Taksų mylėtojų forumas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/

Silpnas šuniukas
https://taksuforumas.puslapiai.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=956
Puslapis 12

Autorius:  RokasMaz [ Pen, 2011-05-06 14:18 ]
Pranešimo tema:  Silpnas šuniukas

Sveiki, pries keletą dienų peršėrėm savo šuniuką. Pradėjo vemti, tačiau jau kitas dienas viskas buvo gerai, žaidė, dūko. Vakar vėl sustreikavo ir paleido vidurius (nors girdėm vandeniu ir sakingai davėm ėsti). Šiandien nuvežėm pas vetą, tai sako viskas aišku kas čia jam. Suleido 2 ampules, sakė antibiotikai, dar ten raminamieji kažkokie, liepe mezym ir nuo kepenų nusipirkt vaistukų. Viska sugirdėm, tačiau šuniukas labai be jėgų, guli, miega. Gal dėl to, kad antibiotikai veikia? Negaliu nusiramint...

Autorius:  Arune [ Pen, 2011-05-06 16:08 ]
Pranešimo tema:  Re: Silpnas suniukas

$this->bbcode_second_pass_quote('RokasMaz', '')iandien nuvežėm pas vetą, tai sako viskas aišku kas čia jam. Suleido 2 ampules, sakė antibiotikai, dar ten raminamieji kažkokie, liepe mezym ir nuo kepenų nusipirkt vaistukų. Viska sugirdėm, tačiau šuniukas labai be jėgų, guli, miega. Gal dėl to, kad antibiotikai veikia? Negaliu nusiramint...
Gal raminamieji veikia? O kas buvo aišku veterinarui? Jei neramu, skambinkit jam ir klauskit ar tokia reakcija normos ribose.

Autorius:  RokasMaz [ Pen, 2011-05-06 16:09 ]
Pranešimo tema: 

Sako viskas aišku, kad permaitinot.

Autorius:  Safyra [ Pen, 2011-05-06 16:22 ]
Pranešimo tema: 

Nuo permaitinimo antibiotikų paprastai neskiria. Gi ir infekcija kokia gali būti. Stenkitės kad jis gertų, neatšaltų ir jei kas vėl judinkit savo vetą, blogiausiu atveju gal lašelinę kokią pastatys.

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2011-05-06 17:14 ]
Pranešimo tema:  Re: Silpnas šuniukas

$this->bbcode_second_pass_quote('RokasMaz', '')uniukas labai be jėgų, guli, miega.
Ar erkė nebuvo įsisiurbusi? Jei buvo, ar net jei yra tokia tikimybė, kad buvo - staigiai pas vetą daryt kraujo tyrimo dėl babeziozės.

Autorius:  RokasMaz [ Pen, 2011-05-06 17:46 ]
Pranešimo tema: 

dėl erkės tai nemanau, nes jam 2 mėnesiai, lauke nebuvęs. Dabar toks leisgyvis, buvo sausa nosytė, vetas sakė, kad viduriai pilni. Tai dabar sugirdėm gliukozės su ramunėlių arbata, tai lyg jam sujudino viduriukus, keliskart iš eiles skystai padarė. Tai gal valosi viduriai? Dar sakė pilvo masažiukus padaryt. P.S. po pasituštinimo nosytė šlapia. Kaip sakoma, jei šuns nosis sausa, tai šuo blogai jaučiasi.

paskaičiau tos ligos simptomus, kur nuo erkės, tai viskas panašu. Visai pasimečiau. Bet veterinarui sakėm, kad jam mažai laiko. Pačiupinėjęs vidurius iškart pasakė, kad peršertas, tai gal taip ir yra?


Dar dėl tos ligos del erkutės. Nemanau, nes jis mums buvo po blogavimo jau atsigavęs, žaidė, tiesiog sveikas šuniukas buvo. Tačiau jam vakar davėm naujo maisto dieną, o vakare porą kart pykino ir vėl prarado guvumą.

Autorius:  DaivaD. [ Pen, 2011-05-06 20:13 ]
Pranešimo tema: 

Kad peršertas - labai abejoju. Dar negirdėjau, kad 2 mėnesių šuniukas būtų peršertas. Galėjo prastai pasijusti nebent jei maistas koks nors prastas, arba pernelyg staigiai pakeitėt maistą. Taip pat gali būti surijęs kokių virvių, skudurų ar kitokį svetimkūnį. Bet diagnozei nustatyti pamaigymo neužtektų, kas ten pas jus per veterinaras? Atrodo, iš tų, kurie kiekvieną ligą gydo antibiotikų, no-spa ir vitaminų kokteiliu?

Nosis - ne termometras, ji nėra patikimas rodiklis.

Sprendžiant iš to, kad pirmosios pagalbos ieškote ne pas veisėjus, o forume, šuniukas pirktas ne iš padorių veisėjų, o iš neaiškios daugyklos. Taip? Jei taip, tai turėtumėt žinoti, kad daugintojai nesivargina prieš kergimą nukirminti kalę, taip pat ir šuniukus, skiepyti irgi neskuba. O jūs nei žodžio neparašėt apie savo šuniuko nukirminimą ir skiepus. Sakyčiau, kietas išpūstas pilvas tai ne peršėrimo, o kirminų invazijos simptomas, ir tai labai tikėtina, jei anksčiau šuniukas gyveno pusbadžiu, o dabar staiga kirminai gavo sočiai pavalgyt. Tai gali kelti rimtą pavojų gyvybei. Jau nekalbant apie tai, kad jei neskiepytas, galėjo užsikrėsti mirtinai pavojinga virusine liga.

Taigi - ar nukirmintas? Ar skiepytas?

Autorius:  RokasMaz [ Šeš, 2011-05-07 10:27 ]
Pranešimo tema: 

Šuniukas 2 kart nukirmintas, skiepų jis negali turėti, nes šuniukai nuo 2 mėnesių skiepijami. Vakar del viso pikto pasitarėm su veterinarais, atvažiavo ir pastatė lašalinę, vitaminų suleido, tai šuniukas akyse atsigavo. Šiandien nusipirkom šunų pašteto, kad galėtų valgyti sergant žarnyno uždegimu, girdėm gliukoze, duosim smectą ir antibiotikus. Sakė turi pasitaisyti, nes kaip ligonis dar gerai atrodo. :huh:

Autorius:  DaivaD. [ Šeš, 2011-05-07 11:24 ]
Pranešimo tema: 

Na, laikykitės.

Autorius:  RokasMaz [ Šeš, 2011-05-07 13:08 ]
Pranešimo tema: 

Na po antibiotikų šuniukas vangus pasidarė, vėl miega, pasituština ir vėl miega? Vetas sakė, kad jei nepagerės iki vakaro ir nepradės ieškot maisto, reiktų dar viena lašalinę pastatyt, kad neišsektų.

Autorius:  lapexs [ Šeš, 2011-05-07 20:32 ]
Pranešimo tema: 

Na, kad po antibiotikų šunelis vangokas, tai nenuostabu...
Kaip mažylio savijauta ? Gal gerėja kiek?

Autorius:  RokasMaz [ Sek, 2011-05-08 8:55 ]
Pranešimo tema: 

Vakar veterinarai vėl pastate lašelinę, tai šuo akyse atsigavo, davėm actimelio natūralaus, tai kas pusvalandį sulaižė po šaukštą. Puikiai jautėsi, bet šiandien vėl nekaip. Veterinarai mano, kad uždegimas, bet neatmeta ir žarnų susisukimo galimybės, tačiau mažai šansų, nes nėra tokių simptomų, jis nevemia, nėra tempo. Na, vėmė tik kartą, kai bandėm nospa sugirdyt, tai laaabai kartu buvo.

Autorius:  Gabria [ Ket, 2011-05-12 18:35 ]
Pranešimo tema: 

$this->bbcode_second_pass_quote('RokasMaz', 'V')eterinarai mano, kad uždegimas

o kraujo tyrimo nedarė? pernai Brendžiui buvo žiauriai kepenys sustreikavusios, buvo leisgyvis, vėmė ir t.t. - kraujo tyrimas parodė, kas negerai. ir šiaip jau toks tyrimas nepakenktų.

Autorius:  RokasMaz [ Pir, 2011-05-16 14:59 ]
Pranešimo tema: 

O pasveiko jūsų šuniukas? Nes mūsų veterinarai patarė nebekankinti ir užmigdyti. :CrywithKleenix: Mūsų vetai skambino ir į kauną, su kitais pasitarė, iš visų požymių nusprendė, kad žarnynas įgimtai labai silpnas ir jam galima sakyti nėra šansų pasveikt + labai išsekęs buvo. Ir lašalinių kiek statėm, sakė jis turėjo užsikabinti ir pradėt sveikti, bet niekas nesigavo. :(

Autorius:  DaivaD. [ Pir, 2011-05-16 17:55 ]
Pranešimo tema: 

Kaip liūdna... tikėjausi, kad pasveiks...
Užuojauta.

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/