Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Pen, 2024-04-19 23:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 303 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-11-05 14:05 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
Tinka ir man.

Lorele, o kaip Torui sekasi? ar atrinkot nuo ko alergija?

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-11-05 14:22 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:55
Pranešimai: 96
Miestas: Vilnius
Tai sutarėm rytoj 18.30 degalinėje. Šunys kaip supratau nebūtini, nes tamsu, o šunys irgi tamsūs (čia citata buvo).
Na, bet kaip kitaip vieniem kitus atpažinti? Be to, apsiuostyti galima bus ir mums aptarti viską gyvai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-06 9:08 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 13:23
Pranešimai: 130
Miestas: Vilnius, Lithuania
"Lukoil" degalinej ant kampo?
Ir gal galima, Giedre, tavo telefono nr. del visa ko? :rolleyes:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-06 9:36 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
Sveikos, Giedre, gal galima ir man tavo telefono Nr.
Maniškis 8 611 26126. Ilona.
Gal šiek tiek vėluosim, nes technikinę mašinai turi pereiti vyras 17val. Tai jei kas, informuočiau.

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-06 11:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 17:59
Pranešimai: 290
Miestas: Vilnius, Lithuania
Mes irgi atvažiuosim. Planavom be Toro, bet dabar planai keičiasi, tai turbūt ir jį pasiimsim :) Jei ką, mano tel. 8-680-58596 (Laura).
Dėl alergijos tikriausiai niekada tiksliai ir nesužinosiu. Tikrai ne dėl narkozės, ir labiausiai įtaria antibiotikus. Kol kas jis dabar gauna tavegilo, o paskui reikės stebėti, jei vis dėlto sureagavo į maistą ar kokią chemiją, anksčiau ar vėliau išlįs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-06 11:49 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:55
Pranešimai: 96
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('ceri', '&')quot;Lukoil" degalinej ant kampo?


Turbūt, kad toje. Aš tame krašte nelabai orientuojuosi (kaip ir visuose kituose, beje :rolleyes:).
Mano tel. 8-686-88318

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-06 15:30 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 17:59
Pranešimai: 290
Miestas: Vilnius, Lithuania
Planai vėl pasikeitė, atvažiuosim be šuns :) Veterinaras pasakė, kad jau Toras sveikas :thumbup: , tai nepasilikau su juo namie, važiuosim iš darbo :rolleyes:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-06 16:20 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
Va ką radau bitėjplius:

Sveiki,

visus medžioklinių šunų šeimininkus, kurie domisi savo augintinių paruošimu lauko bandymams/medžioklei, kviečiame 2007 m. lapkričio mėn. 18 d. į įvadinę paskaitą Vilniuje. Paskaitą ves tarptautinės kategorijos teisėjas-kinologas Georgij Jefremov (pagelbės Jevgenij Cirkin, Marijus Vasiliauskas). Šios paskaitos tikslas supažindinti Jus su lauko bandymais bei planuojamais šunų mokymais šį rudenį-žiemą. Tiksli paskaitos vieta ir laikas bus paskelbti vėliau. Registruotis prašome iki 2007 m. lapkričio mėn. 14 d., el. paštu tera.labradors@gmail.com (nurodykite vardą/pavardę, su jumis dalyvausiančių žmonių skaičių, kontaktinį telefoną, el. paštą). Paskaitos planas:

I. Teorinė dalis;
1. Dresūra - šuns bendrojo paklusnumo paruošimas;
2. Retriverių lauko bandymai (teisėjavimas/taisyklės, uždaviniai, darbiniai diplomai);
3. Vižlų lauko bandymai (teisėjavimas/taisyklės, uždaviniai, darbiniai diplomai);
4. Sužeisto žvėries paieškos kraujo pėdsaku bandymai (teisėjavimas/taisyklės, uždaviniai, darbiniai diplomai);
5. Vaizdinė medžiaga.

II. Praktinė dalis (esant galimybei/dalyvių pageidavimui);
1. Lauko bandymų užduočių demonstravimas su apmokytais šunimis.


Iškilus papildomiems klausimams kreipkitės.


Su pagarba,
Marijus Vasiliauskas
+370 682 56442

Gal reikia šiandien paklausti Jefremovo, ar taksus priims į kompaniją, nors jie ir nepaminėti :huh: . Veiksmas kaip suprantu Vilniuj bus. Ką manot?

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-06 19:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('lonai', '
')Gal reikia šiandien paklausti Jefremovo, ar taksus priims į kompaniją, nors jie ir nepaminėti :huh:


Kaip tai nepaminėti? Juk rašo - "visus medžioklinių šunų šeimininkus" :D
Ketvirtoji dalis - kraujo pėdsakas.

Beje, šitas skelbimas įdėtas ir į SM taksų temą http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=242078.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-11-07 9:57 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Na na, kaip ten buvo? :rolleyes:
Kodėl niekas nepasakoja apie susitikimą su p.Georgijum? :rolleyes:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-11-07 11:10 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 13:23
Pranešimai: 130
Miestas: Vilnius, Lithuania
Na ką – jaukiai pasėdėjom prie židinio, pagėrėm arbatos. p.Georgijus papasakojo apie pėdsekystės mokymo sistemą ir seką. Uždavė namų darbų. Pirmiausia - minimalus bendras paklusnumas, po to pėdsekystė. Nesiginčysiu (nes apie medžioklinių šunų mokymą niek neišmanau), bet drįsčiau suabejoti.
Nuo pat pirmos susitikimo minutės Jefremovas kartojo, kad laukia ilgas ir kantrybės reikalaujantis darbas. Dar užakcentavo, kad mokina ne šunis, o šeimininkus. Sužinojome begale informacijos. Jei kam įdomu, galėčiau pateikti trumpą konspektą, ką ir kaip pirmiausia mokyti, kokių priemonių reikės ir pan.
Dabar noras dirbti begalinis, bet su neviltim skaičiuoju laiką… Juolab, kad pas mane dar du namie sėdi, mokslo ištroškę. Žinau, ką reiškia šuns mokymai. Truputį nebūna. Reik aukot daugybę laisvo laiko, savaitgalinius išsimiegojimus ir dykinėjimus. O man viską reik nuo pradžių pradėti. Trumikas apie paklusnumą neturi nė mažiausio supratimo… :wacko:
Dabar susitarėm susitikt po mėnesio. Per šį reik daug ką nuveikt, mezgant savo ir takso kontaktą. Jei kils klausimų, sakė – skambinkit nesivaržydami, atvažiuokit, klauskit, rodykit ir tt. :)

Beje, LinaL, kiek vakar supratau, medžioklinių pėdsekystės mokymai labai skiriasi nuo tarnybinių… Aišku, viskas ant tų pačių instinktų pakabinta, bet eiga ir priemonės kitokios. Aš čia apie Valčiuko kompetensiją, vedant seminarą medžioklinių šunų šeimininkams. Su bendru paklusnumu viskas ok. Ir tai niuansų daug. :rolleyes:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-11-07 11:32 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'N')uo pat pirmos susitikimo minutės Jefremovas kartojo, kad laukia ilgas ir kantrybės reikalaujantis darbas

Tai ir man susidaręs buvo vaizdas, kad reikia keisti gyvenimo būdą, norint rimtai ten užsiiminėti :wacko:

Man labai norėtųsi, kad būtų alternatyva, paprastesnis ir lengvesnis būdas, veikla savo ir šuns malonumui, be didelių tikslų. Vis tik šunį aš įsigijau show pakraipos, ir man parodos dabar svarbiau.

Aš gal kartojuos, bet mano nuomonė tik stiprėja: jei šuo gali gauti įvertinimą 'puikiai' ar 'labai gerai' CAC lygio grožio parodoje be ypatingo šuns ruošimo, tai analogiškai turėtų būti CACT lygio varžybos darbiniams įvertinimams, kuriuos gali išlaikyti ir minimaliai reikalavimus vykdantys šunys.

$this->bbcode_second_pass_quote('ceri', ' ')Jei kam įdomu, galėčiau pateikti trumpą konspektą, ką ir kaip pirmiausia mokyti, kokių priemonių reikės ir pan.
Man įdomu :)
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'B')eje, LinaL, kiek vakar supratau, medžioklinių pėdsekystės mokymai labai skiriasi nuo tarnybinių… Aišku, viskas ant tų pačių instinktų pakabinta, bet eiga ir priemonės kitokios. Aš čia apie Valčiuko kompetenciją, vedant seminarą medžioklinių šunų šeimininkams. Su bendru paklusnumu viskas ok. Ir tai niuansų daug
Ir tas labai įdomu: ir kuo skiriasi, ir ką Algis apie tai galvoja. Turėtų įvertinti, kad skiriasi.
Bet pvz. lojimas pėdsako gale ant kailio, uodegos ar kojos - juk irgi gryna dresūra? Bent aš neįsivaizduoju, kad šuo lotų pats.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-11-07 12:19 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:55
Pranešimai: 96
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', 'N')a na, kaip ten buvo? :rolleyes:
Kodėl niekas nepasakoja apie susitikimą su p.Georgijum? :rolleyes:


Aš tai dar viską virškinu. Tai kas buvo papasakota, viskas gerai, tiesiog niekaip netelpa į mano konkrečią situaciją.
Kasdien padirbėti su šunimi taip kaip pasakota gyvenant daugiabutyje, visą dieną dirbant neįmanoma. Juolab, kad temsta dabar anksti. Lieka tik šeštadieniai-sekmadieniai, kuriuos kartais reikia skirti kažkokiems kitiems įsipareigojimams vykdyti, būna kai lyja ar tiesiog šalta. Ką reiškia lietus ir šaltis visi supranta. Ir šiaip, negaliu viso savo laisvo laiko skirti šuniui.
Mokyti kraujo pėdsakui aš ją tebeplanuoju, o kas iš viso to gausis, matysim.
Beje, gal dar kas į lapkričio 18 d. paskaitą užsiregistravote?
Aš jau :P

Tiesa, turiu knygą, kurią berods Daiva iš medžiotojų gavo:
Walter Frevert, Karl Bergien. Tinkamas kraujasekio šuns laikymas.

Jei kam reikia, praneškite, persiųsiu.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-11-07 12:45 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
va va, ir man įdomu kaip mums pasiseks tie mokymai, nes šunį matau tik savaitgaliais (nu nei kaip nesekasi susitart dėl šuns apgyvendinimo barake) ir tai ne visą savaitgalio laiką galiu skirti tam (juk reikia ir namų ruošos darbus kažkokius tai atlikti)... nežinau gal ir pavyks mokymai :wacko:

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2007-11-07 13:57 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 13:23
Pranešimai: 130
Miestas: Vilnius, Lithuania
$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', '')$this->bbcode_second_pass_quote('ceri', ' ')Jei kam įdomu, galėčiau pateikti trumpą konspektą, ką ir kaip pirmiausia mokyti, kokių priemonių reikės ir pan.

Man įdomu :)


Vakare surašysiu po darbo :)

$this->bbcode_second_pass_quote('LinaL', '
')Ir tas labai įdomu: ir kuo skiriasi, ir ką Algis apie tai galvoja. Turėtų įvertinti, kad skiriasi.
Bet pvz. lojimas pėdsako gale ant kailio, uodegos ar kojos - juk irgi gryna dresūra? Bent aš neįsivaizduoju, kad šuo lotų pats.

Įvertinimui reikia patirties ir pasiekto rezultato, vien teorijos, mano galva, neužtenka. Juolab, kad kitus apsiimi mokyt. Bet ką gali žinoti, gal jis jau seniai dviem frontais dirba :)

Dėl lojimo - tikrai gryna dresūra. Jefremovas pasiūlė tokį būdą - prieš paduodant maistą, uždengti bliūdelį kailiu (tam reikalinga įsigyti stirnos, šerno, kiškio, lapės kailių gabaliukus, maždaug 30x30cm dydžio) ir neleisti šuniui valgyti. Kai susierzinęs šuo pradės loti, pagirti ir, nuėmus kailį, leisti valgyt. Tokiu būdu kailis visada asocijuosis su maistu, esančiu po juo. O kad jį gautum, reikia pirma paloti :)

Giedre ir mielka, taigi nereikia kiekvieną dieną valandai išeiti į laukus. Užtenka, išėjus pasivaikščioti, 10 min kasdien ko nors pamokinti arba namie tą patį padaryt, jei oras bjaurus. Pvz. reaguoti į švilpuką. Dabar vakare tai be šansų ką nors rimčiau treniruotis - šuns net nesimato. Kai sniegas iškris - bus lengviau :P O savaitgalinių ilgesnių treniruočių prisireiks kai jau pėdas dėliosim.
Beje, p. Georgijus sakė, kad reik pratinti šunį dirbt bet kokiu oru :)

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 303 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 26 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007