Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Triukšmauja likęs vienas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=678
Puslapis 12

Autorius:  Dzine [ Tre, 2009-12-09 21:37 ]
Pranešimo tema: 

Sveiki, turiu 3 mėn taksiuką, jis loja be perstojo kai tik palieku vieną, vieną naktį bandžiau uždaryt ir pralojo jis iki 5 ryto.. Jis visiškai nebūna vienas, nežinau net ką daryti. Gal patartumėt ką nors? :unsure:

Autorius:  DaivaD. [ Tre, 2009-12-09 23:07 ]
Pranešimo tema: 

Prieš tai, kai bus paliktas vienas, šuniukas turi būti labai labai nuvargintas pasivaikščiojimu, žaidimu, dresūra. Taip, kad norėtų tik užkąsti ir miegoooot.

Autorius:  ramint1 [ Ket, 2009-12-10 13:46 ]
Pranešimo tema: 

Arba du taksai geriau už vieną :lol: nebus tuomet vienas :wub:

Autorius:  Marijonas [ Ket, 2009-12-10 17:40 ]
Pranešimo tema: 

vienam liūdna pasidaro.. pradeda dainuoti... tada kiti pritaria :P :lol:

Autorius:  Krona [ Pir, 2010-01-11 11:57 ]
Pranešimo tema: 

Aha, su dviem irgi rizikinga - mūsų kaimynų du loja vienas per kitą...
Mes irgi neraminamės truputį - planuojam išsikelti gyventi atskirai. Iki šiol Krona dažniausiai būna su bent vienu žmogumi, viena paliekama tik retkarčiais ir nekelia problemų. Bet jei reiks kiekvieną dieną laukti mūsų grįžtančių iš darbo vienai, tai kaži kaip susidoros...

Autorius:  Deni [ Tre, 2010-01-20 22:01 ]
Pranešimo tema: 

Situacija tokia, kad prieš 2 savaites pas mus į namus atkeliavo mažutis 3 mėn. taksiukas. Kadangi esam dirbantys, todėl stengdavomės namo grįžti dienos metu (bet ne visada tuo pačiu metu), grįžus mažutė tylėdavo, tačiau, kai išeidavom kurį laiką kiauksėdavo, tylu būdavo ir grįžus po darbo. Vakar blogai jaučiausi ir visą dieną buvau namie, mažylė nei karto nesucypė. O šiandien grįžus iš darbo jau laiptinėj išgirdau kiauksėjimą ir radau nepasirašyta kaimynų raštelį, kad šuo kaukia visą laiką be perstojo. Kalbėjau su kaimynais iš viršaus, sakė, kad dabar mažiau girdėti lojant, nei pirmą savaitę, tačiau šiandien jų diena nebuvo namie, tai nieko pasakyti negali. Dabar esu pasimetusi, nes nesuprantu ar gali būti, kad ji dėl to, kad vakar buvau namie šiandien prakaukė visą dieną ar čia taip visada (bet tai kažkaip tikiu, kad kaimynai iš viršaus būtų pasakę, kad kaukia ištisai)? Suprantu, kad pirmiausia reik krūvio, tačiau kol kas į lauką neinam, nes iškart šąla ir prašosi ant rankų (bijau peršaldyt), todėl rytais apie valandą žaidžiu su ja namie (tik deja bute nelabai palakstysi ir išsidūksi). Kaip išganymo laukiu šilumos. Kaip patartumete elgtis toliau, kad nesikankintų nei mūsų mažutė, nei anoniminiai kaimynai?

Iš anksto labai ačiū už jūsų skirtą laiką ir tikiuosi jūsų patarimo!

Autorius:  DaivaD. [ Tre, 2010-01-20 22:47 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Deni', 'S')uprantu, kad pirmiausia reik krūvio, tačiau kol kas į lauką neinam, nes iškart šąla ir prašosi ant rankų (bijau peršaldyt), todėl rytais apie valandą žaidžiu su ja namie (tik deja bute nelabai palakstysi ir išsidūksi).
Žinokit, 15 minučių dresūros šunį nuvargina labiau, negu valanda lakstymo, o 3 mėnesiai - kaip tik toks laikas, kai šuniukas labai imlus ir noriai mokosi.
Kiti naudingi dalykai - įjungtas radijas, ir "kongas" prikimštas skanėstų ir paliktas alkanam šuniukui.

Kai kuriems šunims padeda palikimas mažesnėje erdvėje (pvz., virtuvėje), kai kurie netriukšmauja tik tada, kai visi kambariai atviri. Čia reikia atrasti kas geriau tinka jūsų šuniukui.

Autorius:  Saule [ Ket, 2010-01-21 11:15 ]
Pranešimo tema: 

radijas tikrai labai padeda. padeda kaulas paliktas šuniukui, esu girdėjus apie tokį elektrinį "oro gaiviklį" su feromonais, kuris neva turėtų nuraminti šuniuką kai jis vienas namie, bet šito nebandžiau, maniškis įprato eit miegot kai išeinu.

Autorius:  ramint1 [ Ket, 2010-01-21 14:03 ]
Pranešimo tema: 

Mūsiškė irgi miega visą dieną, kol mūsų nėra :) Bet gal tikrai radijas padėtų

Autorius:  Arune [ Ket, 2010-01-21 14:24 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '')inokit, 15 minučių dresūros šunį nuvargina labiau, negu valanda lakstymo, o 3 mėnesiai - kaip tik toks laikas, kai šuniukas labai imlus ir noriai mokosi.
Galiu patvirtinti. Nitro po dresūros treniruotės beveik visą dieną pramiega. Aišku, namų sąlygom, kambaryje taip rimtai nenuvargsta, bet po 15-30 min. dresiravimosi "atsikabina" ir eina užsiimti ramesne veikla.

Bent jau nakčiai Nitro visada pasiimdavo į guolį mano šlepetę. Pažįstami pasakojo, kad šuo susirenka visų namiškių po vieną šlepetę. Dar pasakojo, kad mažiems šuniukams deda garsiai tiksinčius laikrodžius į guolį, kad būtų panašu į širdies plakimą ar pulsą. Turbūt juos įdeda į kokį nors žaislą ar pagalvėlę :hm: .

Autorius:  Ieva ir Kariukas [ Ket, 2010-01-21 21:49 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Dzine', 'S')veiki, turiu 3 mėn taksiuką, jis loja be perstojo kai tik palieku vieną, vieną naktį bandžiau uždaryt ir pralojo jis iki 5 ryto.. Jis visiškai nebūna vienas, nežinau net ką daryti. Gal patartumėt ką nors? :unsure:
Kai einat į darbą: Palikite jo lovytę šalia lovytės. Užsiėmimą (tarkim, graužt kaulą jaučio odos). Padėkite šalia vandens ir išeikite. Mūsų Karis kol priprato būt vienas praėjo apie pusė mėnesio. Aš net prie durų verkdavau, ir maldaudavau, kad galėčiau neit į mokyklą. BŪTINAI uždarykite tualetą, kambarius. Nes jis iš panikos gali ir kai ką išverst.. Mūsų Karis kompiuterį numetė.
Ir kaimynai net iš kitos laiptinės girdėjo, kaip kaukė.
Mano draugė išeidavo - jos šalia šuo kaukdavo, o Karis pasididžiuodamas į mane žiūrėdavo. Po to aš išeidavau - abu kaukdavo :D

Autorius:  alisa [ Tre, 2010-06-02 13:42 ]
Pranešimo tema: 

Mum su Sirijum yra viena problemėlė. Cypia ir loja jei aš išvedu Grantą (savo didelį šunį) į lauką. Jei mama ar močiutė jį veda, tai tada nieko, tyli, bet kai aš, tai loja ir kaukia. Bandžiau išeit į laiptinę su dičkiu ir ten trumpam pabūt, o paskui grįžt. Toks variantas padėjo. Mažius jau palodavo tik kelias minutes ir nurimdavo, bet kaimynam gimė dukrytė, tai ir tos kelios minutės lojimo ją prikelia. Nesinori susilaukt priekaištų dėl šuns, o ir vaikučio gaila. Ar tas lojimas visai praeis?

Autorius:  rutinga [ Šeš, 2010-07-10 9:54 ]
Pranešimo tema:  Triukšmauja likęs vienas

Sveiki, mūsų taksiukui Bučkiui 3 mėn. Kai norime išeiti, jis bėga prie durų (netgi baisu daryti duris, kad neprispausti jam nosiuko), išbėga į laiptinę. Neįmanoma ramiai išeiti. Kai uždarome duris cypia. Grįžtame namo, jau pirmame aukšte girdisi, kai jis cypia. Ką daryti, patarkite prašom, ačiū

Autorius:  Ieva ir Kariukas [ Tre, 2010-08-11 10:47 ]
Pranešimo tema: 

Lojimas praeis. Čia pavydas. Bet greitai įgaus pasitikėjimo daugiau ir nebelos :)

Autorius:  DaivaD. [ Tre, 2010-08-11 11:01 ]
Pranešimo tema: 

Nu ir prie ko čia pavydas?

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/