Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Depresija
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=772
Puslapis 12

Autorius:  Safyra [ Ant, 2010-06-08 17:25 ]
Pranešimo tema:  Depresija

Potrauminė depresija - tokią diagnozę išgirdau šiandien apsilankius pas veterinarą dėl Safyros apatijos. Kad mano šuo pasikeitė, jau ima sakyti ir kiti žmonės. Ji visą laiką pavargusi ir mieguista. O mūsų vetas dabar labai rimtai paniręs į šunų psichologiją - tai išsitraukė knygą ir pradėjo man aiškinti, kad užsienyje yra labai rimtai žiūrimą į tuos dalykus. Tai vat sėdžiu ir mąstau, ar man pasitenkinti šia diagnoze ir nieko nedaryti (tik girdyti Makavit) ar ieškoti kito veto.
O jūs, ar kreipiate dėmesį į psichinę savo augintinių sveikatą?

Autorius:  Saule [ Ant, 2010-06-08 17:37 ]
Pranešimo tema: 

Įdomi diagnozė. Šiaip užsienyje iš to tikrai daromi nemenki pinigai, tikiu, kad šunys gali turėti ir tokių sutrikimų. maniškiams būna dienų, kai matai, kad šuo "neturi nuotaikos". Jei sveikata jos fizinė puiki ir apatija nėra kitos kokios ligos priežastis tai aš gal nebesikreipčiau daugiau niekur, bet suprantu jus, išgirdus tokį dalyką nežinočiau ką su šuniu daryt... (ta prasme kaip jam padėt).

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2010-06-08 19:34 ]
Pranešimo tema: 

Aš tai pirmiausiai padaryčiau pilnus kraujo, šlapimo tyrimus, galbūt echoskopiją, galbūt kardiogramą, galbūt rentgeną. Duočiau šunį pačiupinėt geram chirurgui ir neurologui. Ir jei viskas idealios būklės, tada jau galima burti iš kavos tirščių, bet naudos iš to mažai.
Beje, kada jai ruja buvo?

Autorius:  Safyra [ Ant, 2010-06-08 20:27 ]
Pranešimo tema: 

Rujojo ji prieš gerą mėnesį, valgo gerai, viduriai normalūs, kailis žvilga, tik pavargsta greitai. Man jau ir pačiai norisi jai tyrimus padaryti, bet pas mus jų nedaro, reikia į Kauną važiuoti. Bandysiu kokią progą ištaikyti.

Autorius:  LinaL [ Ant, 2010-06-08 20:37 ]
Pranešimo tema: 

Aš tai net neabejočiau, kad čia dėl hormonų po rujos. Mano visada ir per rują, ir 2 mėnesius po - būna tokios lyriškai melancholiškai nusiteikusios, niekuo nesidomi. Beje per pirmąsias rujas tas buvo ypač ryškiai.

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2010-06-08 20:59 ]
Pranešimo tema: 

Akurat, tariamas nėštumas. Veterinarą į muilą :D

Autorius:  Safyra [ Tre, 2010-06-09 9:29 ]
Pranešimo tema: 

Tikrai, ta jos tokia savijauta tęsiasi nuo rujos pradžios. Ko gero harmonai duoda apie save žinoti. Vadinasi reiks pakentėti ir žiūrėti kas bus toliau.

Autorius:  Jolanta [ Tre, 2010-06-09 14:28 ]
Pranešimo tema: 

Mūsų Perlutė buvo po rujos aptingusi, labai daug ėdė, "nėštėjo' ir nieko nebenorėjo - nei žaisti, nei daug judėti, kaip jūs sakot, liūdna buvo. Praėjo kiek laiko ir atsigavo, kūst ėmė, nes jau į bombikę buvo panaši, ne į dešriuką... :wub: :D

Autorius:  giedre4u [ Ant, 2010-11-16 19:37 ]
Pranešimo tema: 

Noriu ir aš pasitarti. gal ir ne visai į depresijos temą, bet panašu. parsivežėm naują draugę namo, gimusi rugsėjo 26 dieną, dar mažutė visai. siaubingai nenori būti viena, klykia, cypia nesavu balsu. Pirmą dieną iš vis net likusi sekundei be dėmesio jau cypdavo, dabar tik tada kai lieka viena (į darbą vis tik reikia eiti). vakar nieko neėdė tik vakare.. šiandien ryte atrodo normaliai paėdė, bet kai grįžau per pietus - viską buvo išvėmusi, matyt iš streso. kaip padėti mažylei apsiprasti su naujais namais? Baisiausia, kad neėda - ir taip mažutė visa, o dar kai nevalgo, tai kūdutė visai atrodo :(

Autorius:  DaivaD. [ Ant, 2010-11-16 20:02 ]
Pranešimo tema: 

Nesuprantu... Kodėl tokią mažą parsivežėt, juk ji dar turi būti prie mamos. Net 2 mėnesių nėra.
Ką gi, jai dabar reikia šilumos, t. y., prie kažko prisiglausti. Gal turite didelį minkštą gauruotą žaislą?

Autorius:  giedre4u [ Ant, 2010-11-16 20:06 ]
Pranešimo tema: 

žaislą turim ir jis jos guolyje iš karto apsigyveno. paskaičiau, kad radiją reikia palikti įjungtą - ryt bandysim :)

Autorius:  Arune [ Tre, 2010-11-17 14:58 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('giedre4u', '')aislą turim ir jis jos guolyje iš karto apsigyveno. paskaičiau, kad radiją reikia palikti įjungtą - ryt bandysim :)
Jau buvo kažkur rašyta: radiją, laikrodį (garsiai tiksintį) į žaislą įkišti ar į rankšluostį suvynioti (imituos širdies plakimą)

Autorius:  neuzmirstuole [ Pen, 2011-10-28 22:33 ]
Pranešimo tema:  depresija

sveiki, norėčiau pasiteirauti ar gali šuniukas vemti nuo streso, depresijos? Pastaruoju metu man tenka daug dirbti, ir mano taksiukas vis dažniau pavemia.... :( Kai grįžtu jis būna linksmas, bėga valgyti, tikrina tašę, ką jam parnešiau, žaidžia. Visai nepanašu į sergantį šunį.

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2011-10-29 8:19 ]
Pranešimo tema: 

Manau, kad ne stresas pagrindinė priežastis, nors jis gali paaštrinti problemą.
Šuns skrandis sutvarkytas, taip, kad jis labai lengvai atsikrato dirginančio dalyko. Todėl vėmimas ne visada yra pavojingas.
Kuo šeriate, jei sausu maistu - tai kokiu, ar mirkote jį? Kokio amžiaus taksiukas ir kiek kartų per dieną šeriate? Ką išvemia - maistą ar skrandžio sultis?

Autorius:  neuzmirstuole [ Ant, 2011-11-08 21:30 ]
Pranešimo tema:  depresija

dažniausiai šeriu sausu, retkarčiais užpilu sausą maistą mėsos nuoviru, na ir dar būna, kad jis savo gailiom akutėm išsiprašo kąsnelį to ką mes valgom pvz. blynelį, sausainio.... Šuniukui 2 metukai ir ir 5 mėn.

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/