Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 10:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-06-20 7:39 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('Liusi - Mika', ' ')
aš įsivaizdavau, kad reikia drausmės ir griežtumo per tas pamokėles :mellow:
Po tokių šaunių patarimų atsirado dar daugiau noro Miką mokinti :) . Nes iš tikrųjų po pirmos parodos šiemet Alytuje žinokite pamatėm, kad be daug darbo ir pastangų nieko nebus :closedeyes: . Blaškėsi parodoj, nesukaupė dėmesio, nors ratu ėjo pakankamai neblogai. Jeigu ne paslaptis, kiek kainuoja viena pamokėlė pas hendlerę?


Liusi-Mika, rekomenduočiau patiems pasimokinti šunį išstatyti. Darbo tikrai nedaug, bet pastangų reikia. Kita vertus - didžiausias vienas tokių pamokėlių pliusas - šuo išmoksta susikaupti, labiau klauso šeimininko, atsiranda glaudesnis kontaktas tarp šuns ir šeimininko. Visa tai - abipusė nauda tiek šuniui, tiek jums.
Ir dar - taksai tiesiog kaifuoja nuo glaudaus kontakto su šeimininku, ir bendri užsiėmimai tikrai padeda taksui pasijausti mylimu ir reikalingu. Pasinaudokit šia galimybe :)
Hendleris - taip, jis tikrai gali pagelbėti, bet tikrai "nenurašykite" viso darbo hendleriui. Paprasčiausiai mes patys kartais nežinom to, ką mes iš tikrųjų galim padaryti ir nuleidžiam rankas net nepabandę tai padaryti. :)
Nebijokite ;) kažkada ir aš taip pergyvenau, bet tikrai verta pabandyti :D

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-06-20 8:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
Liusi-Mika, o kurioj Vilniaus vietoje bazuojatės? Jeigu yra klausimėlių dėl išstatinėjimo, pačios parodų pradžios - galima ir susitikti. Aš paprastom dienom bazuojuosiu Pašilaičiuose, galima kokį vakarą susitikti šunų vedžiojimo aikštelėje - pabendrausime, šunys pasitūsins, ir šiek tiek pradžiamokslio aptarsim. Bet aš ne hendlerė - aš tik mėgėja :)

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-06-20 9:49 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('lonai', 'L')iusi-Mika, o kurioj Vilniaus vietoje bazuojatės? Jeigu yra klausimėlių dėl išstatinėjimo, pačios parodų pradžios - galima ir susitikti. Aš paprastom dienom bazuojuosiu Pašilaičiuose, galima kokį vakarą susitikti šunų vedžiojimo aikštelėje - pabendrausime, šunys pasitūsins, ir šiek tiek pradžiamokslio aptarsim. Bet aš ne hendlerė - aš tik mėgėja :)

Oi dėkui už pasiūlymą, būtų labai smagu :) mes gyvenam Fabijoniškėse, netoli "Mandarino". Kadangi dabar esam be automobilio, tai biškį sunkiau, bet mes atlėktumėm autiku. Galim kurį vakarą susitikti ;) Jūsų patarimai mums labai praverstų, gal mes patys blogai kažką darom... :mellow: dėl išstatinėjimo ir pan.
Gal Jūs palikite man savo e-mail, aš Jums parašysiu po švenčių, nes mes planuojam išvažiuoti per šias laisvas dienas.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-06-20 10:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
Oj, tai jūs visai netoli mūsų - mes priešais BIG gyvenam, už Peugeot centro. Artimiausia aikštelė būtų prie Ukmergės 298A namo arba jei orientuositės pagal maps.lt - priešais Pašilačių autobusų stotelę. Jums net autobuso nereikės - 5 min. pasivaikščiojant ir ateitumėte į aikštelę kurį tai vakarą. Kontaktus AŽ nusiunčiau.

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Paskutinį kartą redagavo lonai Pen, 2008-06-20 10:22. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-06-20 15:16 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Gal ir Kaune atsiras kas su patirtim ir su taksu "pasitūsinimui"?... :4u: Kitaip, lonai, grasinuosi važiuoti į sostinę ir įsibrauti į jūsų su Liusi-Mika tūsą! :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-06-20 18:06 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:07
Pranešimai: 603
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', ' ')Kitaip, lonai, grasinuosi važiuoti į sostinę ir įsibrauti į jūsų su Liusi-Mika tūsą! :lol: :lol: :lol:


Jau greičiau aš atbėgčiau su mielu noru. Nes mažoji tuoj bus laukinukė. Būtų neblogai supažindinti su kitais taksais ir žmonėm. :D

_________________
Ilgaplaukis nykštukinis taksas - Teris
Ilgaplaukis nykštukinis taksas - Yta
Ilgaplaukis triušinis taksas - Gracia
Ilgaplaukis nykštukinis taksas - Argentina


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-08-07 14:04 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Ką prisimenu iš hendlingo pamokų, po truputėlį bandysiu surašyt... LinaL ir amiara kai galės dar papildys...

mokymai ant stalo...

1 savaitė: parodai šuniui kąsniuką... rodai kaip dedi jį ant stalo... užkeli šunį, leidi suėsti kąsniuką... nuleidi šunį...
2 savaitė: parodai šuniui kąsniuką... rodai kaip dedi jį ant stalo... užkeli šunį, leidi suėsti kąsniuką... pastovit truputėlį (bet kaip, svarbu pastovit ) ... nuleidi šunį...
3 savaitė: parodai šuniui kąsniuką... rodai kaip dedi jį ant stalo... užkeli šunį, leidi suėsti kąsniuką... pastatai (nesvarbu kaip)... ir dar pasisukinėji aplink stalą kartu su šuniu, kad šuo nebijotu krutėti ant stalo... nuleidi šunį...
4 savaitė: parodai šuniui kąsniuką... rodai kaip dedi jį ant stalo... užkeli šunį, leidi suėsti kąsniuką... bandai pastumdyti šunį taip, kad jis atsistotų į stovėseną... arba su kąsniuku arba su rankomis... bet tą stovėseną pirma reik labai gerai išdirbti ant žemės...

ir visada parodoj pasiimkit kąsniuką ir prieš dedant ant stalo šunį padėkit nediduką kąsniuką ant jo... taip šuo žinos, kad stalas yra gėris ir norės rodytis ir ant jo...

dėl stovėsenų tai būtinas didelis kontaktas su žmogum, reikia išdirbti visų pirma kontaktą ir pasitikėjimą šuns, o paskui galima ir stovėsenos tinkamos laukti... taip daugelis ima ir pastato belekaip, rankom kilst užpakalį, priekį, bet taip užmušamas visas šuns pasitikėjimas... juk kai šuo pamato ką nors, kaip gražiai atsistoja pats :wub: taigi visų pirma kontaktas, kad šuo norėtų rodytis, o paskui taisyklinga stovėsena...

p.s nelabai moku pasakot taip kaip lektorius tai darė... bet maždaug esmė yra :D

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-08-19 18:26 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2008-02-10 20:13
Pranešimai: 149
Miestas: KYBARTAI
Neskaičiau pradžios šios temos, bet nuo ko pradėt šuniuką ruošt grožio tema? prieš kiek laiko maudyt, ką naudot kailiukui prieš parodą ar nieko nenaudot? nagus kirpt kada? ar tai nesvarbu? viskas įprastu režimu?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-08-19 18:42 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Aš maudau ir karpau nagus kai lieka kokios dvi dienos iki parodos. Jei kartais nuo maudymo atsirastų pleiskanų (o kai kuriems dar ir kailis susigarbanoja), tai yra laiko, kad grįžtų į normą. Jei netyčia įkirpčiau nagą - yra laiko, kad užgytų.
Kai kurie dalyviai mėgsta naudoti visokius purškalus kailiui, kad blizgėtų. Aš nieko nenaudoju. Vis tiek purškalų blizgesys neprilygs natūraliam blizgesiui, o jei teisėjas pastebės, kad šuns kailis ne visai natūralus, tai gali ir iš ringo išvyti.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-08-25 10:14 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
Turbūt gausiu pylos, kad truputį ne į tą skiltį rašau, tik nelabai radau būtent tokios....
Pradėjau mąstyti apie parodas ir galvoju paklausti Jūsų nuomonės. Mūsų Alabamai gruodį bus jau 6 mėn. ir mačiau nusimato kaip tik 2 parodos Litexpo. Jeigu aš užregistruočiau Alabamą į tas parodas pasipraktikuoti ir sudalyvauti :), teisėjai nešalina ten už ne visus pasikeitusius dantukus ir pan...?

Jurga


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-08-25 11:02 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Nieko nenutiks... teisėjai tikrai supranta, kad šuniukui dantys keičiasi ir tikrai niekur nemes jūsų...

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-09-10 10:22 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Perkeliu iš Alabamos nuotraukų albumo savo pasakojimą kaip mokyti stovėsenos...

visų pirma pramokit ant žemės stovėti...

pradžioj rodykit skaniuką, apsisukat aplink ir sustoja šuo (nesvarbu kaip), ženklas (kliktelėjimas, piršto parodymas) ir skaniukas, taip po truputį ilginsit laiką kol stovės ilgai... tada pakoreguojat kojas... po vieną dalį, ženklas, skaniukas...

nemoku papasakot, lengviau turbūt parodyt būtų ;)

šiaip nėra gerai kai šuniui įkiša burnon skaniuką kol tvarko kojas, jam leidžia kramtyt, ir paskui kai viskas gerai atitraukia... prisipažįstu, ir aš taip visada darydavau... bet pagalvokit ką tai duoda... šuo gauna skaniuką tada kai jis tvarkomas, o jo nebegauna kai viskas gerai... šuo patraukia koją, vėl gauna skaniuko, kad pataisyt... ką mano šuo? aš pakrutėsiu, tai man duos skaniuką :D

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-09-10 21:12 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Norėjau paklausti, ar verta su savo mažių registruoti į parodą. Mat nusimato paroda Šiauliuose spalio gale, tai Topui bus 4,5 mėn. Gal dar per mažas? Ir dar girdėjau, kad iš mažylių taip griežtai nereikalauja stovėsenos ir kitų privalomų dalykų. Ar tai tiesa?

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-09-10 21:15 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Aišku, tai puiki praktika ir jums ir šuniukui... bet aš tokios nuomonės, kad nėr ko čia tampyt tą šuniuką po parodas... aš bijau "veislynų kosulio" ir kitų ligų, kurias mažesnis organizmas manau greičiau pasisavins... manau, kad mažiukas tegu pirma pramoksta ir sustiprėja, o tada jau gali lošti :rolleyes: bet tai tik mano nuomonė... ;)

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-09-10 21:37 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Ačiū už nuomonę. Draugai suagitavo, kad palaikytume jiems kompaniją ir tuo pačiu patys sudalyvautume, tai ir mąstau dabar. Ligų, aišku, prisibijau,
bet ir lauke bendraujant su nežinomais šuniukais juk gali jų pasigauti... :unsure:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007