Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Pen, 2024-03-29 1:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2012-11-17 18:44 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2011-04-19 11:41
Pranešimai: 196
Miestas: Vilnius
Tiesiog vienintelė nesugebėjau nutylėt šiuo klausimu :D O tai, kad jus ginat šią veisėją yra visiškai natūralu. Juk žmonėms kurie nori šuniuko "čia ir dabar" labai pasiseka jeigu užtaiko ant veisėjo, kuris atiduoda šuniukus kada tik pirkėjai to nori. Labai abejoju ar kitame veislyne kas nors jums atiduotų tokį mažą šunytį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2012-11-17 23:49 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ket, 2012-11-08 20:46
Pranešimai: 12
Miestas: Ukmerge
$this->bbcode_second_pass_quote('Cucumberis', 'T')iesiog vienintelė nesugebėjau nutylėt šiuo klausimu :D O tai, kad jus ginat šią veisėją yra visiškai natūralu. Juk žmonėms kurie nori šuniuko "čia ir dabar" labai pasiseka jeigu užtaiko ant veisėjo, kuris atiduoda šuniukus kada tik pirkėjai to nori. Labai abejoju ar kitame veislyne kas nors jums atiduotų tokį mažą šunytį.

kuo jus remiatės, kad savaite anksčiau atiduotas šuniukas yra per jaunas, ir bus nesveikas bei su sutrikusiais nervais, ar su kitais negalumais... Galima ir 5 mėnesius ji laikyti, tik jam bus dar didesnė trauma jį atskiriant.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2012-11-18 0:05 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2011-04-19 11:41
Pranešimai: 196
Miestas: Vilnius
Ar aš sakiau kažką panašaus? Be to pati rašėt, kad šuniukas pas jus atkeliavo neturintis net pusantro mėnesio, tai čia jau ne savaitės skirtumas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2012-11-18 1:09 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ket, 2012-11-08 20:46
Pranešimai: 12
Miestas: Ukmerge
$this->bbcode_second_pass_quote('Cucumberis', 'A')r aš sakiau kažką panašaus? Be to pati rašėt, kad šuniukas pas jus atkeliavo neturintis net pusantro mėnesio, tai čia jau ne savaitės skirtumas.

turbūt jūs tarp eilučių informaciją išgaunat :-) rašiau 1,5 mėn.. o ką jūs pamatėt tik spėti galima... nesuprantu tik kodėl jūsų susidomėjimas būtent šiais šuniukais.. manau yra asmeninių kėslų. o jeigu Jūs labai rūpestinga, tai pasaulyje yra milijonai vargstančių šeimų, kurių vaikai atskiriami vos gimus, ir jie net ne šuniukai, norit rupintis rūpinkitės, bet ne tokiom smulkmenom kaip savaite anksčiau nei jūsų manymu galima atiduotas šuniukas.


žiūrėkit į tai pozityviau.. kažkas greičiau įsigijo naują ištikimą draugą ir tapo laimingesnis :-)

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2012-11-18 8:49 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2011-04-19 11:41
Pranešimai: 196
Miestas: Vilnius
Neturiu jokio susidomėjimo nei šiais šuniukais, nei šiuo veislynu. Tokį pat klausimą bučiau uždavusi bet kuriam per anksti šuniukus parduodančiam žmogui :)
Beje, dar kartą paskaitykite mano pirmąją žinutę. Ten tebuvo paprastas klausimas, be jokio šmeižto ar pykčio. Ir nežinau kodėl veisėja pradėjo meluot šiuo klausimu ir išsisukinėt. O kadangi melo nepakenčiu, tai nenusileidau ir norėjau išsiaiškinti tiesą. Man keista, kad Jus to melo nepastebit arba Jums tiesiog nusispjaut kai yra meluojama.

Labai gaila, kad žmonės lieka abejingi ir nutyli tokiais atvejais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2012-11-18 13:57 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Gerai, aš galiu nenutylėti, jei kam įdomu :) Pagal taisykles galima identifikuoti vadą nuo 6 savaičių, o perduodant naujiems šeimininkams šuniukai turi būti identifikuoti. Veisėjas atsako už šuniukų būklę ir vystymąsi kol turi pas save, o vėliau - primygtinai siūloma pasirašyti sutartį kas už ką atsako.
Forumų autoritetai rašydavo, kad reikia laikyti iki 4-6 mėn, todėl gal ir neviešinama pardavus anksčiau, bijant reakcijos ;)
Mano nuomone, kiekvienu atveju reikia žiūrėti konkrečias aplinkybes, galų gale juk svarbiausia - šuniuko gerovė ir patenkinti šeimininkai.
Tai nebūtinai bus automatiškai užtikrinta, pardavus 4 ar 6 mėn šuniuką ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2012-11-18 14:35 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2011-04-19 11:41
Pranešimai: 196
Miestas: Vilnius
Ačiū, kad pasisakėte :) su tuo ką pasakėte sutinku, tik nesuprantu kodėl veisėja nesugeba pasakyt dėl kokios priežasties atiduoda :wacko:
Bet aš vis tiek esu už tai, kad šuniukai būtų atiduodami sulaukę bent dviejų mėnesių. Žinoma gali būti išimčių, bet tai neturėtų būti slepiama ir apie tai meluojama :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2012-11-19 23:10 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Kadangi nežinau, kaip kad LinaLsakė, kas yra šio forumo autoritetai, pasakysiu savo nuomone iš savo patirties.
deimanciukas101tikrai man keistai atrodo, kai jūs visiškus mažylius vežiojatės po parodas ir bandote kuo anksčiau jais atsikratyti (mačiau ankstesnę vadą). Būtent atsikratyti, nes kitokio žodžio parinkti negaliu. O girtis, kad jūs dar vadovaujate kažkokiam klubui ir galite kažkam kažką paiškinti daugiau nei nekuklu. Be to tai yra LTMK forumas. Tai gal ir skelbkitės savo vadovaujamo klubo tinklapyje ir forume.
Kai mes pirkome šunį iš tikrai rimto užsienio veislyno, buvo kategoriškai pasakyta, kad anksčiau nei šuniukui sueis 10 sav., jo niekam niekas neatiduos. Ir to veislyno šunys pasižymi veislei nebūdingu nuostabiu charakteriu. O juk mes gyvenam su šuniu, jo temperamentu ir charakteriu, o ne jo centimetrais(?) Nežinau ką pagal jus reiškia "motinos atstūmimas", bet jei mama nebemaitina šuniukų, tai nereiškia, kad juos "atstumia". Ji dar daug ko turi juos išmokinti. O jei ji ateina tik atimti iš šuniukų maisto, tai kokius ji įgūdžius perduos vaikams? Čia jau aš stabtelčiau ir susimastyčiau.
Pirkėjai gali būti nekantrūs kiek tik nori, juk veisėjas turi žinoti kada galima atiduoti šuniukius, o ne pirkėjai - kada juos galima pasiimti.
Rasa ir Henrikas, patikėkit, ne visi Lietuvos veisėjai žino geriausiai. O jei jūs patys nežinote, tai neginkite nežinančių veisėjų.

Galite pykti kiek norite, bet šios diskusijos įsirutuliojime esminį vaimenį suvaidinote jūs pati deimanciukas101. Man jūsų arogancija pasirodė keista.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2012-11-20 13:01 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ket, 2012-11-08 20:46
Pranešimai: 12
Miestas: Ukmerge
$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'K')adangi nežinau, kaip kad LinaLsakė, kas yra šio forumo autoritetai, pasakysiu savo nuomone iš savo patirties.
deimanciukas101tikrai man keistai atrodo, kai jūs visiškus mažylius vežiojatės po parodas ir bandote kuo anksčiau jais atsikratyti (mačiau ankstesnę vadą). Būtent atsikratyti, nes kitokio žodžio parinkti negaliu. O girtis, kad jūs dar vadovaujate kažkokiam klubui ir galite kažkam kažką paiškinti daugiau nei nekuklu. Be to tai yra LTMK forumas. Tai gal ir skelbkitės savo vadovaujamo klubo tinklapyje ir forume.
Kai mes pirkome šunį iš tikrai rimto užsienio veislyno, buvo kategoriškai pasakyta, kad anksčiau nei šuniukui sueis 10 sav., jo niekam niekas neatiduos. Ir to veislyno šunys pasižymi veislei nebūdingu nuostabiu charakteriu. O juk mes gyvenam su šuniu, jo temperamentu ir charakteriu, o ne jo centimetrais(?) Nežinau ką pagal jus reiškia "motinos atstūmimas", bet jei mama nebemaitina šuniukų, tai nereiškia, kad juos "atstumia". Ji dar daug ko turi juos išmokinti. O jei ji ateina tik atimti iš šuniukų maisto, tai kokius ji įgūdžius perduos vaikams? Čia jau aš stabtelčiau ir susimastyčiau.
Pirkėjai gali būti nekantrūs kiek tik nori, juk veisėjas turi žinoti kada galima atiduoti šuniukius, o ne pirkėjai - kada juos galima pasiimti.
Rasa ir Henrikas, patikėkit, ne visi Lietuvos veisėjai žino geriausiai. O jei jūs patys nežinote, tai neginkite nežinančių veisėjų.

Galite pykti kiek norite, bet šios diskusijos įsirutuliojime esminį vaimenį suvaidinote jūs pati deimanciukas101. Man jūsų arogancija pasirodė keista.


LKD veisėjas šuniukus gali parduoti tik su kilmės dokumentais, identifikuotus tatuiruote arba mikroschema. Identifikuojama visa vada vienu metu, prieš tai ją apžiūrėjus ir įvertinus klubo atstovui.


Šuniukai identifikuojami nuo 6 sav. iki 3 mėn. amžiaus. Taip pasisako LKD.

Nieko neturiu prieš ką nors iš Jūsų, bet veisėjai turi laikytis taisyklių, šuniukai buvo atiduoti daugiau nei 8 savaičių.. Aš manau viskas gerai šiuo atveju. Be to šuniuką perka jo šeimininkai, o parduoda veisėjai, tai manau tai tikrai jų reikalas ir teisė spręsti kada pirks ir parduos :) tiesiog paprasčiau į tai žiūrėkit.. Ko jūs visi pikti nesuprantu :)

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ant, 2012-11-20 14:17 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Kaip tai daugiau nei 8 savaičių? Juk pirmoje žinutėje rašoma:
$this->bbcode_second_pass_quote('deimanciukas101', 'R')ugsejo 23 d. veislyne "Deimančiukas" gimė faina taksiukų vada. Dvi kaliukės jau turi savo šeimininkus. Liko vienas berniukas.


Beje, mano patirtis irgi patvirtina teoriją, kad per anksti atskirti šuniukai turi mažiau socialinių įgūdžių, sunkiau bendrauja su gentainiais, nes ankstyvame amžiuje to turėtų mokyti mama ir broliukai. Topas, kurį parsivežėme vos 6 sav., tada dar neturėdami supratimo, kad kažkas gali būti netaip yra akivaizdus to pavyzdys. Aišku, galbūt jo charakterio priežastys yra ne vien šios, bet...tokios klaidos daugiau nekartočiau.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2012-11-20 15:04 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Mes ne pikti ir ypač ant šeimininkų, jūs juk tikrai galit nežinot kada galima atiduot šuniuką (nors pasiskaityti derėtų) ir normalu, kad norėjote šuniuką parsivežti kaip galima greičiau.... tačiau tokius kleckiukus atskirti nuo mamos tikrai ankstoka. Tai mano nuomonė. Daugumą savo šunų parsivežiau tik sulaukusius 3 mėnesių ar net daugiau ir nežinau ar sutapimas - tie kurie atvyko jaunesni tikrai yra ne tokio puikaus charakterio nei ilgėliau mamos paauginti.

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: ..
StandartinėParašytas: Ant, 2012-11-20 16:21 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ket, 2012-11-08 20:46
Pranešimai: 12
Miestas: Ukmerge
na mes žinojom, kad rekomenduojama 2 mėnesiu imti šuniukus, bet labai jau norėjosi :-) be to 10 dienu iki 2 mėnesių negalvojom kad sukels tokį didelį susidomėjimą kitų forumo dalyvių :-) tokie jau mes nekantrūs :-)... gal kada susitiksime, ir mūsų šuniukas nebus jau toks labai blogas, nes paimtas šiek tiek anksčiau ;-) o dėl charakterio tai manau kaip žmonių taip ir šunų, jį formuoja šeimininkai, o genai tik iš dalies.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2012-11-20 16:35 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Rasa ir Henrikas', 't')iesiog paprasčiau į tai žiūrėkit.. Ko jus visi pikti nesuprantu :)

Pykstam ne todėl, kad šuniukas ankstokai atiduotas (su tuo turbūt lengvai susitaikytume, ne pirmas atvejis, būna ir blogesnių dalykų), bet todėl, kad bandot čia mums visiems makaronų ant ausų prikabinti. Pasižiūrėkite įrašus forume, pasiimkite kalendorių ir pasiskaičiuokite. Taksų ausys nestačios, makaronai ant jų nesilaiko. Pas taksų šeimininkus lygiai tas pats. Kaip ir mūsų numylėtiniai, taip ir mes, jų šeimininkai, mėgstame paloti matydami neteisybę. Sveiki atvykę į mūsų būrį :lol: Čia tikrai garsiau ar arogantiškiau rėkiantis nebus teisesnis. Loti mes visi mokam :beach:

$this->bbcode_second_pass_quote('Rasa ir Henrikas', 'o') dėl charakterio tai manau kaip žmonių taip ir šunų, jį formuoja šeimininkai, o genai tik iš dalies.
Mano nuomonė visiškai priešinga. Visa esmė yra genuose. Aplinkybės tik šiek tiek gali įtakoti. Papasakokite medžiotojams, kad taksų genai nieko nereiškia, gali pirkti bet kokių tėvų šunį ir išsiauklėti, kad medžiotų :P

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2012-11-20 23:57 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ket, 2011-10-06 19:23
Pranešimai: 39
Miestas: Alytus
Taip sakant neduok žmonėm valgyt - duok pašnekėt. Teisingai, forumai tam ir sugalvoti!
Kaip čia kuris rašėt, kad mažiuliukus pradėjau į parodas tampyt, kad atsikratyčiau, tai dabar jūs man išaiškinkit. Reiškias Dina į ringą eit galėjo, o kiti šuniukai labiau porcelianiniai, kad negalėtų išvažiuot į paroda??? Kaip žinia į ringą galima patekt nuo 3 mėn., o anksčiau parodos jie nei vienas nematė. O kad buvo mažiuliukai - taip, ir dabar jie mažiuliukai, ir po 10 metų didesni jau nebus :P Tik per svetimas akis atrodo labai jau viskas "sumažintai". Nei vienoj, nei kitoj vadoj nebuvo pažeisti joki nuostatai.
Ir dar... nesuprantu, kaip cucumberiui neužstringa klaviatūra rašyt "daugintojai"??? Per 6 metus iš 4 kaliu apturėjau 2 vadas :lol: . Reiškias ko gero kas antras šunų augintojas Mano dauginimo normas viršijo 2-3 ar net N kartų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2012-11-21 8:25 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Aš tai Deimantei noriu patarti elgtis pagal principą "Noblesse oblige", o ne pagal "Quod licet Iovi, non licet bovi", ir visiems bus gerai :)

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 35 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007