Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Pen, 2024-03-29 1:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Problemėlė
StandartinėParašytas: Pen, 2008-09-19 14:27 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
vakar vakare pas mus atsitiko neelinis įvykis.... grįžau aš namo ir užėjusi į miegamąjį..... matau visą patalynę nutemptą, o čiužinyje švytuoja pragraužta skylė... o aplinkui kaip sniegas čiužinio porolono gabaliukai... :wacko: aš kaip stovėjau, taip ir prisėdau ant lovos, kaip komos ištikta.... Kaip čia galėjo atsitikti, mano taksytė, gera, neagresyvi, niekada nieko rimto nesugraužusi (na išskyrus, kad mano vyro tapkes šiek tiek pagraužia, bei kokį popierių jei pasitaikys), o vakar tokį dalyką pridarė. Aš dabar jos ant lovos ir išvis į miegamąjį neįledžiu, bet bijau pailkti vieną, ji man kokią sofą apgrauš.... nuo ko čia galėjo taip atsitikti? lovoje netoli tos skylės ji buvo vieną kartą pasisiojusi, tai gal čia ji taip kasė tas sisias? arba norėjo paslėpti savo skaniukus-kauliukus, kaip tai daro guolyje.....
blogiausia, kad butą mes nuomojamės ir reikės arba kažkaip lopyti tą skylę, arba pirkti savininkei naują čiužinį...
:worthy: :wallbash:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-09-19 14:29 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-09-15 15:27
Pranešimai: 110
Miestas: Vilnius
Mūsų Bosas išlindusį siūlelį iš patalynės dėžės pavertė patalynės likučiais ant žemes :D, ačiū dievui tik užvalkalą vyrukas įveikė, bet ne vidurius pūkinius :D Mano pačio juk kaltė, kad neįkišau taip, kad nekabotų galiukas....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-09-19 14:44 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Tiesą pasakius, net ir tie, kurie nieko negraužia, kartais ima ir...
Vienintelė išeitis - rasti būdą kaip izoliuoti šunį nuo tokių daiktų. Kai Anri buvo jaunas, man irgi teko sulopyti lovos čiužinį. Nuo to karto jis buvo paliekamas virtuvėje. Ten jis patvarkė linoleumą, už tai aš jam buvau nuoširdžiai dėkinga :D bet daugiau ten nieko graužiamo nebuvo. Dabar Anri suaugęs (beveik 7 meų), solidus, ir niekada nieko negraužia.

Mano namuose stovi web kamera, ir būdama darbe aš galiu stebėti ką veikia mano taksai. Ir ką gi pamačiau vakar...

(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

Tai padarė Anri, kuris niekad nieko negraužia...

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-09-19 16:50 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
na ir vaizdelis, labai panašus į mano matytą vakar.... na užtat po vakarykščio mano rėkimo ant taksės (nemušiau, bet šaukiau tokiu griežtu balsu), ji tapo kaip šilkinė ;) šįryt, kai vedžiojau, net netraukė labai pavadėlio ir vis atsigręždavo ar aš spėju....
Daiva, pasidalinkite kaip užlopijote čiužinį? pati, ar kokia gal tarnyba ar žmonės yra, ir kur medžiagos gauti, jei pati??? labai nenoriu pirkti naują čiužinį.... :closedeyes:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-09-19 19:32 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Porolonas nebuvo išdraskytas, tik sinteponas, tai sukišau atgal ir užsiuvau ant viršaus tvirtos medžiagos gabalą. Po paklode nesimato...

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-09-19 19:46 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Na ir vaizdeliai čia pas jus :rolleyes: Gerai, kad mums savo mažiaus nereikia ilgam palikti vieno, vis kas nors būna namie. O jei ir prisireikia tai kokias pora valandų jis be problemų pasnaudžia kelioniniame bokse (vadinam jį "būda"). Kartais ir šiaip pats ten įlenda pasibūti ar pamiegoti, tai diskomforto nejaučia ir uždarytas :)
Tiesa, turintys šunį draugai jau įspėjo, kad neleistume jo ant odinės sofos, nes kai išmoks pats užšokti, nagučiais iškapos odą, bet tada tektų aukoti malonumą sėdėti prie TV su "pečiuku" ant kelių, o ir vaikai mėgsta ten prigulti su Topu prie šono...Taigi nutarėm jam to nedrausti, bus tų sofų :lol:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-09-19 20:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Čia žiūrint kokia oda. Va pas draugę didžiulis kurtsharas ir taksė laipioja ant odinių baldų, ir nieko, visa oda sveika jau nemažai metų.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-09-19 21:05 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '')ia žiūrint kokia oda. Va pas draugę didžiulis kurtsharas ir taksė laipioja ant odinių baldų, ir nieko, visa oda sveika jau nemažai metų.


Na va dar ir vilčių suteikėt. Pažiūrėsim, kaip jau bus taip :)

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-09-19 23:31 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
mes irgi turime baltą odinį komplektą, bet šiaip tikra gera oda, tai nagučių ačiū dievui nesimato :-)
o dėl sėdėjimo namie, tai mūsiškė irgi gal kokius keturis mėnesius šauniai būdavo namie viena, o po to tai šiek tiek žemės prikasys iš augalų, tai vyro tapkes paguldys miegoti mūsų lovoje, tai iš batų dėžės kempinėlę sugriauš, o dabar vat ir čiužinį patvarkė... tikiuosi šis veikalas vainikuos visas pastangas ir daugiau nieko nekurs...
o užlopyti čiužinį jaučiu gal ir nelabai išeis :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2008-09-20 20:03 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Pas mus irgi tikra oda, o apie kokybę matyt ir bus galima spręsti tada, kai Topas bus gerokai ant jos palaipiojęs :D Kai dėl gėlių, tai pas mus jis jau apkramtė pinigų medžio lapus, tad jį teko užkelti ant stovo ir ant žemės liko tik vienintelis didelis vazonas su bananu. Aišku, jis netruko susilaukti dėmesio :lol: Kadangi lapai aukštai, tai visas susidomėjimas nukrypo į žemes. Jokie barimai nepadėjo ir jau buvau pradėjus mąstyti, kur dėti tą bananą, kai netikėtai parduotuvėj pamačiau tokias apsaugas gėlėms nuo vaikų ir nuo gyvūnų. Tad dabar jau ramu, susidomėjimas atslūgo :)

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2008-09-21 10:13 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Jurga ir Topas', 'J')okie barimai nepadėjo ir jau buvau pradėjus mąstyti, kur dėti tą bananą, kai netikėtai parduotuvėj pamačiau tokias apsaugas gėlėms nuo vaikų ir nuo gyvūnų. Tad dabar jau ramu, susidomėjimas atslūgo :)


ooooooo, kur, kas, už kiek???? Jurga pasidalinkit patirtimi, kur galima jų įsigyti??? Laaabai aktualu. Aš apie tai galvojau, bet net neįsivaizdavau, kad tokių yra mūsų parduotuvėse. :blink:

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2008-09-21 11:49 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Tiesa sakant, aš irgi nesitikėjau kažko panašaus rasti ir neieškojau. Čia dukrai turiu dėkoti, kad bevaikštinėjant po Rimi pamačiusi kažką keisto paklausė: "Mama, kas čia?" O tai ir buvo tokie rudi spiralės pavidalo blynai. Radom juos gėlių skyrelyje, ten kur visokie vazonai, žemės ir pan. Kainos tikrai neprisimenu, bet tikrai nebuvo ji labai didelė, tuo labiau, kad pakuotėje tie blynai buvo du.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2008-09-21 13:09 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
na, viskas, šiandien tiesiai į Rimi važiuosiu, kaip tik šalia namų. Žiūrėsim blynų. Mums kaip tik dviejų reikia. Ačiū už nuorodą :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-09-23 16:13 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
na, buvau nuvykusi į Rimi, bet jokių aš ten gėles apsaugojančių "blynų" neradau... :( o gal prisimenate Jurga kokiame Rimi pirkote? Aš žiūrėjau Hiper Rimi žirmūnuose.... jaučiu reikės į senukus akropolyje, kur sodo prekių skyrius didžiulis, važiuoti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-09-23 16:29 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Tai aš aišku Šiaulių Hyper Rimi pirkau prie pat namų. Ko gero jūsiškė Vilniuje dar didesnė, o asortimentas tai turėtų būti toks pat. Gal tiesiog išpirko tuos blynus :unsure:

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007