Taksų mylėtojų forumas

Форум любителей такс / Dachshund Lovers Forum
Klubo puslapis / Club web-page
Dabar yra Ket, 2024-03-28 10:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-02-23 18:49 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Apmiręs tas mūsų forumukas, tai gal niekas nesupyks, jei užvesiu štai tokią temą. :rolleyes: Žinau, kad ne man vienai aktualu...
Gal kas turi kokį "stebuklingą" receptą? Pas mus jau išbandyta: mėsa, sausas, "šilkiniai rutuliukai", makaronai... :wallbash: - niekas nepadeda!
Kas susidūrę, kaip maitinote? Dalinkitės patirtimi! :)

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-02-23 20:45 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Kas yra šilkiniai rutuliukai? :unsure:
Manau, kad šunims, kaip ir žmonėms, galioja tie patys dėsniai. Yra tiesiog "maisto gadintojų" - kad ir kiek bevalgytų, vis tiek lieka kaulų vyniotiniais.
Dabar gal visai nusišnekėsiu, bet šovė mintis - gal vitamino C duoti? Gal skatintų apetitą, o tada ėst kiek nori. Vitaminas C nesikaupia, perteklius pasišalina...

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-02-23 21:01 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
O svorio nepriaugimo priežastis kokia - neėdrumas, išrankumas ar ėda daug, bet tiesiog neina į kūną?

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2013-02-23 22:48 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Tai kad nėra reikalo kelti apetito - ėda puikiai! Vienintelis dalykas, kurio nemėgsta, tai žalia mėsa :D Nebent tai būtų šviežutėlė jautiena :rolleyes: As kurį laiką galvojau, kad toks metabolizmas, po to ėmiau manyti, kad paauglys, vėliau priaugs... dabar jau kovo mėnesį Amukui 2 metai bus, bet liesutis jis :unsure: Svėriau- 3,6 kg....
"Šilkiniai rutuliukai", tai amerikietės veisėjos (rimto, gero veislyno) atsiųstas receptukas, kaip įgauti parodinę kondiciją per kelias savaites. Tik va jos šunis tie rutuliukai veikia, o manajam keli gramai ant šonkauliu gal ir lieka, ne daugiau :D

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-02-24 13:15 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
Man pasakymas "ėda puikiai" reiškia, kad ėda viską. Kai namie atsirado Kapris, sužinojau, ką tai reiškia - absoliučiai nėra jokių nemėgstamų dalykų, gali duoti sausą, gali bet kokią mėsą, subproduktus, žuvį - viskas susiurbiama su malonumu :D. O jei neėda NET mėsos, tai jau nesakyčiau, kad puikiai :). Bet jei neėda, tai šitas turbūt pats lengviausias variantas svoriui priauginti, atpuola. Kokie nors kaloringesni sausiakai turbūt jau irgi išbandyti?

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-02-24 18:05 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Jurgita, na kodėl "neėda NET mėsos"? Tegul mane užmėto tapkėmis ar ispaniškais pomidorais tie, kurie maitina šunis tik mėsa, bet aš pasakysiu labai paprastai - vieniem tinka, kitiem ne. Ir tie, kuriems netinka, nebūtinai turi būti kažkokie "nebe šunys" :4u: Toskana vos ne metus bandžiau "nulaužti", kad ėstų RAW - ji ėdė, žinoma, bet nevirškino, ką bedarytume... Amutis ėda mėsą, kaip parašiau, bet visiškai neėda kaulingos mėsos, žalių subproduktų ir t.t., jau nekalbant apie žuvį, o tiesiog numestas mėsos gabalas man jau nepanašu į pilnavertę mitybą, todėl tokiu atveju, be abejo, linkstu į tai, kad turi būti parinktas geras, kokybiškas sausas maistas. Todėl ir užvedžiau temą, nes tikrai yra šunų, kurių šeimininkai visaip bando nabagui kokį gramą ant šonkaulių užauginti :).

Štai, pasikuičiau laiškuose ir atkapsčiau originalų "rutuliukų" recepta, gal kam bus įdomu :dance:


SATIN BALLS
This recipe is one for putting weight on an animal quickly, as some use it for putting a couple extra pounds on a show animal prior to the big day, or an animal that may have been ill and needs a weight gain program. It has also been reported that this recipe will help with some forms of hair loss, such as when your dog(s) blow their coat, to keep the coat healthy and shiny. This recipe is intended to be fed raw.

10 lb hamburger meat
1 jar wheat germ
1 large box of oatmeal (uncooked)
1 1/4 Cup vegetable oil
10 eggs with shells
10 small packages unflavored gelatin
1 1/4 Cup unflavored molasses
A pinch of salt
1 large box Total cereal (2lb's) [you may substitute a no sugar oat cereal)
(You may also add a pinch of garlic powder to add flavor)

Mix all ingredients together well, much like a meatloaf....put into separate freezer bags and freeze, thawing out as needed. It puts weight on in a very short time, not to mention the gloss in their coat. You can use it every day when they have a show to do and it does not produce diarrhea. It can be fed alone or with kibble.

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-02-24 19:57 
Atsijungęs
Mažylių klasė
Mažylių klasė

Užsiregistravo: Sek, 2012-06-03 15:08
Pranešimai: 42
Sveiki, mano taksė irgi buvo sublogusi, nors ėdė viską, tik buvau 5 mėn laikotarpį nedavęs nuo kirminų, tai kai sudaviau, po to per mėn visą kg priaugo, aišku per tą mėn daviau pagrinde karvės ar jaučio skrandį. Jei yra galimybė tai gauti, pamatytumėte, kad šuniui skanesnio daikto nėra, tik neimkite skrandžio be pirštinių, nes kvapas rankų bus....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-02-24 20:17 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Viktorai, na, nuo kirminų vaistukus maniškiai gauna reguliariai, o be to čia pirmas pasiūlymas, ką visi siūlo, kai šuo liesas. Dėl skrandžio jau rašiau aukščiau - šuo tiesiog neėda žalios mėsos, skrandžių juolab :4u: Mari mums buvo tokią puikią dovanėlę padariusi - visi skanavo, o jis pasakė "FUJ" :nooo:

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-02-24 21:04 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir, 2008-07-14 15:23
Pranešimai: 2338
Miestas: Šiauliai
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', '[')b]Jurgita, na kodėl "neėda NET mėsos"? Tegul mane užmėto tapkėmis ar ispaniškais pomidorais tie, kurie maitina šunis tik mėsa, bet aš pasakysiu labai paprastai - vieniem tinka, kitiem ne. Ir tie, kuriems netinka, nebūtinai turi būti kažkokie "nebe šunys" :4u:
.

Na aš gi ir nesakiau, kad jie ne šunys ;). Tik tiek, kad tai prasilenkia su mano supratimu, ką reiškia "ėda puikiai". Ir pilnai tikiu, kad RAW tinka ne visiems, bet sakyčiau daugumai taip. Nors jūsų atveju, akivaizdu, kad tai ne išeitis, nes jei neėda didesnės dalies to, kas sudaro RAW esmę, tokia mityba negali būti pilnavertė.

_________________
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Topas
Trumpaplaukis nykštukinis taksas Kapri


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek, 2013-02-24 21:06 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Viskas aišku kodėl JAV tokie rutuliukai padeda, o LT - ne :lol: lapex , ką tu dedi vietoj hamburgerių mėsos? Manau, kad čia visa paslaptis :D Na ir kiti ingredientai - gal kokie specialūs dribsniai turi būti :). Kol mėsmalės nesulaužiau, panašiai darydavau standartinį mišinuką, į kurį įmaišydavau kepenis, nes Bolli jų vienų nevalgo. Tik vietoj visokių dribsnių pas mane daržovės būna. Kai netingiu, kviečių padaiginu. O jei tingiu, saujelę avižinių dribsnių įmetu.
Ačiū už receptą, kilo minčių kaip paįvairinti BARF.
Tik nesuprantu kam druska. Aliejų galima ir nešaldytą suduoti. Kiaušiniai (putpelių) ir žali gerai sueina. Reik nepamiršti, kad su kiaušinių baltymu kažkas blogo darosi - gerau jo neduoti.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2013-02-25 0:56 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Nu va va, gal tikrai, ne hamburgerinę mėsa pirkau :D
O del šaldymo tai čia dėl patogumo - pasidarai tam tikra kiekį, užsišaldai, o po to atitirpdai kiek reikia maitinimui.
Druska, manau, dedama del skonio - šunys "smagiau" ėda (pvz. Virbac sausiakas apibarstomas jūros druska :) - atidarai maišelį, o ten granulės su druska). O kiaušinius aš nebent virtus duodu su baltymu ar putpelės visus, su lukštu (tiems, kurie mėgsta lukštenti :D) o dažniausiai naudoju tik trynius... Arune, beje, juk Nitro irgi kažkada buvo liesokas? Mes ta tema kalbėjome lyg Šiauliuose?
Jurgita, aš visada pavydžiu (baltai baltai :wub:), kai šunys ėda, turi puikų apetitą ir be bėdų/ vargu ėda kad ir tą patį RAW. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad po Kubos bėdų su apetitu man viskas persivertė... Man dabar šuo, kuris ĖDA, o ne bėga nuo indo su maistu, kurio nereikia vaikytis su šaukštu jau yra puikiai ėdantis. Ir nesvarbu, ka jis ėda - mėsą ar sausiaką. :4u: Todėl man taip gera žiūrėti į kitus savo ėdrūnus, kurie ryja viską, kas neprikalta :D

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2013-02-25 9:44 
Atsijungęs
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2007-10-24 19:05
Pranešimai: 3289
Miestas: Vilnius
$this->bbcode_second_pass_quote('Arune', 'D')abar gal visai nusišnekėsiu, bet šovė mintis - gal vitamino C duoti? Gal skatintų apetitą, o tada ėst kiek nori. Vitaminas C nesikaupia, perteklius pasišalina...

Ne, to neverta daryti, nes šunys vitaminą C ne gauna su maistu, o pasigamina patys, savo kepenyse. Nusilpęs, sergantis šuo gali jo pagaminti nepakankamai, tada gali ir veterinaras paskirti papildomai, tačiau mes juk kalbame apie sveikus šunis? Nors kai šuo to neėda, ano neėda, o dar ir nevirškina, tai labiau rūpinčiausi jo sveikata, o ne parodine kondicija. Sveikas šuo gali neėsti kai kurių subproduktų, kai yra nepakankamai išalkęs ir nepripratęs, bet tai lengvai pataisoma.
$this->bbcode_second_pass_quote('lapexs', 'd')abar jau kovo mėnesį Amukui 2 metai bus, bet liesutis jis :unsure: Svėriau- 3,6 kg....
Mano nuomone, patinas iki 3 metų gali būti "paaugliškai liesas".

_________________
Ragana (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2013-02-25 10:59 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Taip, teoriškai visi mes pasigaminam vitamino C. Tik nėra kaip pamatuoti ar pakankamai.
Lapexs, manau, kad Nitro kitokios aplinkybės buvo. Aš su juo kasdien į dresūros treniruotes vaikščiodavau ir įsivaizduodavau, kad ten sumaitinu jo vieno maitinimo porciją. O dar ir agility palakstydavom. O dar ir maistą griežtai sverdavau. Ne visą sausiaką jis valgydavo noriai, o spec. sportuojantiems - nevalgydavo. O ir dabar gauna su Ulrika panašias porcijas - jam kaip tik, o Ulrika tunka, nors jų svoriai daugiau nei dvigubai skiriasi. Bet jo svorį dabar labai lengva reguliuoti - greitai pasimato pokyčiai. O Bolli sveria 12 kg ir vis dar gauna 800-900 g BARF ir visiškai kūdas. Bet jis ir pagal standartą turi būti kūdas, suaugusio svorį beveik pasiekė, bet iš lietuviškų teisėjų esu gavusi pastabų dėl kūdumo.
Be to, nemanau, kad taviškis ligotai kūdas. Jau geriau liesesnis nei nutukęs.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2013-02-25 11:55 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, 2008-05-23 18:55
Pranešimai: 1033
Miestas: Kaunas
Oj, Arune, na jūs normalius krūvius tada turėjote! Aišku, tada viskas kitaip... Gal tu galėtum kokį pavyzdinį jūsų BARF racioną surašyti? Na, bent kelių dienų? Aš kažkaip prijaučiu šitam maitinimo būdui :wub: Gal kokių pastebėjimų yra maitinant pagal šią sistemą - tu juk turi su kuo lyginti!
Daiva D., taip be abejo, pirmoje eilėje sveikata, ne parodinė kondicija, todėl mes jau spėjome aplakstyti ir veterinarus :wacko: Pradėjome nuo banalaus kirminų varymo, baigėme skydliaukės tyrimu - sveikas kaip arklys! :thumbup: Ale vis tiek neramumas yra... Mūsų veterinaras iš vis davė patarimą - sako: "Nekreipk dėmesio, pamiršk jį kuriam laikui, nematyk jo kūdumo. Vieną dieną pati nustebsi, kad jau ir lašinukų yra" :D Norėčiau tikėti :)

_________________
Trumpaplaukis triusinis taksas( KS) - Norden Liht Iron Lady ( Rada)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas( MS) - Norden Liht Toskana ( Toskana)
Trumpaplaukis nykstukinis taksas ( MS)- Kuba Pasadoblis ( Kuba)
Ju nebuna per daug....
www.minikarambolis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2013-02-25 12:53 
Atsijungęs
Veteranų klasė
Veteranų klasė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre, 2009-10-14 12:19
Pranešimai: 1283
Miestas: Kaunas/Vilnius
Galėsiu parašyti "griaučius". Bet prie maitinimo būdų, man atrodo, esu rašius kokią knygą skaičiau. Todėl laisvai interpretuoju.

_________________
(!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE'))) (!empty($user->lang['IMAGE'])) ? $user->lang['IMAGE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'IMAGE')))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007