Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 20:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ant, 2014-01-28 9:23 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Ši teisėja nebuvo pakeista.
Tai visgi reikia stažuočių, kad laikyti egzaminą? :blink: Nes laikosi ir be stažuočių...

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Tre, 2014-01-29 12:56 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
radau foto kur stebi, kad žmogaus nejuodint. Kalbėjau su Daiva kitą dieną, jai taksai labai patiko, nors ir man truputį užkliuvo, kad ji jų nečiupinėjo (bent jau maniškių, kitų nepastebėjau)

(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket, 2014-01-30 14:09 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Kadangi daugumoj nuotraukų "šviečia" mano galva, tai pasakysiu ir aš ką galvoju. Man visiškai tas pats, koks žmogus mūsų buvusi stažuotoja - jos žmogiškosios savybės šiuo atveju man visiškai nerūpi. Nėra tikslo nei žmogų juodint, nei šmeižti. Stažuotojas ringe yra ne šiaip žmogysta, kuri stovi ir nieko neveikia. Teko ne kartą būti ringe, kuriame stažavosi žmonės, kai kurie kėlė šypsnį, o kai kurie džiugino, nes domėjosi, klausinėjo, prašė teisėjo parodyti, paaiškinti, patys čiupinėjo. Tai ir vadinčiau stažavimusi. Stebėjau standartinių taksų ir nykštukinių taksų ringus labai atidžiai (čia gal triušiukams taip ir pasisekė, kad ir lankstėsi, ir žiūrėjo :rolleyes:) - kontakto praktiškai nebuvo. Aprašymu metu žmogus stebėjo gretimame ringe statomus AD... O tai juk labai svarbus momentai - išgirsti, ką mano teisėjas apie šunį ir "patikrinti savo akį". Sutinku, kad kai kurie teisėjai, pas kuriuos papuoli stažuotis nėra įdomus kaip veislės žinovai, bet bet koks buvimas ringe duoda milžinišką "bonusą" liesti šunis, pratinti rankas būtent prie tos veislės - man atrodo, kad tai yra būtent meilės tai veislei ir žingeidumo klausimas. Visi puikiai žinome, kad 4 grupę daugelis užsidaro tik dėl "pliusiuko".
Beje, pas tą pačią Witkovska, jai apžiūrint galvą, ji kaip tik kvietėsi stažuotoją ir rodė pirštais, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ;).

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket, 2014-01-30 14:41 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Och tu varge varge. Pasirodo, žmogus, turintis šias žmogiškąsias, niekam nerūpinčias savybes - aktyviai užsiimantis kinologija dar nuo (net baisu minėti) DOSAAF laikų, turintis veterinaro išsilavinimą, įkūręs savo veislės klubą ir aktyviai prisidėjęs prie regioninio klubo steigimo, dalyvaujantis daugybėje įvairiausio pobūdžio kinologinių renginių, artimai bendraujantis su labai gerbiamais (tame tarpe ir taksų veislės) teisėjais, nuo seno turintis draugų taksų augintojų, ir pats gerai pažįstantis taksus, nusipelnė čia būti aptarinėjams, mėsinėjamas, ir mat kiekvienas turi teisę pareikšti savo didžiai vertingą spėjimą apie pliusiukus ir nuomonę kaip turi atrodyt stažavimasis.
Duok dieve, kad tai tebūtų tiesiog ta stadija, kurią daugelis patiria pabuvęs keletą metų kinologijoje - "aš jau viską išmanau". Jei tik tiek, tai (tikiuosi) praeis.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket, 2014-01-30 15:26 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Daiva D., jūs kaip visada savam repertuare. Jei "keli metai kinologijoje" skirti man, aš "nurysiu" :D Kadangi forumas viešas, skirtas taksų veislei, o skiltis "Parodos", tai kodėl žmonės negali aptarinėti žmogaus, dirbusio ringe? Aptariame teisėjus, tai kodėl negalima aptarti kitų parodų personažų? Tik dėl to, kad jus kažką asmeniškai pažįstate? Nematau problemos.

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket, 2014-01-30 15:42 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Yra globali problema - internetas. Skaičiau įdomų pasisakymą, kuris lyg ir buvo labiau skirtas veisėjams, bet taip pat ir teisėjams. Prisižiūrim internete, prisiskaitom ir galvojam, kad viską žinom. Jau nepamenu kurios šalies ir kurios veislės klubas tai aptarinėjo, bet esmė buvo tame, kad kol nebuvo interneto, veislės klubo nariai, veisėjai ir teisėjai reguliariai rinkdavosi, "išsičiupinėdavo" vieni kitų šunų problemas, aptarinėdavo, aiškindavosi. Atsiradus internetui tokie susitikimai beveik išnyko.
Aišku, yra ir kitas aspektas - "mano šuo pats geriausias". Ar daug atsirastų norinčių viešai aptarinėti savo šuns trūkumus?..
Pvz. Lietuvoj yra kam nelabai sekėsi stažuojantis su puliais, nes vis pasitaikydavo, kad konkurentai neatvažiuoja ir mano šuo būdavo vienintelis. Bet kiekvienas teisėjas pažerdavo savo perliukų. Stažuotojo reikalas visame tame atrasti teisybę.
Iš vienos pusės aš pati noriu, kad kuo mažiau šuo būtų maigomas ringe. Nes nemanau, kad jam labai patinka kai trise apstoję čiupinėja. Bet iš kitos pusės, geriau tegul čiupinėja, nei ateity grybauja.
O požiūris, kad kai būsi teisėjas, tuomet galėsi šnekėti, arba kai stažuosiesi, stažuokis kaip nori man visiškai nesuprantamas. Kažkodėl yra taip susiklostę, kad vienose veislėse daug veisėjų yra teisėjais, o kitose veisėjai kažkodėl nesiveržia būti teisėjais. Bet nereiškia, kad jie nieko nesupranta.
Vieni per kelis metus gali ištobulėti nepalyginamai daugiau, nei kiti per visą gyvenimą.Taip, kad buvimo trukmė kažkur privalumo nesuteikia.
Ir šiap tai mes dėl Daivos jau lyg ir išsiaiškinom, kad ir čiupinėjo ji, ir žiūrėjo. Tik gal ne visus vienodai. Kiekvienas turi teisę išreikšti savo nuomonę. Skirtingi žmonės, skirtingi poreikiai. Ir mano supratimu diskusija jau lyg ir nuėjo nuo jos asmenybės į bendrą kontekstą.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket, 2014-01-30 15:45 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', 'D')aiva D., jūs kaip visada savam repertuare.

Taip. Visada gyniau ir toliau ginsiu tuos, kurie neteisingai puolami. Kaip, pvz, kažkada viename rusų forume gyniau vieną neteisingai puolamą pradedančiąją Lietuvos taksų augintoją, nors jos asmeniškai ir nepažinojau. Nors dabar manau, kad ji nelabai nusipelnė tos gynybos, bet vis dėlto nesigailiu, nes gyniau ne tiek ją, kiek teisingumą.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket, 2014-01-30 15:57 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '')$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', 'D')aiva D., jūs kaip visada savam repertuare.

Taip. Visada gyniau ir toliau ginsiu tuos, kurie neteisingai puolami. Kaip, pvz, kažkada viename rusų forume gyniau vieną neteisingai puolamą pradedančiąją Lietuvos taksų augintoją, nors jos asmeniškai ir nepažinojau. Nors dabar manau, kad ji nelabai nusipelnė tos gynybos, bet vis dėlto nesigailiu, nes gyniau ne tiek ją, kiek teisingumą.
Daiva, o ką jūs ginate šiuo atveju? Tiesiog gerą žmogų, ar įrodinėjate, kad ji "teisingai" stažavosi. Nes dėl pirmo turbūt niekas nesiginčys. Kad dėl tokio dalyko ginčytis reikia labai gerai ir artimai žmogų pažinoti. O dėl antro - jūsų ten nebuvo, kaip ir manęs. Todėl tiek mano žinios, tiek jūsų yra agentūros VBS lygio. Ką apie save aš ir nurodžiau paskelbdama nuotraukas. Todėl aš tikiu tiek vienokią nuomonę, tiek kitokią nuomonę išsakiusiais žmonėmis vienodai. Arba vienodai netikiu...

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket, 2014-01-30 16:06 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'D')aiva, o ką jūs ginate šiuo atveju?

Gerą kinologą.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket, 2014-01-30 16:18 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Nematau jokiu vykstančių puolimų ar žmogaus "mėsinėjimo" - išsakėme savo nuomones, pasidalinome pojūčiais, nieko nuostabaus, kad kiekvieno iš mūsų lūkesčiai ir supratimas apie parodas skiriasi. Visada maniau, kad esame laisvi reikšti savo nuomonę, net jei ji nesutampa su kažkieno kito. Niekas nieko neįžeidė. :wacko:
Daiva D., aš jums dėkinga už palaikymą tuo metu, kai buvau "pradedanti LT taksu augintoja", apie ką esu jums asmeniškai rašiusi. Tačiau tai nereiškia, kad aš visada sutiksiu su jūsų nuomone ar jai neprieštarausiu. Ar tai įpareigoja? Beje, iš jūsų puses truputi keista ir nekorektiška lyginti šitas dvi situacijas - "svoriai" skirtingi. Ir jei jau ištarėte A, ištarkite ir B, kuo gi aš "nelabai nusipelniau tos gynybos", kuo neįtikau per eilę metų nebendravimo vienai su kita?

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket, 2014-01-30 18:43 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'D')aiva, o ką jūs ginate šiuo atveju?

Gerą kinologą.
Man atrodo, kad apie tai net nebuvo kalbos :unsure:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket, 2014-01-30 19:00 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
O gal kaip tik gerai, kad žmonės eina į parodas jau ne tik titulų, taurių ir rozečių, bet ir plačiau pažiūri į tą reiškinį. Gerai, kad būsimi ir esami teisėjai, bent vietiniai, žinos: taksų augintojai reiklūs, jiems netinka bet koks teisėjavimas ir bet koks elgesys ringe.
Žinoma, reikalaudami iš kitų, stenkimės visi elgtis taktiškai (vos neparašiau taksiškai :D ) ir padoriai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007