Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Sisiukai
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=215
Puslapis 12

Autorius:  Anna & Trilly [ Sek, 2008-05-04 12:43 ]
Pranešimo tema:  Sisiukai

mes turime problemėlę.... mūsų Triliukė pradėjo labai dažnai sisioti namie, nebesulaiko gal.... anskčiau tik retkarčiais padarydavo ant grindų jei neišeidavo išeiti ilgai į lauką... praktiškai dabar kas pora valandų sisioja ir pakankamai didelėm balutėm... nežinau ką daryti :wacko: gal jai koks pūslės uždegimas? veterinaras sakė sisiuką atnešt analizei, bet jį reikia pagauti kai sisioja, o man niekaip neišeina, nes padaro pačioje neįtikėtinoje vietoje ir momentu...
šiek tiek pradėjau jai duoti lakti pasukų ir kefyro.... gal tai nuo to? padėkite, nusibodo plauti parketą, beje, ir Triliukei manau stresas..

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2008-05-04 12:51 ]
Pranešimo tema:  Re: sisiukai

$this->bbcode_second_pass_quote('Trilly', '')iek tiek pradėjau jai duoti lakti pasukų ir kefyro.... gal tai nuo to? padėkite, nusibodo plauti parketą, beje, ir Triliukei manau stresas..
Gali būti ir taip. Patikrinti nesunku, tiesiog neduokite šių produktų kelias dienas, ir pažiūrėkite kas bus.
Šlapimą tyrimams bus lengviau "pagauti" ryte išvedus į lauką su pavadėliu. Reikia turėti su savimi lėkštutę. O dar patogiau bus panaudoti samtį ar kitą pakankamai plokščią indą su ilga rankenėle.

Autorius:  Anna & Trilly [ Sek, 2008-05-04 17:17 ]
Pranešimo tema: 

Ačiū. dabar pabandysiu neduoti kefyrų...... :-) ir pagauti sisiuką :D

Autorius:  amiara [ Sek, 2008-05-04 17:26 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'b')et jį reikia pagauti kai sisioja, o man niekaip neišeina,
Jei jau niekaip nesigaus pagaut sisiuko analizam, tai galima ir nuo parketo su vienkartiniu švirkštu surinkt. Tyrimam gi ten visai nedaug reikia ;) .

Autorius:  Anna & Trilly [ Sek, 2008-05-04 18:37 ]
Pranešimo tema: 

su švirkšteliu as jau bandžiau, sakė veterinaras netinka, nes analizė bus neteisinga dėl pašalinių, ant grindų buvusių bakterijų :( dėl to ir kankinamės su tais sisiukais...... tikiuosi, kad čia tik nuo kefyro tas sisiojimas.

Autorius:  Lintu [ Sek, 2010-04-11 8:58 ]
Pranešimo tema: 

Mano Dona kambaryje pasisioja tik tada kai būna nėščia. Matyt jai ten spaudžia viską tie šuniukai.

Autorius:  edam [ Ant, 2010-09-28 16:06 ]
Pranešimo tema: 

Sveiki,
(Nekuriant naujos temos prisijungsiu čia ir klausiu ne apie taksiuką (gaila)).
Mūsų pusės metų anglų kokerspanielių veislės kalytė antra diena pradėjo šlapintis kas 10-15 min mažom balytėm. anksčiau taip niekada nebuvo, ar gali būti, kad tai šlapimo pūslės uždegimas, ar pirmosios rujos pasekmės? Šiaip šunelis jaučiasi gerai, ėda, žaidžia ir t. t. Gal kas žinote šlapimo pūslės uždegimo simptomus?
Iš anksto ačiū ;)

Autorius:  mielka [ Ant, 2010-09-28 16:14 ]
Pranešimo tema: 

Gali būti ir ruja... mano Baisa visada prieš ir per rują daug mažom balytėm daro... Juk reikia pažymėti kur vyrai turi eiti :D

Autorius:  edam [ Ant, 2010-09-28 17:04 ]
Pranešimo tema: 

na tikiuosi kad taip, ir greičiau baigsis, nes baigia visus namus susysioti. :huh: Kažkaip išgąsdino toks elgesys :wacko:

Autorius:  mielka [ Ant, 2010-09-28 18:07 ]
Pranešimo tema: 

O anksčiau dar namie bėdelių pasitaikydavo? Jei ne tai važiuokite geriau pas veterinarą, nes ne iki tiek smegenys kalytei susisuka per rują...

Autorius:  edam [ Ant, 2010-09-28 18:26 ]
Pranešimo tema: 

na dar pastebėsim pora dienų kaip mūsų ciūcei seksis, jei niekas nesikeis, tai nuvešim pas veterinarą. Gal kokį galite Vilniuje rekomenduoti? Pas ką savo mažylius vežate?

Autorius:  Gabria [ Ant, 2011-11-22 9:28 ]
Pranešimo tema: 

trečia diena gyvename naujame bute, trečia diena Trolis žymi viską - baldus, sienas, dar neiškrautus daiktus... Į lauką vedamas 3 kartus per dieną, maistas nepasikeitė, namie visą laiką kas nors būna su juo. Kada tai baigsis ir ką reikia daryti tokiu atveju? :wacko:

Autorius:  erating [ Ant, 2011-11-22 10:41 ]
Pranešimo tema: 

pas mus atvirkščiai, nuo lapkričio gyvename naujame bute ir kaip tik nustojo sisiukus daryti namuose. na bet pas mus buvo ne tai kad žymėjimas, o tiesiog sysiojimas. mes kai persikraustėm, vieną naktį vienur pridarė, kitą - kitur. tada nebeleidom kartu miegoti, išvarėm vieną patį į koridorių, padėjom palutę, davėm pauostyti griežtai ką pridirbęs yra. na žodžiu griežčiau pasielgėm ir suprato tada iš pirmo karto. kelias naktis miegojo atskirai, po to įsileidom pas save ir baigėsi tie šposai - nebedaro namie ant kilimo :) na palutę vis tiek paliekam nakčiai ar kai esam darbe, bet ją paliekam prie durų koridoriuj. tai būna, kad kartais ant jos padaro, bet būna ir kad išvis nedaro. žodžiu problema kaip ir išsisprendė. bet teko griežčiau kalbėtis su Rokiu. manau čia kaip koks šuns charakteris - švelnesniam šuniukui gal ir užtenka pasakyti "niu niu niu" ir jam gal užteks to. o pas mus Rokis šposininkas, pažiūri meiliai, ir tik nusisuk - jau neša kokią tapkę su iškelta galva ir vizgina uodegą. na tai va taip ir su sysiukais - jam reikėjo griežtesnės pamokėlės :) Mano draugas su juo pakalbėjo, man nekaip sekas (tik supraskit teisingai - nemušė, tik parodė kame reikalas). pabandykit ir jūs griežčiau pakalbėti - uždarykit į tamsų kambarėlį 10-iai minučių po to kai pridirbs. ne visiems užtenka pamokomojo žodžio...
:lt:

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2011-11-22 10:41 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Gabria', 't')rečia diena gyvename naujame bute, trečia diena Trolis žymi viską - baldus, sienas, dar neiškrautus daiktus... Į lauką vedamas 3 kartus per dieną, maistas nepasikeitė, namie visą laiką kas nors būna su juo. Kada tai baigsis ir ką reikia daryti tokiu atveju? :wacko:
LABAI stipriai nupurtyt, jei užklupsit nusikaltimo vietoj. Labai stipriai išbart. Išguit iš lovų.

Autorius:  erating [ Ant, 2011-11-22 10:46 ]
Pranešimo tema: 

na va - Daivos patarimas kaip ir mano (tik trumpiau aprašytas :)). Bausmė, kurios jis labiausiai nemėgsta (Rokio didžiausias skausmas - miegoti atskirai) :)
:lt:

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/