Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 15:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Taksytė ieško draugo
StandartinėParašytas: Pir, 2007-12-03 19:50 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2007-12-03 19:29
Pranešimai: 30
Miestas: KAUNAS
Nykštukinė taksytė, 4m amžiaus, juoda su įrudžiu niekaip negali susirasti draugo. Mes su kilmės dokumentais, tik nevaikštome į parodas ir nepriklausome jokiai draugijai. Du draugus buvome radę, bet pasirodo, kad jie taksytės broliai, todėl draugauti nepavyko. Po rujos praėjus trims mėnesiams, prasideda didžiulės bėdos, ieškome šuniukų, kurių nėra, kraustomės iš proto. Skaudu matyti, kaip jinai kankinasi. Veterinarų atsakymas - sterilizacija. Tie, kurie priklauso draugijoms, taip pat tokios nuomonės. Atrodo, kad tai kaip nusispjauti. Kaip pjaustyti šunytę, kuri net nepilnai 5 kg sveria. O pagaliau juk tai gyvas padaras, ir organai duoti gamtos. Toks įspūdis susidaro, kad pasaulyje egzistuoja tik pinigai, o žmoniškumas baigia išnykti. Gal atsirastų taksiukas, kuriam negaila būtų padraugauti su taksyte. Aš tik noriu, kad ji patirtų motinystės jausmą, tai, kas duota gamtos.
Iš anksto ačiū.

_________________
KLEOPATRA-SVAJONIŲ ŽEMĖ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-12-03 20:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Pagal jūsų taksytės vardą matau, kad ji nėra gimininga mano Anri. Taigi, prašom užsiregistruoti į parodą, gauti įvertinimą, ir Anri Dual Best (http://taksuklubas.puslapiai.lt/tak%20trum%20nykstukai.html) bus Jūsų paslaugoms. Kergimo kaina nebus didelė, tačiau būtina sąlyga - vaikai turės būti su dokumentais. Tiesiog nesąžininga būtų nubraukti šimtmečius trukusį veisėjų darbą. Todėl nedelskite, ir susitvarkykite.

Jei norite veisti tik tam, kad kalė "patirtų motinystės džiaugsmą", tai verčiau meskite iš galvos tas mintis. Kalei tai tik didžiulis vargas, o ne džiaugsmas.

Sterilizuoti nėra jokio reikalo. Nuo tariamų nėštumų kuo puikiausiai apsaugo dviejų - trijų dienų bado dieta, atsiradus simptomams, ir dvigubai didesni fiziniai krūviai.

P. S. Gal galėtumėte susitvarkyti savo parašą? Jis šveplas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Taksytė ieško draugo
StandartinėParašytas: Pir, 2007-12-03 20:29 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2007-12-03 19:29
Pranešimai: 30
Miestas: KAUNAS
Čia ta pati taksytė, su kuria buvote susitikę Kaune urvuose. Ir iki šiol mums nesiseka. Į parodas aš jau truputį per sena vaikščioti. O be to, aš labai daug dirbu - dieną darbe, vakare namuose. Tai džiaugiuosi gavusi minutėlę numigimui. O Jūs gal žinote iki kiek metų galima kergti šunytę.

_________________
KLEOPATRA-SVAJONIŲ ŽEMĖ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-12-03 20:41 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Taip, aš jus atsimenu. Graži jūsų taksiukė. Per tiek laiko tikrai galėjote bent kartą sudalyvauti parodoje. Tai neužima daug laiko, be to, visos parodos vyksta savaitgaliais. Visi mes dirbame, ir dauguma mūsų - seniai ne paaugliai...

Pirmojo šuniavimosi metu kalė neturi būti vyresnė kaip 7 metų. Ir tai, tokiame amžiuje jau yra komplikacijų rizika.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-12-03 21:39 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2007-12-03 19:29
Pranešimai: 30
Miestas: KAUNAS
Ačiū už pagalbą, bent moralinę. Apie parodas mes pagalvosime, pabandysime morališkai save paruošti, jei pavyks. Be to, man atrodo, kad norint papulti į parodas, reikia priklausyti kinologų draugijai. O kaip paskui iš jos išstoti.

_________________
KLEOPATRA-SVAJONIŲ ŽEMĖ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-12-03 21:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
Vita, kaip tik bus Kaune paroda sausio 19-20. Informaciją galite rasti čia. (spauskite nuorodą). Konkurencija neturėtų būti didelė, nes tai pirma ateinančių metų paroda, ir kaip tik gera proga gauti reikalingą įvertinimą, o tam visai nereikia būti nugalėtoju.
Iš esmės, kaip suprantu įstoti į klubą yra nesunku, reikia tik parašyti prašymą ir sumokėti metinį mokestį. Per metus tikrai galėsite susirinkti reikiamus įvertinimus. O kitais metais - tai vėlgi, nemanau, kad sudėtinga išstoti - ar neužtektų parašyti prašymo ir nemokėti metinio nario mokesčio?
Beje, mes čia visos praktiškai esam dirbančios ir šiaip turinčios įvairios veiklos, tačiau jeigu jau pasiryžote kergti dėl kalytės, tai nemanau, jog keletas parodų jums bus sunkiau morališkai nei sterilizacija.
Bet Daivos pasiūlytas variantas dėl papildomo krūvio ir bado dietos irgi naudotinas tokiais atvejais. :rolleyes:

Beje, maniškis turbūt bus jūsų kalytės labai artimas giminaitis, Tango Svajonių Žemė. :)

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-12-03 22:15 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2007-12-03 19:29
Pranešimai: 30
Miestas: KAUNAS
Tai turbūt, kad giminaitis. Mano taksytės tėtis - Axel Malinowy raj, o mama - Grasė Levanda. Apie parodas matyt teks pagalvoti, nes man jos labai jau gaila. Labai jau jinai kankinasi. O aš ją labai myliu...

_________________
KLEOPATRA-SVAJONIŲ ŽEMĖ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-12-03 22:22 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('VITA', 'T')ai turbūt, kad giminaitis. Mano taksytės tėtis - Axel Malinowy raj, o mama - Grasė Levanda. Apie parodas matyt teks pagalvoti, nes man jos labai jau gaila. Labai jau jinai kankinasi. O aš ją labai myliu...


Aha, tai tėvelis tas pats pas mus ;). O dėl parodų, tai kaip minėjau - jums kaip tik "ant nosies" patogi paroda Kaune. Beje, parodose galima registruotis ir nesant klubo nariu, tik tuomet parodos kaina dviguba. Bet metinio nario mokesčio kaina tikrai atsiperka jau per porą parodų. Tiesa, galimos dar išlaidos - parodinio pavadėlio įsigijimas, bet jis nuo kažkur 5 lt. paprastas kainuoja (kaip kokioje parduotuvėje), tikrai nebrangiai.

Beje, parodos - tai puiki galimybė susipažinti su šuns giminaičiais ir jų šeimininkais gyvai ;).

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-12-03 22:27 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2007-12-03 19:29
Pranešimai: 30
Miestas: KAUNAS
Ačiū už pagalbą. Aš pamąstysiu ir turbūt pasiryšiu.

_________________
KLEOPATRA-SVAJONIŲ ŽEMĖ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007-12-03 22:30 
Atsijungęs
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 16:30
Pranešimai: 1528
Miestas: Vilnius
Kol nepradėjote, klausimams apie parodas prašome kurti naują temą ir ten klausti ;)

_________________
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Baisa
Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Šmėkla
Veislynas "Vaivorykštė"


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007