Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 16:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pen, 2013-03-29 9:14 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2012-04-30 22:28
Pranešimai: 44
Lietuvos taksų mylėtojų klubas kviečia dalyvauti specializuotoje taksų parodoje:
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
Daugiau informacijos ir anketos http://www.taksuklubas.lt .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2013-04-03 10:35 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Neužmėtykite manęs neprinokusiais vaisiais ar daržovėmis :D , bet užgimė klausimėlis... Kodėl pasirinkta būtent šita teisėja? Pabrėžiu- klausimas be pretenzijų! :)

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2013-04-04 18:41 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Sena kaip pasaulis problema - kas yra geras teisėjas ir kaip jį gauti :)
Nepabandęs nesužinosi, bet atrodo, kad šiai teisėjai taksai labai neseniai patvirtinti, atsiliepimų nerandu, tai šiek tiek neramina.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2013-04-05 7:10 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-02-01 13:03
Pranešimai: 118
Miestas: Kaunas
Kai rimtose parodose teisėjas su standartu rankose teisėjauja, tai nelabai kaip atrodo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-04-06 12:56 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Papriekaištauti visi gudrūs, o prisidėti niekas nenori, net asmeniškai paprašius ;)

Mari, ar žinai, kad ši teisėja teisėjauja su standartu rankose? Ar tik šiaip troll-post'ini?
Teisėjai privalo turėti teisėjaujamų veislių standarus ringe.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-04-06 19:29 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-02-01 13:03
Pranešimai: 118
Miestas: Kaunas
Dauguma į parodas rašosi dėl įdomių teisėjų arba dėl reikalingu titulu. Nematau nieko blogo, jei buvo paklausta apie šią teisėją. Juk i parodas važiuoti ramiau, kai žinomas teisėjo skonis... Kadangi atsakymo iki šiol nėra, kyla visokios mintys :connie: Aišku, tas mintis smalsuoliai pasiliks sau, nes prisifantazuoti galima iki begalybės :rolleyes: Praeis paroda, liks įspūdžiai ir patirtis. Gyvensime ir dalyvausime parodose toliau :dirol:

Arune, šios teisėjos nepažįstu ir savo paskutinio posto jai netaikiau. Ši pastaba buvo organizatoriams bendrąja prasme, šiuo atveju netgi ne LTMK :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-04-06 20:00 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Gal ir paaiškins galintys aiškinti klubo vardu. Mano asmenine nuomone, klubas neprivalo aiškintis ne klubo nariams. Nes keista, kai nuolat didžiausias pretenzijas klubui reiškia žmonės, kuriems klubo nereikia.
Prisijunkit ir padarykit geriau ;)

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-04-06 20:13 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Arune, ko tu taip piktai? Gi niekas jokiu pretenzijų neturi - net minties tokios, manau , niekas neturėjo! Juk nieko blogo, jei žmonės klausia, ar ne taip? Kaip tik - klausinėjam, matyt yra noras sudalyvauti parodoje - argi tai blogai? Klubo sprendimu kviečiamas vienoks ar kitoks ekspertas ....klubo reikalas, kas be ko, bet visi nesvetimi, tai ir kilo toks klausimas... Kam iš kart taip griežtai? ;)

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-04-06 20:20 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Aš ne dėl klausimo užpykau. O dėl komentaro apie teisėjus su standartu. Buvau parašius paaiškinimą. Ir jis labai paprastas, o po to pagalvojau, kad neturiu teisės aiškinti ir ištryniau. Daug bogiau kai "baisiai protingos" teisėjos nepažiūrėję į standartą nesąmonių pripasakoja, nei naudojasi standartu kad ir teisingų sąvokų naudojimui.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-04-06 21:02 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-02-01 13:03
Pranešimai: 118
Miestas: Kaunas
Klubo veikloje nedalyvauju, situacijos ir atmosferos nežinau. Tačiau iš šalies pažiūrėjus atrodo, kad bet kokie ne klubo nariu pasiūlymai, pastebėjimai ar pastabos laikomi pretenzijomis ir kritika klubui :huh:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-04-06 21:27 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Mari, tokios žinutės, kokia buvo apie teisėjus su standartais yra laikomos trollpost'ais. Koks čia pasiūlymas? Kaip toks pastebėjimas ar pastaba susijusi su konkrečia paroda ar konkrečia teisėja? Aš ir klausiau, ar tai susiję su šia teisėja? Jei ne, tai yra tiesiog neigiamos ir nepagrįstos informacijos priplakimas prie šios parodos ir teisėjos. Juk atmintis formuojama asociacijų pagrindu. Niekas neatsimena kas tiksliai buvo pasakyta ar parašyta, bet asociacijos išliks ilgam.
O iš šalies žiūrint galima prisigalvoti įvairių dalykų, bet nebūtinai jie bus tiesa.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-04-06 22:49 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Patricija nieko daugiau ir negalėjo tikėtis pradėjusi tokią tema :D
Marytė teisi, kad registruojantis į parodą stengiamės apie teisėją sužinoti kuo daugiau. Tame seminare, kur gretimoje temoje buvo nuorodos (ir jau ne pirmą kartą tai girdžiu) pabrėžiama, kad olraunderiai teisėjai nei vienos veislės neteisėjauja su tiek klaidų, kaip taksus. O faktas yra tas, kad ši teisėja net ne olraunderė, ji tik kelias veisles iš viso teisėjavusi, daugiau fotografavusi, bet ir fotografijose taksų nemačiau. Aišku, gal čia bus laiminga išimtis iš tendencijos.
Standartas pas teisėją tai iš esmės yra gerai, bet kiek esu susidūrusi, jo buvimas 'po akim' nieko gero nežada :D
Na o taksų klubas duoda suprasti, kad gaunat parodą, tai ko dar? Džiaukitės kad gaunat :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-04-07 7:22 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', 'N')a o taksų klubas duoda suprasti, kad gaunat parodą, tai ko dar? Džiaukitės kad gaunat :D

LinaL - čia tavo žodžiai. Kurioj vietoj klubas davė suprasti?
Tik dėl tikslumo- viską ką rašiau yra mano asmeninė nuomonė. Žinau kodėl ši teisėja tik todėl, kad esu klubo narė ir kišu nosį kur man priklauso ir kur nepriklauso, o besidomintys klubo nariai gauna visą informaciją. Aš neatsakiau, nes neįgaliota to daryti. Gal žmonės, galintys tai padaryti tiesiog dar nematė klausimo. Juk neprivaloma dieną naktį budėti forume. Kol esu klubo narė, man nepatinga tokie pasisvaičiojimai lyg ir apskritai apie viską, konkrečiai apie nieką, bet su neigiama potekste klubo kryptimi.
LinaL, išvertei viską taip, kad ir toliau kurstyti nesantaiką. Tereikia paskaityti ką rašiau aukščiau - ne į lapexs klausimą aš atsakinėjau. Juk ji prašė nemėtyti į ją neprinokusių vaisių ir daržovių :lol:
Kažkaip tikrai keista, nors gal čia lietuviškas bruožas, kad kiekvienas klubo judesys palydimas ne patarimais kaip padaryti geriau ar siūlymais padėti, bet neigiamais komentarais. Jau kviečiau kažkada prisijungti, atsakymai buvo tokie kokie buvo. Kviečiu dar kartą :beer:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Paskutinį kartą redagavo Arune Sek, 2013-04-07 9:44. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-04-07 9:31 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Mergaitėėėėės!!!!! :huh: Gerai, kad ryte paskaičiau - būčiau nemiegojusi... Dabar jaučiuosi, lyg karo kirvį iškasusi :unsure: Savo klausimu, kaip ir rašiau, nenorėjau nei kritikuoti, nei įžeisti, nei sumenkinti kažką! Na, neatsakė žmonės - tiek to, nenumirsiu ir gyvenimo man tai nepakeis :) Tai tebuvo paprastas klausimas... Negi negalima į viską žiūrėti šiek tiek "lengviau", pozityviau?
Aš planuoju rašytis šiais metais į klubinę, gal ir kas iš mažųjų šeimininkų prisijungs - juk logiška, kad įdomu informacija apie teisėją, o kadangi internete nelabai ką radau, ėmiau ir užklausiau čia - klubas kvietė, "jemu vidneje". Būčiau žinojusi, kad vėl tokios aistros užvirs, nebūčiau judinusi šitos temos :huh:

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-04-07 9:45 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', 'N')a, neatsakė žmonės - tiek to, nenumirsiu ir gyvenimo man tai nepakeis :)

Gal dar atsakys :)
Gerai, kad išsimiegojai :). Nes, nors aš tolimoj ateity savęs ir nematau su taksais, dabar aš "sergu" dėl to kur esu: ir nervuojuos, ir nemiegu :)

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007