Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Pen, 2024-03-29 1:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 125 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-03-14 13:52 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Forumas visada liks forumu... kaip perskaito tokia ir emocija ;)

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-03-14 13:59 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Taip, todėl prieš rašant galima pagalvoti kokias emocijas gali sukelti parašymas
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'U')hu, ir dar lezginką sušokti.
Klubas nustato šias sąlygas, o ne pašaliniai.

Kažkodėl visos diskusijos baigiasi klubas nustato... valdyba nustato... pašaliniai nereikalingi...

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-03-14 14:44 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'N')e visai į temą parašysiu, bet įstojau į klubą, kad galėčiau paburbėti :bla: (nes buvo sakoma, kad tik klubo nariai gali reikšti nuomonę).


Nuomonę gali reikšti kievienas, ji, žinote, kiekvienam sava, akurat kaip viena anatominė detalė. Tačiau yra didelis skirtumas, kaip ta nuomonė pareiškiama, o taip pat ir kas ją pareiškia. Šiuo atveju turim gražų pavyzdį, kai žmogus dėl klubo nepajudinęs nei piršto, nedavęs nei cento, jau ne pirmą kartą įsakmiai pareiškia - darykit taip, o ne kitaip.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'B')et klubas su 15 narių tikrai neišsilaikys.
Jų jau dabar yra daugiau.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'M')ano supratimu, klubas turėtų šokti viliotinį, norėdamas pritraukti tiek naujus narius, tiek parodos dalyvius.
Nežinau kaip kiti, bet aš per sena viliotiniui, mano nugarkaulis nelankstus. Buvom išrinkti ne viliotiniui, o konkrečiam darbui. Dar daug ko nežinom, daug ko nemokam, darbas tikrai nelengvas, atimantis daug laiko, ir atlyginimo jokio negaunam, atvirkščiai, aukojam ne tik savo laiką, bet neretai ir asmeninius išteklius. Viliotiniui nepasirašau... Tačiau neatmetu minties, kad jis gali būti naudingas, todėl nepamirškite apie tai kai vyks metinis klubo susirinkimas.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')aroda darbo dieną, kažkodėl man atrodo, kad tarp kovo ir rugpjūčio CACIB'ų gegužės CACIB'ai gali nublankti ir nebūti tokie gausūs.
O toks "marketingas" daro įspūdį, kad stengiamasi turėti kuo mažiau narių ir kuo mažiau parodos dalyvių. Puiki būtų paroda be pašalinių. Išsidalintume titulus ir visi būtume laimingi (įtariu, kad aš už burbėjimą negaučiau nieko :)).
Na, titulus dalins teisėja, dalyviai su teisėja prieš parodą neturi teisės bendrauti, taip kad ji jokio burbėjimo negali išgirsti.
Tą pačią dieną, penktadienį, ten pat, vyks kitų klubų parodos. Apskritai tas datos paskyrimas - labai sudėtingas reikalas, datą nulemia daugybė faktorių. Iš pradžių juk buvome nusprendę daryti visai atskirą parodą, nesusietą su tarptautinėmis parodomis. Tačiau įvertinę visus faktorius pasirinkome gegužės 27 d. (Neatsimenu ar jau buvo kur nors paminėta - paroda prasidės ne anksti ryte, o dienos metu. Gal tai kažkiek sušvelnins dalyviams darbo dienos problemą).
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'R')ašau suprasdama, kad eilinį kartą galiu būti pasiųsta kur nors toliau ir laikantis tokios krypties ateity turės teisę pasisakinėti tik valdybos nariai. Bet ne tarybiniai laikai, kad "valdybų" reiktų bijoti. Nebus narių, nebus ir valdybų.
Čia niekas nieko negąsdina ir niekas nieko nebijo. Asmeniškai aš klubo narių nuomonę vertinu labiau negu pašalinių. Tačiau savo ruožtu ir iš klubo narių tikiuosi lojalumo, o ne pagalių į ratus.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'A')š ne už tai, kad reikia ar nereikia diplomų kopijų, bet prieš tai, kaip tai yra pasakoma.
O kaip aš šitą pasakiau? Prašom perskaityti dar kartą. Pasakiau konkrečiai ir aiškiai. Ką į tai išgirdau? "Negalima reikalauti", "prašom nurodyti teisės aktus"? Ir kokias gi emocijas tai turėjo sukelti man?

Tiesa, jei kartais dar kas nors ne viską suprato: registruojantis į čempionų klasę, užtenka vieno čempiono diplomo kopijos. Jei dalyvis nori, kad parodos kataloge būtų išvardinti visi šuns titulai, jis privalo pateikti visų tų diplomų kopijas.

Vis dėlto viena valdybos narė buvo teisi... nereikėjo visai rašyti to priminimo. Juk apie tai yra parašyta parodos info tekste. Reikėjo daryti kaip kiti klubai daro - nėra diplomų kopijų, nėra ir titulų kataloge. Ir vargo mažiau, ir nepuola niekas. Gyveni ir mokaisi.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-03-14 15:49 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
Sveikinu, gera pradžia :thumbup:
Tik, kad viskas sklandžiai vyktų... teisėja gera :thumbup: importinė :)
Organizacinių problemų bus ... o ir "rėksnių" užteks :rolleyes:
Sėkmės :ty:

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-03-14 18:39 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Nors ir esu klubo nare, bet tikrai neketinu reikšti nepasitenkinimo dėl kažkokių parodos niuansų, nes žinau, kad jos organizavimas kainuoja daug darbo, laiko, nervų ir t.t. Juolab, kad tai pirma paroda, tai ir klaidų atveju reikėtų supratingumo ir atlaidumo, na bent jau iš narių pusės :rolleyes: . Jau nekalbu apie moralinį palaikymą...

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-03-14 22:37 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Paskutinį kartą kai buvau LKD , ten dirbančios moterys pasakė labai gerą sakinį: "Pirmą kartą organizuojant parodą labai sunku, nes jūs stengiatės viską padaryti tobulai ir kartais persistengiat, o atsiranda žmonių, kurie nesuvokia darbo masto ir sunkumo. Toliau bus lengviau, nes į viską išmoksite numoti ranka." Tiesos tame tikrai yra. Bet aš esu linkusi iš mūsų klubo ir parodų gauti kuo daugiau malonumo, nes tai siejasi su mano hobiu, o hobis, juk ne darbas ir ne prievolė, todėl manau, kad su laiku visi susityguosime ir išmoksime labai geranoriškai viską daryti dėl BENDRO GERO LAIKO :)

p.s. sorry, gal kam atrodo, kad nerimtai į viską žiūriu, bet mano aplinkoje yra l. daug rimtų darbų, todėl norisi, kad šis darbas teiktų pasitenkinimą :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-03-15 7:38 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Pen, 2008-01-04 11:45
Pranešimai: 235
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', 'M')an nieko nereiškia pasiskelbti, kad mano šuo prie visų šalių yra ir dar kelių ch
:wacko:

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-03-15 8:48 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Visada yra žmonių kurie reiškia savo nuomonę ir tokių, kurie plaukia pasroviui. Man labiau patinka pirmieji, nes tik diskusijose gimsta tiesa ;) O jei norima turėti diskusijoms uždarą erdvę, juk forume galima padaryti zoną tik klubo nariams.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-03-15 12:19 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'V')isada yra žmonių kurie reiškia savo nuomonę ir tokių, kurie plaukia pasroviui. Man labiau patinka pirmieji, nes tik diskusijose gimsta tiesa ;) O jei norima turėti diskusijoms uždarą erdvę, juk forume galima padaryti zoną tik klubo nariams.


Aš manau, kad nei vienas valdybos narys nenorėtų uždaros erdvės. pritariu tau dėl diskusijų ir skirtingų nuomonių.

Cezari - nereikia vaipytis :D čia buvo pavyzdys, tai padaryti tikrai nesudėtinga :) Todėl jei niekas neprašytų parodose čempionų diplomų, manau, kad nesąžiningų žmonių atsirastų ir tvarkos nebūtų :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-03-15 13:44 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Prašau baigti pokalbius ne į temą... dalis pašnekesių buvo ištrinta.

Maloniai kviečiame registruotis į parodą, o apie klubo kažkokius neatitikmenis šnekėti tam skirtoje temoje...

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-03-15 20:44 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Paaiškinkit man truputi išsamiau - tuo pat metu vyks ir taksų, ir kitos parodos? Ar kaip?? Aišku, dalyvausim taksų parodoje (jei tik nieko neatsitiks), tiesiog domiuosi. Ačiū :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-03-15 20:59 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Ieva', 'P')aaiškinkit man truputi išsamiau - tuo pat metu vyks ir taksų, ir kitos parodos? Ar kaip?? Aišku, dalyvausim taksų parodoje (jei tik nieko neatsitiks), tiesiog domiuosi. Ačiū :)

Vyks kitų veislių klubų specializuotos parodos: niufaundlendų ir landsyrų, zenenhundų, Kaukazo ir Vidurinės Azijos aviganių, dekoratyvinių šunų, šiaurinių šunų, šnaucerių ir pinčerių, terjerų ir juodųjų rusų terjerų. O kitas dvi dienas ten pat vyks dvi visų veislių tarptautinės CACIB parodos. Į jas jau galima registruotis, ir netgi verta paskubėti, nes pirminė kaina - iki kovo 20 d., vėliau bus brangiau.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-03-15 21:04 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Sakykit, kadangi mums viskas dar nauja - ar registruotis verta tik į vieną dieną ar į abi??? (kalbu ne apie specializuotą parodą). Ir dar - kur apsigyvenat - palapinėje prie ežeriuko, ar kaip? Ar važinėjat? (na, kaip ir brangoka gaunasi).... :unsure:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-03-15 21:17 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Registruojantis į dvi parodas kaina mažėja, o šansai ką nors laimėti auga :)
Pernai mūsiškiai nuomavosi sodybą, aš pati nebuvau, bet labai pavydėjau jiems linksmybių :) http://www.taksuforumas.puslapiai.lt/vi ... c&start=15

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-03-19 0:10 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Norėjau užregistruoti Mambą į šeštadienio parodą - nieko nesuprantu - randu tik info, bet anketos nerandu.. o iki 20 dienos, kol registracija pigesnė, liko labai nedaug. Su taksų parodos anketa viskas gerai - radom :), bet kur tos kitos ieškoti??


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 125 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007