Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 16:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Lojimas atėjus svetimiems
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-03-05 10:13 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Sveiki. Labai atsiprašau, jei jau buvo gvildenta ta tema, bet aš neradau. Reikalas tas, kad name auga du šunys - pudelis ir mūsų taksytė Mamba. Kam nors atėjus, natūralu, kad abu bėga prie durų lodami taip, kad visą rajoną žmonių galėtų prikelti. Pudelis, įsitikinęs, kad niekas negresia ir apžiūrėjęs atėjusiuosius eina sau, o Mamba niekaip negali nusiraminti - loja, urzgia, apžiūri žmogų ir vėl loja. Kad ir šiandieną - pas vyrą atėjo draugas, Mamba kaip kulka išlėkė iš lovos, vyras nusikėlė ją į apačią (laiptais nelipa pati), ten lojo, urzgė. Nurimsta ir po to vėl pradeda.. Po to atbėgo pas mane į lovą, palindo po antklode ir vis tiek urzgia. Na, tokia miniatiūrinė kovinio šuns kopija... Kaip teisingai ją auklėti, nes tas lojimas varo iš proto. Ačiū


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-03-05 11:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Pasakysiu banalų dalyką. Reikia dresuot. Mokyti komandų ir reikalauti tikslaus jų įvykdymo. Stovėt - tai stovėt, sėdėt - reiškia, sėdėt, marš į vietą - vadinasi kaip kulka turi nert į savo vietą ir tupėt ten kol šeimininkai neleis išeit.
Ir dar svarbiau, bet ir sunkiau - tvarkyti hierarchijos santykius. Kas pagaliau namuose šeimininkas, ir kas sprendžia, lot ar nelot? Apie tai yra daug prirašyta, susiraskite SM forume senesnėse dresūros temose Seterių mamos patarimus, jie tokie nestandartiniai, bet labai padės.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-03-05 20:34 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Ačiū - eisiu ieškoti tų patarimų. Ir dar vienas klausimas (na, iš to 1000, kuriuos dar užduosiu...) apie šunų hierarhiją. Taksė skriaudžia pudelį (jam jau 5 metai) - išveja iš sofos, iš lovos ir t.t. Pudelis tik urzgia, bet nekanda ir nelabai puola. Pyksta, aišku, bet apleidžia pozicijas ir išeina į kitą kambarį. Mamba įsitaiso nugalėtojos poza. Ką daryti? Įsikišti ar šunys patys turi išsiaiškinti, kas ir kaip???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-03-05 20:43 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Pudelis - patinas? Tai viskas tvarkoj, jis privalo nusileisti kalei.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-03-05 20:50 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Taip - jis kastruotas patinas. Bet mane šeimos nariai jau ,,pjauna", kad mano vaikas (suprask, Mamba), taip žiauriai skriaudžia seną šeimos narį :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-03-05 20:57 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Na, jei Mamba persistengia rodydama valdžią, tai reikėtų jai leisti suprasti tai. Juk gaujos vadas vis dėlto ne ji, o jūs - jūs ir sprendžiate, ką išvyti iš guolio, o ko ne.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2011-03-06 10:17 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
Safyra irgi lodavo atėjus svetimiems, o maža netgi puldavo. Iš to jau išaugom, dabar tik loja. Tai atradau vieną gerą būdą jai nutildyti - čiumpu ir paduodu ją tam žmogui ant rankų palaikyti arba pati palaikau - iškart nustoja. Gal ir jums padės.
O dėl skriaudimo - tai manoji irgi skriaudžia labrodorą, atima žaislus, neprileidžia prie savo guolio (mūsų lovos :rolleyes:). Bet daro tai kažkaip nepiktybiškai - tai dar nekelia rūpesčio didelio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2011-03-06 11:11 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2011-01-09 20:32
Pranešimai: 194
Miestas: Šiauliai
Kad Safyra būtų tokia nedraugiška, negaliu patikėti, ir dar prieš tokius žymiai didesnius už save :lol: Drąsi panelė.

_________________
Trumpaplaukiai standartiniai taksai:
Kuldne Talisman Brus Li Boy - Barnis
Bon Jovi Cooper's


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-07-30 15:06 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2011-07-30 13:36
Pranešimai: 56
maniškę tai žinokit aš išdresiravau tikrai netinkamai, prisipažįstu :D
kadangi ji auga su manim nuo pat mažų dienų, tai aš kai buvau mažytė, išdresiravau ją kaip apsauginį šunį :lol: :lol: :lol: ir dabar ji pas mane svetimų žmonių į namus neįleidžia. Prisileidžia tik kaimynus, kurie gyvena šalia mūsų, nes jie su ja jau nuo mažens žaidžia, glosto, ir be to, labai dažnai pas mus ateina. o šiaip tai namuose nereikia net signalizacijos :D :lol: :lol: :lol: užtenka ir gyvos signalizacijos, tik išgirsta ką nors krebždant ar lojant lauke, iškart savo sireną paleidžia :D
Šiaip jei pasakai į vietą arba sėdėt, tada tai nebūna jokių problemų, nes komandų ji visų klauso :wub: aš ją labai myliu :wub:
:lt:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007