Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Tre, 2024-04-24 13:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 93 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2011-12-21 23:49 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Nu bliamba... Saule, įvardink tą titulą.... Lina - senbuvis taksuose, realistė kaip niekas kitas, žmogus, kuris niekad nevynioja žodžių į vatą, Rimos Cezaris titulų turi tiek, kad daugelis mūsų net pusės tiek nesurinks saviškiams.
Žinai, man daug baisiau, kai pribėga, šampano įpila, pasveikina, o po to kikena už nugaros! Kiekvienas turim savo nuomonę ir būtent čia ji buvo išsakyta nesidangstant anonimiškumu.

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2011-12-21 23:57 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Lapex, kokį titulą įvardint? Ar kas ginčijosi dėl Linos ar Rimos turimų apdovanojimų? Kame klausimas? Diskusija kilo dėl to, kad Versalis laimėjo Champion of Champions rungtyje. Kol kas niekas nepasakė, kas dėl to kam nepatinka. kalbėjo būtent užuominomis :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 0:04 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Ne, kaip tik, chebra kaltina, kad vyksta kautynes del titulų, tai man ir idomu, koks gi tas titulas.

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 0:06 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Tai va ir sakau, kad visas ginčas kilo dėl Champion of Champions konkurso, kuriame net nėra titulo...

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 0:09 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Saule, o tu įsitikinusi, kad norėtum ne pakankamai atvirų užuominų, o atviro teksto? :)
Kolegos, gal baigiam tuos niekinius pokalbius? Artėja Kalėdos... Neprovokuokit Kalėdų Senelio savo elgesiu, nes dovanu negausit! :D

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 0:15 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Taip, įsitikinusi :) manau užuominas mes galime laidyti vienas kitam kiek tik norime, o pakankamai motyvuotą nuomonę išsakyti nėra taip jau lengva. Jei tokią turite - mielai prašome, čia ne vaikų darželis, kuriame stengiamasi sugėdinti vaiką :) Nors man jau darosi panašu į tai :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 0:15 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', 'a')š nepuolu ginčytis, bet paaiškinkit man "žaliai" palyginus su kai kuriais, kaip užsieniečiai teisėjai gali rinkti veidus, kurių nežino? Kaip jūs galvojat, jiems kažkas sumoka?, pataria?, paperka? Kame kampas? :)

Oi, nu... Per gražiai atrodei, per plačiai šypsojaisi, dekolte per didelė, negi čia tau naujiena :D Konkurso esmė grynų gryniausias šou, o tokiam visada stengiasi atrinkti kuo geresnius hendlerio/šuns derinius. Tokio derinio gali niekada nepasiekti net ir turėdamas nuostabų šunį, reiškia, kolekcijoje nebus naujo titulo, va ir viskas.

Lina, aš ne apie tave kalbu. Aš gana dažnai nesutinku su tavo nuomone, bet ją gerbiu.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 0:22 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD', 'O')i, nu... Per gražiai atrodei, per plačiai šypsojaisi, dekolte per didelė, negi čia tau naujiena :D Konkurso esmė grynų gryniausias šou, o tokiam visada stengiasi atrinkti kuo geresnius hendlerio/šuns derinius. Tokio derinio gali niekada nepasiekti net ir turėdamas nuostabų šunį, reiškia, kolekcijoje nebus naujo titulo, va ir viskas


Pritariu, nedrįsau rašyt to, ką pasakė Daiva. Yra teisėjų anatomistų, pas kuriuos ne itin tobuli šunys nelaimėtų, bet yra teisėjų, kurie žiūri bendrą vaizdą. Derėkite su šuniu ir rodykitės patys, ši praktika jau seniai veikia. Ir ne aš tai sugalvojau. Kaip ir kasdieniame gyvenime, taip ir kinologijoje yra tendencijos, kurios duoda rezultatų. Aišku, daug kas nesutiks, bet tai veikia. Net galvą išsiplovus įmanoma laimėt prieš kitą šunį, deja, tai tiesa.

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 0:32 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Ir tu tiki tuo, ką parašei??? :wacko: Aha, aš jau girdėjau kažkur "kostiumėlio" teoriją... Liūdnuma tada... Juolab, kad Rexaneko niekad nepavadinčiau grybaujančiu veislėje - ne anatomistu.
Jau turėjau diskusiją, kur aiškinomės, kad Show dalis yra pramoginė ir tokiuose konkursėliuose taip, vertinamas ne šuns eksterjeras, bet tandemas su hendleriu, šuns paruošimas darbui ringe, judesys. Tai gal šitoje vietoj nuomonės ir išsiskiria, nes, mano subjektyvia nuomone, gražiai atrodė, šypsojosi ir gerai parodė savo šunis ne vienas!

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 0:34 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
:lol: :lol: :lol: :lol:
Dar tikriausiai veikia kai su teisėju apsikabini pozuodamas fotografui, kaip toje nuotraukoje, kur įkėliau :D
Jei rimčiau, yra, yra toks kinologijos dėsnis, kad asmenys, artimi organizatoriams, dažniau džiaugiasi laimėjimais :D :D :D Tikslaus veikimo mechanizmo nežinau :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 0:37 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Mergaites, sustokite- toliau bus NESKANUUU!

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 0:38 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Tuo geriau, jei jį pavadinsi anatomistu, reiškia, suveikė ne tik tandemas :) Nesiginčiju nei su vienu, kiekvienas mūsų turi savo sėkmės formulę, duok die, jei tau padės kostiumėlis, šampano išgėrimas prieš ar po, ar begalinės šuns treniruotės :) Bet vis dar nesuvokiu, kame mūsų ginčas? :)

$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', ':')lol: :lol: :lol: :lol:
Dar tikriausiai veikia kai su teisėju apsikabini pozuodamas fotografui, kaip toje nuotraukoje, kur įkėliau :D
Jei rimčiau, yra, yra toks kinologijos dėsnis, kad asmenys, artimi organizatoriams, dažniau džiaugiasi laimėjimais :D :D :D Tikslaus veikimo mechanizmo nežinau :)


Tikriausiai ir tai veikia :D :D :D Tebūnie :D Nesvarbu, kad tai buvo jau kitą dieną, kai mano šunys nedalyvavo, o Rišelį vedė Miglė :) Bet jei tai Jums svarbiausia, aš nepajėgi ginčytis, kai sulauksiu tokio garbaus amžiaus kaip jūsų tikriausiai irgi būsiu bambeklė :D Mes visi turim teisę į savo nuomonę, bet su ja ir turim grumtis ringe ;) jei jums atorodo, kad net neinu vesti bestų prieš tai nesusitarus, kad mano šuo nugalės, tai ok, galu gale po dienos diskusijų susikaupėt ir tai pasakėt :)

Gražių švenčių. Be pavydo. Bent trumpam pamirškite parodas, jų bus daug....

_________________
Marselio kompanija


Paskutinį kartą redagavo Saule Ket, 2011-12-22 8:28. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 8:05 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-02-01 13:03
Pranešimai: 118
Miestas: Kaunas
Kiekvienas turim savą nuomonę... TAČIAU pridėję ranką prie širdies, ar galim teigti, kad elgiamės sąžiningai parodose (ir ne tik), kad gerbiam ir netrukdom konkurentams, kad mokam pasidžiaugti kitų laimėjimais, kad nešnekam nesąmonių už nugaros bijant paklausti ar pasakyti tiesiai šviesiai... Norėtųsi, kad taip būtų... Bet matyti vaizdeliai parodų metu parodo, kad taip nebus, nes savos pergalės ir laimėjimai svarbiau už viską... Pasiginčysime ir... gyvensime toliau, linksmų ateinančių :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-12-22 22:35 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2007-10-27 19:55
Pranešimai: 53
Miestas: Vilnius
O, kaip puikiai viskas pasibaigė (diskusijoje), bent aš taip manau. Tikrai visiems linksmų švenčių ir DIDELIŲ svajonių išsipildymo :D. Taip mėgstam mes lietuvaičiai papletkinti, ką jau čia bepridursi, bet kai tai nuoširdžiai prisipažįsti, gal ir nieko blogo. Šaunių susitikimų "taksistai" ir kitais metais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2011-12-23 19:00 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Žinot, vis tiek mano šuo - pats gražiausias, vaikai - protingiausi, o spinta - kaip visada.. tuščia ir rengtis nėra kuo.. O jei koks teisėjas nesupranta, koks stebuklas ištipena išdidžiai į ringą ir nemoka įvertinti mano, kaip hendlerės, intelekto koeficiento - ką darysi.. čia jau jo, o ne mano bėdos - aš žinau, kas yra kas. Tad visus su šventėmis - ir lai mūsų/jūsų taksai per Kūčias pašnibžda, kad gyventi su visais ir prieš ringą, ir po ringo nori draugiškai - visai nebūtina, su visais jausti begalinį kosmoso ryšį - kartais pakanka tik elementarios pagarbos.. ir vis tiek mano šuo... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 93 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007