Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 20:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-06-26 7:59 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Ket, 2009-03-26 14:57
Pranešimai: 186
Miestas: Šiauliai
Aš irgi esu iš veterinaro girdėjusi, kad šuo, ėsdamas žolę, valosi skrandį. Nors pati nelabai suvokiu, kodėl būtent žole turėtų valytis skrandį.

_________________
Taksas Vincentas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-06-26 8:16 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Skrandį labiau katės valosi - jos nuolat prisilaižo plaukų besiprausdamos, o tie plaukai skrandyje susivelia į kamuoliukus. Žolė mėsėdžiams sukelia vėmimą, todėl katės ėda žolę ir tokiu būdu išsivalo skrandį.
Šunims tai nėra labai aktualu, bet vis dėlto ir į jų skrandį patenka įvairių nevirškinamų dalykų, kurių reikia atsikratyti.
Tačiau jei šuo nuolat vemia paėdęs žolės (arba tiesiog - nuolat vemia), jau reikia susirūpinti. Jis gali turėti skrandžio, kepenų, kasos problemų.

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-07-01 10:10 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-05-19 11:22
Pranešimai: 275
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('DaivaD.', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Ieva ir Karis <33', 'm')okslininkai sako, kad žolė duoda vitaminų šuniukui.

Tikrai? Tuomet prašom parašyti mokslininkų pavardes ir informacijos šaltinį. Ir kokių gi vitaminų ir kokiu būdu mėsėdis gauna iš žolės?
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'J')ie žino kokias galima ir kokias negalima ėsti ;)
Gerai būtų, jei žinotų - tuomet ir apsinuodijimų nebūtų. Deja, gyvūnai labai dažnai suėda ir nuodingus augalus.

Pff... Ką aš žinau? Aš tik girdėjau.. Nemanau, kad jūs išvardintumėte bent šešis mokslininkų vardus ir pavardes. Taigi.. Palikite mane ramybėje. :(

_________________
Ilgaplaukis taksiukas - Karis. :wub: :dance:
Trumpaplaukė - Musė. :thumbup: :dance: :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-07-08 14:37 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Užduodu klausimą čia... Maniškės žolės neėda, bet turi kitą įprotį, ne patį maloniausią - žolėje ar ant asfalto ieškoti sliekų ir juos ėsti :blink: Beje, sliekas turi būti gerai išdžiūvęs saulėje :huh: Noriu paklausti, gal ne mano vienos šunys tokius "gurmaniškus" užkandžius ėda, kaip su tuo kovoti? Gal, sakau ko trūksta organizme?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-07-08 14:57 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
Šunys tai kaip šunys, bet va mano vyras kartais džiovintą žuvį ėda... tfu, t. y., valgo. Nežinau, kaip su tokiu įpročiu kovoti, nežinau ko trūksta, bet spėju, kad smegenų :lol:

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-07-08 15:09 
Atsijungęs
Atvira klasė
Atvira klasė

Užsiregistravo: Sek, 2007-12-16 22:31
Pranešimai: 377
Miestas: Vilnius
žuvyje yra fosforo.... smegenims padeda.... kam ko trūksta tas tą ir valgo... man irgi žuvis patinka..... :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-07-08 15:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 17:59
Pranešimai: 290
Miestas: Vilnius, Lithuania
Daiva... :lol:
Na, jei grįžtant prie šunų, tai tikriausiai kažkokių medžiagų trūksta... Kai manajam buvo kokie keturi mėnesiai, nuvažiavom į Nidą, tai ten jis glemžė karklų kačiukus (peržydėjusius, nukritusius), kankorėžius ir žievę nuo pagalių... vegetaras... Ko jam tada pritrūko - nežinau :hm: O jūs gal pabandykit duoti enterofermento, ar kokio kito "papildo"... temoje "Gėrybių" rankiojimas lauke buvo gerų patarimų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-07-08 15:25 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, 2008-09-06 15:29
Pranešimai: 632
Miestas: Tauragės raj.
Mūsų ne tik kad juos valgo, bet ir išsivolioja :lol: :puke:

_________________
www.taksai.lt, +37065206575, ilgaplaukiaitaksai@gmail.com


Paskutinį kartą redagavo Rudė Tre, 2009-07-08 23:48. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2009-07-08 22:38 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
$this->bbcode_second_pass_quote('Rude', 'M')ūsų ne tik kad juos valgo, bet ir išsivolioja :lol: :puke:

:rolleyes: mano taip pat...
Daviau ir skrandžio, ir enterofermento, deja, nepadėjo, matyt, tikrai skanu :) ir ne mano vienos šunytėms, pasirodo. Gal nebus masinis "nudurnėjimas" :lol: ...
O ko trūksta taip ir neaišku..

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-07-09 7:11 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 21:25
Pranešimai: 653
Miestas: Kaunas
Mano visi, net ir patys mažiausi, puikiai ėda sliekus ir juose voliojasi. Tik išnešti į kiemą pirmus kartus, mažiai puolė paskui mamą trintis į žolę. Pažiūrėjau, kas ten toj žolėj tokio smagaus, ogi aišku, kad negyvas sliekas :) . Bet vaizdas, kai trinasi visa šeimyna, o patys mažiukai dar tokie šleivojantys, nepakartojamas :thumbup: . Taip pat voliojasi ir į kitus jau pagedusius gyvius, neišskiriant ir žuvies <_< .
Taip, kad čia labiau panašu ne į medžiagų trūkumą, o į savo šuniško kvapo maskavimą. Pauostykit kaip kvepia tie sliekai :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket, 2009-07-09 16:32 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
:lol: :lol: :lol: ne, Raimonda, nurašysiu tai ne kvapo maskavimui, o gurmaniškiems polinkiams - a la saulėje džiovinti pomidorai :hihi:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-07-10 11:42 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
Mano Selga tikra "žalmargė"... su pirmais žingsniais ant žolės nosis būna panirusi į žolę ieškant tos vienintelės ypatingos žolelės ar šaknies :blink: ir šveičia paskui sau į sveikatą, dar labai patinka nupjauta susmulkinta žolytė :D Iš pradžių galvojau, kad gal maisto per mažai duodu, bet kad ir pašerta vis tiek tas pat. Tai jau apsipratau su jos vegetariškais poreikiais.
O neseniai ant kelio rado (išsikasė) sudžiūvusią saulėje pelę ir aišku išsitrynė :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2011-08-02 14:48 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2011-07-30 13:36
Pranešimai: 56
Mano Tina ėda kiekvieną vasarą žolę, kai konsultavausi su vetu, sakė, kad trūksta vitaminų, nieko tame blogo nematau, lai ėda sau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007