Jurgita [ Ant, 2010-02-23 21:53 ]
Pranešimo tema: 

Su Wanile man problemų nekyla važinėjant, nes ji noriai lipa į mašiną ir patinka jai važiuot. Tik atidarius dureles iškart susirango prie galinio stiklo ir spokso iš auštai :D Tik jei trumpam palieku ją mašinoj jau atėjus visada randu avarinį įjungtą :)
O va kai mažąjį vežiojaus tai problemų su juo, visur rioglinas, baisu <_<

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2010-02-23 22:07 ]
Pranešimo tema: 

Šitą skaitėt? http://www.taksuforumas.puslapiai.lt/viewtopic.php?t=4
O prie bokso bet kuriuo atveju reikia pripratinti.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ant, 2010-02-23 22:14 ]
Pranešimo tema: 

Kai mieste kur netoli be bokso važiuojam, tai mūsiškis vis nori stačias važiuot, mat labai rūpi pro langą žiūrėti :) Kadangi viena retai kada jį vežuos, tai dažniausiai kas nors prilaiko, kad nenugarmėtų besižvalgydamas :D O į tolimesnes keliones tik su boksu važiuojam, ir tada jau dažniausiai miego pozicijoje. Beje, vos sumažinus greitį, dažniausiai prabunda ir pradeda skųstis, tad jau vien dėl to labai nemėgstu kelio remonto ruožų :D

Autorius:  Saule [ Ant, 2010-02-23 22:14 ]
Pranešimo tema: 

Skaitėm ir rašėm :) Turiu aš diržą, bet labai jau Marselis dabar nori ant kelių kur Versalis guli. O boksas labai nestabiliai laikysis mašinoje mano, vietos maža.

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2010-02-23 22:26 ]
Pranešimo tema: 

Ant kelių nesaugu. Todėl arba abu turi būti prisegti, arba abu bokse. Boksą irgi galima kaip nors užfiksuoti.

Autorius:  Saule [ Ant, 2010-02-23 22:44 ]
Pranešimo tema: 

kaip pratinot šunis prie bokso? Ar Marseliui (jis pas mane nemažas juk) ne per vėlu?

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2010-02-23 23:12 ]
Pranešimo tema: 

Niekada ne per vėlu. Pratinti lygiai taip pat kaip ir prie narvo - įdedant į vidų skanėstą, žaisliuką; pradžioje neuždaryti, tik gudrumu pasiekti, kad šuniui būtų ten jauku ir patogu; vėliau uždaryti labai trumpam, nutaikius momentą, kai šuo ramus, ir po truputį laiką ilginti.

Autorius:  Arune [ Tre, 2010-02-24 9:24 ]
Pranešimo tema: 

Nitro pririšu su diržu ir duodu komandą "gulėt". Kol šalta, dar pašildau automobilio sėdynę. Vis tiek planuojam pirkti krepšį, kuris būtų pritaikytas pritvirtinimui automobilyje + galima būtų tvirtinti prie dviračio. Pasirinkimas nėra didelis.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Tre, 2010-02-24 10:41 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', 'k')aip pratinot šunis prie bokso? Ar Marseliui (jis pas mane nemažas juk) ne per vėlu?
Pas mus boksas nuolat stovi kambaryje pradarytas, tad Topas kartais mėgsta pats į jį užeiti, o ypač dažnai lekia ten slėpti iš vaikų nugvelbtą žaislą ar kojinę :D Kaip nors specialiai net ir nepratinom, tiesiog nuo tada kai nupirkom boksą, jis taip ir stovi kambary. Kambario aišku nepuošia, bet suradau jam nekrintančią į akis vietą. Kai prieš kur nors važiuojant jau atnešam jį į koridorių, Topas dažniausiai pats ten ir "susipakuoja", nebereikia specialaus pakvietimo :D Bet nesakau, kad visada labai džiaugsmingai jame keliauja. Jei būna neseniai išsimiegojęs ir nebenori ramiai gulėti, kartais bando išsiprašyti iš bokso pas ką nors ant kelių. Tokiu atveju prireikia šaltų nervų, kurie ne visad atlaiko gailų zyzimą :) Tačiau nekreipiant dėmesio, ji vis tik galiausiai užmiega.

Autorius:  Saule [ Tre, 2010-02-24 10:45 ]
Pranešimo tema: 

va to aš ir bijau- du didelius zyziančius standartus sukišt į boksą...

Autorius:  Jurga ir Topas [ Tre, 2010-02-24 11:05 ]
Pranešimo tema: 

Jei prieš kelionę jie bus išsilakstę ir pavargę, miegas greit įveiks zyzimą :) Tereikia pasirūpint aktyvia veikla prieš važiuojant. Kitas dalykas, kad tai ne visada išeina suderinti, tarkim, išvažiuoti reikia ryte, kai šunius ką tik išsivyniojęs iš lovos :)

Autorius:  Cezaris [ Tre, 2011-10-12 11:48 ]
Pranešimo tema:  pervežimas Vilniuje

http://www.grynas.lt/gyvenimas/augintin ... 39937_3906

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/