Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Kirmėlės
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=224
Puslapis 15

Autorius:  Raminta [ Sek, 2008-05-18 19:51 ]
Pranešimo tema:  Kirmėlės

Ar vaistus nuo kirmėlių reikia duoti kas mėnesį iki metų, ar tik prieš skiepus?

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2008-05-18 22:33 ]
Pranešimo tema: 

Kas mėnesį per dažnai, užtektų kas tris mėnesius. Dažniau reikėtų duoti tik tuo atveju, jei tiksliai žinote, kad šuniukas turi daug kirminų, ir vienkartinės dozės neužtenka.

Autorius:  lapexs [ Tre, 2008-07-23 17:23 ]
Pranešimo tema: 

Norėčiau paklausti, kokias tabletes ptartumėte. Esu girdėjusi, kad nuo Drontal būna įvairių negerumų dažniau nei nuo kitų... Kaip yra iš tiesų?

Autorius:  DaivaD. [ Tre, 2008-07-23 17:59 ]
Pranešimo tema: 

Ne viską, kas parašyta rusų forumuose, reikia paraidžiui taikyti mūsų šaliai :) Rusijos vaistų rinkos ypatybė - daug (LABAI daug) padirbtų preparatų. Be to, Drontal - dažniau už kitus naudojamas vaistas, atitinkamai ir dažniau pasitaiko netipiškų reakcijų.
Visada naudojau Drontal+, ir neturėjau problemų. Vieną kartą susigundžiau pabandyti analogą Dehinel, tai vienas iš šunų po pusvalandžio jį išvėmė. Bet tai nereiškia, kad preparatas blogas, tiesiog tokia buvo individuali reakcija - sudirgino skrandį, o tas ir atsikratė dirgiklio.
Reikia nepamiršti, kad absoliučiai visi antihelmintikai yra nuodai. Tai neišvengiama. Todėl negalima jais piktnaudžiauti.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Tre, 2008-07-23 21:37 ]
Pranešimo tema: 

O kaip tie tepami vaistai, gal jie mažiau kenksmingi? Nes mums vetas net nesiūlė jokių tablečių, tik patepė ir sakė, kad tas tepalas suparaližiuoja kirmėles. Nors jokių kirmėlių taip ir nepamačiau po to, tai turbūt jų ir nebuvo ^_^

Autorius:  DaivaD. [ Tre, 2008-07-23 21:49 ]
Pranešimo tema: 

kas per tepalas - pasta, kurią sušeria šuniukui, ar lašai ant keteros? Pastos poveikis iš esmės toks pats kaip ir tablečių, tik švelnesnis, todėl mažiukams pasta labiau tinka. jei kartais šuniukas turi labai daug kirminų, ir gauna stiprių vaistų, nuo kurių kirmėlės masiškai išdvesia, mažylis gali stipriai apsinuodyti jų irimo produktais.
Lašai Stronghold saugo nuo išorės parazitų, o taip pat ir apvaliųjų kirmėlių (šunų atveju - askaridžių), tačiau nesaugo nuo plokščiųjų kirmėlių (kaspinuočių).
Dažniausiai jokių kirminų po vaistų davimo ir neįmanoma pamatyti, nes jų išorinis apvalkalas suyra. Jei matytųsi, tai reikštų, kad kirminų yra neleistinai daug.

Autorius:  Jurga ir Topas [ Tre, 2008-07-23 22:16 ]
Pranešimo tema: 

Taip, tai buvo lašai ant keteros. Tai išeitų, kad jų nepakanka? Antram skiepui žadam eiti pas kitą vetą, tai žiūrėsim, ką jis sakys.

Autorius:  eolo-arfa [ Tre, 2008-07-23 22:54 ]
Pranešimo tema: 

Lašai ant keteros yra nuo išorinių parazitų, - erkių, blusų.

Antihelmintiniai preparatai - nuo žarnyno parazitų. Nuo kaspinuočių ir echinokokozės profilaktikai geriausiai tinka Drontal+

Autorius:  lapexs [ Tre, 2008-07-23 23:04 ]
Pranešimo tema: 

prisiskaičiau visokių siaubų... :lol: :lol: :lol: Jau, matyt, per padidinamąjį stiklą į viską žiūriu! Kaip tik ir turime Drontal pasidėję... Kas kiek laiko būtų logiška duoti juos? Kas tris mėn. nebus per dažnai?...

Autorius:  Marijonas [ Tre, 2008-07-23 23:09 ]
Pranešimo tema: 

Nepradėkime mes čia patys neišmanydami savo ciuceliams medikamentus skirt... tam yra Dr. Veterinaras, kuris manau ne veltui akademijose suolus trynė... Čia prisimenu seną filmuką... eilė klinikoje... ateina storulė..."matyt kažką užvalgei..." ateina besilaukianti..."matyt kažką užvalgei..." :D "наверно съела что нибудь" :rolleyes:

Autorius:  DaivaD. [ Tre, 2008-07-23 23:46 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Topas', 'T')aip, tai buvo lašai ant keteros. Tai išeitų, kad jų nepakanka?
Aš manau, pakanka, jei tai buvo būtent tas preparatas, apie kurį galvoju :) Jauniems šuniukams didžiausią pavojų kelia askaridės, o Stronghold (ir dar yra kažkoks analogas, užkrito pavadinimas) nuo jų apsaugo.
Tiesa, tokie preparatai "trys viename" neišvengiamai turi ir nemažą šalutinį poveikį. Todėl verčiau ateityje vartokite atskirus preparatus nuo vidaus ir išorės parazitų.
Ateičiai patarčiau užsirašyti visų šuniui duotų preparatų pavadinimus. Aš rimtesniais atvejais paprašau dar ir ligos istorijos išrašo, na bet mūsų klinikoje viskas kompiuterizuota, tai šitą padaryti paprasčiau.

$this->bbcode_second_pass_quote('eolo-arfa', 'L')ašai ant keteros yra nuo išorinių parazitų, - erkių, blusų.
Laima, dažniausiai taip. Išskyrus, kaip jau minėjau, Stronghold, kuris apsaugo ne tik nuo išorės parazitų, bet taip pat ir nuo apvaliųjų kirmėlių, ir dar šiltųjų kraštų baubo - dirofiliariozės (tokių smulkių kirminėlių, kuriuos perneša uodai, o apsigyvena jie širdyje). Mūsų klimato juostoje tai kol kas neaktualu, todėl bijoti šito baubo reikia tik jei keliaujate su šunimi į šiltesnius kraštus.

$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', 'p')risiskaičiau visokių siaubų... :lol: :lol: :lol: Jau, matyt, per padidinamajį stiklą į viską žiūriu!
Aha, aha... o dabar paskaitykite medicinos enciklopediją :D O paskui, kaip priešnuodį - Džeromo K. Džeromo "Trise valtimi, neskaitant šuns" :D
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'K')aip tik ir turime Drontal pasidėję... Kas kiek laiko būtų logiška duoti juos? Kas tris mėn. nebus per dažnai?...
Kas tris mėnesius - normalu. Nepamirškite, kad šeriantys RAW šunims duoda dar ir česnako - tai irgi nebloga askaridžių profilaktika.

$this->bbcode_second_pass_quote('Marijonas', 'N')epradėkime mes čia patys neišmanydami savo ciuceliams medikamentus skirt...
O aš žinokit drįstu manyti, kad kai kuriuos dalykus išmanau. Ypač tuos, kurių veterinarai gyvenime nesimokė, o šunų augintojams praktikoje tenka nuolat su jais susidurti. Pagaliau jūs gi ir pats turbūt nešeriat šunų "geriausiu iš geriausių, veterinarų rekomenduojamu kombikormu"? A? :D

Autorius:  Marijonas [ Ket, 2008-07-24 0:05 ]
Pranešimo tema: 

:) tai kad mano šunes mėsą labiau ėda... :clap:

Autorius:  vaiva [ Ket, 2008-07-24 9:10 ]
Pranešimo tema: 

o aš jau 100 metų nedaviau Vegai nuo kirminų, kažkaip pamiršusi buvau.... :wacko:

Autorius:  Jurga ir Topas [ Ket, 2008-07-24 10:48 ]
Pranešimo tema: 

Pažiūrėjau skiepų pase. Taip, ten buvo būtent Stronghold preparatas.

Autorius:  lapexs [ Ket, 2008-07-24 10:58 ]
Pranešimo tema: 

Aš jau įpratau pati visur raustis, 10 kartų paklausti, nuomonių paklausyti.... Deja, teko susidurti ir su veterinarų neprofesionalumu, taigi, taip ramiau ;)

Puslapis 15 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/