Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Pirmoji LTMK paroda 2011-05-27, Molėtai
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=7&t=916
Puslapis 19

Autorius:  DaivaD. [ Ket, 2011-02-10 8:26 ]
Pranešimo tema:  Pirmoji LTMK paroda 2011-05-27, Molėtai

Pagaliau galutinai suderinome pirmosios mūsų klubo parodos datą, vietą bei teisėją, ir galime iškilmingai pranešti, kad LTMK paroda įvyks 2011 m. gegužės 27 d. Molėtuose. Teisėja - Maria Bruska (Lenkija). Ten pat gegužės 28 ir 29 d. įvyks dvi CACIB parodos. Taigi - per vieną savaitgalį net trys parodos! To dar nebuvo :)

Informacija ir registracijos anketos čia http://www.taksumafija.lt/pirmoji-paroda/

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ket, 2011-02-10 12:16 ]
Pranešimo tema: 

O vedlių konkursas irgi vyks tik su taksais? :hm:

Autorius:  DaivaD. [ Ket, 2011-02-10 12:20 ]
Pranešimo tema: 

Taip, pas mus juk taksų paroda.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ket, 2011-02-10 12:44 ]
Pranešimo tema: 

Tada įdomu, dukrai iškart pakilo ūpas dalyvauti, nes paskutiniu metu, kai nebeturi galimybių pasimokyti vedliavimo gudrybių, nebenori net bandyti.

Autorius:  DaivaD. [ Ket, 2011-03-10 14:05 ]
Pranešimo tema: 

Norėčiau priminti būsimiems dalyviams, kad jei anketoje įrašote šuns titulus, privalote pateikti ir diplomų kopijas. Kitaip kataloge titulai nebus paminėti.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'D')ĖMESIO! Registruojant šunis būtina pateikti užpildytą registracijos anketą, kilmės dokumentų, čempiono titulo ir/ar FCI darbinio sertifikato, LKD nario bilieto bei sumokėto parodos registracijos mokesčio kvito kopijas.

Autorius:  Arune [ Ket, 2011-03-10 16:19 ]
Pranešimo tema: 

O aš ir galvojau, kodėl mums ne visada kataloge surašo :duh: Gyveni ir mokaisi...

Autorius:  Cezaris [ Pir, 2011-03-14 12:31 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'O') aš ir galvojau, kodėl mums ne visada kataloge surašo :duh: Gyveni ir mokaisi...
Nereikia visų diplomų kopijų pateikti, tik savos šalies. Nes nei lenkai, nei baltarusiai, nei latviai, nei kitos šalys nereikalavo iš Cezario 17 šalių diplomų. Užtenka pateikti Lietuvos CH. :D Kaip tik Danija parašė pastabą, kad „užtenka vieno diplomo kopijos“ (aš dar nusiunčiau Izraelio, nes tie jų ieroglifai man asmeniškai atrodo tokie gražūs ir meniški) :) Negalima reikalauti „visų diplomų kopijų“. Juk daugelis savininkų (ne tik taksų) net neperka diplomų, tiesiog žino, kad yra laimėtas tos šalies titulas ir viskas :D

Autorius:  mielka [ Pir, 2011-03-14 12:40 ]
Pranešimo tema: 

O kaip jūs man įrodysit, kad jis tos šalies čempionas, jei neturi diplomo?

Nereikalauja, nes dažnai tiesiog tiki tuo, kad sakot tiesą... o aš galiu prirašyt nesąmonių, ir valio bus...

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2011-03-14 12:44 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Cezaris', 'N')egalima reikalauti „visų diplomų kopijų“.
Galima, ir visada reikalausime.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'J')uk daugelis savininkų (ne tik taksų) net neperka diplomų, tiesiog žino, kad yra laimėtas tos šalies titulas ir viskas :D
Nėra diplomo - nėra titulo.

Taskų klubo nariams užteks vieną kartą atsiųsti diplomo kopiją, mes ją išsisaugosime ir turėsime ateičiai.

Autorius:  Cezaris [ Pir, 2011-03-14 12:52 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('mielka', 'O') kaip jūs man įrodysit, kad jis tos šalies čempionas jei neturi diplomo?

Nereikalauja nes dažnai tiesiog tiki tuo, kad sakot tiesą... o aš galiu prirašyt nesamonių ir valio bus...

Visų pirma reikia nurodyti LR ar ES teisės aktą, kur tai reikalaujama. Antra, tai užtenka atsiųsti tos šalies CAC šaknelę (be diplomo, jei vienodai suprantam kas yra diplomas).
Trečia...Nu toks nepasitikėjimas kai ką pasako apie žmogų. Galiu papasakoti iš savo asmeninės patirties tokį atvejį: nuvažiavus į Silkeborg-ą, Danijoje, 2010 į WUT parodą, danams prisistačiau ir paklausiau: o kur VET kontrolė ir kur aš turinti pateikti Cezario pasą su skiepais? Klausiau todėl, kad buvo nurodyta griežtos taisyklės kaip reikia keliauti po Daniją su šunimi ES šalių nariams ir turėjo būti ne tik pasiutligės skiepas, bet ir dar kažkoks lipdukas. Danas (vienas parodos organizatorių ir taksų klubo narių) pasižiūrėjo į mane įdėmiai (kaip į marsietį) ir sako: nereikia nieko pateikti patikrinimui, viską paliekam Jūsų sąžinei. Kadangi aš esu įpratusi, jog net Rygoje liepia išimti šunį iš bokso ir nuskanuoti jo mikroschemą, tai vėl klausiu: o kur reikia pateikti šunį nuskanavimui? Sako nereikia, eikite ramiai prie ringo. Manyčiau daug ką tokie poelgiai pasako apie pasitikėjimą? :excl:

Autorius:  mielka [ Pir, 2011-03-14 12:58 ]
Pranešimo tema: 

Šaknelė tada turi būt su aprašymo lapu... nes šaknelėje parašytas tik numeris...

Autorius:  Cezaris [ Pir, 2011-03-14 12:59 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('mielka', '')aknelė tada turi būt su aprašymo lapu... nes šaknelėje parašytas tik numeris...

bet diplomas nebūtinas :wacko:

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2011-03-14 13:06 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Cezaris', 'V')isų pirma reikia nurodyti LR ar ES teisės aktą, kur tai reikalaujama.
Uhu, ir dar lezginką sušokti.
Klubas nustato šias sąlygas, o ne pašaliniai.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'A')ntra, tai užtenka atsiųsti tos šalies CAC šaknelę (be diplomo, jei vienodai suprantam kas yra diplomas).
Ne, neužtenka. Diplomas - tai yra dokumentas, įrodantis, kad šuo tikrai turi titulą. CAC šaknelė nėra toks dokumentas.

Autorius:  Saule [ Pir, 2011-03-14 13:07 ]
Pranešimo tema: 

Šiaip LKD visose parodose reikalaujamos diplomų kopijos. Gal jūs sąžininga, tačiau nesąžiningų žmonių yra daug. Man nieko nereiškia pasiskelbti, kad mano šuo prie visų šalių yra ir dar kelių ch :) Kokia tvarka būtų, jei visi pradėtų sąžine tik kliautis? :)

Autorius:  Arune [ Pir, 2011-03-14 13:48 ]
Pranešimo tema: 

Ne visai į temą parašysiu, bet įstojau į klubą, kad galėčiau paburbėti :bla: (nes buvo sakoma, kad tik klubo nariai gali reikšti nuomonę). Bet klubas su 15 narių tikrai neišsilaikys. Mano supratimu, klubas turėtų šokti viliotinį, norėdamas pritraukti tiek naujus narius, tiek parodos dalyvius. Paroda darbo dieną, kažkodėl man atrodo, kad tarp kovo ir rugpjūčio CACIB'ų gegužės CACIB'ai gali nublankti ir nebūti tokie gausūs.
O toks "marketingas" daro įspudį, kad stengiamasi turėti kuo mažiau narių ir kuo mažiau parodos dalyvių. Puiki būtų paroda be pašalinių. Išsidalintume titulus ir visi būtume laimingi (įtariu, kad aš už burbėjimą negaučiau nieko :) ).
Rašau suprasdama, kad eilinį kartą galiu būti pasiųsta kur nors toliau ir laikantis tokios krypties ateity turės teisę pasisakinėti tik valdybos nariai. Bet ne tarybiniai laikai, kad "valdybų" reiktų bijoti. Nebus narių, nebus ir valdybų.

Aš ne už tai, kad reikia ar nereikia diplomų kopijų, bet prieš tai, kaip tai yra pasakoma.

Puslapis 19 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/