Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 16:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2008-06-11 18:04 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-06-09 21:26
Pranešimai: 22
Bet kokiu atveju tabletės pradeda veikti gerokai vėliau ir jų veikimas nėra toks efektyvus. Ir veikimas pasireiškia tik po gerų 20 min... Esant stipriai alerginei reakcijai per tiek laiko ir pasimirti galima.

Kita vertus, - jei prasidėjo audringa alerginė reakcija ir yra pabrinkę minkštieji audiniai, - gyvūnas (ar žmogus) tabletės paprasčiausiai gali ir nebepraryti. Beje, pakanka to, kad į alergeną visų pirma sureaguotų gerklė ir kvėpavimo takai, - jau tada neišeis sušerti vaistų.

Todėl jau seniai sakau tą patį, - turėkite leidžiamų antihistamininių preparatų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2008-06-12 10:13 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
O gal tada yra kokie šiuolaikiškesni leidžiami antihistamininiai? Nuo mūsų nelaimingo pirmadienio švirkštą nešiojuosi kasdien!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-06-13 8:40 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-06-09 21:26
Pranešimai: 22
Tai minėtame švirkšte nešiokitės dexametazoną. Jis ne tik desensibilizuoja, bet ir apsaugo nuo smegenų bei minkštųjų audinių edemos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-06-13 13:52 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Jo galėčiau įsigyti vet. vaistinėje ar klinikoje?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2008-06-13 14:12 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-06-09 21:26
Pranešimai: 22
Paaiškinę situaciją jo galite įsigyti pas savo veterinarą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2008-06-15 16:23 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Pas mus paraudo pažastėlės ir prie "kilio" (nežinau kaip įvardinti tą vietą) atsirado 5 centų monetos dydžio dėmė :blink: Ji laižo tą vietą, matyt niežti truputį. Klausiau veto, sakė tepti Cortizemu, bet prednizolonas prie demodekozės nelabai... Ką daryti? Kas per velnias čia mums vėl išlindo? :excl:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2008-06-16 16:40 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Susiruošiau užvesti naują temą, bet žiūriu jau yra, tai pasiskaitinėjau ir aš, nes šiandien kaip tyčia prie uždarų langų Baksas ištino akyse, pirmą kartą patino, kol apsirengiau atsileido. Kadangi buvo ankstus rytas, pamaniau, kad per naktį uodai bus sukandę, per pietus kol dariau valgyt, šunėkas šlaistėsi aplinkui, ogi atsisuku vėl visas guzuotas, šokau į batus, šunį į rankas, ir į kojas, nulėkėm, mūsų vetas atostogose, tai teko baladotis į kitą kliniką. Kol nuvažiavom, atslūgo, nusivežu šunį, į mane žiopso kaip į kvailę, iš serijos šuniuką pabėrė ir atlėkė, nupasakojau kas kaip, tai šunį iščiupinėjo, apšniukštinėjo, nieko nerado, vaistų suleido, švirkštą įdavė, ir sakė, jei pradės tint smarkiai ir dusins, tada suleist. Jokių mašalų namie nėra, viską apšniukštinėjau, langas čiut praviras buvo, nieks negalėjo įskrist, šuns guolis skalbtas prieš gerą savaitę, šuns nemaudžiau, nieko išvis nedariau ir taip ir likau nesupratus nuo ko čia viskas :huh: :huh: :huh:

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-06-17 7:09 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 17:59
Pranešimai: 290
Miestas: Vilnius, Lithuania
Gal vaistų gavo kokių nors, ar kokio naujo maisto? Mums irgi panašiai buvo - spalio mėnuo, jokių vabalų, jokių naujovių, galiausiai likau prie minties, kad nuo antibiotikų, nors nuo jų suleidimo iki pirmų patinimų praėjo 5-6 valandos. Vaizdas buvo neskanus:
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))
Dabar prisiskaičiau visų tų baisybių apie vapsvas... Aš ir namie pastoviai bijau, kad kokia širšė įskris, nes mano kvailiukas tai nemato skirtumo nuo musės - bando suvalgyt :wacko: O kas man vaistinėj leidžiamų antialerginių duos, jie net tablečių be recepto sunkiai duoda :duh:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-06-17 8:11 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket, 2007-10-25 9:44
Pranešimai: 301
Miestas: Vilnius-Kaunas
Lorelei, nueik į vet. kliniką - ten tikrai ir receptą išrašys, ir leidžiamų ampulytę vietoje duos, tuo pačiu paaiškins, kaip vartoti. ;)

Beje, bendrai informacijai - TAVEGILIO LEIDŽIAMO DOZĖ - 1 ml - 20 kg. ŠUNS SVORIO. Leidžiama į raumenį .
Taigi, jei Tango sveria 6,5 kg, tuomet jam reikia tik 0,3 ml.

Leidžiamo Tavegilio ampulytę gavau praeitą ketvirtadienį, Jakovo klinikoje, pas Renatą. Tuo pačiu ir tabletėms išrašė receptą.

_________________
Šuo vizgina uodegą, žmogus - liežuvį. Ž.Petanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-06-17 9:49 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
Nugi žinokit dabar pasiutau, per naktį šunėkas ramiai išbuvo, nesutino, tai nusprendžiau pati parakinėt, ir ką gi aš po vetų apžiūros randu, ogi įkandimą ant pačių kiaušiukų, tai blin kaip jie vakar tą šunį apžiūrinėjo, tai jeigu žymė yra, tai ir vakar turėjo būt, bet stipresnė :blink: :blink: aš suprantu, kad aš išsigandus šuns sutinimo nieko nemačiau, be to, ką ten matyt, kai jis raudonais gumbais nusėtas, bet kai nuvežiau pas juos, tai buvo atslūgę, ir kas svarbiausia visą papilvę čiupino ir žiūrėjo, ir akis išpūtę sakė, kad nieko nėr :ticked: :ticked: kojos mano ten nebus, geriau per visą miestą pas Kriaučeliūną baladosiuos, jei mūsų veterinaro nebus <_<

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-06-17 12:37 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 17:59
Pranešimai: 290
Miestas: Vilnius, Lithuania
O gal tiesiog įkandimo žymė ne iš karto pasirodė? Nežinau, ar šunims taip būna, bet, pvz., man uodų įkandimai tą pačią dieną nei matosi, nei niežti, išlenda tik sekančią ir žaizdom.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-06-17 12:41 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2007-12-15 17:51
Pranešimai: 345
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('lorelei215', 'O') gal tiesiog įkandimo žymė ne iš karto pasirodė? Nežinau, ar šunims taip būna, bet, pvz., man uodų įkandimai tą pačią dieną nei matosi, nei niežti, išlenda tik sekančią ir žaizdom.


Pas mane visada matosi ir iškart tinsta, nu gal netyčia ir taip galėjo būt, juo labiau kad šuo plaukuotas <_<

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2008-06-17 12:50 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('lorelei215', 'O') gal tiesiog įkandimo žymė ne iš karto pasirodė? Nežinau, ar šunims taip būna, bet, pvz., man uodų įkandimai tą pačią dieną nei matosi, nei niežti, išlenda tik sekančią ir žaizdom.

Man analogiškai. Arba netgi po poros dienų.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-05-27 11:49 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-03-17 8:34
Pranešimai: 137
Miestas: Panevėžys-Vilnius
Mes vakar su Fantu buvom į mišką išvažiavę. Bevaikščiojant, labai greitai šuo pradėjo čepsėti ir baisiausiai apsiputojo. Baisiai seilėjosi ir putojosi apie 30 min., gal šiek tiek ilgiau. Skubiai nuvežėm į greitąją žirafą. Ten apžiūrėjo, bet nieko nerado, sako, kad lyg ir niekas neįkando. Tai įdomu, nuo ko tada taip galėjo atsitikt?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-05-27 12:16 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Greičiausiai lyžtelėjo rupūžę. Nuo tokio "pabučiavimo" šuniui putos virsta iš snukio kaip iš gesintuvo :)

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007