Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ant, 2024-03-19 9:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 342 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Eos Kometa
StandartinėParašytas: Sek, 2008-12-28 14:08 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

Na štai ir pirmosios Selgos nuotraukos :rolleyes: Buvom išvykę į gamtą, neaišku kas labiau prisilakstė...man tai dar ir dabar "šlauneles" padiegia, o ji kad ir po skiepo lekia kaip vėjas :) Vakar nupirkau 8m.pavadėlį, na tai dabar man ir jai lengviau :thumbup:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2008-12-28 14:42 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
Sveikinu su pirmom nuotraukom, labai smagu, kad jas įdėjot ;) , dabar galėsiu stebėti kaip auga mano Serutės sesutė :D . Pagal foto sakyčiau, kad Selga stambesnė. Gal žinot kiek sveria?
O Selgutę sveikinu su pirmu sniegu, su pirmom Kalėdom, ir linkiu nesirgti, augti dideliai ir gražiai :halo: . Manau, kada gyvai susitiksime :) .

Jurga


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2008-12-28 16:57 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Graži mažylė. Matosi, kad lekia su vėjeliu :)

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2008-12-28 18:59 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-06 15:29
Pranešimai: 632
Miestas: Tauragės raj.
Aš dar įdėsiu labai mielą Selgos nuotrauką:
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
Tada jai buvo 1,5 mėn.

_________________
www.taksai.lt, +37065206575, ilgaplaukiaitaksai@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-12-29 8:46 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
Ačiū už Selgutės nuotraukytę :ty: Su praėjusiom šv. Kalėdom, sveikatos jums ir jūsų šuniukams.
Dabar Selga sveria 5,8 kg., nežinau ar čia daug, veterinaras nesakė, kad ji turi viršsvorį. Pasirodo aš kai parsivežiau per mažai jai valgyti duodavau, vieną rytą ji vargšiukė skrandžio sultim vėmė... :blink: Elgiausi palei instrukcijas nurodytas ant maistelio pakuotės (tikra blondinė). Bet dabar jau viskas susitvarkė :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-12-29 13:52 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
O mes vakar svėrėmės 5,3 kg. Vakar Serutei rovė pieninius dantukus, nes jau stūmė kitus, tai teko užmigdyti ir išrauti. O kokiu maistuku maitinate?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-12-29 15:03 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
Maitinam sausu ėdalu Roial Canin Junior. Bet kai pabaigsim poką planuoju keisti. Kadangi esu darbe, tai negaliu parašyti pavadinimo naujojo maistelio kurį nusižiūrėjau. Gal ką galit patarti dėl maitinimo? aš duodu 3 kartus per parą ir tikrai viršiju normą kuri nurodytą ant pakuotės...
Kaip Serutė jaučiasi po dantisto :( Blyn aš šiandie pažiūrėsiu Selgai dantukus, gal ir jai kokie negerumai :blink: Hmmm, aš daba galvoju, bet šeštadienį ją skiepijo ir apžiūrėjo dantukus, tai gal viskas gerai :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-12-29 21:53 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
Nesigąsdinkite, gal Selgai viskas gerai. Mes kai buvom parodoj (kuri čia neseniai vyko Vilniuje), parodėm veisėjai, po to dar vienai panelei, kuri išmano tuos dalykus ir patarė ištraukti, nes iltys visai nekliba, o stumia kitus dantukus. Vakar Serutė gan prastai jautėsi, drebėjo visa kai grįžo namo iš daktaro, bet pamiegojo su mano vyru šiltuose pataluose :) ir vakarėjant atsigavo.
Aš irgi šėriau Royal, bet kadangi aš laikau dvi taksiukes, vienai iš jų nuo Royal vis viduriai buvo paleisti. Tada perėjau ant Proplan, bet nuo jo su skranduku negerai buvo (čia kitai taksiukei, ne Serai). Bet kadangi neturiu nei sąlygų, nei tiek laiko, kad vieną šerti vienu maistu, o kitą kitu tai bandau atiderinti, kad abiems tiktų. Tada buvau pabandžius Nutra Gold, bet jį abi prastai valgė <_<, tai ir nedaviau daugiau. Dabar vėl valgom ProPalan. Sera tai šaunuolė, valgo gerai ir su apetitu :D.
O kaip Selga su kiemo reikaliukais? padaro namuose dar?

Jurga


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-12-30 9:19 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
Oi jos abi gudruolės, atsigauna po veto lovytėje su šeimos nariais :lol: maniškė apetitu nesiskundžia, o ir kakutis kietas būna, tad jei dar kada namie padaro... problemų dėl to nematau ;) Šiandie kaip tik 2 savaitės kai ji pas mus namuose ir jau 3-4 dienos kai daugumą savo reikaliukų padaro lauke. Naktį ji miega mūsų kambaryje ir va jau kelintą rytą nerandu jokios balos :wub: Ryte greit viską padaro lauke, net neina namo kol nepadaro :excl: O va jau dieną vaikai išveda, bet visko pasitaiko... Vakare prieš miegą aš ją vėl išvedu apie 21-22 val ir ji vėl viską padaro.
Tiesa, kai padaro namie iškart suprantam... nes tada tokiom kaltom akytėm žiūri ir prie laukinių durų sėdi. Nu kaip gali pykti, juk matai, kad šuo pats supranta negerai padaręs, o ir mes kalti, nepamatėm, kai ji prie durų sukiojosi :(
Beje, vakar apžiūrėjau Selgutei dantukus - pieniniai iškrito :excl: Neveltui mano tapkę sugriaužė į skutelius... :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-12-30 10:22 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
Tapkių geriau neduokite griaužti, mes turėjom labai nemalonių atvejų po tapkių sugriaužimų :(.
O dėl kiemo reikaliukų tai sveikinu, šaunu, kad namuose beveik nepadaro. Mūsų Sera tai irgi šaunuolė, moka kentėti ir tik pavieniai atvejai, kai padaro sisi namuose. Daugiau vargelio turim su kita taksiuke, ar mušk, ar bark, vis tiek paryčiais patyliukais atsikelia ir padaro (vis toje pačioje vietoje). O Sera cypia rytais, duoda ženklą, kad jau laikas i kiemuką :).

Jurga


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-01-02 21:52 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-20 22:18
Pranešimai: 192
Miestas: Vilnius
Kokia žavi panelė. Aukit, gražėkit ir parodose pasižymėkit :D :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-01-05 8:19 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
Tai kad nežinau kaip čia bus su tom parodom...ji pas mane panelė su charakteriu, labai sargi :rolleyes: Svetimi namuose nepageidaujami...pradžiai aploja, o paskui urzgia visą laiką :wacko: na gerai jau bent tiek, kad šinšilos nebeerzina...
Kitą savaitę eisim pas kinologę, matysim kas ir kaip ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-01-05 13:25 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-06-17 19:16
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('selga', 'T')ai kad nežinau kaip čia bus su tom parodom...ji pas mane panelė su charakteriu, labai sargi :rolleyes: Svetimi namuose nepageidaujami...pradžiai aploja, o paskui urzgia visą laiką :wacko: na gerai jau bent tiek, kad šinšilos nebeerzina...
Kitą savaitę eisim pas kinologę, matysim kas ir kaip ;)


Oho kaip skiriasi nuo mūsų Seros :), mūsiškė tai gerietės įsikūnijimas, neloja, prie visų šoka bučiuotis ir prisibijo svetimų, neprisileidžia, dėl to bijom, kad parodose bus labai baili.

Jurga

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-01-05 14:18 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('jurga&gedas', '
')Oho kaip skiriasi nuo mūsų Seros :), mūsiškė tai gerietės įsikūnijimas, neloja, prie visų šoka bučiuotis ir prisibijo svetimų, neprisileidžia, dėl to bijom, kad parodose bus labai baili.

Jurga


Iš svetimų rankų net skanėstų neima... jau ką kalbėti, kad prieitų :blink: Bet užtai dabar kai prisnigo, kaip ji lauke siautėjo, iš sniego tik uodega kyšojo. O va jau šįryt tai nelabai užsibuvo lauke...
Beje, Selga pas save kieme nėr kaku padariusi, kelis kartus sysiu, bet ir tai lekia nors už tvoros :lol:
Veterinaras sakė, kad taksai labai švarūs šunys, bet kad taip...

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-01-05 16:15 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Na va. O sako, kad ilgaplaukiai švelnesnio charakterio :lol: Mūsiškis, nors kailinių neturi, bet irgi išaugo iš kramtukų amžiaus ir pasidarė visiškas gerietis, retai kada išgirsi lojant :)
O beje pas kokią kinologę eisit? Gal pas Laimą?

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 342 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007