Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 17:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-01-13 14:16 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
tiek kiek laks :) kad ir kasdien :)
apie 100 ml

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-12-27 17:54 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pen, 2011-12-16 20:48
Pranešimai: 5
Taigi atėjo ta diena :) Šiandien į mūsų namus atkeliaus 4 sav nykštukinis taksiukas. Kokiom dozėm ir kiek kartų dienoje geriausia šerti? Kiek skaičiau iš sauso ėdalo daug kas rekomenduoja "Royal Canin"...?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-12-27 18:30 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Andriau, jūs ką???? Sakėt, kad domėjotės, skaitėt, o imat... 4 savaičių šuniuką? Gal suklydot? Jei tikrai 4 savaičių, tai iš kokio tvarto jį imat, kad šitoks kūdikis atplėšiamas nuo mamos? Koks Rojal Canin, jis turi mamos pieną valgyti.
Normaliu atveju veisėjas turėtų duoti pilną "naudojimo instrukciją", nu bet jei 4 savaičių šuniuką atiduoda, tai čia ne veisėjas, čia nusikaltėlis.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-12-27 18:50 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pen, 2011-12-16 20:48
Pranešimai: 5
Aišku, kaip supratau turi būti mažiausiai 2 mėnesių. Teks atšaukti ir ieškoti vyresnio..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2013-04-25 8:29 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2011-10-10 14:07
Pranešimai: 349
Miestas: Vilnius
Sveiki,

turiu svarbų Pepsiui (3 mėn.) klausimą. Apie svorį ir maistą.
Ji sveria (prieš kelias dienas svėriau) 4,2 kg. Suaugus turėtų būti ~5 kg (nykštukas), bet spėju, kad praaugsim šitą rodiklį :) Ji šiaip stambių kaulų ir turi apsauginį sluoksnį nuo mažų dienų (jis nedidėja, bet ir nekrenta, nors ir tempiasi taskas). Maistą dozuoju, atsveriu gramą į gramą, kad nebūtų nei per daug, nei per mažai. Valgymas - jos gyvenimo džiaugsmas. Visada nori daugiau, manau jei įdėčiau trigubą dozę, tai ir ją surytų ir išriedėtų iš virtuvės. Žodžiu, prie klausimo:
Nupirkau dabar Acana ir ten gaunas kad jai reikia 87g/1d. Labai mažai atrodo.. :unsure: O dar kai ji taip mėgsta valgyti.. Galvoju, gal reikėtų į kitą grafą ant pakuotės žiūrėti. Dabar žiūriu į "suaugęs šuo sveria 5-7 kg". Gal žiūrėti į stulpelį "suaugęs šuo sveria 7-9 kg"?. Patricija (ir kiti), ką daryt?!?!?
:wacko:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2013-04-25 10:30 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Gintare, pirmiausia pradėsiu nuo moralo :D
Aš nelinkusi keisti maisto, kol šuniukui nebus bent 5-6 mėnesių, nes "nuo gero gero neieško". Keitimą suprantu tuo atveju, kai sausas maistas yra "šiukslinukas" ar šeiminikai nori pilnai pereiti prie RAW ar BARF. Šiuo atveju, jūs maitinote pakankamai geru Arden Grange. Aš mėgstu Acana, duodu ją savo šunims, ėdantiems sausą, bet mes imam begrūdes formules. Pupinis Acanos maistas yra gana riebus - 21 procentas+formulėje yra avižų. Nenustebkite, jei pratrys, paprastai tariant... perėjimui būtų gerai maišyti su senu maistu, nes Acanos gamintojai primygtinai pataria nepervesti prie jų formulių staiga.
Dėl svorio. Pepsi tvirto kaulo, gana riebus vaikas :wub: Tas jos svoris - orinis, jis nieko nesako. Todėl žiūrint sauso maisto dozuotę, reikėtų orientuotis į grafą "5-7" šiuo atveju. Tai, kad ji yra valgi, yra pliusas, ne minusas - jūs turite sveiką, valgų šunį, dresuojant suprasite, apie ką aš rašau ;). Tiesiog tokiam šuniui reikia tvirta ranka normuoti maistą, ateity stebėti šuns kondiciją, kadangi visos gamintojo rekomendacinės mitybos lentelės yra orientacinės.

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2013-04-25 11:20 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2011-10-10 14:07
Pranešimai: 349
Miestas: Vilnius
Viskas aišku. Tik bėda, kad nebeturim maisto perėjimui :( Arden'ą Vilniuj galima gauti tik internetu, tai šiandien jau vistiek nebeatvežtų...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2013-04-26 10:49 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
Aš ir tik už begrūdes acanos formules (vis dėl tų avižų), kaip visų kitų maistų. Nu suviduriuos suviduriuos, gal nors fermaktivo paduokit, jei jau neliko maisto pervedimui. Nors aš savo šunų nepervedinėju palaipsniui - mano taksai su Oskaru rusišku atvažiuodavo - norėdavos nutraukti kuo greičiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2013-04-26 14:45 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2011-10-10 14:07
Pranešimai: 349
Miestas: Vilnius
Nu kol kas viskas OK, neviduriuoja, kakutis geras, jaučias kaip visada. Dabar jau matosi kūdesnė ties pilvu/skrandžiu, nes gi maisto dozė gramais dvigubai mažesnė. Aišku, kaip visada, kai aš virtuvėj krapštaus, tai ji į savo bliūdą atsisėda ir laukia, na bet ji tokia visada turbūt bus :)
Daviau vakar truputį Linex dėl visa ko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2013-04-26 18:21 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
lapexs, nesibark :) Kiekvienas turi atrasti kas tinka ir patinka. Man asmeniškai Acana sudėtis labiau patinka. Nemanau, kad avižos blogiau už ryžius ir kukurūzus. O ir tie riebalai, nereiškia, kad blogi ir eis į storumą.
O pirkimo internetu tikrai nereikėtų baidytis. Kol maitinau sausiaku, visada pirkdavau internetu.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2013-04-26 20:46 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('erating', ' ')Aišku, kaip visada, kai aš virtuvėj krapštaus, tai ji į savo bliūdą atsisėda ir laukia, na bet ji tokia visada turbūt bus:)

Net juokas suėmė pabandžius tokį paveikslą įsivaizduoti :D. O šiaip tai valgumas tikrai didelis pliusas, nereikia iš paskos su kąsniais lakstyti ir sukti galvą, ką dar įsiūlyti ;).

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2013-04-26 20:47 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2011-10-10 14:07
Pranešimai: 349
Miestas: Vilnius
Aš dažniausiai internetu ir perku (net ir sau maistą:D). Turėjau omeny, kad pristatymas būtų anksčiausiai kitą dieną, o reikėjo Arden'o perėjimui jau tą pačią dieną. Na bet žiūriu, kad su sveikata jai viskas OK, tik gal alkanesnė atrodo. Net nežinau, gal man tik vaidenas..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2013-04-26 20:52 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2011-10-10 14:07
Pranešimai: 349
Miestas: Vilnius
Jurga, čia ne juokai! Ji su priekinėm kojom sėdi savo bliūde (nes visa netelpa) ir žiūri į mane. Ir kaip man jaustis....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2013-04-26 20:58 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('erating', 'J')urga, čia ne juokai! Ji su priekinėm kojom sėdi savo bliūde (nes visa netelpa) ir žiūri į mane. Ir kaip man jaustis....

Jausmas ne koks, bet prie to priprantama. Ilgainiui tiesiog išmoksit nekreipti dėmesio :). Mano Topas neretai vakarais pradeda "rausti" savo dubenį, taip rodydamas, kad yra labai alkanas, nors ką tik būna sušveitęs savo vakarinį užkandį. Tiesiog išeinu iš virtuvės ir jam tampa aišku, kad vakarienė baigta.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2013-04-26 23:41 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Aš nesibaru, aš bambu :P :D
Man patinka Acana. Begrūdė. Jau rašiau. Kiekvienas renkasi pats, kuo maitinti. Ir čia jau šeimininko valia. Tiesiog turiu ne vieną šunį, su skirtingais poreikiais ir reakcijomis, todėl manau galinti truputį pagąsdinti tuo, kaip gali būti. Nebus - puiku, bet blogiausią variantą žinoti irgi reikia. ;)
Dėl sauso gerumo/ blogumo (avižos, ryžiai, kukurūzai)... Konkreti pupinė formulė nepatinka ir taškas. Ir dėl avižų, ir dėl didelio riebalų kiekio (ne dėl storėjimo bijau...), ir dėl viso Kanados herbariumo mažam šuniukui. Plius pasikartosiu, bet nemėgstu žaisti su sausais maistais - man tai neatrodo saugu. Suaugusiems galiu duoti bet kokį sausą, be perėjimo ir neturiu problemu (tftftf), mažas šuo - kitas reikalas. AG pasirinktas ne šiaip sau - kaip ir bet kokiam sausam yra prie ko prikibti, bet jis turi ir labai stiprių pusių (nenoriu plėstis, nes bus nuobodu :D).
Aš tik džiaugiuosi, kad Gintarė supratinga ir mes galim viską aptarti. :wub:

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007