Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 11:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 160 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Senas taksas
StandartinėParašytas: Pen, 2009-07-31 8:31 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Neradau panašios temos, tai pradėjau naują. Tik bijau, kad ji dar niekam neaktuali, pasižiūrėjau į kauladienius, tai čia vien jaunimas. O mano Trepsytė gimusi 1997.01.10, atrodo, šitoj kompanijoj vienintelė dar iš praėjusio tūkstantmečio. Norėtųsi, kad ji būtų su mumis kuo ilgiau. Jau ir taip kiekvienas naujas taksas namuose apkartino jai gyvenimą. Ji valgo senukams skirtą maistą su kažkokiais priedais sąnariams (bet kur kas labiau mėgsta pasmaguriauti mėsos), yra šiek tiek per stora (bet niekaip nepavyksta numesti svorio), jai jau sunku užšokti ant lovos, eisena sulėtėjusi, o namuose, užuot sėdėjusi ar stovėjusi, ji vis stengiasi prigulti ant grindų.

Gal turite kokių nuorodų, pastebėjimų ar patarimų?

P.S. Atsiprašau, jei senatvė niekam dar neaktuali. Juk temą galima visada ištrinti arba užrakinti, ar ne?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-07-31 10:00 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė

Užsiregistravo: Sek, 2009-02-08 23:36
Pranešimai: 100
Miestas: Plungė
Pagarba mielai senutei. :rolleyes: Neturiu patirties su tokio garbaus amžiaus šuneliu, bet kaip ir visiems senukams manau reikia ramybės, poilsio ir neriebaus maisto. Sėkmės jums. :4u:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-07-31 10:01 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2008-09-30 14:33
Pranešimai: 1706
Miestas: Vilnius
Čia apie senjorus/ as rašo

http://www.dsuo.lt/index.php?lang=LT&sid=48

Pirmasis mano taksas išgyveno 14 metų.

_________________
Marselio kompanija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2009-07-31 13:20 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Pen, 2009-01-23 16:18
Pranešimai: 18
Mano pirmoji ir vienintelė taksė irgi išgyveno 14 metų.. Jaunystėje buvusi nepriklausoma kaip vėjas ir turėjusi savo tvirtą nuomonę mano jai siūlomos veiklos atžvilgiu (nepatiko kas - užvertus galvą nueidavo šalin) senatvėje staiga pasidarė prieraišiausias padaras pasaulyje - sekiodavo iš paskos, žiūrėdavo į akis ir nieko daugiau jai nereikėdavo, tik būti kur nors šalia žmogaus... Tas švelnus šuns atsidavimas žodžiais nenusakomas..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2009-08-04 21:18 
Atsijungęs
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant, 2009-05-19 11:22
Pranešimai: 275
Miestas: Vilnius
Oho.. Už mane senesnė.. :) Respect. :)

_________________
Ilgaplaukis taksiukas - Karis. :wub: :dance:
Trumpaplaukė - Musė. :thumbup: :dance: :wub:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2009-09-07 13:29 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Sveiki. Prieš porą metų Trepsei ant šono po oda - maždaug šlaunies srityje - užčiuopiau tokį gumbelį - atyrodo, paslankus, neskausmingas. Biopsijos atsakymas (prieš metus) - "Eritrocitai, gausūs mastocitai. Mastocitoma". Nesiūlė nieko daryti. Nieko ir nedarėme. Gumbas lyg ir nedidėja, bent akivaizdžiai ne, nors matyti iškilimas. Neseniai mačiau kaimynės 16 m. šunę su kur kas didesniu, matomu ir bjauriai mėlynu gumbu. Jos neoperuoja dėl amžiaus. nenorėčiau ir aš Trepsės operuoti, juolab kad gydytojų požiūriai į gumbus prieštaringi, bet nesinorėtų, kad jis supiktybėtų. Be to, jai prie ausies dar atsirado tarsi karpa, kuri lėtai, bet didėja. Prieš trejus metus atrodė kaip įsisegusi erkė, o dabar ir forma jau pakitusi, ir dydis. Tyrimai irgi parodė, kad nepiktybinis tai darinys, bet vėlgi būtų negerai, jei perdaug išsikerotų.

Gal kas kokios patirties turi su tokiais dariniais?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2010-11-21 21:02 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Negerėja mano Trepsei. Gauname Ramidylį, Diskus Compositum, Cerebrum Compositum, papildus su chondroitinu ir gliukozemidu, dar Karsivaną kraujotakai skatinti...Jokio pagerėjimo. Šiandien vėl susipynė kojytės užpakalinės - pargriuvo, bet atsikėlė pati. Labiau linkusi gulėti, atsikelia tik pajutusi maistą...Margarita sakė, kad nėra vaistų nuo senatvės. Nejaugi artėjame prie pabaigos?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2010-11-21 21:30 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
Visko gali būti.... :( Trepse, aš namie turiu leidžiamų diskus compositum, jei reikia galiu atsiųsti. Vis tiek dabar jų nenaudoju, o Trepsytei gal pagelbėtų nors šiek tiek :unsure:

_________________
www.eoskometa.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2010-11-21 22:08 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Ačiū, Selga. penktadienį nusipirkau penkias dozes. Tai dviem savaitėm ar panašiai. Jei jums nereikia, o galiojimo laikas ribotas, gal ir gerai būtų. Šiandien ji susirado morkų krepšelį ir ištaršė visas. Kiek tilpo - sugraužė. Kaip anksčiau. Į lauką išnešu, ji pritupia tiesiog ant šaligatvio, o vaikščioti jau nenori. Jei paeina kelis metrus, tai lėtai lėtai, koja už kojos, kaip visisška senolė. Baisiai liūdna žiūrėti. Toks trumpas tas gyvenimas. Čia mažiukai šuniukai, nespėji pasidžiaugti, žiūrėk, jau senatvė...Rodos, taip neseniai ją parsinešiau užantyje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2010-11-21 22:11 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
Aš taip pat ilgai bandžiau gelbėti savo mirštantį po piometros operacijos šunį. Antibiotikai, nuskausminantys, kepenų darbą skatinantys, klizmavimas- jau atrodė, kad šuo iš manęs laukia tik skausmo. Jai numirus vis galvoju ir griaužiuosi, kad ji taip ir išėjo manęs nebemylėdama. Gal reikėjo prie jos paprasčiausiai tik prigulti ir apsikabinti.
Tuo norėjau pasakyti, kad ar ne per daug tų vaistų ir papildų? Na tegul bus nuo skausmo ar uždegimo, bet vitaminai gal jau ir nebereikalingi, o vistiek sušeriant susiduri su šiokia tokia prievarta. Gal nebereikia jau jos stresinti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2010-11-21 22:35 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Papildus su vitaminais ji kaip skanėstą praryja. Injekcijų, atrodo, net nepajunta - net klinikoje stebisi - niekada nebuvo jokių problemų su leidžiamais vaistais, tarsi net nepajustų dūrio. Bet kokią tabletę, įvyniotą į dešrelę, paryja akimirksniu. Kol kas jokios prievartos. Tik kojytės neklauso.

Nežinau. Suprantu, kad ji jau tikriausiai išeina - gal dar keli mėnesiai, gal mažiau - bet negaliu susitaikyti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2010-11-22 8:24 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė

Užsiregistravo: Šeš, 2008-12-20 17:33
Pranešimai: 993
Miestas: Siauliai
Trepse, vaistai galioja iki 2013 m. Matysit, kai savi eis į pabaigą parašykit - atsiųsiu.

_________________
www.eoskometa.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2010-11-22 14:20 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Ačiū, Selga. Šiandien vėl Trepsei kojytė kažkaip keistai paslydo į šoną, ir ji atsisėdo ant grindų. Neatrodo, kad skaudėtų, nors nežinau, ji juk nepasako. Kai skauda, ji kitaip elgiasi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2010-11-23 19:21 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek, 2009-08-23 18:43
Pranešimai: 559
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('Trepsė & Co', 'P')apildus su vitaminais ji kaip skanėstą praryja. Injekcijų, atrodo, net nepajunta - net klinikoje stebisi - niekada nebuvo jokių problemų su leidžiamais vaistais, tarsi net nepajustų dūrio. Bet kokią tabletę, įvyniotą į dešrelę, paryja akimirksniu. Kol kas jokios prievartos. Tik kojytės neklauso.

Nežinau. Suprantu, kad ji jau tikriausiai išeina - gal dar keli mėnesiai, gal mažiau - bet negaliu susitaikyti.

Gerai kai šunys tokie neišrankūs. Aš paprasčiausiai pagalvojau apie saviškius ir kaip sunkiai tenka vitaminus kišti. Safyra ir Kopa vitaminus gauna pasviestuotus :rolleyes: o Nasra papildą sąnariams valgo tik vienos firmos (deja ne pačios pigiausios :)) įmaišytą į maistą.
O kad Trepsė klumpa - tai kad ir kaip sunku tai pripažinti, bet taip jau būna senukams. Mano Bitė išėjo 10 metų, bet visko buvo, ir nepaėjimų, ir dusimų. Kad man būtų davę dar keturis metus pabūti su ja...

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2010-11-23 20:46 
Atsijungęs
Čempionų klasė
Čempionų klasė

Užsiregistravo: Ket, 2008-12-18 14:52
Pranešimai: 678
Miestas: Vilnius
Šiandien rytą Trepsė beveik nepaėjo, vakare buvom pas Margaritą. Ji patvirtino, kad būklė pablogėjo, bet priežastis neaiški. Gal stuburas. Vėl gavo priešuždegiminių vaistų. Stebėsim, kaip bus rytoj. Margarita mano, kad gali prireikti operacijos, nors tokiame amžiuje prognozės... neprognozuojamos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 160 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007