Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 22:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre, 2015-11-25 14:31 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2012-04-30 22:28
Pranešimai: 44
Antrą kartą gimusi taksė Adėja ieško namų arba laikinos globos.

Sako, kad antrą kartą gimti neįmanoma... Klysta tie, kurie taip galvoja. Adėja, ištraukta iš mirties nagų, gyvas to įrodymas. Rasta partrenkta automobilio, pastebėta gerų žmonių, nuvežta į vet.kliniką, išglobota, išmyluota, kuo puikiausiai sveikstanti. Jeigu Adėja būtų katė, sakytume, kad išnaudojo vieną iš devynių savo gyvenimų, bet ji yra šuo, todėl jos antrą gimimą vadiname didžiausiu stebuklu.

Šiandien šis šaunus stebukliukas kuo skubiau ieško namų arba laikinos globos. Paskaitykite, ką globėjos lūpomis mums kalba pati Adėja: „Turėčiau gulinėti, ilsėtis, bet kur čia ilsėsies, kai aplink visai naujas pasaulis! Globėjos namuose sutikau savo gentainę, mažulytę taksę Mėtą, kuri, aišku, ne tokia graži kaip aš, bet laaabai jau pavydi. Iš pradžių lyg ir bandė draugauti, bet paskui, supratusi, kad aš čia užsibūsiu ilgėliau, ėmė šiepti prieš mane dantis ir nuolat cypti. Pamanyk tik, kartais noriu pagulėti jos guolyje ar paskanauti jos maisto, o ji pyksta dėl to, keistuolė. Nes šiaip aš tai labai draugiška mergina, su visais labai noriu bičiuliautis, esu labai meili ir miela. Bet ką darysi, ne visi tai supranta. Ypač katė Micė, kuri niekaip per dvi savaites nepanoro su manim draugaut. Net bandė man akis kabinti, šnypščia. Na niekaip nerandam mes su ja bendros kalbos. Taip norėjau su ja susipažinti, kad net nuo laiptų „skridau“ paskui ją, nors globėjai net vartelius ant laiptų buvo padarę. Bet man jie - ne kliūtis. Tiesa, dar su vištom lauke norėjau susipažinti, tai jos manęs irgi nesuprato. Gavau barti, kam aš tokia draugiška su visais ir noriu artimiau susipažinti - apuostyti ir palaižyti.“

Tikriausiai, jau supratote, kad Adėja itin smalsus ir bendraujantis šuo. Sunkiai tikėtina, kad atsirastų namai/globa, kur nebūtų kitų gyvūnų, bet gal yra žmonių, kurie galėtų Adėjai pasiūlyti atskirą kambarėlį ar turėtų augintinių, kurie būtų draugiški kitų gyvūnų atžvilgiu? Skambinkite, tarsimės, svarstysime visus įmanomus ir neįmanomus variantus: 860263641, Vilnius
info iš FB paskyros "Kaimo lenciūgas"

(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007