Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

epilepsija
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=1107
Puslapis 12

Autorius:  Dziazas [ Sek, 2012-03-18 17:35 ]
Pranešimo tema:  epilepsija

sveiki, gal kas girdėjot, kas iš aplinkinių gal turit šunį su epilepsija. mano haskiui šiandien naktį pirmą kart pasirodė, paskui antrą kart dieną. baisiai baisu, kaip pasielgt su šuniuku protingai, baisu, kad neliktų koks nepilnavertis, vis dėlto didelis šuo bus, o namie ir vaikų mažų yra. prašau, gal kas susidūrėt, kaip elgėsi, ką darė.

Autorius:  mielka [ Sek, 2012-03-18 18:05 ]
Pranešimo tema: 

http://www.super-retriveriai.lt/nuo-iki ... pilepsija/ iš tikro patikrinkit gal tai ne epilepsija, duokit kalcio...

Autorius:  Dziazas [ Sek, 2012-03-18 18:50 ]
Pranešimo tema: 

kalcį geria kiekvieną dieną jis pas mane su Džiazu jau kokį pusantro mėnesio, parašyta galima duot kiekvieną dieną kol auga šuniukai.

Autorius:  mielka [ Sek, 2012-03-18 19:08 ]
Pranešimo tema: 

aha vadinas tikrai gali būt epilepsija...

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2012-03-18 19:46 ]
Pranešimo tema: 

Pirmiausiai aišku reikėtų konsultuotis su veterinaru. Ir su veisėju. Kokio amžiaus šuo?
Reikia aiškintis. Traukuliai gali būti dėl įvairių priežasčių.
Nu bet su tuo kalcio davimu kiekvieną dieną... tikiuosi, šuns organizmas tiesiog neįsisavins jo, nes priešingu atveju kalcio perteklius padaro labai daug žalos.

Autorius:  Dziazas [ Sek, 2012-03-18 21:35 ]
Pranešimo tema: 

na įdomiai tikrai su tuo kalciu, nes mums patarė veterinarijoj gerti jį kokį mėnesį ir padaryt pertrauką kokį mėnesį ir vel gert mėnesį. ir tablečių biškį 350 vienetų, na tikrai kaip karvei. žodžiu jau pačiai silpna, viską dariau, kad tik būtų geriau.
dar su veisėja šiandien susitikau, tai kalei taip pat putos drimba ir sako, kad nuo šniūro prisismaugė, kol iki manęs atėjo. Aš nelabai tikiu. po to ji labai sako čia nieko baisaus jei epilepsija, nes drauge atseit turi šuniuką su epilepsija, sako viena tabletė į dieną ir nieko baisaus, turbūt ta kalė ir bus jos ta įsivaizduojama draugė, turbūt pati kalei duoda vaistų, traukulių nėra, o tik putos drimba.

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2012-03-19 8:02 ]
Pranešimo tema: 

O jūsų haskiukas su dokumentais?

Autorius:  Dziazas [ Ant, 2012-03-20 7:51 ]
Pranešimo tema: 

ne, jis buvo be dokumentų, jo tėvai abu su dokumentais, bet kadangi nevedė į parodas, šuniukai dokumentų neturi. vakar vežiau pas veterinarą, sakė tikrai epilepsija, susisiekiau su šeimininkais, tai grąžino pinigus, o šuniukas liko man. tai va turiu sergantį šuniuką. kol kas vaistų dar nenupirkau, nes maniau gal jie sau šuniuką dar pasiims, dar vaistų negavęs, bet priepuoliai jau pusantros paros nesikartoja. sako būna išauga. šeimininkė šuniuko kai atvažiavo labai verkė, kūkčiojo, tiesiog prisiekinejo, kad tikrai jų mama neserga epilepsija ir jų čia vienintelė ir paskutinė vada, kalę kastruos. panašu, kad tiesą sako, bet kartais gali ir apsigaut, bet šiaip labai maloni moteris. nežinau ąsu juo daryt reiks, jei jam dažnai kartosis, nes būna ir vaistai sakė nepadeda, o dar ir vaikų namuose mažų yra, duok dieve, kad būtų stebuklas ir nebeužeitų, nors pati tuo netikiu.

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2012-03-20 8:19 ]
Pranešimo tema: 

Čia forume yra žmonių, susidūrusių su šunų epilepsija. Gal jums daugiau ką patars.
Ar žinote dokumentinius tėvų vardus?
O kodėl jaudinatės dėl vaikų? Ar jis priepuolio metu darosi agresyvus? Jei tik klasikinis priepuolis su sąmonės netekimu, tai nematau priežasties kodėl taip reikėtų pabrėžti vaikų buvimą.
Gal dar čia užeikit, yra ir kitų žmonių, kurie susidūrė su haskių epilepsija http://www.supermama.lt/forumas/index.p ... 236&st=312

Autorius:  Dziazas [ Ant, 2012-03-20 13:05 ]
Pranešimo tema: 

labai ačiū, pasiskaitysiu, vienur skaičiau, kad su laiku būna šunys šeimininkų neatpažįsta, bijau, kad kas nesusuktų, vis dėlto užaugs jis didelis. Šiaip nebūna jis agresyvus, jam 3,5 mėnesiai, dar mažiukas, buvo tik trys kas 8 valandas pasikartojantys priepuoliai, užtrunkantys po minutę, kol kas dar nepasikartojo daugiau. dokumentus tėvų čiupinėjau pati, bet kvailai padariau, kad tėvų neužsirašiau vardų. nemaniau, kad prireiks, dabar kai pagalvoju, reiktu pasakyt kokie tėvai Džiaziuko, ir nepasakyčiau, bet gali pasiskaityt reikalui esant, pasimokiau iki kaulo, kokia svarba dokumentų.

taip pat vežiausi vitaminus, kurios duodu, rodžiau, gal sakau jų buvo per daug, sakė jokiu būdu negali nuo jų būt taip, tik duot nepatarė, sakė vieną kalcį negerai duot, nes jis išstumia fosforą ar kažką panašaus išstumia, nepamenu, bet negerai, kiek veterinarų tiek nuomonių, bet nebeduodu aišku.

Autorius:  Safyra [ Ant, 2012-03-20 14:03 ]
Pranešimo tema: 

Turėjau taksą sergantį epilepsija. Priepuoliai prasidėjo maždaug nuo vienerių metų amžiaus. Baisu buvo tik pradžioj, paskui pamažu susigyvenom su jos liga. Priepuolio metu stengdavausi sėdėti šalia, apvalydavau, žiūrėdavau, kad nesusikandžiotų liežuviuko ir glostydavau glostydavau... Vienas veterinaras buvo pataręs atgirdyti degtine, bet taip ir nepasiryžau to padaryti. Išgyveno ji 10 metų.

Autorius:  Dziazas [ Ant, 2012-03-20 14:22 ]
Pranešimo tema: 

AČIŪ, kad dalinatės savo patirtimi, o kaip suprast atgirdyti degtine.

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2012-03-20 14:51 ]
Pranešimo tema: 

Man tai kažkaip atrodo, kad 3,5 mėn - per jaunas amžius, kad pasireikštų idiopatinė epilepsija. Manau, aš daryčiau visus įmanomus tyrimus, ir kas žino, gal atsirastų kažkokia priepuolių priežastis, kurią nesunku pašalinti. Gal tie tyrimai ir nieko neparodytų - tada beliktų susitaikyti su idiopatine epilepsija ir vartoti vaistus.

Autorius:  Marijonas [ Ant, 2012-03-20 14:59 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'M')an tai kažkaip atrodo, kad 3,5 mėn - per jaunas amžius, kad pasireikštų idiopatinė epilepsija. Manau, aš daryčiau visus įmanomus tyrimus, ir kas žino, gal atsirastų kažkokia priepuolių priežastis, kurią nesunku pašalinti. Gal tie tyrimai ir nieko neparodytų - tada beliktų susitaikyti su idiopatine epilepsija ir vartoti vaistus.
po kelių mėnesiukų pradės bręsti.. gal praeis??? Bet reiktų su Dr. spręsti problemas, forumas čia menkas patarėjas. Gal kirminais apsinuodijęs?

Autorius:  Dziazas [ Ant, 2012-03-20 15:37 ]
Pranešimo tema: 

dėl tyrimų tai patarė, kad neverta, simptomai labai aiškūs. nuo kirminų sudaviau, lyg nieko ir neturėjo, nebent turit omeny dar kažkokius baisesnius kirminus, kurių nežinau ir gali sukelt panašius simptomus.

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/