Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 22:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 730 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2012-06-11 10:38 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ant, 2012-05-22 9:14
Pranešimai: 13
Laba diena,
Gal žinote iš kokių skerdyklų būtų galima nusipirkti jautienos šuniui šert?
Iš tokių kur netoli Vilniaus arba gal patys atveža.
Jeigu ne paslaptis, žinoma.
Nes ženkliai pabrango mėsa turguje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-06-14 15:44 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ant, 2012-05-22 9:14
Pranešimai: 13
Sveiki.
Dar turiu klausimą. Mano šuniukas visai neblogai valgo jaučio širdį.
Bet labiausiai tai mėgsta jautieną, tačiau ji brangoka.
Ar nieko blogo, jei aš maitinsiu ta širdimi kiekvieną maitinimą pusę davinio?
Nu arba beveik kievieną?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-06-14 16:21 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Kiekvieną turbūt negerai. Siūlyčiau ne po pusę davinio duoti, o vieną kartą - širdį, kitą kartą - mėsą. Bus po didesnį gabaliuką - turės kramtyti, o ne ryti. Aš perku turguje poliežuvinę arba diafragmos jautienos mėsą. kainuoja 6-10 lt/kg. Tiesa, paskutinį kartą kai lankiausi turguje, jos nebuvo, tai krūtininę su nedideliais kauliukais bei mentę su kremzle nusiderėjau iki 10 lt. Kur pirkti pigiau, nežinau, o "šunims" parduodama stambiai malta mėsa man pasitikėjimo nekelia, nes neaišku ko ten daugiau primalta.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-06-14 18:14 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
Vili, pasiskaitykite apie RAW šėrimą kituose skyriuose ir nuorodose, ten viskas labai detaliai aprašyta. Aš perku kiaulės ausis, širdis, diafragmas įvairias, mėsos nuopjovas, vištos sparnelius, nugarėles, kaklelius, skrandukus, kalakuto uodegas, kepenėles, širdeles, veršiuko ir kiaulės uodegas. Paskui dalinu porcijomis (80 proc. kaulėta mėsa, likusi dalis subproduktai), sudėlioju į maišelius ir į šaldiklį. Man dviem šunim mėnesiui mėsa kainuoja 50-70 litų. Manau tikrai nebrangiai išeina. Mums mentės kaulai yra per stambūs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-06-14 18:30 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'K')iekvieną turbūt negerai.

Širdį? Kol šuo (ir šeimininkas) nepratęs prie RAW, turbūt nelabai gerai, vis dėlto sunkokai virškinama mėsa. Tačiau ateityje drąsiai galima širdį duoti kasdien kokį mėnesį, kaip pilną minkštąją raciono dalį, tik šiek tiek paįvairinant kepenimis ar kitais subproduktais.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2012-06-14 20:28 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Anna & Trilly', ' ')Mums mentės kaulai yra per stambūs.

Patys kaulai, žinoma, kad per dideli. Man davė mėsos, kurioje buvo tik šiek tiek kažkokios kremzlės, o kaulo nebuvo.
Mano atsakymas buvo tik dėl jautienos, o Anna & Trilly puikiai išvardino visą racioną. Gal ir neteisingai supratau klausimą ir neteisingai atsakiau. Turėjau omeny kas antrą maitinimą kai duodama jautiena, o ne apskritai kas antrą maitinimą.
Šiaip aš vadovaujuosi Dr. Billinghurst knyga "Give Your Dog a Bone". Pasak jo mažiems šuniukams pilnai užtenka kaulingos vištienos ir jos subproduktų, tačiau reikia supažindinti ir su kitais produktais, nes jaunas šuo mielai valgo viską, o vėliau tampa išrankus. Aišku jis aprašo BARF metodą, kai į racioną įtraukiamos daržovės, vaisiai ir natūralūs papildai, todėl šeriant RAW, gali vištienos ir neužtekti.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-06-15 8:19 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ant, 2012-05-22 9:14
Pranešimai: 13
Sveiki, ačiū visiems už patarimus.
Pasiskaičiusi esu nemažai, mano šuniui 2 metai - maždaug tiek ir domiuosi RAW. Kiek skaičiau, supratau, kad idealiausia yra atrajojantys gyvūnai, bet tinka ir vištiena. Šerti mėsa pradėjau prieš 1,5 mėn. Bet šiuo atveju mano žinios apie RAW nepadeda - vištiena, suvalgoma tik po paros bado ir tai atbulais dantimis, tas pats ir su įvairiomis vištos dalimis ir kalakutiena. O vat jautiena suryjama akimirksniu. Aišku galima į tai nekreipti dėmesio.. gal vėliau pasitvarkys... Tačiau pastebėjau, kad bevalgydamas vištieną jis daugiau kasosi visur, o kai nebeduotu - visa tai aprimsta. Už tai ir ieškau kitokios mėsos pigesnių variantų, nes Kalvarijų turguje pati pigiausia jautiena, net ir diafragmos, yra apie 12 litų. Prieš mėnesį dar gavau po 9 litus didesnį kiekį, bet jau reikia ieškotis vėl.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-06-15 9:16 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
Jums reikia antro takso - išrankumas dings kaip į vandenį :rolleyes:

Aš taip pat perku mėsą Kalvarijų turguje ir didžiąją raciono dalį sudaro būtent vištų ir kalakutų mėsa, bet niekada ne viena iš taksių nesikasė. Perkame visada pas tą pačią pažįstamą pardavėją. Gal jūsų šuniukui alergija kokia nuo vištienos? Vien jautiena tikrai per brangu. Net ir nežinia ką čia patarti... net nežinau kur tos skerdyklos randasi... O ką reiškia "atbulais dantimis"? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-06-15 9:29 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
"Atbulais dantimis" reiškia labai nenoriai :D. Pas mus dabar taip jau beveik nuolat yra su žuvimi - mažiausiai parą, o kartais ir dvi Topas išdidžiai nusuka nuo jos nosį, kol galiausiai gerokai praalksta. Įdomu, ar Kapris irgi kada nors pasidarys išrankesnis, nes kol kas tai dar nebuvo, kad jam kas nors nepatiktų :).
O dėl jautienos, tai nežinau kaip Vilniuje, bet Šiaulių turguje šunų maisto skyriuje kartais būna tikrai neblogų mėsingų atraižų, ir kaina nesikandžioja. O tos nuopjovos, kurias pardavinėja žmonių mėsos skyriuose, dažniausia būna vieni riebalai...

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2012-06-15 9:43 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ant, 2012-05-22 9:14
Pranešimai: 13
:wacko: atbulais - tai reiškia pakramto, išspjauna, vėl palaižo ir t.t. pavaikšto aplink, tada tenka imtis gudrybių ir man vaizduoti, kad aš suvalgysiu... tada kokį gabalėlį praryja ir po to tik pauosto ir eina šalin.
Kai pradžioj tokio šėrimo duodavau tik vištieną, tai valgė ją gana gerai. O vat paragęs jautienos - nebenori. O dėl to, kad jam netinka vištiena, man kilo įtarimų jau seniau, nes sausas maistas buvo su vištiena, tai irgi visas kasydavosi. Galvoju, kad nuo maisto, nes ir prausdavau ir nuo parazitų gaudavo ir vetas žiūrėjo, kad parazitų nėra. Tik pasakė - reiškia kažkas kitas, o kas -vat ir aiškinkitės patys. Ir kai ėda jautieną - kasymosi tikrai sumažėjo. Aišku, galvoju, būtų galima paįvairinti racioną vištienos nugarėlėmis, pabadaus ir suės, nekur dėsis, bet vat abejoju, nes gal ir yra kokia alergija. Manau, kad p


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2012-06-16 8:05 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Pabandykit kalakutienos uodegėles, gal taip nealergizuos kaip vištiena. Esu mačius maximos ūkininkų skyrelyje kalakuto krūtinkaulių su mėsa. Tiesa, pats pagrindinis kaulas labai kietas.
O vakar Savanorių pr. Norfoj buvo veršienos diafragmos po 4,60 Lt/kg. ir veršienos uodegų gal po 5 Lt/kg. Dvigubai pigiau nei turguje!!!

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2012-06-18 10:57 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ant, 2012-05-22 9:14
Pranešimai: 13
Jo, į tą norfą reik ir man užsukti, dar nebuvau. Šiaurės miestelyje esančioje tai iš viso buvo tuščia. Tačiau visai pasisekė man šeštadienį Vilniuje Halės turguje - atidavė jautienos krūtininę po 6 lt vakarykščią ir naujos visą gabalą, kad nepardavinėti- po 8 lt. Kai imi daug, tikrai galima nusiderėti. Ir Halės turguje žymiau daugiau jautienos, nei Kalvarijų, o ir kaina, man atrodo, šiek tiek mažesnė. Tai jau parsinešiau visą kuprinę, dabar bus ilgam :) Jau daviau pirmą kartą inksto gabalėlį - labai skaniai suvalgė :rolleyes: O ir jautienos kepenis sušveitė šviežias ir šaldyti nereikėjo. Man taip atrodo, kad jam viskas, kas iš jaučio - gerai praeina. Vat tik skrandis dar nesudomino, na, bet palauksiu, gal vėliau, duosiu po mažą gabalėlį, kai bus labai alkanas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2012-12-10 15:04 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2009-12-19 20:27
Pranešimai: 143
Miestas: Vilnius
Gal esate kas nors pirkęs iš čia http://www.ledana.lt/lt/Kainos/ maistą šunims?

_________________
Trumpaplaukė taksė Dina
Trumpaplaukė taksė Geisha iš Favoritų lizdo


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2012-12-10 17:49 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Aš perku, ne tiesiai iš jų, bet kur prekiauja gyvūnų prekėm. Man patinka, šunims irgi. Sufasuota, sušaldyta, kaina nedidelė.
Aišku, pigiau ir gal įvairesnis pasirinkimas, užsakius tiesiai iš Ledanos, ruošiuosi bet kažkaip neprisiruošiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-01-05 18:46 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Koks fainas "dubenėlis" sausu maistu maitinamiems "siurbliukams" :)
http://youtu.be/xwxBFZG9w5M
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 730 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007