Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 12:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: šuniuko cypimas
StandartinėParašytas: Sek, 2013-02-03 11:31 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Ket, 2012-09-27 17:17
Pranešimai: 7
sveiki,
Mūsų šunytei netoli septynių mėn. Judri, išvien žaist nori - na lyg ir sveikas šuo. Neseniai nuvežiau pas veteranarą, nes kažko ji man pradėjo cypaut. Galvodavau, kad į lauką nori, nes cypia kai nori, bet išvedu, grįžtu, ir toliau cypia. Nuvežė paėmė kraujuką ir sužinojo, jog su skrandžiu problemos, sakė, jog galėjo lauke ką užvalgyt negero, tai ir vaistukų gavom, ir maistuką specialų valgom. Grįžę, nuo tos dienos jau kaip ir gerai buvo, o va šiąnakt ji atpyle, ir na va ryte vėl cypauja. Tai net nežinau.. beje, jai dantukai neseniai iškrito ir dygsta nauji, tai gal skaudėt gali? na geriausiu atveju manau, kad žaist nori ir įprato taip prašytis visko, bet na ji tikrai liūdnoka... gal patarsit ką? dėkui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-02-03 11:49 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
Ėst neduot, tik gert... ir pas daktarą kuo skubiau.

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-02-03 12:22 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 14:05
Pranešimai: 792
Miestas: Kaunas (beveik)
Aš su sergančiais taksais nelabai susidūrus, bet man panašiau, kad ruja gali būti greit. Mano kalės prieš pirmą rują labai nerimaudavo ir vaikštinėdavo iš kampo į kampą tyliai pacypaudamos.
Kad pavemia, jei tokie pavieniai atsitikimai ir daugiau nieko, tai aš nekreipiu dėmesio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-02-03 13:01 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:25
Pranešimai: 653
Miestas: Kaunas
Visų pirma kraujo tyrimas negali parodyti, kad problema yra konkrečiai su skrandžiu. Jei yra kokių problemų su virškinimu, šuo vemia, viduriuja, o kraujas rodo uždegimą, tada aišku galima įtarti skrandį. O cypimas be jokių virškinimo problemų tikrai negali reikšt būtent, kad kažkas negerai su skrandžiu.
Kaip Lina rašė, pavieniai vėmimai irgi nereiškia, kad yra kažkokių didelių skrandžio sutrikimų. Šuns skrandis dažniausiai visada atmeta lauk, jei į jį papuola kažkas sunkiai virškinamo, gali pavėmaliot dėl skrandžio sulčių pertekliaus, tada vemia gelsvu skysčiu čiut putotu.
Jei matysit, kad šuniukas tikrai prastai jaučias, nuveškit dar pas kitą veterinarą. Gal aišku klystu, bet šito veterinaro gydimas man nelabai patiko, toks jausmas, kad iš tų veterinarų, kurie visas ligas bando išgydyt savo prekiaujamu maistu :). Nors gal ir klystu ;).
O dėl cypimo gali būt daug priežasčių, viena iš jų artėjanti ruja, kaip irgi minėjo Lina. Būna šuniukų, kurie sunkiai valdo savo emocijas ir mėgsta pacypaut :) Būna, kad cypimu terorizuoja šeimininkus, reikalaudami dėmesio ;) Nesirkit :).

_________________
www.laukinisazartas.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007