Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 13:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mokymai parodoms
StandartinėParašytas: Tre, 2008-06-18 12:26 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('Liusi - Mika', '')ia iš pirmosios mūsų parodos šiemet Alytuje :) ėjo su vyru, nes jo daugiau klauso. Sekėsi kol kas pusėtinai, reikia daugiau treniruočių :wacko:


Ach tai čia jūs Alytuj debiutantai buvot :D
Mokykitės, mokykitės būtinai - pradžia gal ir sunkoka, nes reikia save prisiversti 5 min. kasdien pasitreniruoti, bet vėliau viskas atsiperka parodose, kai šuo supranta ko iš jo norima ir stengiasi atlikti viską gerai.
P.S. o rudą parodinį pavadėlį nusipirkot? :P

Beje, čia vilniečiai dar su medžiotojais karts nuo karto bendrauja - t.y. mokinasi darbiniams diplomams kraujo pėdsakui. Apsvarstykit pasinaudoti ir tokia galimybe (man asmeniškai tie užsiėmimai labai patiko ;)).

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-06-18 12:49 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
dar pavadėlio neturim rudo :closedeyes: planuojam važiuoti į parodą į Ukmergę (liepos 19), tai jau būtinai turėsim :D

o kaip čia susikontaktuoti su tais medžiotojais? manau, labai smagūs ir naudingi tie užsiėmimai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 18:23 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')Mokykitės, mokykitės būtinai - pradžia gal ir sunkoka, nes reikia save prisiversti 5 min. kasdien pasitreniruoti, bet vėliau viskas atsiperka parodose

Bandom bandom :wacko: vieną vakarą aš, kitą - vyras. Ir į užpakaliuką aišku gauna :lol: nes būna aš mokau, o ji gulasi ant žemės ir tarsi žaisti pradeda :mellow:

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 18:43 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Liusi - Mika', 'I')r į užpakaliuką aišku gauna :lol: nes būna aš mokau, o ji gulasi ant žemės ir tarsi žaisti pradeda :mellow:

O va šito nereikia. Tik per teigiamą motyvaciją! Šitos pamokėlės jai turi būti didžiausias malonumas, o ne varginantis darbas. Galbūt, per ilgai užtrunkate? neskubėkite. Porą sekundžių gražiai pastovėjo - girkite, duokite skanėstą ir paleiskite. Per kitą pamokėlę pridėkite dar sekundę.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 19:23 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
Teisingai Daiva sako ;). Stovėsenos mokinimas turi būti šuniukui tik teigiamas dalykas. Būkit šiek tiek kantresni už ją.
Labai girkite, skatinkite skanukais, o taip pat jeigu bando gultis, pabandykite pakasyti ar pamasažuoti ją už kaklo ar kojų - taip, kad pati norėtų gražiai stovėti.
Reikia šiek tiek laiko ir tam, kad jinai suvoktų ko iš jos norima - t.y. pradžiai stovėti, o po to ir gražiai stovėti. Mokinkitės ir gražiai vaikščioti - pirmyn - atgal, trikampiu ir ratu. Galite kaitalioti pamokėles - vieną dieną stovėsena ant stalo, kitą - pasivaikščiojimai. Taip pat pasimokinkit stovėti ne tik ant stalo, bet ir ant žemės.
Įveskite į mokinimąsi ir dar vieną elementą - nebijoti teisėjui parodyti dantis. Pradžiai patys atsargiai, nesukeldami jokių neigiamų emocijų, apžiūrėkite snukį rankomis, pakelkite vieną lūpą, paskui kitą. Kai šitų veiksmų nebijos - pabandykite ir pražiodinti, "paskaičiuokit" dantis. Tam, kad nebijotų svetimų žmonių, t.y. teisėjų apžiūros parodoje, paprašykite draugų, svečių, giminių suvaidinti teisėjo "apžiūrą" - kad kiti paglostytų, švelniai pamaigytų, pačiupinėtų uodegą, krūtinę, apžiūrėtų dantis, ausis. Tuo metu kai kiti apžiūrinės, labai GIRKITE ir po to duokite skanuką. Aš taip prašydavau savo brolio, jo žmonos, tėvų ar šiaip svečių. ;) Visa tai tik į naudą jūsų treniruotėms.
Beje, stovėsenai ant stalo man ypač tiko lyginimo lenta. - ji pakankamai aukšta, neplati - šuo įpranta stovėti aukštai be baimės, nes kitą kartą apžiūros stalas parodose būna pastatytas ne visai stabiliai. Kai išmoksite stovėti šunytei pažįstamoje aplinkoje, pabandykite stovėseną neįprastose vietose - kur nors vedžiojimo aikštelėje, sode, miške ar parke ant suoliuko.
Ir dar - po treniruočių būtinai pažaiskite, nuimkite įtampą šunytei - t.y. parodykite, kad po treniruočių (o vėliau ir parodų) laukia malonūs dalykai - šeimininko dėmesys, žaidimai, pagyrimai. Pvz. aš po treniruotės pažaidžiu su Tango pavadėliu - bandom jį gaudyti, mėtom. Tai dabar pamatęs, kaip aš traukiu pavadėlį iš spintos ir pasiruošiu lyginimo lentą - jis pats užšoka ant sofos, o po to ant lyginimo lentos ir pats nekantraudamas kiša galvą į pavadėlį, taip rodydamas, jog toks darbas jam labai patinka. :D

Beje, jeigu pamoka ir nelabai sekasi, na juk būna tiek mokytojui, tiek mokiniui blogų dienų, neužmirškite pagrindinių dalykų:
1. Būtinas SKATINIMAS pagyrimu, skanėsto gabaliuku, JOKIŲ BAUSMIŲ.
2. Užsiėmimas neturi užtrukti - pradžiai jums su pavadėlio, stalo ant kurio stovės susipažinimu, stovėsenos mokinimosi ir dantų parodymu - apie 5 min., ne daugiau. Ir kiekvieną dieną po keletą sekundžių pratęsdami.
3. Neskubėkite, būkite nuoseklūs, kantrūs ir geranoriški. Šunys labai jaučia šeimininkų emocijas, tai nenuostabu, jog jei esate suirzę, tas suirzimas persiduoda šuniui ir pageidaujamo rezultato pasiekti nepavyksta.
4. Neužmirškite, kad treniruotės turi kelti tik teigiamas emocijas - tiek šuniui, tiek jums. Prieš treniruotę pasistenkite "užsikrauti" geromis emocijomis, nesineškite įtampos į "pamokas".

Jums tikrai pavyks (juk taksai nors ir užsispyrę, bet labai greitai suvokia kas jiems naudinga - pvz. gauti papildomą skanėsto gabaliuką ar būti pagirtiems). Aš neabejoju, bet tai tikrai pavyks :dance: !!!!

Na ir prirašiau, visą "paklodę". :D .

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 20:54 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Lonai, super :thumbup:
Vienas mažas papildymas:
$this->bbcode_second_pass_quote('lonai', '')veskite į mokinimąsi ir dar vieną elementą - nebijoti teisėjui parodyti dantis. Pradžiai patys atsargiai, nesukeldami jokių neigiamų emocijų, apžiūrėkite snukį rankomis, pakelkite vieną lūpą, paskui kitą. Kai šitų veiksmų nebijos - pabandykite ir pražiodinti, "paskaičiuokit" dantis.

Svarbu tuo momentu ranka neuždengti šuniui akių, nes jis gali pradėti muistytis, norėdamas atsikratyti būtent dengiančios rankos, o visai ne todėl, kad nenorėtų ar bijotų dantų apžiūros.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 20:55 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
lonai, kap smagu, kad taip nuosekliai viska surašei! Čia tiktų visiems, kurie pradeda mokinti savo mažiukus patys. Liusi-Mika, džiugu, kad patys turite drąsos ištatinėti, net jei ne viskas pavyksta iš karto, kaip supratau. O mes vis tik bailiukai, tai kreipėmės į hendlerę - taip pat mokinsimės... ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 21:06 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', '')ia tiktų visiems, kurie pradeda mokinti savo mažiukus patys. O mes vis tik bailiukai, tai kreipėmės į hendlerę - taip pat mokinsimės... ;)


Lapex, rekomenduočiau pasimokinti ir pačiai išstatinėti savo Kubušką ;) Kodėl? Būna juk gyvenime visokių situacijų, kai hendlerė į parodą atvykti negali, o sudalyvauti parodoje reikia. Taigi, kad nepraleisti parodos - reikia turėti ir atsarginį variantą - šeimininkui sudalyvauti vietoj hendlerio :P

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 21:07 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', 'L')iusi-Mika, džiugu, kad patys turite drąsos ištatinėti, net jei ne viskas pavyksta iš karto, kaip supratau. O mes vis tik bailiukai, tai kreipėmės į hendlerę - taip pat mokinsimės... ;)


labai jau man knieti sužinoti į kokią hendlerę kreipsitės? :rolleyes: šiaip su taksais sunku susitart... bet jei gaunasi, tai "dirba" ringe nerealiai ^_^


tiesa, papasakosiu, kaip su tais tampymais yra, iš savo patirties... anksčiau Baisa puikiai ėjo su pavaduku, bet kažkaip aš sumąsčiau, kad man reikia apsisukant, kad ji nesustotu (naujoviškas fintas, kurio nepatariu mokyti niekam, nes jis nereikalingas visai)... tai va su skaniukais nesigavo, tai sumąsčiau, kad vieną kitą kartą aš ją timptelėsiu ir bus gerai... ir ką jūs manot... dabar šuo su tuo pavadeliu taip susirietęs eina (arba šuoliuoja), kad baisu pažiūrėt... uždedi grandinėlę, tai kaip manekenė, bet tik tą pavaduką, tai ir susisuka... :wacko:
tai va, geriau jau nesitampyt, ilgiau pasikankint, bet pasiekt gero rezultato... taksas kaip mažas vaikas (bent jau aš tai tikrai), jei per prievartą, tai būtinai darys priešingai... :huh:
su šnaucais man niekada bėdų nebūdavo... timpteli, o jiems nusispjaut :rolleyes:

Lonai, va pagaliau atkasiau, kodėl ji nėjo Jonavoj :unsure:

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 21:17 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
:lol: :lol: :lol: Tik jau ne pirmą kartą!!! Nepasitikiu tiek savimi... Pažiūrėsiu, kas gausis, ar apskritai kas gausis :D Na, jei nesigaus, tai va ten jau turim atsarginį variantą. Bet kokiu atveju, drausmė jai neprošal... Mielka, o merginą, kuri sutiko su mumis padirbėti, gali ir pažinoti, bent jau ją rekomendavusi mergina paminėjo Baisutę! :rolleyes: Na, man pasirodė, kad sutars jos... :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 21:34 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Dėl mokymo, kad eitų su bet kokiu žmogum tai reik būtinai... Baisa yra įpratus eiti su manim (nu gal dar su mama eitų), bet tai yra tikras blogis, nes jei kada aš nespėsiu ar sirgsiu ar dar kas nutiks, tai bus bėda, nes ji neis su niekuo į ringą :wacko:

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 21:34 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
Lapex, aš pirmą kartą kai išstatinėjau, tai spejau iki ringo tris kartus iš baimės numirti... Tai vyras davė tada velnių, atėmė šunį ir išvarė mane į lauką nusiraminti. :huh: Bet nieko, prisikėliau kaip feniksas iš pelenų ir toliau einu į ringą. :lol: Aišku, aš nesu profesionali hendlerė, tuo klausimu nors aš ir dešniarankė - bet abi rankos visgi kairios :lol:. Pamokas darau retai, reikėtų dažniau <_<. Išstatau taip, kaip moku, tikrai ne idealiai, įtariu ne visai taip, kad parodyti kas pas Tango yra geriausio, o dar Tango ringe į maistą nereaguoja. :wacko:

Ir dar kas pradeda treniruotis - atkreipkite dėmesį į Miglės komentarą, jog ji suprato, kodėl jos Baisutė ringe nėjo. Kiekvienas hendleris, ar asmuo išstatantis šunį, ar šeimininkas turi turėti glaudų ryšį su šunimi, kad suprastų, kodėl vienu ar kitu momentu šuo elgiasi taip, o ne kitaip. Šuns elgesį ringe visuomet galima pakoreguoti! Svarbiausia atrasti tokio elgesio priežastį, o po to ir priemones to elgesio koregavimui.

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 21:48 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Oj, aš tai ir 5 kartus numirčiau! :lol: Nei vyro grasinimai nepadėtų! Žinoma, jei nenusvilsime visiškai pirmąkart, tai mokinsiuosi ir pati - juk įdomu... Kol kas stebėsiu kaip, kas. Mums dar reikia kailiuką atstatyti galutinai, tada ir bandysime sudalyvauti, na o mokytis geriau anksčiau, nes po to gali būti vėlu... Kuba užsispyrusi mergiotė! :lol: Galvoju, gal į kokią Marijampolę pažioplinėti nulėkt? Gal kas būsite?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-19 21:55 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Aš būsiu Marijampolėj, tik išstatinėsiu ne taksus, o labrius :rolleyes:

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-06-20 7:18 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'O') va šito nereikia. Tik per teigiamą motyvaciją! Šitos pamokėlės jai turi būti didžiausias malonumas, o ne varginantis darbas. Galbūt, per ilgai užtrunkate? neskubėkite. Porą sekundžių gražiai pastovėjo - girkite, duokite skanėstą ir paleiskite. Per kitą pamokėlę pridėkite dar sekundę.

Ačiū labai Jums už patarimus, nes matot aš įsivaizdavau, kad reikia drausmės ir griežtumo per tas pamokėles :mellow:
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', 'L')iusi-Mika, džiugu, kad patys turite drąsos ištatinėti, net jei ne viskas pavyksta iš karto, kaip supratau. O mes vis tik bailiukai, tai kreipėmės į hendlerę - taip pat mokinsimės... ;)
Po tokių šaunių patarimų atsirado dar daugiau noro Miką mokinti :) Nes iš tikrųjų po pirmos parodos šiemet Alytuje žinokite pamatem, kad be daug darbo ir pastangų nieko nebus :closedeyes: . Blaškėsi parodoj, nesukaupė dėmesio, nors ratu ėjo pakankamai neblogai. Jeigu ne paslaptis, kiek kainuoja viena pamokėlė pas hendlerę?

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007