Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Vaistai
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=1013
Puslapis 12

Autorius:  :) [ Tre, 2011-08-10 20:10 ]
Pranešimo tema:  Vaistai

Mūsų "draugė" surijo pusę indelio homeopatinių vaistų nuo karpų. Ką daryti? Kreiptis į vet ar dar palaukti?

Autorius:  DaivaD. [ Ket, 2011-08-11 7:17 ]
Pranešimo tema: 

Na jei jie tikrai homeopatiniai, tai nieko nedaryti, ten gi nieko nėra, tik cukriukas, aliejukas arba vandenėlis :D :D O veikliųjų medžiagų kiekis, žymimas raidėm D arba C su skaičiukais, yra nykstamai mažas. Na, pvz., jei tuščią butelį nuo degtinės penkis kartus praskalausite vandeniu, ir vėl pripilsite vandens, tai turėsite homeopatinę degtinę. Poveikis gali būti maždaug toks pats, kaip švęsto vandens. T. y., joks, net pagirių nesukels. :D

Tiesa, gana dažnai hoeopatija painiojama su fitoterapija, kur naudojami žoliniai preparatai, ir veikliųjų medžiagų dozė gali būti nemaža.
Į sudėtį žiūrėkit, ar bent jau pavadinimą parašykit, tada patarsim, ar ten yra kokių nors veikliųjų medžiagų.

Autorius:  :) [ Ket, 2011-08-11 8:22 ]
Pranešimo tema: 

Sudėtis, kuri man asmeniškai nieko nesako: chelidonium3, teucrium 3, Ac. Nitricum 3, staphysagria 3, thuja 3.
Vaistų pavadinimas: thuja.
Šiaip tai tikrai homeopatinis preparatas ir šuo dar kvėpuoja, tad gal ir neverta panikuoti...

Autorius:  DaivaD. [ Ket, 2011-08-11 11:05 ]
Pranešimo tema: 

Na, jūs vis tiek nenurašėt pilno pavadinimo, thuja yra ir tepalų, ir žirniukų, ir lašų. O sudėtyje turėtų būti ir mano minėtos raidės D arba C, kurios reiškia, kad veiklioji medžiaga skiesta šimtus ar tūkstančius kartų.
Bet turbūt ir neverta vargintis, kaip ir sakiau - ten tik vandenėlis, aliejukas arba cukriukas :)

Autorius:  Saule [ Ket, 2011-08-11 13:16 ]
Pranešimo tema: 

Mano pirmas taksas nenumirė suvalgęs 40-ies Faringosepto tablečių pakuotę (su visomis tabletėmis) bet vėmė ilgai ir stipriai :)

tiesa, po to niekada nebekosėjo :)

Autorius:  :) [ Ket, 2011-08-11 17:54 ]
Pranešimo tema: 

Na va, pasirodo taksai yra narkomanai.:)
Beje, tai buvo saldžių žirniukų pavidalo vaistai, gal todėl ir nekeista, kad maniškė taip susiviliojo.

Autorius:  alisa [ Šeš, 2011-11-19 20:13 ]
Pranešimo tema: 

Nežinau ar čia pataikiau,bet koks gali būt glicino šalutinis poveikis? Šiandien nupirkau, bet kai kas sako, kad gali pakenkt, tai nežinau ką daryt. O šuns nervai silpnoki...:(

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2011-11-19 21:50 ]
Pranešimo tema: 

Nepakenks. Pagaliau paskaitykit informacinį lapelį.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Šeš, 2011-11-19 23:11 ]
Pranešimo tema: 

Nepastebėjau jokių šalutinių poveikių šuniui, beje tiesioginio taip pat nelabai...O va pačiai nuo jo tai visokie spalvoti sapnai pradėjo sapnuotis :).

Autorius:  Rodnega [ Sek, 2011-11-20 9:23 ]
Pranešimo tema: 

Atleiskite, Daiva, bet... JŪS medikė? Jei Alisos taksui kas nors nutiks - glicinas juk vis dėlto vaistas ir visų yra skirtingai toleruojamas, jūs gal padovanosite kitą šuniuką? Tiesiog smalsu. Nes taip drąsai rekomenduoti gali tik medikas $this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'N')epakenks. Pagaliau paskaitykit informacinį lapelį.

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2011-11-20 9:52 ]
Pranešimo tema: 

Individuali alerginė reakcija į gliciną pasitaiko labai retai. Taip retai, kad galima sakyti tik teoriškai, praktikoje jos nebūna. Ir tai - ne į patį gliciną, kuris yra visai ne vaistas, o natūrali amino rūgštis, visų mūsų organizmų dalis, o tik į pagalbinius komponenntus.
Čia matyt jūs ir esate tas asmuo, kuris nuolat Alisai patarinėja visokias nesąmones?

Autorius:  Rodnega [ Sek, 2011-11-20 10:28 ]
Pranešimo tema: 

Jums atsakingas vaistų vartojimas yra nesąmonė? Ak, na taip. Juk jei kas, taigi ne jūsų šuo alergizuos ar padvės. Beje, taip ir neatrašėt. Jus medikė?

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2011-11-20 11:48 ]
Pranešimo tema: 

Aš ne medikė. Bet aš moku skaityti tai kas parašyta, žinau kas yra aminorūgštys, ir kokia glicino cheminė formulė.
Be to, aš šito puslapio moderatorė. Užtektinai prisiskaičiau jūsų kliedesių kituose forumuose, čia mums savo dumblo neskleisit.

Autorius:  Rodnega [ Sek, 2011-11-20 12:11 ]
Pranešimo tema: 

Ačiū už atsakymą. Matot, aš skaityti irgi moku, bet nepatarinėju gydymo klausimais. Nes bet koks patarimas neša atsakomybę. Ir niekas negali garantuoti, kad jūsų minėtas Glicinas nepakenks. Tad, nepaisant savo simpatijų ir antipatijų, gal palikim mediciną medikams? Pažadėjau Elviną nuvežti pas veterinarę, kuri puikiai išmano apie rusiškus vaistus. Ir savo žodį tesėsiu. Tai gi, šuniuką apžiūrės nusimanantis žmogus o mes sužinosim kažką naujo, ką galėsime parašyti forume. Visiems nuo to bus tik geriau.
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'A')š ne medikė. Bet aš moku skaityti tai kas parašyta, žinau kas yra aminorūgštys, ir kokia glicino cheminė formulė.
Be to, aš šito puslapio moderatorė. Užtektinai prisiskaičiau jūsų kliedesių kituose forumuose, čia mums savo dumblo neskleisit.

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2011-11-20 12:20 ]
Pranešimo tema: 

Deja, Rodnega, jūs patarinėjat. Nuolat. Ir patarinėjat dažniausiai blogai.
Pakeiskit šiame pokalbyje žodį "glicinas" žodžiu "aktyvuota anglis", ir jūsų demagogija apie tai, kad aš neva skatinu neatsakingai vartoti vaistus, skambės daugiau negu juokingai. Ar prieš duodama šuniui aktyvuotos anglies tabletę, irgi einat pas veterinarą? Jūsų valia, bet jūsų melo ir šmeižto šiame forume netoleruosim.
Kai sužinosit "kažką naujo", būkit maloni, nerašykit savo žinių šitam forume, nes tai, kas jums bus naujas atradimas, mes visi sėkmingai galim perskaityti glicino informaciniame lapelyje ir internete.

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/