Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Padėkit, plinka taksiukas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=251
Puslapis 17

Autorius:  sandra-fiksas [ Pen, 2008-06-20 20:21 ]
Pranešimo tema:  Padėkit, plinka taksiukas

Sveiki, turiu taksiuką 4,5 mėn. :D viskas būtu gerai, jei ne plikos dėmelės ant kailiuko. Įsigijau jį dviejų mėnesių, jau dėmelės buvo, darė tyrimus dėl grybelio, erkučių, sakė sveikas, nieko nerado, be to, yra pleiskanų. Atrodo sveikai, aktyvus, linksmas. Vienu metu atrodė, kad atauginėja, bet pradėjo dar labiau plikti. Tiesa, jo vardas Fiksas, trumpaplaukis standartinis taksiuks. Prašau padėkit!!!

Autorius:  lonai [ Pen, 2008-06-20 20:48 ]
Pranešimo tema: 

Pirmas klausimas - kuo ir kaip šeriate? :rolleyes:
Kuomet važiavote mažylio pasiimti, ar nepastebėjote panašių ar tokių pat dėmelių ant kitų tos pačios vados šuniukų, ar kalės?
Kur ir pas ką lankėtės, aš čia klausiu apie vet. klinikas ir gydytojus.

Tiesa, o dėmelės kur - na kad ant kailiuko - tai rašėt, o kurioj vietoj konkrečiau. Ar kasosi?

Pleiskanų įprastai neturėtų būti. Ar teko maudyti šunį ir kuo maudėte?

Autorius:  sandra-fiksas [ Pen, 2008-06-20 21:46 ]
Pranešimo tema: 

Fiksiuko tėvų nemačiau, nes jį padovanojo iš antrų rankų, ir nieko konkretaus apie tėvus nepasakė. Šeriu royal canin mini junior, pleiskanų yra ir kasosi, ant uodegytės plėmelis, ant stuburo plėmas centimetro, gal daugiau. Lankėmės Žvėryne, darė tyrimus, ėmė kraują, nieko nerado, dar jo nemaudėm, nuo parazitų išteptas... :unsure:

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2008-06-20 21:52 ]
Pranešimo tema: 

Rekomenduoju apsilankyti Jakovo klinikoje pas Renatą ir dar kartą padaryti tyrimus. Taip pat pakeisti maistą. Kai rinksitės maistą, turėkite omenyje, kad taksas - tai ne "mini" veislė, o vidutinio dydžio.
Deja, konkretaus maisto neparekomenduosiu, nes nepasitikiu nei vienu sausiaku, tačiau iš senų laikų prisimenu, kad RC - vienas iš labiausiai alergizuojančių, o Hill's apskritai blogis.

Autorius:  Anna & Trilly [ Pen, 2008-06-20 22:00 ]
Pranešimo tema: 

aš irgi patarčiau pasidaryti dar karta tyrimus, nes mūsiškė irgi šeriasi stipriai ir pora dėmelių atsirado, tai rado grybelį... :( dabar purškiam vaistus.

Daiva, o tai gal geriau tada Pro planas, nes mes šeriam RC, tai dabar bijau, kad bus blogai, nors nustojo pleiskanoti (prieš tai pleiskanojo su kitu maistu..)??

Autorius:  sandra-fiksas [ Pen, 2008-06-20 22:23 ]
Pranešimo tema: 

labai ačiū už patarimus, kai žinosiu, būtinai pranešiu kaip kas. ^_^

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2008-06-20 22:24 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('Trilly', 'D')aiva, o tai gal geriau tada Pro planas?
Neturiu supratimo, niekada juo nešėriau ir nesiruošiu.

Autorius:  lapexs [ Šeš, 2008-06-21 0:09 ]
Pranešimo tema: 

Daiva D. visiškai teisi - bėkite darytis tyrimukų dar kartą! Ir nedelskite... Ir, teisingai patarta, būtinai peržvelkite šunelio racioną, papildus, jei tokius vartojate, pabandykite sužinoti apie šunelio tėvus - juk kažkurios "rankos" gali tokią info suteikti. Beje, atkreipkite dėmesį į kitus augintinius, jei tokių turite. Beje, šunelį alergizuoti gali ir sintetinė guolio medžiaga... Čia surašiau tai, ką mums pirmiausia vetai nurodė "sekti", kai atsirado panašūs simptomai, ir laikysiu kumščius, kad jūsų šunelis augtų sveikas drūtas, be ligų :perfect: Būtinai rašykite, kai ką žinosite...

Autorius:  Zylka [ Sek, 2008-06-22 13:43 ]
Pranešimo tema: 

taip ir maniau, kad hills blogis... :blink: visose klinikose išaukština tą maistą, o mano taksytė taip sirgo nuo jo, kad baisu :blink: dabar šeriu specialiu kažkokiu iš klinikos, šiek tiek dietišku maisteliu, tai šuo kaip ant sparnų :)
bet maniškis irgi labai šerias... jau kiek apstojo.. galvoju, gal nuo oro? nes kiek kalbu su žmonėmis, visu gyviai šeriasi šiuo metu.. kaip jūsiškiai?

Autorius:  Anna & Trilly [ Sek, 2008-06-22 17:25 ]
Pranešimo tema: 

manoji šeriasi baisiai, bet aš manau tai kiek priklauso nuo grybelio, kurį jai rado... <_< nors girdėjau, kad mano tetos taksas ir šiek tiek šeriasi, tai gal pries vasarą kailiuką retina :)

Autorius:  raimonda ir henrikas [ Sek, 2008-06-22 18:27 ]
Pranešimo tema: 

nu nežinau, mes perkam Royal spec. taksams ir viskas lyg ir labai gerai. Gydytojas pasakė, kad be reikalo negamintų specialiai veislei maisto, mes ir patikėjom.

Autorius:  Anna & Trilly [ Pir, 2008-06-23 10:04 ]
Pranešimo tema: 

mes irgi šeriam būtent taksiukams RC maisteliu, ir visai nieko mums atrodo, kaip ir sakiau, palyginus su prieš tai buvusiu maisteliu, tai nustojo pleiskanotis perėjus prie RC. Priklauso nuo šuniuko... aš irgi manau, kad negamintų tokio maisto, kuris kainuotų didelius pinigus ir dar būtų visai netinkamas..... tada jau išvis nežinia kuo reikėtų tikėti... :wacko:

Autorius:  Marijonas [ Pir, 2008-06-23 10:51 ]
Pranešimo tema: 

Kokio amžiaus šunelis? Jaunuoliai pakeitę dantis keičia ir kailį į suaugusišką. Jei kyla kažkokių įtarimų, kreipkitės pas Dr. Saviems "žvėrukams" duodu "VITADERM" (maisto papildas, žuvų taukų ir aliejaus mišinys) palaižyt. Labai jau noriai laižo po šaukštelį 2x dienoj... tiesa sezoniškumas taip pat turi įtakot kailio permainas, taigi siurblys ir drėgna mazgotė namams, ir guminė pirštinė šuns kailiukui padės išspręst iškritusių plaukų problemą.

Autorius:  mielka [ Pir, 2008-06-23 11:35 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', 'o') Hill's apskritai blogis.

Kiekvienam savo...

Autorius:  Anna & Trilly [ Pir, 2008-06-23 18:11 ]
Pranešimo tema: 

mūsų rastoji, bet sako kažkur tarp metų/pusantrų... tai šiaip ir kaip ką tik suaugusi :D duodu jau visą mėnesį grynų žuvų taukų po truputį, nes buvo labai liesa... dabar jau priaugo normaliai. nu tai ir valome paskui grindis, o jau ką apie lovą kalbėti :CrywithKleenix: renku plaukus su pūkų surinktuvu drabužiams...

Puslapis 17 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/