Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 21:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 132 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2011-06-26 21:36 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Va čia pasižiūrėk priešpaskutinėj nuotraukoj Mambos mama po šuniukų, juk tikrai nėra taip...
http://taksuforumas.puslapiai.lt/viewtopic.php?t=857

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-07-18 22:28 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2011-07-18 14:28
Pranešimai: 53
Miestas: Vilnius
Tiesiog renkamės šunelio lytį, labai daug skaitome ir kyla klausimas jums, kalyčių taksiukių savininkams: Ar po viso to, ką rujos periodu tenka pakentėti - kalytės pasikeitusį charakterį, šiek tiek netvarkos bei saugojimo nuo patinėlių, jūs vistiek rinktumėtes patelę taksiukę?

Nors gal ir kvailas klausimas :)
Žinau, jog nei vienas nekeistumėte savo šuns į kitą... Bet klausiu, nes tiesiog bandome teisingai nuspręsti ar ne per sunku bus mums susitvarkyti su ruja... Nes aš bandau įtikinti vyrą įsigyti patelę, o jis už patinėlį. Aišku tik tai, kad abu iki begalybės norime taksiuko ir tai tiesiog nekaltas ginčas.
Tačiau patarimai išties padėtų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-07-18 22:37 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Kitąkart geriau mažiau žinoti arba neturėti didelio pasirinkimo. Tarkim mūsiškis buvo vienintelis juodukas vadoje, tai daug ir nesvarstėm, kas geriau...Ypač, kad tai buvo pirmas mūsų šuo ir nelabai turėjom su kuo palyginti. O dabar į kalytę jau tikrai nebekeisčiau, paprasčiausiai pripratau prie jo būtent tokio :). Bet lygiai taip pat būčiau pripratus ir prie kalytės...

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-07-18 22:50 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Tre, 2010-08-25 14:51
Pranešimai: 318
Miestas: Šiauliai
Aga, o aš, Jurga, lygiai taip nekeisčiau į patinėlį :D O rimtai - ir po rujos nekeisčiau į patinėlį. Na, kaip jau sakiau - turiu dar du patinus - vienas voljere, viskas ok, o kitą teko kastruoti - nes tokio karšto kraujo buvo :wacko: Vieną kartą pabėgo (mes net nepagalvojome) pas kaimynų kalę ir nuo to karto aš aiškiai žinojau, kokios kalės mano rajone rujoja :huh: Lipo betonine tvora, išlįsdavo per adatos skylutę, pradėjo visus kampus namuose... žymėtis.. žodžiu, Jums spręsti - ką turėsite, tą besąlygiškai ir mylėsite...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2011-07-18 22:51 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pir, 2011-07-18 14:28
Pranešimai: 53
Miestas: Vilnius
Suprantu ką sakote, Jurga. Tačiau vargu ar pakenks daugiau žinoti ir domėtis, rinktis... gal tik daugiau minčių ir apmąstymų galvoje tvenksis prieš įsigyjant šunelį.
Bet galiausiai ir aš tikiu, kad priprasime ir mylėsime tokį, koks jis bus :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 0:23 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2007-10-28 14:34
Pranešimai: 1005
Miestas: Šiauliai
Man asmeniškai labiausiai prie širdies patinai, gal dėl to, kad nėra to mažo rūpestėlio kaip su kalytėmis, o gal dėl to, kad tiesiog per daug prie jų prisirišau :)

_________________
Takso mišrūnas Difis ir Auksaspalvis retriveris Nesteris (Nectaris Baltoji Selenė) :wub:

www.gabrijh.weebly.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 7:48 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-09-06 17:34
Pranešimai: 521
Miestas: Vilnius
Aš laikau kalytę. Kai dar tik mąstėm apie šuniuką, irgi mėtėmės - ar patinas, ar kalė.. paskui tiesiog nusprendėm, kad kalytė bus ramesnė, nes patinas, ar jis aviganis, ar jis taksas, ir nesvarbu, koks jo ūgis ir smūgis - eis muštis karts nuo karto... :D kadangi tokių pasipjovimo situacijų labai nemėgstu, galutinai apsisprendėm dėl kalytės.
O bėdos dėl rujos tikrai minimalios. Visų pirma, ji būna 1-2 kartus per metus, kokią 2-3 rują kalė dažniausiai išmoksta viską susitvarkyti pati, tai bėdų dėl higienos tikrai nekyla (bent mūsiškei). Na, yra tas minusas, kad porą savaičių reikia vedžioti atsargiau ir pageidautina su pagaliu rankoje :) bet šiaip tie nepatogumai tikrai minimalūs ir netrukdantys gyventi :)

Sėkmės renkantis :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 7:56 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Viskas labai paprasta- kai mylit šuniuką priprantat prie visko. Aš pripratau prie karts nuo karto apsikandžiojančių patinų ir nebereaguoju taip skausmingai, bet va jodo ir binto turiu visada :) Kiti pripranta prie rujos. Svarbiausia ne vargai- svarbiausia tavo šuo :)

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 7:56 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Plius- jei jūs rinksitės šuniuką su dokumentais, bet su vadinamu broku, kalytę geriausia bus sterilizuoti, o tada rujos nebebus.

_________________
Marselio kompanija


Paskutinį kartą redagavo Saule Ant, 2011-07-19 7:57. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 7:57 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-01-22 12:57
Pranešimai: 942
Miestas: Kaunas, Alytus
Na kiekvienas už savų šuniukų lytis eina :) Man merginos mielesnės. Šiaip rinkdamis šuniuką irgi nepamąsčiau ką geriau rinktis. Kita vertus, reikėjo pamąstyti bent jau apie tai, jog reikėtų sterilizuoti dar jauną. Dabar labai gaila operuoti, o kalytei, kai nuolat kartojasi netikras nėštumas, ne tik ji kenčia, bet ir šeiminkas. Iš kitos pusės tos rujos tikrai nėra didelis vargas, bent jau maniškės yra santūrios ir tvarkingos šiuo klausimu. Tėvai daug laikė patinėlių šuniukų, tai tikrai galiu 100 proc. teigti, jog mūsų merginos yra žymiai meilesnės ir paklusnesnės negu berniukai. Daug prirašiau, bet turbūt nieko nepadėjau apsisprendžiant :) Bet iš tikrųjų jeigu taip neapsisprendžiat, tai gal nuvažiuokit pasižiūrėt vadą ir tikiu, jog šunelis pats jus pasirinks, tada ir suprasit kuri sunelio lytis jums skirtoji :)

_________________
Trumpaplaukė taksiukė: Dora (tegul ilsisi ramybėje)
Trumpaplaukė taksiukė: Bella (saugosiu ir mylėsiu už abi)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 8:15 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-09-06 17:34
Pranešimai: 521
Miestas: Vilnius
Aha, tikrai, netikrus nėštumus pamiršau, anas gana bjaurus dalykas, tiesa, šiuo atveju daugiau pačiai kalei, o ne šeimininkams. Bet vis tik nesmagu, kai šuo nusiminęs ir truputį nuo proto nušokęs. Kita vertus, yra būdų gana greitai atsikratyti to netikro nėštumo. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 8:35 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-16 10:52
Pranešimai: 1639
jei neklystu... ir ruja, ir tikras ar menamas nėštumas, ir kalių laktacija po menamo nėštumo... yra normalus šunų fiziologijos reiškinys. Ir nereikia į tai, kaip į ligą žiūrėti. Ciklas atėjo ir praeis kaip atėjęs.

_________________
skype: Marijon_s


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 8:59 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-09-06 17:34
Pranešimai: 521
Miestas: Vilnius
Niekas ir nekalba apie tai kaip apie ligą. Visa tai minima tik norint padėti žmogui apsispręsti, ar rinktis kalę, ar patiną. O ligos ar ne ligos - tie dalykai yra ir į juos reikia atsižvelgti bei apie juos susirinkti informacijos..

... kad nebūtų paskui tokių atvejų "oi, kas čia atsitiko, mano kalytei mėnesinės :unsure: o joms irgi kaip žmonėms būna??" :) pasitaiko gi ir tokių dalykų... arba kaip mano kaimynai, laikantys taksę "oi, ruja sakot? chi chi, koks įdomus žodis - "ruja".. čia tipo, kai kalytėi moteriškos ligos, ane?" :duh:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 9:30 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('Iris', 'N')iekas ir nekalba apie tai kaip apie ligą. Visa tai minima tik norint padėti žmogui apsispręsti, ar rinktis kalę, ar patiną. O ligos ar ne ligos - tie dalykai yra ir į juos reikia atsižvelgti bei apie juos susirinkti informacijos..

... kad nebūtų paskui tokių atvejų "oi, kas čia atsitiko, mano kalytei mėnesinės :unsure: o joms irgi kaip žmonėms būna??" :) pasitaiko gi ir tokių dalykų... arba kaip mano kaimynai, laikantys taksę "oi, ruja sakot? chi chi, koks įdomus žodis - "ruja".. čia tipo, kai kalytėi moteriškos ligos, ane?" :duh:


Mano proto bokštai kaimynai paleido kalę per rują ganytis laisvai, nes čia gi ''mėnesinės'', per jas nepastojama :lol: ...

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-07-19 11:52 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-01-22 12:57
Pranešimai: 942
Miestas: Kaunas, Alytus
Aš nenorėjau nieko blogo pasisakydama ir tikrai neakcentavau, jog tai liga. Tiesiog ir apie tai turi būsimi šeimininkai žinoti, nes aš nė nesuvokiau, kas tas netikras neštumas, kol Dorai taip nenutiko. Kaip gerai, kai yra šitas forumas ir tiek daug gali sužinoti informacijos :)

_________________
Trumpaplaukė taksiukė: Dora (tegul ilsisi ramybėje)
Trumpaplaukė taksiukė: Bella (saugosiu ir mylėsiu už abi)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 132 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007