Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 18:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Antras taksas į namus
StandartinėParašytas: Sek, 2007-11-18 20:44 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Tai štai, nebuvau tikra kurti ar nekurti temą, bet vis tik sukūriau. Šiandien į mūsų namus atkeliavo nauja taksytė.

Puga kol kas nelabai supranta. Be to, jai yra ruja, tai ji išvis elgiasi nenatūraliai. Pugutė bandė pažaisti su mažąja, bet mažajai kažkaip nelabai patiko. Parvirto ant nugaros ir žaidimas baigtas.

Ką man reikėtų žinoti įsigijus antrą taksą. Aišku, dabar gal nebe laikas klausti jau :huh:

Tiesiog šėriau vienu metu iš skirtingų indų, skirtingose virtuvės pusėse. Mažoji labai ėdri. O Puga - ne. Ji net iš pavydo nesusiėdė savo maisto :huh:

Kaip jūs su savo augintiniais miegate? Puga miega su mumis lovoje. Bet mažajai dar tik du mėn. Kaži ar mano draugui patiks jei naktį šuo prisysios į lovą :huh: Nors sakoma, kad šuo kur miega, ten nesituština, bet ką gali žinoti :huh: Gal ją migdyti kambary bet bokse?

Nu yra dar kažkokių naiškumų. Papasakokit kaip buvo jums kai įsigijot antrą taksą. Ačiū ;)

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2007-11-18 21:32 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2007-11-03 20:12
Pranešimai: 59
Miestas: Dungannonas
tai vis dėlto įsigijai dar vieną taksiuką. Aišku, juk du geriau, nei vienas :rolleyes: smagu. Džiaugiuosi už jus. ^_^ sėkmės auginant mažylę..
Aš dar vis ieškau. :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2007-11-18 22:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:25
Pranešimai: 653
Miestas: Kaunas
Sveikinu su puikiu pirkiniu, labai norim pamatyt.
Svarbiausia, kad išsiaiškintų santykius ir nesipeštų. Tavo mažoji dar visai leliukas, gal Puga įsivaikins ją, aišku jei mažoji leisis. Gaila, kad ruja dabar.
Mano Udrė tai labai apsidžiaugė, kai parvežiau Zi, ir prausė ir visaip kitaip bandė globot, o dabar ir susipeša, visko būna...
Šeriu ir aš iš atskirų indų ir visada prižiūriu, kol ėda, vienų nepalieku, net skanėstų ar ten kokių graužtukų išeidama iš namų neduodu, kad likę vienos nesimuštų. Udrė buvo irgi nelabai ėdri, dabar jau mažinu porcijas, nes ėda viską ir labai gerai :D.
Zi atkeliavo pas mane jau pusės metų, nuo pirmos dienos buvo priimta į lovą, nors ten, iš kur atkeliavo, nemiegojo lovoj, netgi gyveno ne name. Bet labai greit prisitaikė prie naujų sąlygų :D, miega abi per lovos vidurį, mes su vyru kukliai ant kraščiukų :).
Visko gali būt, kad tavo mažoji gali prisiusiot į lovą, nes lova didelė, vietos daug, nebūtina gi sisiot ten kur guli, galima ir truputį toliau toj pačioj lovoj :). Taip Udrė maža yra padarius ne kartą, bet ne naktį, o dieną. Naktį tik pradeda krutėt, iškart ir nešdavau ant palos.
Jei taviškė neprotestuos garsiai :bla:, aišku gali laikyt bokse naktį.
O ką reikia žinot, tai net nežinau... kad turi ne vieną, o du, kad reikia iškart du glostyt ir girt, kad būsi dviejų užlaižyta, kad (bent jau taip yra pas mane) viską darys dviese vos ne sinchroniškai Aš galvojau bus du, tai man bus truputį ramiau, nesekios Udrė paskui mane, dabar esu sekama dviejų :huh:. Ir mokausi gyvent su dviem.
Dar daug kas priklauso nuo pačių taksų charakterių. Udrė mano jautri, ir ji labai pergyvena, jei aš mažę giriu, imu ant rankų, ar veduosi į lauką, o ją palieku. Todėl stengiuosi imt visur abi. Mažoji atvirkščiai į viską reaguoja ramiai ir skriaudžia dičkę, o ta bėga man skųstis :).
Sėkmės ir kantrybės, lauksim naujienų kaip jum sekasi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2007-11-18 22:45 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Puga, labai sveikinu.
Šerti reikia atskirai, ir prižiūrėti, kad neatiminėtų viena iš kitos maisto.
Jei nuspręsi migdyti atskirai, įdėk į guolį šildyklę - tiks ir plastikinis butelis su šiltu vandeniu, apvyniotas rankšluosčiu. Taip pat kokį skudurėlį, kad galėtų užsikloti. Pravers ir tiksintis žadintuvas guolyje.
Aš imčiau į lovą iš karto, tik tokiu atveju reikia laiku pajusti, kada šuniukas ima nerimauti, ir nukelti ant grindų.

Labai svarbu, kad Pugai neatrodytų, jog jai skiriama mažiau dėmesio. Pagal šunų taisykles - aukštesnį statusą turi vyresnis, ir tas, kuris šiuose namuose apsigyveno anksčiau. Derėtų Pugą pirmąją šerti, pirmą paglostyti, su ja pirmiau sveikintis, kai grįžti namo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2007-11-18 23:03 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Oj ačiū labai už sveikinimus Robiukai, Amiara ir Daiva. Tikiuosi, Robiukai, ir tu greit susirasi augintinį. Taksai - jėga :)

Aš šėriau dar tik vieną kartą. Tai kartu daviau maistą, bet pasinaudosiu Daivos pasiūlymu šerti pirmiau Pugą, paskui snarglę. Puga mano irgi labai jautri kaip ir Amiaros Udrė. Nežinau ar taip pat, bet jautri. Mažoji atrodo labai rami, nebaukšti, sargi :huh: Ir jau priprato prie manęs, todėl gulinėja vis šalia.

Reiškias reikia gal nakčiai pasidėti laikraščių, bet bijau, kad mano Andrius užprotestuos. Aš buvau galvojusi keltis porą kartų per naktį ir nešti į lauką. Kol kas (dar tik pirmas vakaras) namie nepridarė :) Bet jau bandė pakramsnoti fotiko laidą, kompą.

Šiaip Puga atrodo biškį įsižeidusi, bet tikiuosi laikui bėgant su mano pagalba ji supras, kad Foxę pirkau jai, o ne sau :closedeyes:

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2007-11-18 23:24 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Mes Zarą irgi gavom 2 mėnesių, ir iš karto miegojo lovoj. Kai pas mane miegojo, aš pajusdavau, kad keliasi, ir nukeldavau žemėn ant vienkartinio patiesalo. O kai miegojo pas Miglę, porą kartų niekas jos nenukėlė, teko vargšei varyt į lovą. Nulipti jai per aukštai. Nors pristumiam žemesnį baldą, tai dabar nulipa.
Dėl streso vyresniajai - taip, tikrai. Akivaizdus pavydas po poros dienų praėjo, bet nuolat jautėsi rūpestis, kaip čia reikia palaikyti statusą. Ėsti duodavau skirtingose vietose, bet viena kaip ėdė mažai, taip ir ėdė, o kita mielai būt ėdusi už dvi. Reikėjo žiūrėti ir laiku paimti likusį maistą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-11-19 21:42 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Tai štai. Jau praleidome pirmąją naktį ir pirmąją dieną. Naktis buvo siaubinga. Aš išvis nemiegojau visą naktį. Bijojau, kad aš įmigsiu ir nepajusiu kaip ji keliasi ir prisysios į lovą :rolleyes: Tai nemiegojau visai. 5 val kėlėmės visos trys į lauką. Pasysiojo mažoji lauke...

Tai naktis buvo tokia: Puga gulėjo prie kojų mano pusėje (ji visada taip guli), bet paryčiais pareina ir atsigula prie nugaros irgi toje pačioje pusėje. Šiąnakt neatėjo :huh:
Mažoji gulėjo prie manęs prie šono irgi. Visą naktį leido kažkokius garsus. Vieną sykį aš ją išmečiau iš lovos :rolleyes:

Žodžiu, nedraugavo jos, bet ir nesipyko. Man stresas turbūt išėjo dar didesnis nei Pugai. Ji pavydi, pas mus išvis nebeateina. Tiesa, prieš 5 min atėjo Pugutė ir atsigulė šalia manęs. Mažoji suurzgė atbėgus Pugai, bet buvo nuraminta. Dabar viena miega man iš dešinės, kita iš kairės.

Aš tikrai labai noriu tikėtis, kad už dienos kitos jos susidraugaus ir pradės žaisti :wub:, miegoti kartu...

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-11-19 22:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:25
Pranešimai: 653
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'A')š tikrai labai noriu tikėtis, kad už dienos kitos jos susidraugaus ir pradės žaisti

Nepamiršk, kad Pugai dar ruja, gal dėl to ji dar nelabai draugiška su maže. Aišku, kad susidraugaus. Mano tai tą pačią naktį kai grįžom per kelias valandas ir susidraugavo. Udrė dabar turi rujot, tai irgi pasipešioja.
Užuojauta dėl nemigo nakties :D. Aš kai Udrę nusipirkau, tai mūsų vyras irgi nenorėjo į lovą priimt, mėnesį kankinausi pirmam aukšte su ja, vis bandžiau pripratint atskirai miegot, net svorio numečiau ir amžinai miego trūko :D.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-11-19 23:02 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Amiara, aš draugui irgi net pati siūliausi miegoti pirmam aukšte su šunimis kol nebereikės naktimis keltis prie mažosios. Bet jis liepė nenusišnekėti.


Nu jau mažės pilvo didumas :wub:

Reikės jau eiti į lauką :rolleyes:

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2007-11-20 20:54 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 20:52
Pranešimai: 182
Miestas: Airija
Na štai antroji naktis praėjo visiškai kitaip. O ir diena - puiki. Mergaitės nuo ryto netikėtai pradėjo žaisti. Iš pradžių ritosi, paskui tampė žaislą abi, dabar abi gyslinius kaulus graužia. Viena čiulpia, kita baigia sugraužti.

Numirė kompo batarkė ir nebepamenu ką rašyti :)

Daba iškilo klausimas. Kaip mokyti ją gyventi bokse? Ar palikti dienai kartu su Puga bokse? Puga boksą mėgsta ir necypė nuo pat pirmo karto. Foksytė cypia ir draskosi ten kaip skerdžiama. Kaip pripratinti?

Kitas klausimas - kai einam lauke ir Foxy išgirsta kokį garsą, apsisuka ir bėga link namų :huh: Ką daryti?

_________________
Ilgaplaukės taksės Puga ir Foxy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: namuose du taksai
StandartinėParašytas: Ant, 2008-01-22 16:19 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Tre, 2007-12-12 18:36
Pranešimai: 3
Miestas: Kaunas
O mano istorija tokia. Turiu ilgaplaukę taksę kilmingą, bet vadinu ją mielu vardu Kazytė. Kazytė 2007 m. gegužę turėjo pirmą vadą -7 vaikučius. Visus labai sekmingai pardaviau. Tik paskutinį parduodant labai skaudėjo širdį, mažylis buvo pats gražiausias ir labai draugavo su savo mama. To šuniuko šeimininkė susirgo astma, o aš, labai nenorėdama, kad šunelis keliautų iš rankų į rankas, pasiėmiau jį atgal. Dabar turiu du - Kazytę ir Tomį. Su dviem išties nemažai problemu. Kazei baigėsi ruja, kurią šiaip ne taip atvargom (dėvėjo triusikėlius), o Tomukas dieną naktį verkė, kaip norėjo jos. Bet dabar užtat Kazė visai su juo nedraugauja, gal dar čia porujinis laikotarpis???? Šiaip man jau 47 metai, norėčiau daugiau ilsėtis, bet beprotiškai myliu gyvūnus, žinoma labiausiai tai savo taksus. Kartais susimąstau, kad padariau klaidą, juk kažkurį reikės kastruoti? O kurį? - abiejų gaila. Ir dar problema su manimi, turbūt atėjo anūkų metas, kurių dar neturiu, tai tuos savo šunis sužmoginau, niekur negaliu išeiti, man vis rodos, kad jie labai liūdi ir kenčia vieni, visiškai pakeičiau savo gyvenimo būdą dėl jų, ir jau kartais nuo to blogai darosi ir pačiai, bet neužtenka jėgų kažką keisti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-01-22 22:25 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:25
Pranešimai: 653
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')Ir dar problema su manimi, turbūt atėjo anūkų metas, kurių dar neturiu, tai tuos savo šunis sužmoginau, niekur negaliu išeiti, man vis rodos, kad jie labai liūdi ir kenčia vieni, visiškai pakeičiau savo gyvenimo būdą dėl jų, ir jau kartais nuo to blogai darosi ir pačiai, bet neužtenka jėgų kažką keisti.

Galiu paguost, kad jūs ne viena tokia :D Mano ir amžius panašus, tik anūkų dar kažkaip nepasigendu ir šunų nesužmoginu, bet myliu saviškes labai :rolleyes: Ir labai daug laiko joms skiriu, bet man tai patinka, tiesiog jei jos ne su manim, aš blogai jaučiuosi.
Bet nereiškia, kad nebendrauju su žmonėm. Juk galima viską suderint ir rast draugų bendraminčių :D

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-01-22 22:26 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Kaip smagu :wub: aš dabar apsirgau "taksomanija", noriu antro taksiuko ir dar ilgaplaukio, bet vyras neleidžia :CrywithKleenix: :CrywithKleenix: sakė jam ir vieno per akis, nors iš pradžių sakė, kad ir šito nereikia, dabar iš rankų nepaleidžia, sakau gal kada vis tiek ir antrą įsigysiu :P

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-01-22 22:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:25
Pranešimai: 653
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'k')ad ir šito nereikia, dabar iš rankų nepaleidžia, sakau gal kada vis tiek ir antrą įsigysiu

Ta pati istorija ir pas mus buvo :D Dėl pirmo visai nesileido į kalbas, dėl antro baisiai rėkė, kad "jokių taksų daugiau", bet važiavo parsivežti pats :D Dabar gąsdinu su trečiu, bet jau tyli ir nebijo :D

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-01-22 22:42 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Aš tikiuosi kad kai močiutė išsikraustys išsizysiu ir antrą taksiuką, baisiai aš jo noriu, mažai man, mane jau dabar šunų motina pravardžiuoja kur nuvažiuojam, tai negana savo vežamės, tai dar draugų šunis apsikabinus sėdžiu, dabar va guli vyras ir su Baksu duodasi ant lovos, tiek pačiam linksma, patenkintas, reik imt ir paerzint, kad dabar man šuniuko reikia, nes jis maniškį atėmė :lol: :lol: :lol: vaikui net nebeįdomu, žaidimų draugas su tėčiu užsiėmęs, nieko nebus, reiks antro :D

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007