Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

WUT'2012 ir Vengrijos spec.
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=7&t=1118
Puslapis 12

Autorius:  mielka [ Šeš, 2012-04-14 12:24 ]
Pranešimo tema:  WUT'2012 ir Vengrijos spec.

Šiais metais šimtmečio paroda :) išvažiavo ir lietuviai gi kaip visad užkariauti pasaulio :) Šiandien vyko klubinė... Pirmosios naujienos:

Alaris - ex.1/9, Junior Centeary Club winner 2012
Paris - ex.2/3, r.CAC
Versalis - ex.4/7
Soraya - 3/10 (labai didžiuojuos mergaite :))
Rišelis - ex.1, CAC, BM-2
Šiurpas - ex.2, r.CAC
Kipšas - ex.3

sakiau jei panašiai ir ryt tai parsiveš į Lietuvą pora vengrijos šampinjonų :)

dar žinau, kad Linos mažiukė viena irgi neblogai pasidarbavo ir jaunimo klasėj ex.1, Junior Centeary Club winner 2012 ;)

Autorius:  sopraniukas [ Sek, 2012-04-15 10:17 ]
Pranešimo tema: 

Šaunuoliai :thumbup: Sėkmės šiandieną :first:

Autorius:  Jurga ir Topas [ Sek, 2012-04-15 19:52 ]
Pranešimo tema: 

Super rezultatai :thumbup: Koks turtingas savaitgalis daugeliui :). Sveikinimai :first: :second: :third:

Autorius:  Darliningin [ Pir, 2012-04-16 6:56 ]
Pranešimo tema: 

sveikinimai visiems, kurie dalyvavo ir dar smagiau jei sėkmingai ;) :4u: :victory:

Autorius:  LinaL [ Pir, 2012-04-16 7:57 ]
Pranešimo tema: 

Sveikinu sėkmingai sudalyvavusius :clap:
Paroda šiemet kažkodėl su beveik dvigubai mažiau dalyvių, nei ankstesnės. 255 šunys klubinėj, 262 WUT. Standartinių ir triušinių ilgaplaukių iš viso mažai, matyt vengrai neaugina, o iš toliau nevažiavo, nes ruošiasi š Austriją po mėnesio.
Sensatsia Pitera Hohloma (Braškė) važiavo su veisėja ir bendrasavininke Oksana, buvo viena klasėje, gavo Puikiai 1 abi dienas, antrą dar ir apėjo jaunimo patiną.
Tai reiškia titulus:
1. Club Show: HPJ Junior Centeary Club winner 2012
2. WUT World Show: HPJ, WUT World Junior Winner 2012
O per abi dienas su HPJ apiformina ir 3. Vengrijos jaunimo čempioną :thumbup:
Beje, rašo, kad suaugusiems dar reikia darbinio sertifikato Vengrijos čempionui.
Labai džiaugiamės, pasisekė mūsų mažei, jai juk 9 mėn., trūksta kelių dienų iki 10 :)

Autorius:  a95 [ Pir, 2012-04-16 10:29 ]
Pranešimo tema: 

didžiausi sveikinimai Lietuvos dalyviams :)

$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', ' ')Beje, rašo, kad suaugusiems dar reikia darbinio sertifikato Vengrijos čempionui.

kažin kokiose dar šalyse reikalingas darbinis diplomas čempionui...?

Autorius:  LinaL [ Pir, 2012-04-16 10:54 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('a95', '
')kažin kokiose dar šalyse reikalingas darbinis diplomas čempionui...?
Daug kur reikalingas. Galima pažiūrėti Cezario čempiono titulus, tai ten tikriausiai surinktos visos šalys, kur nereikia diplomo :D. Nereikalauja Rusija, Baltarusija, Ukraina, Kaukazas, Balkanai, Lenkija, Latvija... Įdomu, kad estai šiaip reikalauja, bet su LKD yra susitarimas, kad iš mūsų nereikalaus.
Bet kai pagalvoji, pas mus įvedus tokį reikalavimą, iš mūsų turėtume kokius 3 LT CH

Autorius:  Cezaris [ Pir, 2012-04-16 10:56 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', 'S')ensatsia Pitera Hohloma (Braškė) važiavo su veisėja Tai reiškia titulus:
1. Club Show: HPJ Junior Centeary Club winner 2012
2. WUT World Show: HPJ, WUT World Junior Winner 2012
3. Vengrijos jaunimo čempioną :thumbup:
Braškei VALIO VALIO VALIO :first:
Šaunuolė Lina, nuostabiai parengei Braškytę ringui ;)
Sveikiname ir belgiuką Alarį su Skaiste :mellow:

Autorius:  a95 [ Pir, 2012-04-16 11:27 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', 'B')et kai pagalvoji, pas mus įvedus tokį reikalavimą, iš mūsų turėtume kokius 3 LT CH

:lol: bėda...

tai ko "taksistai" nedirbat diplomų link ???? Džiaugiuosi, kad bent keletas žmonių dirba ir turi rezultatus: LinaL, Arūnė, Teckelfan ir Eroso šeimininkai :) nebent dar ko nežinau?
atšilo, galit pradėt kraujasekių bandymams treniruotis, į urvus važiuokit ir t.t.
Jei kam reikia kokios pagalbos-info ar dar ko, rašykit, kiek galėsiu tiek padėsiu...

Autorius:  mielka [ Pir, 2012-04-16 13:59 ]
Pranešimo tema: 

Jei padarytumėm, kad reikėtų darbinio tai tikrai, kad nedaug tų CH liktų :) Net mano Baisutė liktų be jo, nors urve dirba... tik nu nei kaip nepasiryžtam užsidaryti... bet aišku džiaugiuosi jau daugiau parodinių domisi darbiniais :) tikėkimės per vasarą dar padaugės su darbiniais :)

Autorius:  Arune [ Pir, 2012-04-16 17:55 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('a95', '')$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', 'B')et kai pagalvoji, pas mus įvedus tokį reikalavimą, iš mūsų turėtume kokius 3 LT CH
:lol: bėda...
tai ko "taksistai" nedirbat diplomų link ???? Džiaugiuosi, kad bent keletas žmonių dirba ir turi rezultatus: LinaL, Arūnė, Teckelfan ir Eroso šeimininkai :) nebent dar ko nežinau?
atšilo, galit pradėt kraujasekių bandymams treniruotis, į urvus važiuokit ir t.t.
Jei kam reikia kokios pagalbos-info ar dar ko, rašykit, kiek galėsiu tiek padėsiu...

Gaunasi visai off-topic'as... Judančių ta kryptimi yra ir daugiau, bet patiems nemedžiojant, savarankiškai mokinti šunį yra pakankamai sudėtinga. O su urvais, praktiškai - "misija neįmanoma". Kraujo pėdsakas - paprasčiau, bet pradžiai vis tiek reikia, kad išmanantis parodytų kaip pėdsaką pasidaryti, kaip mokinti, priemonių turėti. Esam dėkingi, kad pernai biglių klubas priėmė mus į grupinius kraujo pėdsako mokymus, kurių pabaigoje buvo bandymai. Tikrai, pasiteisinantis dalykas. Mano vyras šiemet jau vos nepradėjo tartis dėl tokių mokymų taksams, tik aš suvaidinau stabdžio vaidmenį, nes kas iš tokių mokymų, jei klubas neorganizuos bandymų...

O jei būtų reikalavimas turėti darbinį diplomą, kad gauti LT CH- atsirastų daugiau taksų juos turinčių. Fizikos dėsnis :)

Sveikinu visus su puikiais pasiekimais WUT parodoje ;)

Autorius:  a95 [ Pir, 2012-04-16 18:28 ]
Pranešimo tema: 

dėl mokymosi:
asmeniškai pradėjau mokytis ir ruošti šunį, tik iš interneto pasiskaitęs kas kaip (aišku žinojau kokių žmonių komentarus ar pamokymus skaityti)... Plius, būna seminarai apie sužeistų žvėrių paieškas, ten ir moko kaip ruošti šunį. O Klaipėdoj beveik vien tik "taksistai" ir mokėsi kas kaip pėdsekystės ir urvai... Tik kaži kiek kas pratęsė mokymus savarankiškai???
Priemonių galima gauti ar pačiam su analoginėmis priemonėmis mokyti...
gal problema, kad nėra noro.
O bandymai-varžybos vyksta juk ne tik klubinėse organizacijose. Lietuvos medžiotojų draugija ir LKD organizuoja visų veislių šunims. Būna ir aplink Vilnių, prie Rietavo, Šiaulių ir t.t... Galit nuvažiuoti ir pasižiūrėt ir pasikonsultuot, manau :)

Autorius:  LinaL [ Pir, 2012-04-16 19:09 ]
Pranešimo tema: 

Ačiū už sveikinimus :wub:
Dar reikia pasveikinti Skaistę:
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
Grįžtant prie oftopiko :D
Darbiniams diplomams vis tik savarankiškai pasiruošia tik medžiotojai, kiti - daugiau ar mažiau vadovaujant treneriams medžiotojams.
Reikės pasiklausinėti, kaip ruošia kraujo pėdsakui Norvegijoje, žinau, ten gyvenantis Braškės brolis pradėjo lankyti treniruotes, ir šeimininkai rašo, kad visi sužavėti jo įgimtomis savybėmis, daug tikisi ateityje. Jau po pirmo karto jis prasekė ir surado stirnos koją, kurią gavo kaip prizą neštis namo, ten prieš visus puikavosi tokiu trofėjum :)
Latviai paskelbė mokymų grafiką Dalderi, ir urvams, ir kraujo pėdsakui, rašaisi ir važiuoji.
Organizuoti mokymai kaip biglių klubo - gera praktika, aišku kam kaip pasisekė su 'mokytoju' - lydinčiu medžiotoju. Man tai nelabai, nes neišgirdau nieko naudingo, tik maždaug 'ne ten jau einam' ;) Treneris turi turėti praktikos kaip tobulinti svetimą nemedžiojantį šunį.

Autorius:  Arune [ Pir, 2012-04-16 19:33 ]
Pranešimo tema: 

a95, bet juk tu medžioji! O aš kalbu kaip žmogus, kuris neturi nei giminių, nei pažįstamų, kurie medžiotų. Klaipėdoje kraujo pėdsako sekimo pradmenis parodė :thumbup:, bet tai kas vyko prie urvo, mokymu nepavadinsi - balaganas ten buvo. Šaldiklyje vis dar guli Dainiaus duotas šerno pusgalvis bei buteliukai Viktoro duoto šerno kraujo :hihi:. Jei nebūtų suorganizuotas nuvažiavimas į Klaipėdą, tikrai nebūčiau net turėjus nei ieškojimo objekto, nei ką pašlakstyti ir nežinočiau nuo ko pradėti.
Važiuoti į LMŽD organizuojamus seminarus neišdrįsčiau. Vieną kartą sudalyvavom parodoje, kurioje kas antras klausinėjo ar toks šuo gali būti medžioklinis... O kai kas pareiškė, kad tokioj parodoj tokių šunų nėra! :blink:
Laimingo atsitiktinumo dėka įgavau ir kitokios patirties, kuri labiau pasiteisino ir tokiems, kaip aš yra daug priimtiniau ir paprasčiau. Nematau prasmės eiti tikslo link "per kančias", jei galima su malonumu :). Kodėl kartoti visas žmogaus evoliucijos klaidas, jei galima klaidų periodą eliminuoti....
Nereikia būti naiviems. Visų taksų šeimininkai medžiotojais netaps ir nebus tikslo paruošti šunį, tinkantį medžioklei. Po Nitro pakankamai sėkmingo kraujo sekimo, siūlė "socializuoti" jį tikroje medžioklėje. 99%, kad to nebus. Jei nesiruoši medžioti, vienintelis tikslas - gauti diplomą. T.y. patikrinti ar šuo turi įgimtas/darbines savybes. Na, man dar patinka pasiblaškyti su šuniu miške (kur ant kas antro medžio lentelė, kad miškas privatus - gerai, kad dar nepagavo paišant ant medžių :notme:), bet tik tiek.

LinaL, tu jau turėjai patirties, gal todėl nieko naujo ir neišgirdai. Bent jau buvo galima išbandyti ne vieną pėdsaką ir savarankiškai pasimokinti ant jau paruoštų pėdsakų. O su stirnos koja variantas man visai patinka :thumbup: Ar tiesa, kad jiems pakanka surasti tą koją, nereikia/negalima loti?

Skaiste, dviem taksams, vieną dubenėlį davė? :)

Autorius:  a95 [ Pir, 2012-04-16 20:16 ]
Pranešimo tema: 

Arune, išduosiu paslaptį kur ruošiu Cubą :D ogi, pačioje Klaipėdoje, tarp uosto ir miesto :) Toks lopinėlis žemės, kuriame šunis vedžioja žmonės, o krūmuose bomžai "puotauja". Dažnas vedlys skersai pažiūri, ką ten laistau krūmuose :D neišeina man dažnai treniruot, šiemet tik 3 kart gal buvau :( treniruoju, ir dėl medžioklės, ir dėl šuns malonumo...
aišku, jei jai būtų neįdomu, tai ir man tikriausia nebūtų noro bandyt treniruot.

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/