Taksų mylėtojų forumas
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Kova už švarą
http://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=9&t=456
Puslapis 13

Autorius:  Santa [ Pen, 2009-03-27 10:05 ]
Pranešimo tema:  Kova už švarą

Sveiki! Susidūriau su problemėle, mane pradėjo erzinti mano viena kaimynė, kuri turi šuniuką ir jį vedžiodama nerenka jo kakučių. Vieną kartą jai pasakiau, kad rinktų, bet ji mano, kad jei moka už šuniuka mokestį, tai jai nieko rinkti nereikia. Nesuprantu kaip pačiam žmogui malonu vaikščioti per žolę ir perlipinėti krūveles. Man regis, kad jau kai jau nusprendi turėti šunį, tai turi suvokti, kad reikia rinkti ir jo turtą kieme. Gal galite patarti kaip kovoti man su tokia kaimyne, nes ji nuolat man po langais palieka krūveles..

Autorius:  Marijonas [ Pen, 2009-03-27 10:15 ]
Pranešimo tema: 

nepatingėti... anksčiau atsikelti... surinkti visas jos ir ne tik... krūveles ir iš labo ryto prie durų slenksčio padėti...

Autorius:  Santa [ Pen, 2009-03-27 10:30 ]
Pranešimo tema: 

Čia tokį pokštą padaryti, padėti kakučiu prie durų ir padegti, o ji išėjus ims koja gesinti :lol:

Autorius:  Marijonas [ Pen, 2009-03-27 10:32 ]
Pranešimo tema: 

padegt negalima - kriminalas...

Autorius:  Jurga ir Topas [ Sek, 2010-01-31 18:47 ]
Pranešimo tema: 

Va kokia akcija šiandien vyko Šiauliuose, Beržynėlyje šalia mūsų namų. Gaila, akcijos rengėjai matyt gerokai vėlavo, tad likom nesudalyvavę :( Bet vis tiek smagu, kad bent jau bandoma atkreipti dėmesį į šiuos dalykus :) .
http://www.etaplius.lt/Aktualijos/Sunu- ... lo-i-dangu

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2010-01-31 20:09 ]
Pranešimo tema: 

Man atrodo, kad bent vienas specialus konteineris tokiose vietose duotų daugiau naudos, negu akcijos.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Sek, 2010-01-31 20:20 ]
Pranešimo tema: 

Kas be ko, konteineris būtų ne pro šalį. Bet Šiauliuose tokio dar iš vis neteko matyti :huh: , ir čia jau pasirodo miesto valdžios, ne tik pavienių šeimininkų požiūris. Tad akcija galgi pajudins ir juos.

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2010-01-31 20:39 ]
Pranešimo tema: 

Škotijoje mačiau daug daug tokių stendų ir konteinerių.

(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

Ir visur švaru...

Autorius:  Saule [ Sek, 2010-01-31 20:44 ]
Pranešimo tema: 

Buvo juk ir Vilniuje plakatų PRI ..VALAI :) Čia paslėpta esmė prišikai - valai? Nežinau ar daug ką motyvavo, nes man juokingai skambėdavo. Bet tokie dalykai manau yra žmonių požiūrio ir auklėjimo klausimas. Man nekiltų net mintis nesurinkti, nes įpratus taip. Vilniuje manau už tai galima grasinti skundimu ir baudomis. O kaimynei kuri nerenka galima pagrasinti pareiškimu už viešos tvarkos nesilaikymą. Nesvarbu ar šuo registruotas ar ne.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Sek, 2010-01-31 20:47 ]
Pranešimo tema: 

Ir aš mačiau konteinerius svetur, betgi čia Lietuva, todėl ir tokių akcijų dar labai reikia. Aišku, situacijos tai greit nepakeis, na bet vis žingsnis pirmyn :)

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2010-01-31 21:17 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Saule', 'N')ežinau ar daug ką motyvavo, nes man juokingai skambėdavo.
Manau, jei šalia plakato (tokio ar protingesnio) stovėtų konteineiris - motyvuotų geriau.
Pati viską surenku jau daug metų, ir matau, kad renkančių daugėja. Tiesa, šiandien mačiau kaip kaimynė su dviem jorkais jų išmatas tiesiog užžėrė sniegu. Užkonservavo iki pavasario, po langais. O tada jau bus - "...ir putodams sniegs visur į šūdą pavirto"...

Autorius:  ramint1 [ Pir, 2010-02-01 8:51 ]
Pranešimo tema: 

Akcijos naudingos. Jeigu bent kelių žmonių mąstymą pakeis viena akcija, tai manau verta jas organizuoti. Beje, per TV mačiau reportažą iš šios akcijos ir kalbėjo moteris su taksiuku ant rankų :)

Autorius:  Arune [ Pir, 2010-02-01 9:22 ]
Pranešimo tema: 

Netoli mano namų kabodavo ant stulpo toks konteineriukas. Vieta keistai parinkta- šalia vaikų darželio. Bet viena dėžutė visam rajonui tikrai mažai. Galėtų šalia kiekvienų buitinių atliekų konteinerių būti ir po konteineriuką šunų kakoms.

Autorius:  selga [ Pir, 2010-02-01 9:39 ]
Pranešimo tema: 

Šiauliuose tai ne pirmoji akcija....ir ką? Užsidėjo kažkas sau pliusą ir tiek :eyebrow: Šiek tiek teko susidurti su tokių akcijų organizavimu.... padėtis nesikeičia :ticked: Ne akcijų reikia, o kad tie patys Beržynelio ar kitokio parko vadovai būtų suinteresuoti savo parko švara. Jie turi išsireikalauti miesto valdžios (sanitarijos sk.) konteinerių, maišelių ir kitokio inventoriaus. Tam kiekvienais metais yra skiriamos lėšos....

Autorius:  Jurga ir Topas [ Pir, 2010-02-01 9:51 ]
Pranešimo tema: 

Šit kaip :hm: O man kažkaip neteko anksčiau apie tokias akcijas net girdėt :rolleyes: Matyt, arba jos nebūdavo tiek paviešinamos, arba man tai neatrodė taip aktualu, kol neturėjau nuosavo kakučių mėtytojo :D Be abejo, geriau konkretūs darbai, nu bet kai parodo visai Lietuvai, kokie Šiauliai (ir ne tik) nevaleikos, gal tie besirūpinantieji miesto veidu imsis ir veiksmų.

Puslapis 13 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/