Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Pen, 2024-03-29 16:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-28 17:14 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Požiūris į bedokumenčius šunis normalus ir "šitie žmonės" tokius augina. Požiūris į bedokumentinį dauginimą (ir dar pardavinėjimą už pinigus) - neigiamas. Deja bedokumenčių šunų vadinimas grynaveisliais yra savęs apgaudinėjimas. Jei norit save ar draugus apgaudinėti - prašom, niekas nedraudžia. Manau, kad buvo nuoširdžių paaiškinimų kas yra grynaveislis šuo, nes mes jūsų nepažįstam ir nežinom ką jūs žinot, o ko - ne, bet kai žmogus nenori priimti informacijos, tada visi kiti yra blogi :(

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-07-28 21:15 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2009-03-15 20:18
Pranešimai: 206
Miestas: Plungė
$this->bbcode_second_pass_quote('Čita', 'N')esinervuok, aš jau pamačiau šitų žmonių požiūrį į šunį be doku. Nueik į www.šunyslt.lt ir ten tikrai rasi pigiai taksiuką. ;)

Mišrūniuką. :wub:

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2011-07-29 9:47 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Tre, 2011-07-20 13:40
Pranešimai: 6
Miestas: Vilnius
Keistas pžiūris, niekaip nesuprantu. Ačiū už nuorodą :)

Bet koks susireikšminimas, priimu aš jūsų informaciją, o blogais nieko nevadinau. Tiesiog nesutariam dėl pavadimų, Jums grynaveislis tik su dokumentais, o mišrūnai visi kiti, na jei taip žmonės pagal standartus viską vertina tebūnie, ieškau taksytės mišrūno arba grynaveislės :D kur abu tėvai būtų taksai juodi, trumpaplaukiai. Gal dabar suprantamiau parašiau?
O čia kiek matau taksų mylėtojų forumas, tad būtent jame ir ieškau takso, juk neparašiau, kad norėčiau pirkt sfinkso veislės katino, kad taip imt ir užsipulti. O dabar ieškodama takso veislės šuns, dar ir velnių gavau, jog jo čia ieškau. Su dokumentais ar be ieškau takso, tiesiog auginimui, ne veisimui, ne kergimui, ne parodoms, namie draugo, po mirties senojo, trūksta namie vieno šeimos nario.
Ačiū tiems kurie suprato.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2011-07-29 10:35 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-06 15:29
Pranešimai: 632
Miestas: Tauragės raj.
Sveiki, niekas ant jūsų nepuola. Dokumentai ir yra tam, kad patvirtintų šuns veislę, kad užaugęs jis nebus panašus veikiau į dobermaną negu į taksą. Pirkdami šuniuką be dokumentų jūs nebūsite užtikrinta ar kalė tikrai buvo sukergta su nurodomu patinu, ar šuniukas tikrai bus taksiukas. Beje, dokumenčiai šuniukai, turi išlaikytą taksišką charakterį, būna lengviau dresuojami ir paklusnesni. Aš jums siūlau pirkti taksą su dokumentais ir aš jums pažadu, kad jūs niekada nesigailėsite šio poelgio :)

Požiūris į "grynaveislius" be dokumentų yra toks dėl to, kad veisėjai stengiasi išveisti taksiukus su dokumentais kuo gražesnius, kaip įmanoma geresnio charakterio. Parsiveža kalytę iš užsienio, ją veda į parodas, kergia su kilmingu patinu, moka didelius pinigus ir štai gimę gražūs kilmingi šuniukai prilyginami vietiniams "grynaveisliams" tik be dokumentų, nemanau, kad mišrūnus galima vadinti taksais, taip, galbūt jie į juos panašūs, tačiau ar esate tikra, kad to "takso" senelis nebuvo ilgom kojom ir trumpa nosimi?.. O ir pats žodis grynaveislis, parodo, kad šuo grynos veislės, kad jo kraujo linijoje nėra įsipainiojęs vienas kitas pinčeris...

_________________
www.taksai.lt, +37065206575, ilgaplaukiaitaksai@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2011-07-29 22:21 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
per "Animal Planet" žiūrėjau laidą apie pinčerius... - tai jie kilę iš taksų :)

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-07-30 18:39 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-04-05 11:17
Pranešimai: 507
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Indree', '.').. ieškau taksytės mišrūno arba grynaveislės :D kur abu tėvai būtų taksai juodi, trumpaplaukiai. Gal dabar suprantamiau parašiau?
O čia kiek matau taksų mylėtojų forumas, tad būtent jame ir ieškau takso, juk neparašiau, kad norėčiau pirkt sfinkso veislės katino, kad taip imt ir užsipulti. O dabar ieškodama takso veislės šuns, dar ir velnių gavau, jog jo čia ieškau. Su dokumentais ar be ieškau takso, tiesiog auginimui, ne veisimui, ne kergimui, ne parodoms, namie draugo, po mirties senojo, trūksta namie vieno šeimos nario.
Ačiū tiems kurie suprato.


Indre, nepykit ant taksų mylėtoju B) Aš jus visiškai suprantu. Mano Trilly be jokių dokumentų ir tikrai nepanaši nei į senbernarą, ar į dobermaną, nei į kokios kitos veislės šunį, bet į taksą.... Ir tikrai neprastai dresiruoja. Tik gal tikrai nereikėtų skatinti tokių "taksiukų" dauginimo, nes kol bus paklausa, tol juos kergs nežinia kaip ir su kuo.. aš jūsų atveju tikrai stebėčiau prieglaudas, nes ten būna pačių tikriausių taksiukų pamestinukų....o turguje ar per skelbimus tikrai nepirkčiau. Aš pati jau seniai noriu antro tipo takso, tik aš neketinu nei dalyvauti tose parodose, nei kergti...todėl nesvarbu tie dokumentai...bet du kartus manau aišku neįmanoma gatvėje rasti dar vieną tipo taksą pasimetusį ir dar rudą kaip man norisi....todėl manau ieškosiu savo laiku kokio "brokuoto" nebrangiai pas veisėjus...Jums linkiu sėkmingai surasti savo taksiukę-netaksiukę :rolleyes:

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2011-07-30 21:00 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Aš tai galvoju kuo toliau, tuo ramiau apie taksus be dokumentų. Jei tiksliau - man nei šilta, nei šalta, jei šuniui gerai ir šeimininkui gerai, tai kokios čia problemos?
Ar realu tikėtis, kad gali egzistuoti tik taksai su dokumentais arba pliušiniai taksai?
Yra sluoksnis žmonių, besidominčių "kinologija", visais jos siūlomais renginiais ir cirkuliarais (čia ir save priskiriu), šuns kilmė iki n-tos kartos, pasiekimai parodose ir tt. Šis sluoksnis yra ribotas, ir negali būti labai platus, tiesiog žmonės juk turi ir kitokius hobius.
Ir yra sluoksnis, kuriam visai dzin FCI, 148 standartas, dokumentai, parodos, linijos, jie ir taip žino, kas yra taksas, turi patys arba draugai turi taksą, ji myli ir gerai prižiūri. Arba neturi, bet nori takso. Kodėl jie turi ieškoti pirmojo sluoksnio "produkcijos" ir mokėti kelis kartus didesnę sumą už vertybes, kurios jiems anaiptol NE vertybės? Jų šuo jiems bus neabejotinas taksas, kol jie nesusidurs su kinologine sfera (tai čia nuolat ir įvyksta šiame forume) Nes kinologine prasme taksas turi turėti įrodymą kad yra taksas: kilmės dokumentus.
Ar tikrai 100% žinoma, kad šunys su dokumentais sveikesni, geresnio būdo, gražesni? Ar yra sukaupti kokie duomenys, ar tiesiog žinoma, nes "visiems žinoma"? Ar tikrai visi taksai su dokumentais gražūs kaip iš standarto iliustracijos? Ar tikrai visi be dokumentų panašūs į pinčerius?
Aš bent žinau visokių atvejų ir tarp kilmingų, ir tarp nekilmingų.
FCI dokumentų apibrėžime pirmiausia teigiama, kad tai KILMĖS, o ne KOKYBĖS liudijimas.
Kokybę lemia daug veiksnių, gal pirmiausia veisėjo (ta prasme, kalės savininko) padorumas ir atsakomybė. Tų veisėjų irgi sakyčiau yra visokių, ir tarp tų, ir tarp tų. Ar tikrai visi antrojo sluoksnio veisėjai yra niekingi daugintojai, pasigviešę pinigų, o pirmojo - ne?
O jei žmogelis, kuriam nerūpi ir nerūpės parodos ir kitokie kinologiniai niekai, nusipirks šunį su dokumentais, ar tai nebus lygiai toks pat to vertingo įdirbio, veisėjo įdėto kūrybinio darbo praradimas? Aišku kad tas šuo iškrenta iš veislės ir kinologinio žaidimo, bet dėl to negirdžiu taip labai apgailestaujant, kaip dėl tų iškritusių veisimo antrame sluoksnyje. Kodėl? Peršasi mintis, kad tiesiog gaila potencialių pirkėjų.
Pakartosiu, jei yra nesiskaitoma su gyvūnų gerove, tiek dokumentuotų, tiek ne, už tai turi būti baudžiama, čia kitos nuomonės negali būti. Ir dar pasikartosiu, kad pirmoje vietoje tiek auginant, tiek veisiant yra žmogaus atsakomybė ir padorumas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-08-09 16:18 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pen, 2011-07-22 8:24
Pranešimai: 8
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))

Šuniukas įsigytas be kilmės dokumentų ir esu įsitikinęs 100 % jog ši kalytė nėra mišrūnė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-08-09 18:54 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
:) pardavėjai matyt įkalbėjo ...

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-08-09 19:15 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Marijonas', ':')) pardavėjai matyt įkalbėjo ...

Marijonai, nu ką jūs žinot, gal žmogus genetinius tyrimus darė :D
Čita, nereikia mūsų įtikinėti, svarbu ji jums tinka ir patinka. Jei nusipirkot kalytę be dokumentų, tai ir mylėkite ją tokią kokia ji yra. :) Tiesiog dokumentai galbūt tai galėtų patvirtinti ir nereikėtų niekieno įtikinėti, o liežuvio prie lapo nepriklijuosi :(

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2011-08-10 7:44 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2007-10-28 14:34
Pranešimai: 1005
Miestas: Šiauliai
Sveikinu įsigyjus augintinę, tikiuos negriauš visko iš eilės :D

Ir vis dėl to kalytė nėra taksė, tik panaši į šią veislę :)
$this->bbcode_second_pass_quote('gab1', 'M')išrūnas - šuo, kuris yra negrynaveislis, neturi kilmės dokumentų, vienas iš tėvų (arba abu) yra ne taksas, vienas iš tėvų (arba abu) neturi kilmės dokumentų, vienas iš tėvų (arba abu) nepraėję parodų, vienam iš tėvų (arba abiems) neatlikti sveikatos tyrimai ir t.t.

_________________
Takso mišrūnas Difis ir Auksaspalvis retriveris Nesteris (Nectaris Baltoji Selenė) :wub:

www.gabrijh.weebly.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-08-11 7:30 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2007-10-27 19:55
Pranešimai: 53
Miestas: Vilnius
Net iš nuotraukos aišku, kad "mergytė" tik gulėjus prie takso. Na, bet išsirinko žmogus pagal dūšią (o aš taip visus savo pirmuosius šunis pirkdavau) ir, tikiuosi, mylės ją. Sėkmės jums :excl: Taksai gyvena ilgai ilgai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-08-11 14:48 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pen, 2011-07-22 8:24
Pranešimai: 8
Jūs gal marmurinio takso nemate?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-08-11 15:35 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
Mes matę, o dabar siūlau pažiūrėti ir Jums
http://www.taksagalaktic.narod.ru/Hloya ... henki2.htm

kad ir kaip užsispyrusiai norisi įrodyti savo teisumą, bet tikrai skirtumą pastebėsit...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2011-08-11 21:42 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Ket, 2009-03-26 17:23
Pranešimai: 192
Miestas: Klaipėda
Jeigu atvirai, tai mane jau pradeda nervint šita tema :wacko:
Nusiperka žmogelis takso mišrūną už 200 Lt. ir pradeda jį lygint su kilmingu taksu :lol: Žinau, kad tokių pirkėjų ne vienas ir ne du, bet kai čia pasiskaitęs patyrusių veisėjų nuomones vistiek daro savaip, tai aš nežinau :duh: Ką jūs besakytumėt, bet tas popierius (kilmės liudijimas) yra svarbus :excl: Bent jau esi 100% garantuotas, kad tau neišaugs koks dramblys :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 43 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007