Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-04-25 5:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 140 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Išmestos
StandartinėParašytas: Ket, 2009-06-25 20:41 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Noriu papasakoti apie išmestą taksytę. Birželio 22 d. vienoje Saulėtekio autobusų stotelėje sustojo automobilis, ir vyriškis su maža mergaite išstūmė (išmetė) dvi juodas ilgaplaukes taksytes. Kažkas paskambino į Pifas.lt (dabar SOS gyvūnai), ir po pusvalandžio mažylės jau buvo prieglaudoje. Atrodo, kad tai mama su dukryte, kuri yra gerokai didesnė už savo mamą. Jaunylę kažkas, atvykęs išsirinkti šuniuko, beveik iš karto "įsidukrino", o "mamytę" po kelių valandų parsivežiau aš, nes buvo gaila tokią tobulą šunytę palikti prieglaudoje. Beprotybė, kai namie jau yra trys taksės. Tą patį vakarą šunytė iškeliavo pas mano draugę, kuri seniai norėjo ilgaplaukės taksiukės, tik negalėjo apsispręsti. Atrodo, kad tai triušinė taksiukė, nes mano merginos, lyginant su ja, atrodė tikros dramblienės. Labai gražiai važiavo automobiliu, įsitaisiusi man ant kelių, klusniai palaukė mašinoje, kol atsivesiu saviškes susipažinti neutralioje teritorijoje, tvarkingai ėjo su pavadėliu... Ne šuo, o tikras mažas stebuklėlis - kaip tokį galima buvo išmesti, juolab vaikui matant? Mergytė labai santūri ir aristokratiška, net baisu, kad tas jos ramumas nebūtų kokio negalavimo požymis. Veterinaras sakė, kad sveika ir turėtų būti apie dvejų metukų amžiaus. Ėda sausą maistą (Roayl Canine for Dachshunds). Šiek tiek per daug kasosi, pasak naujosios šeimininkės. Gal čia kokia alergija? Į ką tokiu atveju reiktų kreiptis?


Paskutinį kartą redagavo Trepsė & Co Pen, 2009-06-26 9:56. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-06-25 20:48 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Varge varge...
Pamatuokit krūtinės apimtį. Triušinė vargu, o nykštukinė gali būti.
Dar labai nedaug laiko praėjo, todėl kasytis gali ir dėl streso, kol neprisitaikė prie pasikeitusių sąlygų, gali ir dėl maisto.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-06-25 21:28 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Ket, 2009-03-26 17:23
Pranešimai: 192
Miestas: Klaipėda
Bet tai kokių žiaurių žmonių būna :o O Trepsė (ar čia šuns vardas ar žmogaus nežinau), bet tai tikrai šaunuolė, kad naujus namus surado šunytei.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-06-25 21:35 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Tikrai sunku sveiku protu suvokti, kaip suaugęs žmogus gali taip pasielgti :blink:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-06-26 8:30 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Ket, 2009-03-26 14:57
Pranešimai: 186
Miestas: Šiauliai
Šia tema aš esu labai kategoriška (čia dar per švelniai pasakyta). Tokių gyvių (kurie išmeta, skriaudžia, kankina, žudo ir pan.) aš nelaikau žmonėmis. Tai, būsiu tiesmukiška, išsigimėliai. Ir nėra jiems pateisinimų. Tokius aš naikinčiau ir ranka nesudrebėtų. Linkiu jam, kad kai vaikas jo užaugs, vaikas jį taip išmestų. Ir tikiuos, neatsiras jam tokių gerų žmonių, kurie jį priglaus. Žiauru? Taip, bet teisinga. Kuo labiau pažįstu žmones, tuo labiau myliu gyvūnus. Vakar paskaičiau straipsnį, kaip vienoje sodyboje vagys nukankino jauną kalytę. Kirviu sukapojo. Nukapotas kojas padėjo matomoje vietoje, kad rastų šeimininkas. Jus man pasakykit, kas jie? Žmonės? Šiuo atveju aš esu už jų bausmę - akis už akį. Man širdis persiverčia, kai aš pagalvoju, kai ją kapojo, o ji buvo dar gyva. Ką ji galvojo, kokį skausmą jautė? Man oro pradeda trūkti krūtinėj. Šiandien skaitau straipsnį, kaip žmones gąsdino katytė, išdurtomis akimis. Taip Žmogus niekada nepasielgs. Taip pasielgia nežmogus.
Trepsės (ačiū Dievuliui, kad yra tokių žmonių) atveju - šiandien išmetė iš mašinos ir paliko. O ar nėra tikimybės, kad rytoj tingės kitą gyvūną kažkur vežti ir palikti. Kam? Paims vietoj ir užmuš. Nėra dar sugalvoti tokie šlykštūs ir juos apibūdinantys žodžiai, kad galėčiau išsakyti, ką tokiems išgamoms aš jaučiu.
Apskritai, ši tema man vienas iš pagrindinių gyvenimo sopuolių. Negaliu dėl to aš ramiai gyventi.

_________________
Taksas Vincentas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-06-26 9:48 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
(Trepsė yra mano vyriausios taksės vardas, dar yra Smilga ir Mūza). Manau, kad niekas iš taksų mylėtojų nebūtų galėjęs atsilaikyti prieš tokią grožybę ir meilybę, kaip ta išduota mergytė. Kai paėmiau ją ant rankų, ji taip prisiglaudė, kad jau ir negalėjau paleisti. Dabar šeimininkė ne mažiau kaip du kartus per dieną raportuoja man apie Lindą (taip šunytė buvo pavadinta Pife). Mažutė gana greitai pavargsta, tada atsisako eiti, ir tenka ją nešti namo. Šeimininkei dėl to neramu. Mes nelabai patenkintos veterinaro apžiūra. Gal jis pripratęs prie šunų, bet norėjosi daugiau žodžių). Visaip tramdau šeimininkę, kad maitintų tik grūdeliais ir neduotų visokių kitokių gėrybių. Vėlgi neaišku, kuo ji buvo maitinama iki šiol. Prieglaudoje jai buvo duota Royal Canine, tai nupirkau tokių pačių, nes mano Orijen jai nepatiko. Mėgsta šunų konservus. Gal kas nors iš taksų ekspertų gyvena Žirmūnų gale ir galėtų įvertinti jos būklę? O gal apsilankyti pas kokį alergologą, jei tokių yra?

Visiškai sutinku su Vinculiu dėl tokių žmogystų. Bandau sugalvoti kokį nors tokio poelgio paaiškinimą - ir negaliu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2009-06-28 12:26 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
Vinculi, steigiam KuKluksKlaną :blink: Aš visiškai pritariu tokių barbarų naikinimui... Kaip tik prieš kelias dienas susipykau su viena moteriške dėl papūgėlės, kuri tikriausiai apsinuodijo ir blogai jautiesi (vėmė, nepastovi ir t. t.), o moteriškei sunku užpakalį pakelti ir nuvežti pas veterinarą. Sako turbūt nuo senatvės miršta... čia gi tik kažkos paukštis... Nėra žodžių...
Man irgi žiauriai skauda širdį girdint apie visokias žiaurybes. Svarbiausia, kad Lietuvoje (skirtingai nei kitose ES šalyse) niekap nerūpi gyvūnų likimas ir nėra jokių įstatymų, numatančių bausmes už žiaurų elgesį. Jei kam pasakai, kad reikia ginti gyvūnų teises, sulauki pasityčiojimų ir pasakymų, kad kur jau čia jais rūpintis, jei net žmonės nėra apginti... Gal reikėjo sustabdyti tą automobilį, iš kurio buvo išmesti šunys, ir sugėdinti tiek tėvą, tiek dukrą. Kas nemyli gyvūnų, niekada nemylės ir žmonių. Jei kada reikėtų pasirinkti ar gelbėti tokį individą ar gyvūnėlį, net paprastą žuvelę, pasirinkčiau pastarąją....
Džiugu, kad šios mielos taksytės rado namus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2009-06-28 23:36 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
O dėl to žmogėno, išmetusio taksytes, tikriausiai galima buvo sugėdyti jį, bet, kaip suprantu, viskas įvyko gana staigiai. Žmogėnas išmetė šunytes, kažkas paskambino Pifui.lt, kuris nelaimėles paėmė... Būtų galėjęs kokį raštelį su vardais ir amžiumi palikti, o dabar niekas neaišku, ir joks vardas jai nelimpa.


Paskutinį kartą redagavo Trepsė & Co Ant, 2009-07-14 13:09. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-06-30 21:19 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2007-10-28 14:34
Pranešimai: 1005
Miestas: Šiauliai
Smagu, kad Taksytės surado namučius :wub: :)

O tų alia žmogystų aš nekenčiau, nekenčiu ir nekęsiu.. :closedeyes: Penktadienį vakare ėjom su močiute iš renginio teatre ir grįžtant namo laiptinės pirmam aukšte radom... 3 mažas ~3savaičių amžiaus katytės. Seses. Neleido širdis jų palikt laiptinėj, pasiėmėm namo.. Pavalgydinom. Sekmadienį ryte atidavėm vieną katytę, tą patį sekmadienį pavakarį suradom namus antrai katytei ir dar viena pasiliko, namo pirmininkė grįžusi namo sekmadienį per pietus kai dar turėjom 2 katytes pasakė, kad jas reikia tiesiog... išmesti :blink: nors ji pati augina 10 metų kokerspanielę :unsure:

_________________
Takso mišrūnas Difis ir Auksaspalvis retriveris Nesteris (Nectaris Baltoji Selenė) :wub:

www.gabrijh.weebly.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-07-14 13:05 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Mergytė sugrįžo pas mane, nes naujajai šeimininkei pasirodė per sunku - perdaug jaudinosi dėl kiekvieno nieko, kol beveik pati apsirgo. Todėl mažoji sugrįžo į mūsų jau ir taip nemenką šeimyną. Beje, jos krūtinės apimtis - 35 cm (plius/minus cm). Ir uodegytė neturi taksiško puošnumo. Bet svarbiausia - kas kita. Ji laukiasi šuniukų. Prieš 24 dienas, kai ją pirmą kartą pamačiau, nėštumas dar nebuvo matomas (vetas nepastebėjo), nors man įtarimas buvo kilęs, o dabar pilvukas jau akivaizdus. Nežinau, ką ir daryti. Ar didesnė žala būtų nutraukti nėštumą (tikrai jau antra pusė, gal net daugiau), ar leisti atsivesti šuniukus. Bet tada, juos maitindama, ji save nualins dar labiau, nes tikriausiai neseniai buvo turėjusi vadą. Rytoj važiuosim echoskopuoti, bet echoskopija tik parodys apytikrį šuniukų skaičių. O ką paskui su jais daryti? Ot neturėjo boba bėdos...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-07-14 13:40 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Man atrodo, jau per vėlu nutraukti nėštumą... Neturėtų būti daug šuniukų, tai gal kaip nors pavyks rasti jiems šeimininkus. Ir išmaitins, juk ji nebadauja.
Trepse, įsivaizduoju, kaip turėtų būti nelengva, gal kokios pagalbos reikia? Aišku, pati geriausia pagalba būtų pasiimti kalytę pas save, bet šito, deja, niekaip negaliu.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-07-14 14:37 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Ačiū, Daiva. O dėl pagalbos - tai labiausiai reikia palaikymo ir patarimų. Neturiu su kuo pasitarti, o ir nelabai galiu kam pasakoti apie ketvirtą šunį - jau ir su trimis atrodau pakankamai beprotė. Pavyzdžiui, iš kur man žinoti, ar ji šuniukus pati pagimdys, nes yra labai mažytė, o koks tėtis - neaišku. Atsimenu, kad, kai Smilga gimdė, nieko negalėjau prisikviesti į pagalbą. Tie jos šuniukai man ne vieną žilą plauką atsiėjo, todėl tikėjausi, kad daugiau niekada neteks to patirti. Be to, neaišku, kaip "tetos" priims mažylius. Smilga nieko prie šuniukų neprileido, bet tada man reikėjo saugoti, kad nesusipeštų dvi taksės, o dabar jų visos keturios. Turiu pripažinti, kad jos visai nepriešiškai priėmė naująją gyventoją, o šiandien Mūza net nuprausė jai akytes. Gal tai geras ženklas. Laikyti jas atskirai mano bute nėra kaip - durys tik į vonią.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-07-14 15:04 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Ket, 2009-03-26 14:57
Pranešimai: 186
Miestas: Šiauliai
Trepse, kaip gera, kad yra tokių žmonių kaip Jūs. Lenkiu galvą.
Ir kaip jaučiuosi niekam tikusi ir bejėgė, kad negaliu pasiimti šios šunytės.
Stiprybės Jums.

_________________
Taksas Vincentas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-07-14 15:33 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Palaikymo čia tikrai rasit, pagalbos ir patarimų iš labiau patyrusių forumiečių taip pat. Ir nesijaudinkit, kad ne visi priima tokius žmones taip, kaip turėtų. Kitą kartą nereikia nei keturių taksų, kad į tave kreivai pasižiūrėtų. Neseniai su vaikais parsinešėm į namus čiurlį sužeistu sparneliu, ir kai kiek apgydę bandėm paleisti prie namų, praeiviai žiūrėjo irgi kaip į tokią, kur trūksta vieno varžtelio. Bet man nerūpi, aš džiaugiaus ne tik padėjus paukštukui, bet ir saviems vaikams davus meilės gamtai pamoką. Tad ir jūs laikykitės, tokie darbai ne vien žilais plaukais atlyginami, visada yra ir kita, šviesioji medalio pusė :)

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-07-14 15:38 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-05-19 11:22
Pranešimai: 275
Miestas: Vilnius
Baisu.. Tokių žmonių yra... Kad jie "pastiptų.."..

_________________
Ilgaplaukis taksiukas - Karis. :wub: :dance:
Trumpaplaukė - Musė. :thumbup: :dance: :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 140 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007