Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Grybelis
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=865
Puslapis 11

Autorius:  gab1 [ Sek, 2010-11-14 19:06 ]
Pranešimo tema:  Grybelis

Keista, bet neradau tokios temos.

Pradėsiu iš karto nuo klausimų:
Ar įmanoma išgydyti grybelį, kuris nesustoja ir toliau plečiasi (galvos srityje)?
Ar gali nuo grybelio šuo stipriai viduriuoti (kartais net krauju), vemti?
Jei tektų rinktis tarp ilgo gydymo (nežinia ar išgydytų) ir užmigdymo... ką rinktis?

Autorius:  Jurga ir Topas [ Sek, 2010-11-14 19:24 ]
Pranešimo tema: 

Migdyti dėl grybelio... :blink: Ir kaip galėjo ateiti į galvą tokia mintis :wacko: Reikia tik kantrybės ir ilgo gydymo - mes sėkmingai išsigydėm per keletą mėnesių.

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2010-11-14 20:06 ]
Pranešimo tema: 

Pirmiausiai tai koks tas grybelis? Jei tai kokia banali mikrosporija, tai nesunkiai išgydoma. Jei koks retesnis grybas, gal ir sunkiau išgydyti, bet tikrai įmanoma. Ir aišku jokių vėmimų bei viduriavimų grybelis nesukelia, reikia ieškoti kitos priežasties. Bet čia juk aišku, kad šuns organizmas nusilpęs nuo nežinia kokio virškinimo sutrikimo, tai ir grybelio jis negali įveikti.

Autorius:  gab1 [ Sek, 2010-11-14 20:14 ]
Pranešimo tema:  grybelis

Na veterinaras užsiminė, kad jei ir toliau blogės, gali tekti svarstyti ir tokį variantą, bet labai tikiuosi, kad išsigydysim ir dar labiau nepablogės :( Beje, ką duoti šuniui valgyti, jei nuo bet kokio maisto vemia ir šiai dienai yra labai sulysęs?

Autorius:  Jurga ir Topas [ Sek, 2010-11-14 20:28 ]
Pranešimo tema: 

Patarčiau neapsiriboti vieno veterinaro konsultacija ir gydymu, jei situacija tokia prasta.

Autorius:  DaivaD. [ Sek, 2010-11-14 20:31 ]
Pranešimo tema: 

Keiskit veterinarą, tiksliai nustatykit diagnozę. Koks grybelis, ir ar iš viso tai grybelis? Ištirkit kraują, išsiaiškinkit kaip veikia kepenys, kasa. Šerkite tik lengvai virškinamu maistu, venkite riebalų, porcijos turi būti mažos, tačiau šėrimų skaičius didesnis negu įprastai.

Autorius:  Safyra [ Sek, 2010-11-14 20:55 ]
Pranešimo tema: 

Tai gal veterinaras gali pastatyti lašelines ar suleisti gliukozės po oda. Nuo grybelio nenumirs (gal tik labai retais atvejais tfu tfu tfu), bet dabar reikia gelbėti nuo skysčių netekimo. Būdavo vaistinėse toks daromas tirpalas nuo vėmimo su novakainu, labai padėdavo.

Autorius:  Krona [ Pir, 2011-10-31 12:40 ]
Pranešimo tema: 

Sveiki,

Mums iškilo didelė bėda lyg ir dėl grybelio. Su Krona matyt per laisvai elgiausi, vis paleisdavau ją kapstytis po pievas net iki dvieju valandų, tai iš pradžių nusitrynė nosį, o dabar tikriausiai susidūrėm ir su grybeliu. Iš pradžių prie akies atsirado toks kaip ir suragėjęs šašas juodas, o po to dar vienas ant smakro jau didelis ir antras prie akies... Žodžiu jie pradėjo daugintis :( Darė tyrimą, bet sakė, kad atsakymas bus tik po 10 dienų, o aš va panikoj. Nes dėl mūsų mažiuko sūnelio Kroną išsivežė uošviai, aš bute valausi kaip begaliu, kad tik sūnelis neapsikrėstų, bet ir info ieškojau, tik va niekur aiškiai nepasakyta kaip koks grybelis atrodo... Gal taip kam nors buvo? Negi čia mėnesius gydytis reikės... Ir svarbiausia, ar žmonėm labai pavojinga?

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2011-10-31 13:46 ]
Pranešimo tema: 

Nepanikuokit. Visų grybelių sporų (kaip ir visų bakterijų, virusų) nuolat yra visoje aplinkoje. tos sporos "užsisėja" ir įsitvirtina tik tada, kai randa palankią terpę, o tai gali būti pažeista oda.
Jei labai baisu, tai padarykit mišinį iš lygių dalių degtinės, 9% scto ir vandens, suvilgykit dantų šepetėlį ir atsargiai pavalykit Kronos kailį aplink pažeistas vietas. Tai sunaikins grybelio sporas, jei jų yra.

Autorius:  Krona [ Pir, 2011-11-21 17:54 ]
Pranešimo tema: 

Labai ačiū už nuraminimą. Visgi, paaiškėjo, kad ten kažkokiom bakterijom Krona užsikrėtė, tai gerė vaistukus ir tepėm kažkokiu tirpaliuku. Dabar liko pora mažu plikų vietelių ant snukio, bet plaukučiai jau lenda. Krona grįžo gyvent su mumis, tai tas man svarbiausia :)

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/