Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Patarkit dėl mažylio priežiūros
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=95
Puslapis 15

Autorius:  Robiux [ Ket, 2007-12-27 23:38 ]
Pranešimo tema:  Patarkit dėl mažylio priežiūros

Sveiki, noriu paklausti, kaip dažnai reikia duoti ėsti 7 savaičių šunyčiui, nes mes anksti išeinam į darbą. Dabar dar draugas vidurdienį atvažiuoja pašerti. Kaip su tuo prausimu, ar galima tokį jau maudyti? Šeriu sausu ir iš skardinių maistu, ką galima į tarpus duoti, šiaip nėra labai ėdri. Parašykit šiaip visokių patarimų, nes man reikia mokytis prižiūrėti savo mažylę ^_^ :wub:

p.s. naktis buvo baisi, bet mes atsilaikėm, į lovą neįsileidom.

Autorius:  Baksiukas [ Pen, 2007-12-28 9:38 ]
Pranešimo tema: 

Mes 8,5 savaičių šeriam 3 kartus dienoj, prieš išeidama į darbą įdedu, paskui gauna kai pareinu kokią 4-5val, o 3 kartą paduodu apie 8-9 val vakaro, prausėm iškart vos parsivežę iš žmonių, nes veterinaras liepė iškart išmaudyt, tik reikia gerai išluostyt šuniuką, nes kol šlapias buvo, tai smarkiai drebėjo, tai vis protarpiais pašluostydavau kol išdžiūvo. Jei prie sauso duodu dar ir iš skardinės, tai sausą gauna ryte, iš skardinės perpiet o vakare vėl sausą, į dieną maisto davinys yra 100 g, čia jau priklausomai nuo šuniuko svorio (mūsų sveria 2,8 kg), dar prie viso šito šuniukui duodam kalcį 0,5 tabletės per dieną. apie maitinimą daugiau rasi čia http://taksuforumas.puslapiai.lt/viewtopic.php?t=31 nepatingėk pablūdint po forumą rasi visokių gerų nuorodų, "taksistės" nemažai jų man sukėlė :P ir nebijok klaust, senbuvės visada mielai padeda :thankyou: jom už tai.
Ir nekankink šuniuko, jis vis tiek vieną gražią dieną pareis į lovą :lol: :lol:
Mūsiškis naktį miega guolyje, o paryčiais ateina pas mus ir nieko čia baisaus nėra, ir jam gerai ir mum šilta :lol: :lol: :lol:

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2007-12-28 10:42 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Baksiukas', 'd')ar prie viso šito šuniukui duodam kalcį 0,5 tabletės per dieną.
Jokio kalcio! Jūs ką? Sausam maiste jau yra kalcio - pasiskaitykit sudėtį. Kalcio perdozavimas taksams yra ypač pavojingas, kaip tik dėl jo vyresniame amžiuje ir atsiranda stuburo problemos.

Autorius:  Baksiukas [ Pen, 2007-12-28 10:48 ]
Pranešimo tema: 

Oho :blink: Bet ne aš sumąsčiau, kad jam kalcio reikia, veterinaras po apžiūros liepė pagirdyt, tai gal tada rečiau duot ar geriau išvis nebeduot?

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2007-12-28 10:53 ]
Pranešimo tema: 

Išvis neduot. Kas jūsų veterinaras? Gal reikia pasirinkti kitą?
Ne tiek jau daug veterinarų, išmanančių taksų specifiką. Vieniems atrodo, kad normalios priekinių galūnių augimo zonos - tai rachitas, kiti sugalvoja veislines kales gydyti hormonais nuo tariamo nėštumo, treti reikalauja taksus rengti dar prie pliusinės temperatūros, jūsiškis va irgi... su tuo kalciu...

Autorius:  Baksiukas [ Pen, 2007-12-28 11:00 ]
Pranešimo tema: 

Nu šiaip veterinaras iš pažiūros geras, mes visada pas jį vedam vyro bulterjerę, nes ji pastoviai turi bėdų, bet gal kaip kad sakai, ne visi išmano, reiks gal tikrai pas dar vieną nuvežt, pažiūrėsiu ką tas užgiedos, o jei irgi nieko gero, tai keliausim tada į Kriaučeliūno kliniką, ten manau turėtų normalesni daktarai dirbt :eyebrow: Ot gerai, kad prasižiojau, būčiau dar šuniui bėdos pridarius, ačiū DaivaD. už patarimus.

Autorius:  Robiux [ Šeš, 2007-12-29 13:06 ]
Pranešimo tema:  praustis reikia

Patarkit kaip neišgąsdinti šuniuko pirmą kartą maudant. Taip nesinori, kad bijotų vandens. :unsure:

Autorius:  Baksiukas [ Šeš, 2007-12-29 13:51 ]
Pranešimo tema: 

Šlapink po truputį, tegul iš lėto apsipranta. Mūsiškis iš pradžių krūptelėjo, bet paskui ramiai stovėjo matyt šiltas vanduo patiko :D

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2007-12-29 19:23 ]
Pranešimo tema: 

Aš patarčiau neskubėti maudyti. Nei vieno iš savo šunų nemaudžiau tokiame amžiuje. Kam to reikia? O žalos maudymas gali padaryti. Jei kartais išsipurvina, pakanka nuvalyti drėgna kūdikių servetėle.

Autorius:  Baksiukas [ Šeš, 2007-12-29 22:00 ]
Pranešimo tema: 

Mūsiškis tai nelabai gražiai atrodė, niekas ten jo nevalė ir nežiūrėjo kai su kitais šuniukais buvo, parsivežėm išpleiskanojusį, susmirdusį ir dar suseiliotą visą ;) tai nori nenori teko maudytis, tik labai atsargiai prausiau, nes mažas šuniukas tai tas pats kas mažas vaikas, gali labai staigiai išsigąst, o paskui į vonią jau neįkiši <_<

Autorius:  Robiux [ Sek, 2007-12-30 22:21 ]
Pranešimo tema: 

Šiandien darėm pedikiūrą :rolleyes: Visai nieko, apsnūdusi buvo, tai lengvai pasidavė. Nežinau ar taip turi būti ar ne, bet mano šunikė beveik išvis nelaka vandens. Šeriu daugiausiai iš skardinių mažyliams. Kartais duodu ir sauso. Prie vandens net neprieina. Kažkaip keista, gal tam maiste yra daug vandens? Ir dar tokia tinginė yra, valandikę pasiunta, o paskui gali miegoti ir miegoti. Aišku vakare pradeda blūdyti :)

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2007-12-31 12:12 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Robiux', '')eriu daugiausiai iš skardinių mažyliams. kartais duodu ir sauso. prie vandens net neprieina. kažkaip keista, gal tam maiste yra daug vandens?

Paskaitykit etiketę, ir žinosit, kiek ten yra vandens :D Ir šiaip sudėtį pasinagrinėkit...
$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')ir dar tokia tinginė yra, valandikę pasiunta, o paskui gali miegoti ir miegoti. aišku vakare pradeda blūdyti :)
Visi mažiukai daug miega.

Autorius:  Robiux [ Pir, 2007-12-31 18:34 ]
Pranešimo tema: 

Ką tik grįžom iš veterinaro, apžiūrėjo, ir gavo pirmą skiepą (naujų metų proga) :D.


VISUS SU NAUJAIS! :beer:

Autorius:  Robiux [ Ket, 2008-01-03 20:35 ]
Pranešimo tema: 

pastebėjom, kad mūsų šunikė pradejo ėsti savo šūdukus :( gal kas žino kaip ta dalyką sutvarkyti? nes vieni žmonės patarė vesti pas veterinarą, nežinau, taip nemalonu dabar. ir dar žiauriai kaukia naktimis, buvo lygtai praėję, bet vakar tik apie trečią nusiramino. :worthy: esam visi be miego.

Autorius:  amiara [ Ket, 2008-01-03 21:52 ]
Pranešimo tema: 

Maži šuniukai dažnai ėda savo išmatas, tai ne tragedija. Saviškei aš duodavau Enterofermento, neaišku ar pas jus jo yra. Paklauskit pas savo veterinarą, turėtų ką nors patarti.
O dėl kaukimo, tai vieną patikrintą gerą būdą žinau - nekaukia kai miega šeimininkų lovoj :D Ir beveik visiem šeimininkam taip miegot patinka :D

Puslapis 15 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/