Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Pūslės uždegimas, o gal ir daugiau
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=1027
Puslapis 11

Autorius:  Trepsė & Co [ Pen, 2011-09-09 9:12 ]
Pranešimo tema:  Pūslės uždegimas, o gal ir daugiau

Turbūt man nelemta kiek ilgesnį tarpą pagyventi be rūpesčių. Šiandien pastebėjau, kad Fėja siusioja su krauju. Nuo 6.00 ryto kokius 3 ar 4 kartus - po nedaug, bet su lašeliais kraujo. Šiaip elgesys nepakitęs, neatrodo nuliūdusi ar vangesnė.

Vos sulaukiau, kol pradės dirbti klinika. Prisitraukiau iš balutės šlapimo ir nuvažiavom pas Žilinskienę. Mus priėmė jaunoji dr. Gintarė, padarė šlapimo tyrimą, kuris rodo stiprų pūslės uždegimą. Dar užčiuopė kažkokį darinį pilvelyje, kuris gali būti akmuo, kristalai arba tiesiog kakutis. Paėmė kraujo, vakarop važiuosim echoskopijos. Paskyrė antibiotikų kol kas.

Baisiai nervinuosi. Todėl ir rašau, jau man atleiskit. Visada gera gauti kokių patarimų ar rekomendacijų (hmm, ko gero tai beveik tas pats).

Autorius:  Trepsė & Co [ Pen, 2011-09-09 19:00 ]
Pranešimo tema: 

Akmenų echoskopas neparodė. Kraujo tyrimai geri. Turbūt tik cistitas. Kai, man grįžus, ji pasiusiojo, kraujo salelės buvo ne ryškiai raudonos, o tamsesnės, tarsi sukrešėjusios. Liepė dvi savaites gerti antibiotikus.

Autorius:  Safyra [ Pen, 2011-09-09 22:16 ]
Pranešimo tema: 

Mąstau vis, ar esant pūslės uždegimui taip labai pakinta šlapimo spalva, kad akivaizdžiai net matot... Ir dar tas kraujas.
O tyrimus babeziozei nustatyti ar darė?

Autorius:  Trepsė & Co [ Pen, 2011-09-09 22:39 ]
Pranešimo tema: 

Ne, babeziosės neieškojo. Nors man atrodė, kad tai savaime suprantama. Ir ne šlapimo spalva buvo pakitusi, buvo kraujo lašeliasi šlapime. Tik kai susurbiau viską į švirkštą, susimaišė, tada skystis tapo rusvos spalvos. Kai parėjau iš darbo. ji pasiusiojo, o siusiuko vidury buvo tarsi krešančio kraujo darinys, toks tamsus, ne skaisčiai raudonas. Bet vakare - vėl ryškiai raudona salelė siusiuke. Gal rytoj važiuoti kur nors tirti dėl babeziozės?

Autorius:  Safyra [ Pen, 2011-09-09 22:52 ]
Pranešimo tema: 

Pagal Jūsų pasakojimą tada nepanašu, bet ką gali žinoti. Man čia atrodo kaip kraujavimas iš šlapimo sistemos. Žmonėms, kad nustatytų iš kur kraujuoja, renka šlapimą į tris indus ir žiūri kokioj porcijoj atsiranda kraujas. Aišku šuniui to nepadarysi, bet gal nors galit pažiūrėti kada pasirodo kraujas, pradžioje ar gale šlapinimosi. Būna, kad akmenys nubrozdina epitelį ir tada irgi gali pakraujuoti.

Autorius:  Trepsė & Co [ Pen, 2011-09-09 23:42 ]
Pranešimo tema: 

Greičiausiai gale, nes, padariusi balutę, ji susigėdusi bėga tolyn, o tai liudija kraujo lašai. Rytą taip buvo, bet ką tai reiškia?

Autorius:  Saule [ Šeš, 2011-09-10 6:42 ]
Pranešimo tema: 

Tikrai nemanau, kad babezės, šuo visai kitaip elgtųsi, pastebėtumėt. Man labai primena pūslės uždegimą, manau antibiotikai greitai viską sutvarkys.

Autorius:  Trepsė & Co [ Šeš, 2011-09-10 9:47 ]
Pranešimo tema: 

Šiandien kraujo nebuvo, o Fėja žaidžia su mažylėmis, kaip anksčiau (turiu dvi pamestinukes kudliukes). Tiesa, echoskopas parodė išburkusią pūslės gleivinę - bakterinis uždegimas, taip sakė daktarė. Dažnai pasitaiko, nėra taip baisu, kaip atrodo. Nė vienai mano šunei taip nėra buvę. Labai išsigandau. Bet dabar reikės 2 savaites gerti antibiotikus. Dar nusipirkome gerų bakterijų.

Autorius:  ramint1 [ Pir, 2011-09-19 18:42 ]
Pranešimo tema: 

Kaip dabar Fėjos sveikata?

Autorius:  Gabria [ Pir, 2011-09-19 20:29 ]
Pranešimo tema: 

kažkur Trepsė dingo :unsure: Tikiuosi su jos šunytėmis viskas OK.

Autorius:  Trepsė & Co [ Ket, 2011-09-22 19:18 ]
Pranešimo tema: 

Šiandien baigėm antibiotikų kursą. Pusė tabletės kažkur dingo, bet gal nebus blogai dėl tos puselės. Jau antrą dieną po pradėto gydymo nepastebėjau jokių negalavimo simptomų.

Autorius:  ramint1 [ Pen, 2011-10-21 17:47 ]
Pranešimo tema: 

Spėju, kad Bellai yra pūslės uždegimas. Paskutines dvi dienas nelaiko visai šlapimo, dažnai laižosi ir cypia. Skambinausi Diržinauskui, tai liepė uroseptą duoti. Važiuosim ieškot to vaistuko. Nežinau, ar savaitgalį dar stebėt ją, ar vežt kur, kad padarytų tyrimus, nes mūsų gydytojas priims tik pirmadienį.

Autorius:  roma.pru [ Pir, 2013-02-11 15:28 ]
Pranešimo tema: 

Sveiki, mano taksiukę Liviją kankina šlapimo nelaikymas po gimdymo, būna, kad net į savo paklotuką prišlapina, kas tai gali būti? Anksčiau ji visada pasiprašydavo į lauką

Autorius:  Marijonas [ Pir, 2013-02-11 20:40 ]
Pranešimo tema: 

čia patars gydytojas ...

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/