Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Šuo loja mašinoje
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=860
Puslapis 11

Autorius:  jupo1 [ Pir, 2010-11-01 22:32 ]
Pranešimo tema:  Šuo loja mašinoje

Sveiki. Prašau jūsų patarimo - gal kas susidūrėte su panašia probema arba žinote kaip ją galima išspręsti.
Mūsų šuo beprotiškai mėgsta važiuoti mašina - šokinėja apie ją ir lipa pirmai progai pasitaikius. Paskui iškrapštyti sunku :) Viskas kaip ir ok būtų, bet važiuojant (ypač tik įlipus, kai dar labai džiaugiasi) pradeda nesuvaldomai loti... Anksčiau lyg ir mažiau lojo, o dabar loja taip, kad atrodo ausų būgneliai sprogs. Į jokias komandas nekreipia dėmesio, niekas neegzistuoja, tik loja ir šokinėja į visas puses. Ir taip pirmą važiavimo pusvalandį... Paskui nusiramina ir loti pradeda tik mašinai sustojus. Bet jei važiuojant tenka kelis kartus sustoti, darosi visai nejuokinga.

Anksčiau lyg ir mažiau lojo ir ne taip isteriškai, panašu, jog tai progresuoja. O dar mažą vaikiuką dabar turime, visai darosi nesuderinama...

Būsiu labai dėkinga už visus patarimus ir pasiūlymus.

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2010-11-02 8:31 ]
Pranešimo tema:  Re: Šuo loja mašinoje

Susidūrėm. Marko panašiai elgėsi. Tik tar blogiau - ne pusvalandį, o mažiausiai valandą. Galima bart, mušt, smaugt - ar priešingai, kalbint, žaist, kasyt pakaklę - neveikia niekas. Silpna nervų sistemos slopinimo reakcija. Vadinasi - reikia kryptingai treniruoti nervų sistemą.
Padeda geras pasivaikščiojimas prieš kelionę, būtinai su dresūros elementais. Ir šiaip kasdien, vos radus patogią vietą ir turint laiko, treniruoti išlaikymą. T. y., šuo pasodinomas arba paguldomas, ir turi pasilikti vietoj kuo ilgiau. Pradedama treniruoti nuo sekundės, pamažu laikas ilginamas iki kelių minučių, vėliau, jei užteks kantrybės, ir iki pusvalandžio. Darbo daug, tačiau tai veikia. Dabar Marko sugeba nusiraminti jau po 10 minučių.
$this->bbcode_second_pass_quote('jupo1', '')okinėja į visas puses.
Manau, mašinoje būtina prisegti, arba kišti į boksą. Dėl saugumo. O ir nusiramins greičiau.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ant, 2010-11-02 12:52 ]
Pranešimo tema: 

O jei mašinoje būdamas loja ne šiaip sau, bet ant praeinančių žmonių, koks sprendimas tada tiktų? Tai netrunka ilgai, tik kol išvažiuojam iš kiemo, na ir dar prie kokios perėjos, jei ką nors užmato, (kai važiuojam netoli ir neimam bokso) ir tarsi nekelia problemų. Na bet kai sustabdo policija, tai irgi puola kaip išprotėjęs, su visu boksu gatavas nulėkt :wacko:

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2010-11-02 12:54 ]
Pranešimo tema: 

Gal snukį užspaust? :)

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ant, 2010-11-02 13:05 ]
Pranešimo tema: 

Turbūt vienintelis variantas :D Gerai, kad policininkai visad su šypsena reaguoja į tokį uolų mašinos sergėtoją, tik mes patys nekažin kaip pasijuntam :)

Autorius:  jupo1 [ Ant, 2010-11-02 13:12 ]
Pranešimo tema:  Re: Šuo loja mašinoje

$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'P')radedama treniruoti nuo sekundės, pamažu laikas ilginamas iki kelių minučių, vėliau, jei užteks kantrybės, ir iki pusvalandžio. Darbo daug, tačiau tai veikia.

Dėkoju už patarimą. Treniruosim.
O šuniui klausant komandos ir gulint - reikia apdovanoti? t.y. sausainiukas, etc, ar tiesiog pagyrimas priklauso?
Galbūt dar yra kokie nors vitaminai, kurie padėtų nervų sistemą stiprinti?

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'M')anau, mašinoje būtina prisegti, arba kišti į boksą. Dėl saugumo. O ir nusiramins greičiau.

Tai ji bokse ir būna. Jame ir "ardosi". Net grotas bando graužti...

Anksčiau paminėta problema irgi egzistuoja (kad ant praeivių loja) - sutojus, atrodo, pro langą išoktų ir visus praeinančius žmones sudraskytų :) Ir snukio užspausti neišeina - juk ji bokse...
Tiesa, vos išleidus į lauką, būna rami kaip avytė ir meiliai laksto aplinkui. Nesvarbu, kad ką tik vos per langą neišlipo lodama :rolleyes:

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2010-11-02 14:01 ]
Pranešimo tema:  Re: Šuo loja mašinoje

$this->bbcode_second_pass_quote('jupo1', 'O') šuniui klausant komandos ir gulint - reikia apdovanoti? t.y. sausainiukas, etc, ar tiesiog pagyrimas priklauso?
Po to, kai įvykdė komandą ir išgulėjo visą reikiamą laiką - taip, reikia paskatinti. Tačiau jei šuo atsistojo anksčiau laiko - ne, tada jokio kąsnelio. Tuomet pradedam iš pradžių, tik reikalujamą laiką labai sutrumpinam, vėliau vėl pamažu ilginam.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'G')albūt dar yra kokie nors vitaminai, kurie padėtų nervų sistemą stiprinti?
Glicinas (Глицин). Ieškoti Rusijoje, o gal pavyks rasti turguje. Tai yra aminorūgštis - papildas, kuris stiprina nervų sistemą. Išbandytas, veikia.

Autorius:  jupo1 [ Ant, 2010-11-02 18:07 ]
Pranešimo tema:  Re: Šuo loja mašinoje

$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '
')Glicinas (Глицин). Ieškoti Rusijoje, o gal pavyks rasti turguje. Tai yra aminorūgštis - papildas, kuris stiprina nervų sistemą. Išbandytas, veikia.

DaivaD. - nuoširdus dėkui už patarimus. Bandysim keisti situaciją.

O vitaminų irgi ieškosiu....
p.s. jei kažkas parduodate, žinote kas parduoda ar kur parduoda - būsiu dėkinga už kontaktą / žinutę.

Autorius:  Iris [ Ant, 2010-11-02 19:48 ]
Pranešimo tema: 

Bent jau anksčiau (prieš mažiau nei metus) glicino tikrai buvo Kalvarijų turguje. Pasižiūrėkit, čia yra aprašymas, kur tiksliau :)
http://taksuforumas.puslapiai.lt/viewto ... 6&start=30

Autorius:  jupo1 [ Ant, 2010-11-02 23:42 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Iris', 'B')ent jau anksčiau (prieš mažiau nei metus) glicino tikrai buvo Kalvarijų turguje. Pasižiūrėkit, čia yra aprašymas, kur tiksliau :)
http://taksuforumas.puslapiai.lt/viewto ... 6&start=30

Dideliausias dėkui. Trauksiu į Kalvarijų turgų ir aš :)

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/